PDA

Zobacz pełną wersję : Stare czasy!


Siwor
30-05-17, 21:32
Ktos tu graa ze statych wyjadaczy? Dzefrej.

Thudaron
30-05-17, 22:28
Grać to pewnie nikt nie gra ;]

Stros
30-05-17, 22:35
Stała grupa bywalców zagląda na forum.
Co do grania, od marca mało kto loguje (bo i po co...)

WsT
31-05-17, 11:50
To ja korzystając z okazji pragnę zaprosić na nasz serwer Discord, skupiający społeczność Altarońska ale i nie tylko. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie odnośnie dostosowania serwera do waszych potrzeb.
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ


W skrócie Discord jest to rozbudowany czat tekstowy + głosowy, dostępny na wszystkich platformach. I wygląda w ten sposób.
http://i.imgur.com/SGVXoQE.png

Rahilux
31-05-17, 14:59
Co do Discorda nie jestem przekonany, niby bierze mniej pamięci od tsa i jest praktyczniejszy*?
Ale mniej przejrzysty, trudniejszy w opanowaniu*?

WsT
31-05-17, 15:27
Niby dla wszystkich, a nazywa się HertagoN..
A co ma nazwa serwera z dostępnością dla wszystkich? ;>


Serwer początkowo stworzyłem z myślą o moich ludziach, lecz po namyśle po co się tak izolować? Kanały oraz uprawnienia zostały tak dostosowane by każdy mógł czuć się dobrze i znaleźć kogoś do rozmowy lub gry. Nazwa HertagoN ponieważ jest on moim tworem i nie widzę nic złego w tym by wykorzystać tę nazwę również jako nazwę serwera na Discordzie.

Co do Discorda nie jestem przekonany, niby bierze mniej pamięci od tsa i jest praktyczniejszy*?
Ale mniej przejrzysty, trudniejszy w opanowaniu*?

Na 1 rzut oka może się wydawać skomplikowany ale w gruncie rzeczy szybko idzie się przyzwyczaić. Dodatkowo fajna opcją jest to że można być jednocześnie na wielu serwerach + tworzyć własne całkowicie za darmo.

aion
31-05-17, 20:56
/\ Polecam tego allegrowicza.

poiuyt321
31-05-17, 21:14
Niby dla wszystkich, a nazywa się HertagoN..

To je Westu, tego nie zrozumiesz :D

Mervakis
31-05-17, 22:38
Zacznie się war na discordzie to zniknie na 3 miesiące. :|

Uwolniona Mysl
01-06-17, 22:21
Przepraszam, czy jest tu jakiś mój wariat z askary?
Pozdrawiam, Lord Askary, Namiestnik Księcia z askary, zrodzonego w Puławach podczas burzy stulecia w knight armorze, władcy pustyni w ank oraz ojca wszystkich skarabeuszy

Zoner
03-06-17, 14:56
Ty Skarabeuszu

Obles
04-06-17, 20:37
Przepraszam, czy jest tu jakiś mój wariat z askary?
Pozdrawiam, Lord Askary, Namiestnik Księcia z askary, zrodzonego w Puławach podczas burzy stulecia w knight armorze, władcy pustyni w ank oraz ojca wszystkich skarabeuszy

Eldoka - jak kiedyś wyrośniesz z tych tekstów to Cię przestanę lubić :oczko:

Katamaran
04-06-17, 21:24
Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=Hat1Hc9SNwE

:)

Uwolniona Mysl
07-06-17, 15:44
Dobra, pany
Mam tutaj kawał, sam wymyśliłem, więc będzie petarda

Gdzie ma zamiar spędzić wakacje najsławniejszy maciej ?

Na MadagASKARZE !!!

:uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8: :uśmiech8::uśmiech8:

makmej
07-06-17, 16:46
Brawo Paweł brawo !!!!!!!!!!

Uwolniona Mysl
09-06-17, 08:18
Słabiutko, słabiutko
Opowiem historię, jedną z początkujących nasze askarskie panowanie przez wiele lat
Był rok 1996, w mieście dostaliśmy tęgie baty, więc Książe rozkazał, że uciekamy na pustynię, po trzech dniach marszu i ciągłym oddechu bułgarów na plecach (wtedy jeszcze Ivan nie był z nami) kończył nam się food i woda. Książe polecił wtedy, że schowamy się w jaskini, wiedzieliśmy, że bułgarzy wejdą za nami ale było nam już wszystko jedno, i tak było już po nas.
Przemierzając ciemne jaskinie ankrahmun zostaliśmy zaatakowani przez antyczne skarabeusze, lecz jak tylko ujrzały znak na knight armorze Księcia ( w którym się urodził) to oddały nam hołd i przysięgły walkę po naszej stronie. Wiedzieliśmy, że mamy przewagę, więc czekaliśmy pewni siebie na bułgarów, wbili się jak pudzian w najmana, trzymaliśmy się dzielnie, nagle Książe dał znak, ze ścian zaczęły spadać scaraby, z ziemi zaczęły wynurzać się ancient scaraby, eliminując jednego bułgara po drugim, tego dnia zwyciężyliśmy, książe zyskał sławę i powoli zaczęła się budować nasza askarska potęga...

Chcecie wiedzieć, co było dalej?

c770832
09-06-17, 09:47
Nie, nie chcemy Pawel, jestes zjebem.

Noratl
09-06-17, 14:15
Bez kitu... ja też chce xd

Uwolniona Mysl
09-06-17, 21:16
Dodam cos w niedziele mam nadzieje ze bedziecie czekac i zadowole moich fanow

eremce
09-06-17, 22:23
Felczyk w opowieściach Eldoki już wyczuł klimat RPG. Już wpisał swoją osobę w całą tą historię. Oczywiście w role bidonowego, czyli: wy walczcie, a ja wam będę robił mikstury. Felczyk naczelny support altaronu. :P

Windykator
10-06-17, 09:43
zapomniales dodac, ze trzeba znerfic maga. Nic nie szkodzi, mysle, ze jak ja napisze to nie zapomną w najbliższym upie.

eremce
10-06-17, 13:22
Ej Maciek, napiszesz tą mape w wordzie w końcu?

Uwolniona Mysl
11-06-17, 21:49
Witam, na wstępie chciałem przeprosić moich fanów, że musieliście tyle czekać, ale w sobotę grała repra, więc wiadomo

Wracając do moich askarkskich wspomnień, wiadomo, że rok 96 był dla Askary przełomowy, Maciek na pustyni ANK odkrył, że to on jest księciem o którym mówi legenda, z czasem na askarę zaczęli przenosić się ludzie z całego świata, a o askarze mówiono nawet we wiadomościach na TVP 1 ( wiem, że nie pamiętacie boście wtedy w gacie srali)

Połączone siły bułgarów włochów i szwedów, były dla nas zbyt silne, nawet biorąc pod uwagę, że książe był z nami. Na pustyni ank, dalej odnosiliśmy niewielkie zwycięstwa, lecz były one nieznaczne dla całej rozgrywki.
Nie mieliśmy tyle osób, pieniędzy, lvli, mogliśmy grać tylko w nocy i to jeszcze też niezbyt długo, z czasem siła bułgarskiego sojuszu rosła i rosła a u nas było coraz bardziej krucho, książe codziennie motywował ludzi na vc, tylko dzięki niemu czuliśmy, że możemy wyjść z tej beznadziejnej sytuacji. Musieliśmy działać, potrzebowaliśmy sojuszu, i stało się, dnia 29 września 1996 roku Maciek podał rękę brazolom... Zawsze miałem mieszane uczucia co do brazoli, wiadomo jak z nimi jest, ale przybyło nam ludzi, co znacznie zwiększyło nasze morale, koalicja bułgarów już nie zapuszczała się na pustynię w ogóle, a godziny naszego expienia wydłużały się. Askarskie słońce świeciło coraz mocniej.
Przejdźmy do szczegółów, 15 listopada 1996 , wydarzyła się akcja, która rozsławiła askarę na całym świecie. Przygotowaliśmy z brazolami zasadzkę, Maciek commanderował i przygotował cały mysterny plan, zrobiliśmy snake w kopalni dwarfów gdzie jeden z hiszpanów zbierał siano, zabiliśmy typa i grupką 15 osób zdefowaliśmy się w kopalni. Po chwili nasza viplista zalała się bułgarską koalicją, nie spodziewali się tego ataku w środku dnia, lecz byli czujni, po chwili byli już pod wejściem do jaskini, podbili swoimi największymi ekami, gdy nadszedł odpowiedni moment, maciek wykurwił ładunki wybuchowe w kopalni w kazoo, ponad 50 członków koalicji padło, a na plecach zrobił się brazylisjki masslog, pamiętam to jak dzisiaj, za męstwo w akcji maciek dał mi blue robe, mówię mu, że kurwa jestem knigthem i walę z axa, no ale chuj cieszę, się, że w ogóle coś dostałem. Był to przełomowy moment na askarze, koalicja nabrała szacunku do geniuszu bojowego Księcia i coraz częściej udawało nam się huncić gsy w venore
CDN...

eremce
11-06-17, 21:58
W 1996 nie było voicechattera...

Uwolniona Mysl
11-06-17, 22:11
Ale w 1996 wchodziły pierwsze testy, a z racji tego, że było o nas głośno jak io całej askarze, to my testowaliśmy prototyp

PS, Jeśli moi fani będą chcieli, to wnet założę dodatkowy temat w którym będę spisywał askarską historię

Agri
12-06-17, 21:17
W 1996 nie było voicechattera...

Jak już chcesz się czepiać błędów logicznych, to musisz wiedzieć, że oficjalnie Tibia ogólnodostępna ruszyła w '97, więc w '96 nie tylko nie było VC, ale także samej gry :p.

eremce
12-06-17, 21:31
Agri ty trollu...

Windykator
13-06-17, 01:52
Nie było Tibii, nie było altaronu, nie było vc, ale Askara już żyła w sercach graczy. Przynajmniej tak mi Fardon mówił.

Uwolniona Mysl
14-06-17, 15:52
A kojarzycie typka od nuty despacito? On grał z nami na askarze po stronie brazoli był, jeden z ważniejszych gości na Askarze, a teraz ma 2 milardy wyświetleń na ytb, elo

mario
14-06-17, 19:48
A kojarzycie typka od nuty despacito? On grał z nami na askarze po stronie brazoli był, jeden z ważniejszych gości na Askarze, a teraz ma 2 milardy wyświetleń na ytb, elo

Ty to Paweł powinieneś iść do polityki.. minąłeś się z powołaniem chyba.. lanie wody i wciskanie kitu opanowałeś już do perfekcji. Pozdrówka; )

Zoner
16-06-17, 19:27
Tęsknię za tobą skarabeuszu, nasze wypady do wieży czarnoksiężników tego nie da się zapomnieć. http://imgur.com/a/0ZIKz

Hardyzz Skilzz
16-06-17, 20:14
Dawać nową wersje i się napierdalamy bo zmuła...

eremce
17-06-17, 17:19
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ
Discord Hertagonu. Porzucamy tego trupa, czas na coś nowego.

Uwolniona Mysl
18-06-17, 08:00
Siema pany, są tu jeszcze jacyś moi fani? Czekacie na dalsze części askarskich opowieści?

Total
18-06-17, 17:47
Siema pany, są tu jeszcze jacyś moi fani? Czekacie na dalsze części askarskich opowieści?

Rob nowy temat, bede sprawdzal co 13 min czy jest cos nowego.
Pozdro

eremce
18-06-17, 22:21
Dlaczego co 13 minut, a nie np. co 27?

356278
19-06-17, 01:08
Dajcie reset i się zabawa zacznie na wakacje

Zoner
19-06-17, 03:54
w wakacje to będzie z 5 osób grało