PDA

Zobacz pełną wersję : Reset Serwera Zabawa na miesiac dwa


Morgiannek
17-04-17, 16:34
Reset serwera zmniejszenie expa za potwory tak żeby 100 lvl to juz było coś
co za tym idzie nowe bitki i przygody,każdy potwierdzi że altaron jest fajny na małych poziomach proponuje zmniejszenie expa z potworów tak żeby 100 lvl to było coś tak jak kiedys na starej tibijce:uśmiech:

19Fafarafa06
17-04-17, 18:10
po co odgrzewać starego kotleta kolejny raz ?

Morgiannek
17-04-17, 19:04
Według mnie lepiej żeby ludzi pograli miesiac niz pusty serwer

909794
08-05-17, 13:21
W pełni się zgadzam z Morgianem. Jeśli o mnie chodzi, to po resecie zmniejszyłbym expa i loota tak o 60% i obrażenia w PVE o jakieś 35%, za to zwiększyłbym nieco obrażenia w PVP, o jakieś 25%. Sprawiłoby to, że o wszystko byłoby po prostu trudno, ludzie musieliby bardzo kombinować, ale przede wszystkim (coś, za czym tęsknie ze starej Tibii) PK byłoby często koniecznością, a nie zabawą. Po prostu trzeba by się bić o hajs i itemy :p

Windykator
08-05-17, 22:02
jak już odgrzewacie takie kąski to ja po prostu bym low ratio hardcore pvp dla zabawy zrobił.

Shrime
09-05-17, 18:01
A ja sobie klikne tak, możecie nawet wyrzucić potiony z tej gry (°–°)

Ditos
09-05-17, 20:22
Jestem za resetem. A nawet bym powiedział zeby zrobic sezony jak np. w Diablo xD

A i wywalilym skille. Skillanie to strata czasu.

Noratl
09-05-17, 21:38
W pełni się zgadzam z Morgianem. Jeśli o mnie chodzi, to po resecie zmniejszyłbym expa i loota tak o 60% i obrażenia w PVE o jakieś 35%, za to zwiększyłbym nieco obrażenia w PVP, o jakieś 25%. Sprawiłoby to, że o wszystko byłoby po prostu trudno, ludzie musieliby bardzo kombinować, ale przede wszystkim (coś, za czym tęsknie ze starej Tibii) PK byłoby często koniecznością, a nie zabawą. Po prostu trzeba by się bić o hajs i itemy :p

jeśli tęsknisz za starą tibią to polecam medivia.org

Windykator
10-05-17, 04:42
co Ty ludziom polecasz...
Gdyby to była stara tibia to jeszcze, ale przypomnę Ci jak na Askar... znaczy Ankrahmun... po pustyni biegały jakieś nomady szalone, które sprawiły, że nawet Twój 60 kina spływał mając w sowe uhów i stracilismy majątki, które tam się zbiera pare dni.

Noratl
10-05-17, 06:25
co Ty ludziom polecasz...
Gdyby to była stara tibia to jeszcze, ale przypomnę Ci jak na Askar... znaczy Ankrahmun... po pustyni biegały jakieś nomady szalone, które sprawiły, że nawet Twój 60 kina spływał mając w sowe uhów i stracilismy majątki, które tam się zbiera pare dni.

hahah xD

taki urok medivii, komplet żyletek zawsze na biurku ;p

makmej
10-05-17, 18:01
Znowu bedzie reset i znowu ludzie pograja 2-3 miesiace max... Na tej edycji miało być oro i wgl a wyszło tak ze wszyscy sie o lvle zaczeli srać. W dupie z takim oro ;P Zrobić może faktycznie hardcore pvp, wtedy gra bedzie troche trudniejsza... i moze ludzie beda chciec sie bic :O, no i zrobic licznik online, wrzucić na strony z otsami itd... no i na dodatek usunąć rooka ( wrzucic npc ktory Cie od razu przerzuci na maina ;o ) wtedy możemy rozmawiać o kolejnym starcie :D Niestety taka prawda że 80% nowych graczy wysiada na rooku... A jeżeli ma to być serwer pod pvp to należy iść ludziom na rękę :)

c770832
10-05-17, 19:29
Wez sie lepiej Fasol za uczciwa robote, a nie wypisujesz tu jakies glupie glupoty...a i wybij sobie z glowy szukac na komendzie pracy..

makmej
10-05-17, 19:30
Weź Ty się Fardon nawet za nie uczciwą, bo póki co tylko głupoty gadasz, całe życie na zasiłku...

Agri
11-05-17, 15:46
Wez sie lepiej Fasol za uczciwa robote, a nie wypisujesz tu jakies glupie glupoty...a i wybij sobie z glowy szukac na komendzie pracy..

Odczep się od Fasola ziomuś, ok :zły3:? Fasol to zajebisty gościu, ostatnio mnie na piwko zaprosił i jest mistrzem, także wszystko co mówi jest dobre !

c770832
12-05-17, 13:38
Fasol to pała, nie wyslalby ci rakiety jakbys siedzial w pierdlu..

makmej
13-05-17, 13:13
co mnie ludzi broni :D

kaos
13-05-17, 14:35
A może, by wymusić walki to ustawić lvlcap, który z czasem będzie zmieniany?
Kiedyś padło stwierdzenie, że najlepsze walki są poniżej 100lvla, wtedy nie byłoby takiego cykania o lvla szanse byłyby względnie równe. ;)

eremce
13-05-17, 20:21
Gdyby zmniejszyć dmg, bonusy i exp. To może miałoby to sens.

Godfryd Czarny
14-05-17, 00:04
Albo poprostu limit lvl zmniejszyć do 100-120(aby mag nekro mial parala jeszcze)

Trixis
14-05-17, 11:51
Chyba się pawełkami najebaliście ,że chcecie przechodzić tą gre po raz enty XD. Obecne pvp jest dobre a to ,ze gra tu po 10 osob w teamie i nie da sie zabic typa to juz jest nasz problem . Unlucky giereczka tak zwana ello

909794
14-05-17, 21:24
Grałem na Medivii, ogólnie nie polecam. Altaron bije wszystkie serwery tibijskie i tibio pochodne jakie kiedykolwiek spotkałem na głowę pod każdym względem. To, że ekipa zrobiła dla graczy reset z utrudnieniami na serwerze PVP, było bardzo w pytkę i sam sporo sobie pograłem, mimo że dawno skończyłem fazę tibijską. A że Altaron jest najfajniejszy na niskich i średnich poziomach - no jest, nie ma w tym nic złego, trzeba to wykorzystać i mądrze pozmieniać obrażenia, ceny, doświadczenie i tak dalej, żeby przebicie się przez early i mid game było już czymś. A resetowanie serwerów co jakiś czas jest dobre i nie rozumiem skąd strach przed tym.

Goferczarnegozla
11-06-17, 01:47
Ustawic zeby punkty sie co tydzien resetowaly utrudnic expienie zwiekszyc straty po smierci i ustawic lvl cap na 100 i bajlando 2 miesiace dominacji

Rahilux
11-06-17, 11:15
Widać że większość osób chce Reska, admini macie co robić :v

Rahilux
12-06-17, 12:31
lul, Twój post karmelia też wyświetla mi się wcześniej od legkanowego xD.

Buggiii

Windykator
13-06-17, 01:50
mysle, ze za dekade 'admini' podniosą się z podłogi, bo dorzuciles ostro do pieca :p

@legkan bo mój Marek podpial pod koniec tematu żeby każdy wiedział jakie jest jego podejście do rozwoju tego altaronu.