PDA

Zobacz pełną wersję : Wojna


Obles
24-07-11, 22:17
Zawiadomienie

Drodzy Altarończycy!
Nadeszła pora, by zacząć nowy rozdział w dziejach Królestwa.
Wielu się tego spodziewało, wielu czekało na ten moment - w końcu nadszedł.
Wojna przeciwko obecnej władzy jest już faktem.
Klan Collegium, do którego doszli nękani Sin'Selemczycy wypowiada wojnę Ignis.
Mimo rozmów dyplomatycznych i zapewnień o przyjaźni zostaliśmy napadnięci.

Ostrzegam zatem, by słabsi wojownicy uważali, gdyż możliwy jest rozlew krwi na ulicach Neolithu jak i całym kontynencie.

Ci, którzy też uważają, że nadszedł czas zmiany władzy zapraszam do walk we własnym zakresie o wolność Królestwa!
Pamiętajmy, że mamy większego przeciwnika - wojska Abitańskie odnoszą kolejne sukcesy na polach bitwy, dlatego problemy wewnętrzne trzeba rozwiązywać szybko i bezlitośnie.

Pozdrawiamy, Collegium - klan wolnych ludzi.

Mees Vood
24-07-11, 22:21
Thx za bana :D nadużywanie władzy najpierw zobacz co wy robicie ;))
Tutor Rox

Yobak
24-07-11, 22:22
Przepraszam co Ja tu robie? gdzie ja jestem >? idziesz no dobra też mam 2 zł

zipek
24-07-11, 22:22
Taka wojna ze zbanowaliscie naszego czlowieka za nic :D a poza tym grzejecie dp jak narazie :D

Lenobian
24-07-11, 22:22
Pewnie.
Jak banujecie członków Ignis za nic (bez żadnych dowodów) i chcecie wojny ?

daarko88
24-07-11, 22:23
Jesteście żałośni...czekamy na OB

malpaa
24-07-11, 22:23
Siedzcie w dp!!!! Bo na tyle tylko was z tego co widać narazie stać i dawać bany za free :** bużka :***

Maffy
24-07-11, 22:24
Większych głupot jak ten stos bzdur dawno nie czytałem ^^

xahiv
24-07-11, 22:24
No właśnie, dopiero 1 dzień wojny, a już widać, że tutorzy powinni mieć jedynie opcję zgłaszania botów, a nie ich banowania, gdyż nadużywają władzy :) (oczywiście nie wszyscy, część potrafi zachować profesjonalizm)

Co do określenia "klan wolnych ludzi" to chyba zaszła pomyłka, bo ja tu widzę samych hunted, którzy nagle zaczęli grać noob charami.

leavemealone!
24-07-11, 22:25
klan 4 tutorów którzy, nadużywają swojej władzy.
Pamiętajcie, o tym że winę trzeba komuś udowodnić.
To nie osoba oskarżona musi udowodnić swoją niewinność.
To oskarżyciel musi udowodnić winę.
W ten sposób wojny nie wygracie. Gwarantuję to wam.

Ormo

Lenobian
24-07-11, 22:26
Selbo i jego gadki.
Przeanalizuj wszystko od początku i pomyśl kto zaatakował i spowodował rozlew krwi ?
Mees Vood dostał bana od Colensa i nagle chcecie wojny ?
NIEZŁA OBORA - Power Abusing

Ryzy
24-07-11, 22:31
Widzę, że na forum wielka mobilizacja. Myślicie, że jak każdy napisze durnego posta w stylu Tutorzy zbanowali za nic, to zagniecie tym przeszłość?


Według mnie jak Mess Vood dostanie unbana to będzie to załamanie prawa na tym serverze, bo to by było wywieranie presji na organach sprawiedliwości.

Jak zobacze Mess Vooda w grze, odbanowanego to przestaje grać na tym serverze, bo co to za serv gdzie ekipa boi się banować graczy, by nie wypaść źle



down@ na razie jest 1:1 w naszym zestawieniu fragów więc, równie dobrze ty już tu nie grasz kotku

leavemealone!
24-07-11, 22:34
Widzę, że na forum wielka mobilizacja. Myślicie, że jak każdy napisze durnego posta w stylu Tutorzy zbanowali za nic, to zagniecie tym przeszłość?


Według mnie jak Mess Vood dostanie unbana to będzie to załamanie prawa na tym serverze, bo to by było wywieranie presji na organach sprawiedliwości.

Jak zobacze Mess Vooda w grze, odbanowanego to przestaje grać na tym serverze, bo co to za serv gdzie ekipa boi się banować graczy, by nie wypaść źle

Ty już przestałeś tu grać :D

MagicDragonp
24-07-11, 22:34
Ormo jak śmiesz gadać takie głupoty o nadużywaniu władzy?
Myślisz że ktoś uwierzy w te bzdury o nadużywaniu władzy? BUehEHEHEHEHEH
Tutorzy są sprawiedliwi na tym serwerze. Znam ich z widzenia, i proszę przestań gadać kalumnie na ich temat.
Gracie nie uczciwie a potem płaczecie jak ja płakałem kiedyś. Trzeba sie zmobilizować i grać uczciwie jak i ja to zrobię.

Dziękuję wam że wypowiedzieliście wojnę tyranom. Dzięki temu uczciwi gracze będą mogli grać a ci nieuczciwi będą mogli się nawrócić.

Mam nadzieję że colegium rozwali tych noobków!

Maffy
24-07-11, 22:35
Drogi kolego Ryzy, normalna sprawa, że dostanie unbana skoro bota nie używał tak? Co do twojego zakończenia gry, proszę nie rób tego bo jak o tym pomyślę to szlocham po kątach ;(

Zly On
24-07-11, 22:35
Ryzy odejdź, nikt nie bedzię płakał. Z resztą i tak nie masz już czego tu szukać.

Lenobian
24-07-11, 22:36
Ryziak ma zawyżone mniemanie o sobie.
Żegnamy

Ryzy
24-07-11, 22:38
haha myślicie, że jak każdy z waszej parodii klanu napisze że już tu nie gram to tak się stanie? Jak na razie to zabiłem waszego lidera i dziś ruskim fartem przeżył mój atak wasz 80+ mag tak więc, Ormo game over&skończ pier*****

ale jak odbanują mass vooda to pozabijam parę nuubków pod depo i idę sobie. Ok ja spadam z tego flame wara papa

Dark Fury
24-07-11, 22:39
Jestem całym sercem z Collegium. Powodzenia !

MagicDragonp
24-07-11, 22:40
Plan B te wzszystkie nooby to all boty kazdy to wie a potem płaczą że bany mają ale mam beke z nich, a samu huncili za bota ahahhah ahahahah ahahah chyba zajaram lola za tydzien mialem nie jarac ale mam beke ahhaha hhahah haaha hahahah hhhah hahah!!!!

Lenobian
24-07-11, 22:41
U Ciebie wojna to,
wybieganie pod dp i nutki następnie uciekanie i blokowanie przejścia noobcharami ?
Twoja mentalność mnie zaskakuje.

OB i obora

Yobak
24-07-11, 22:43
Pamiętajcie grunt to spokój.
Co do Bana. nie powinno go być.

Vetius
24-07-11, 22:44
Zawiadomienie

Drodzy Altarończycy!
Nadeszła pora, by zacząć nowy rozdział w dziejach Królestwa.
Wielu się tego spodziewało, wielu czekało na ten moment - w końcu nadszedł.
Wojna przeciwko obecnej władzy jest już faktem.
Klan Collegium, do którego doszli nękani Sin'Selemczycy wypowiada wojnę Ignis.
Mimo rozmów dyplomatycznych i zapewnień o przyjaźni zostaliśmy napadnięci.

Ostrzegam zatem, by słabsi wojownicy uważali, gdyż możliwy jest rozlew krwi na ulicach Neolithu jak i całym kontynencie.

Ci, którzy też uważają, że nadszedł czas zmiany władzy zapraszam do walk we własnym zakresie o wolność Królestwa!
Pamiętajmy, że mamy większego przeciwnika - wojska Abitańskie odnoszą kolejne sukcesy na polach bitwy, dlatego problemy wewnętrzne trzeba rozwiązywać szybko i bezlitośnie.

Pozdrawiamy, Collegium - klan wolnych ludzi.

Mogles napisac jest wojna, nakurwiamy sie panowie a nie jakies wiersze piszesz. Pzdr

MagicDragonp
24-07-11, 22:46
Pamiętajcie grunt to spokój.
Co do Bana. nie powinno go być.

Sugerujesz że jakiś tutor dał komuś bana za free? Ja uważam że nikt tu nie daje banów za free.

Lenobian
24-07-11, 22:48
Mistic, idź sobie włóż głowę do muszli klozetowej i przemyśl wszystko.


PS - odstaw trawe -.-

MagicDragonp
24-07-11, 22:49
Waski, ty za to nie jesteś szarą myszką , bocić każdy umie. Gdybyś ręcznie grał miałbyś 40 lvl :)

Mees Vood
24-07-11, 22:49
Rzycie :Dwidać co się dzieje z Altaronem tutorzy najwidoczniej przejęli władze

Nil Loth
24-07-11, 22:53
Widzę że teraz my jesteśmy Ci źli. Dzisiaj się nawet dowiedziałem że wyłączyłem Spoonowi pvp. Więc żaden post tutaj mnie nie zdziwi. A sprawa banów zostanie oczywiście poruszona


Pozdrawiam

malpaa
24-07-11, 22:54
haha myślicie, że jak każdy z waszej parodii klanu napisze że już tu nie gram to tak się stanie? Jak na razie to zabiłem waszego lidera i dziś ruskim fartem przeżył mój atak wasz 80+ mag tak więc, Ormo game over&skończ pier*****

ale jak odbanują mass vooda to pozabijam parę nuubków pod depo i idę sobie. Ok ja spadam z tego flame wara papa


Parodie to bym ci powiedział gdzie ty masz ale ze mnie kulturalny człowiek jest... Jak dla mnie to już wyjdz z dp i zacznij zabijać ;)

Yobak
24-07-11, 22:55
Sugerujesz że jakiś tutor dał komuś bana za free? Ja uważam że nikt tu nie daje banów za free.

Czy ja napisałem że za free? Ban był w 100% nie uzasadniony a więc takiego bana powinno nie być :) rozumiesz?

MagicDragonp
24-07-11, 22:55
"bo my wiemy to dokladnie że zło wygląda ładnie (plan b) bo my wiemy to dobrze że każdy ded (plnu b) to babilonu pogrzeb pogrzeb pogrzeb..."

leavemealone!
24-07-11, 22:56
Ludzie... trochę logiki.
Skoro padł za pierwszym razem od noob charów to za drugim razem był gotowy.
Na vt go ostrzegaliśmy, żeby uważał i nie stał tak pod dp bo znowu go ściągną.
Jedyna jego odpowiedź brzmiała "spokojnie trzymam palec na hotkeyu".
Gdyby miał bota to za peirwszym razem by nie padł.

Ryzy
24-07-11, 22:56
Parodie to bym ci powiedział gdzie ty masz ale ze mnie kulturalny człowiek jest... Jak dla mnie to już wyjdz z dp i zacznij zabijać ;)

zacznę od Ciebie :>

Mees Vood
24-07-11, 23:00
Ludzie jak chcecie mogę padać od was wiele razy mi to nic nie zmieni ze kilka cyferek spadnie w dól ale bezpodstawny Ban to zdecydowanie za dużo dobrze wiemy jak było każdy się ze mnie wyśmiewał że padłem, a jak za 2x uciekłem to od razu poleciał Banik :)

Ryzy
24-07-11, 23:00
Ludzie... trochę logiki.
Skoro padł za pierwszym razem od noob charów to za drugim razem był gotowy.
Na vt go ostrzegaliśmy, żeby uważał i nie stał tak pod dp bo znowu go ściągną.
Jedyna jego odpowiedź brzmiała "spokojnie trzymam palec na hotkeyu".
Gdyby miał bota to za peirwszym razem by nie padł.

Ja gadałem z nim 15 minut przed tym atakiem. Pytałem się go dlaczego padl jak nub od noobcharów, etc.

Odpisał mi na kanale głównym przy 10 świadkach, coś w stylu ee ja się nie umiem leczyć(...) lepiej by było gdyby wiesz, ale to nielegalne(...) 15 minut po takiej rozmowie, kolega z noobchara prowadził z nim dyskusje i w czasie gdy zadał mu pytane a (najprawdopodobniej) Mess pisał odpowiedź, dostał combo sd i wyleczył się w połowie tego comba, Miał nie wiem 0.003 sekundy na reakcję. Bardzo sprawnie ma wyrobioną rękę widocznie

MagicDragonp
24-07-11, 23:02
Czy ja napisałem że za free? Ban był w 100% nie uzasadniony a więc takiego bana powinno nie być :) rozumiesz?

Ja uważam , że tutorzy na tym serwie są w 100% dobrzy w tym co robią oraz sprawiedliwi i nie sądze aby dali nie uzasadnionego bana. Jeżeli jakis player dostał bana to jestem pewien że był w 1000000% uzasadniony. Pozdrawiam , a wiesz co jest najlepsze? że sobie zajaram ze szczęscia za tydzień :):):)

Mees Vood
24-07-11, 23:03
Ja gadałem z nim 15 minut przed tym atakiem. Pytałem się go dlaczego padl jak nub od noobcharów, etc.

Odpisał mi na kanale głównym przy 10 świadkach, coś w stylu ee ja się nie umiem leczyć(...) lepiej by było gdyby wiesz, ale to nielegalne(...) 15 minut po takiej rozmowie, kolega z noobchara prowadził z nim dyskusje i w czasie gdy zadał mu pytane a (najprawdopodobniej) Mess pisał odpowiedź, dostał combo sd i wyleczył się w połowie tego comba, Miał nie wiem 0.003 sekundy na reakcję. Bardzo sprawnie ma wyrobioną rękę widocznie

No Spoko od 15 lvl Combo SD Synek max hit jaki dostałem to był 100 :)
zastanów się co piszesz

Ryzy
24-07-11, 23:04
No Spoko od 15 lvl Combo SD Synek max hit jaki dostałem to był 100 :)
zastanów się co piszesz

Spadłeś na deep yellow i auotamtycznie się uleczyłeś

Nie mów, że białe jest czarne

Dinoo20
24-07-11, 23:06
No Spoko od 15 lvl Combo SD Synek max hit jaki dostałem to był 100 :)
zastanów się co piszesz


15lvl powiadasz? hmm no fajnie ale o ile mi wiadomo sd jest od 45lvla i 20mlvl, pzdr.

Mees Vood
24-07-11, 23:09
Spadłeś na deep yellow i auotamtycznie się uleczyłeś

Nie mów, że białe jest czarne

Dobrze wiesz ze byłem cały czas gotowy miałem energy ringa i ssa na sobie po 1 błędzie cały czas trzymałem rękę na klawiszu i dobrze wiedziałem że będziecie próbować znowu mnie zestrzelić

MagicDragonp
24-07-11, 23:11
Mes vod skończ już. Wiesz że używałeś bota i ja to wiem także. Kłamstwo jest u ciebie na porządku dziennym widze.

Mees Vood
24-07-11, 23:12
Mes vod skończ już. Wiesz że używałeś bota i ja to wiem także. Kłamstwo jest u ciebie na porządku dziennym widze.

Aż tak dobrze mnie znasz nigdy w Real cie nie spotkałem

Ryzy
24-07-11, 23:14
Dobrze wiesz ze byłem cały czas gotowy miałem energy ringa i ssa na sobie po 1 błędzie cały czas trzymałem rękę na klawiszu i dobrze wiedziałem że będziecie próbować znowu mnie zestrzelić

Dobra dalsza jałowa dyskusja nie ma sensu, ja uważam, że to nierealne uleczyć się w 0.003 tym bardziej przez człowieka który sam przyznaje się, że błocił by bo nie umie się leczyć. Ty uważasz że to całkowicie normalne, OK

Tak czy siak myślę, że nie nam to rozstrzygać. Argumenty każdy przedstawił więc nie krążmy postami ciągle o tym samym. Proponuję zostawić tą sprawę i poczekać na reakcje (lub jej brak) obsługi.

Maffy
24-07-11, 23:17
Magic dragon ogarnij się w końcu i już tu nie spamuj szczególnie, że temat nie dotyczy Ciebie. W dupie byłeś gówno widziałeś i chuja wiesz... Ja wiem, że bota nie miał i wierzę mu, bo było tak jak ormo gadał. Był przygotowany na drugi raz, chyba logiczne, że trzymał rękę na hotkeyu skoro widział, że się na niego czają... Proszę....

Mees Vood
24-07-11, 23:17
Dobra dalsza jałowa dyskusja nie ma sensu, ja uważam, że to nierealne uleczyć się w 0.003 tym bardziej przez człowieka który sam przyznaje się, że błocił by bo nie umie się leczyć. Ty uważasz że to całkowicie normalne, OK

Tak czy siak myślę, że nie nam to rozstrzygać. Argumenty każdy przedstawił więc nie krążmy postami ciągle o tym samym. Proponuję zostawić tą sprawę i poczekać na reakcje (lub jej brak) obsługi.

No ja zdecydowanie poczekam na reakcje administracji a nie jakiś pachołków którzy mogą sypać banami na prawo i lewo bo to zdecydowanie nonsens

Wicked
24-07-11, 23:23
Zamykam. Przyjrzę się całej sprawie, bo tak tego nie zostawię.
Skończcie już rzucać tymi oskarżeniami, bo obiecuję, że nie skończy się na banach forumowych.
NIKT, ale to NIKT nie napisał do mnie w sprawie tego bana. Żadnego odwołania, żadnej skargi na pracę któregoś konkretnego tutora. Czy ban sprawiedliwy i z powodu? Nie wiem. Ale wiem, że takie zachowanie nie działa na waszą korzyść.
Administracja Altaronu nie popiera żadnego klanu, żadnych graczy, a jeśli któryś z tutorów nadużył swoich uprawnień, to będą tego konsekwencje.