PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja Kupne składniki


Orochimaru
18-04-17, 17:04
Z racji tego, że gram sam na serwie, proponuję wprowadzić kupne składniki.
Będą kosztować o 1,4 drożej niż u graczy, przy czym średnio składniki kosztują:

Piórka 5k = 7k
Rybie ości 7k = 9,8tk
Plastry Miodu 8k = 11,2k
Pajęczyny 7k = 9,8k
Skrzydła Nietoperza 5k = 7k

Proszę głosować, w ankiecie xD

paaaprikos96
18-04-17, 18:47
Zasadnicze pytanie: na prawdę chce Ci się samemu grać na serwerze?

Orochimaru
18-04-17, 20:07
Zasadnicze pytanie: na prawdę chce Ci się samemu grać na serwerze?


Pewnie, że tak.
Bo mam nadzieję, że ktoś jeszcze zagra w tę grę.
Jak się gra np. w Gothica to też gra się solo, a jednak nie przeszkadza to graczowi. Ponieważ może rozwijać swoją postać :)

Rahilux
18-04-17, 22:49
Ale w gothicu jest to wyzwanie że np ork zmieni podejście i zamiast szarżować to stanie w miejscu i jebnie 3x na przemian prawy sierpowy, lewy sierpowy i prawy prosty i wtedy rest in pepperoni się załącza. A tu? latasz po wyćwiczonym schemacie SOLO i jedyną osobą która Cie może wysłuchać jesteś ty sam, trochę nudnawo.

Orochimaru
22-04-17, 22:27
Dodaje też, że rozwiązało to by problem szybkiego zarabiania na low lvlach :)

Trebor
22-04-17, 22:32
sam grac nie będzie ja w miarę czasu zaglądam tu zawsze bo gra mi się podoba i będę zaglądał dopóki istnieje

Zurvy19
25-04-17, 17:24
Gosciu zmien dilera bo askarskie slonce juz zgaslo a Ty dalej wierzysz w to, ze askarska pustynia jeszcze moze byc ciepla. Jedyne zadanie jakie dla Ciebie mam to wez askarska lopate i wkop altaron do kosza na pulpicie.

Orochimaru
27-04-17, 23:52
Gosciu zmien dilera bo askarskie slonce juz zgaslo a Ty dalej wierzysz w to, ze askarska pustynia jeszcze moze byc ciepla. Jedyne zadanie jakie dla Ciebie mam to wez askarska lopate i wkop altaron do kosza na pulpicie.

Nie rozumiem was, nie dajecie innym osobom grać, i tyle.
Bo dla was altaron się skończył, to dla innych też musi skoro wy nie gracie.
Ja jakoś ostatnio widzę dużo nowych graczy, może nie logują codziennie i nie widać tego w dp, ale jednak są osoby, które chcą jeszcze grać, albo są nowe.
Więc powinniśmy się chociaż postarać, robiąc jakieś aktualizacje żeby więcej osób wbiło na serwer i żeby altaron "odżył".

Uwolniona Mysl
05-05-17, 21:28
Więc powinniśmy się chociaż postarać, robiąc jakieś aktualizacje żeby więcej osób wbiło na serwer i żeby altaron "odżył".

Łoo panie, co tu się odjebało :uśmiech8:

Ruzowy Rafal
08-05-17, 00:16
Kolens









































Patolens

Ruzowy Rafal
16-05-17, 16:33
Karmelia







































Żuleria

vapros
10-06-17, 00:52
szczyt bycia parcelem ? xD grac na non pvp na wymarłym serwie żeby nie musieć brać udziału w warze