PDA

Zobacz pełną wersję : Ignis vs. Collegium // Fragi


kapik12342
25-07-11, 01:20
Na wstępie informuję ze fragi zdobyte noob charami nie będą dodawane oraz postacie poniżej 40 poziomu nie będą także liczone


Zabójstwa z ręki Ignis [10] :

Nill - 2011-07-25 01:11:49 Gracz zginął na poziomie 71 , zabity przez Jinkin, Bachusa, Embaa Embaa, Wawro, Zipek, Shar,

Isaw - 2011-07-25 01:12:33 Gracz zginął na poziomie 62 , zabity przez Wawro, Waski, Zly On, Zipek,
2011-07-27 17:49:47 Gracz zginął na poziomie 61 , zabity przez Zipek, Keavira Aman,

Colens - 2011-07-25 01:13:04 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Wawro, Zipek, Jinkin, Zly On, Shar, Bachusa, Embaa Embaa,
2011-07-25 13:10:26 Gracz zginął na poziomie 75 , zabity przez Gariaproth, Noon, Pampeluna, Tisaya,

Selbo - 2011-07-25 13:33:46 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Wawro,

Ryzy - 2011-07-27 17:45:48 Gracz zginął na poziomie 63 , zabity przez Wawro, Keavira Aman,
2011-07-28 00:37:10 Gracz zginął na poziomie 62 , zabity przez Zly On, Noon,

Sir Acoltero - 2011-07-29 12:45:38 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Keavira Aman,

Trianos - 2011-07-29 18:54:20 Gracz zginął na poziomie 110 , zabity przez Ganic Elvera, Dawis,

Zabójstwa z ręki Collegium [2] :

Shar - 2011-07-25 01:08:37 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Furya, Isaw, Colens, Selbo,

Anarchista - 2011-07-28 00:35:24 Gracz zginął na poziomie 48 , zabity przez Ryzy,



Trzech najlepszych morderców (narazie czekamy ;)):
1. Wawro [5]
2. Zipek [4]
3. Zly On, Keavira Aman [3]

Maffy
25-07-11, 12:42
Dziwna wojna... Gildia, która zdobędzie najwięcej fargów przegra, ponieważ ludzie wygarną bana za fragi. W zeszłym tygodniu miał być zmieniony system fragów.

mario
25-07-11, 13:25
Zabójstwa z ręki Ignis [9] :

Nill - 2011-07-25 01:11:49 Gracz zginął na poziomie 71 , zabity przez Jinkin, Bachusa, Embaa Embaa, Wawro, Zipek, Shar,

Isaw - 2011-07-25 01:12:33 Gracz zginął na poziomie 62 , zabity przez Wawro, Waski, Zly On, Zipek,
2011-07-27 17:49:47 Gracz zginął na poziomie 61 , zabity przez Zipek, Keavira Aman,

Colens - 2011-07-25 01:13:04 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Wawro, Zipek, Jinkin, Zly On, Shar, Bachusa, Embaa Embaa,
2011-07-25 13:10:26 Gracz zginął na poziomie 75 , zabity przez Gariaproth, Noon, Pampeluna, Tisaya,

Selbo - 2011-07-25 13:33:46 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Wawro,

Ryzy - 2011-07-27 17:45:48 Gracz zginął na poziomie 63 , zabity przez Wawro, Keavira Aman,
2011-07-28 00:37:10 Gracz zginął na poziomie 62 , zabity przez Zly On, Noon,

Sir Acoltero - 2011-07-29 12:45:38 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Keavira Aman,

Zabójstwa z ręki Collegium [2] :

Shar - 2011-07-25 01:08:37 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Furya, Isaw, Colens, Selbo,

Anarchista - 2011-07-28 00:35:24 Gracz zginął na poziomie 48 , zabity przez Ryzy,



Trzech najlepszych morderców (narazie czekamy ):
1. Wawro [5]
2. Zipek [4]
3. Zly On, Keavira Aman [3]
Pięknie Chłopaki :D

Ryzy
25-07-11, 13:30
Dziwna wojna... Gildia, która zdobędzie najwięcej fargów przegra, ponieważ ludzie wygarną bana za fragi. W zeszłym tygodniu miał być zmieniony system fragów.

Skoro ma być zmieniony system fragów to powinni zlikwidować wszystkim red skulle, bo będzie tak że tylko te osoby co nabiły na zrąbanych fragach rsy będą je miały, a reszta servera już nie.

Zmiana systemu fragów z zachowaniem red skulli starego systemu będzie skrajnie nie uczciwe

Wawro
25-07-11, 14:00
Również jestem za tym by wszystkim graczom zostały zredukowane fragi. Pzdr

mario
25-07-11, 14:03
mi też się to podoba :)

Zly On
25-07-11, 14:07
Dobry pomysł:p

MagicDragonp
25-07-11, 14:10
plan b=nooby:] buehehe ale sie zjaralem

Ryzy
25-07-11, 14:17
Przynajmniej można by było powalczyć a nie takie czajenie się kto pierwszy włączy skulla :)

zipek
25-07-11, 15:10
plan b=nooby:] buehehe ale sie zjaralem

Ty dzieciaczku idz juz lepiej spac.. a do Administracji prosze by ten o to uzytkownik zostal zbanowany na id komputera lub na IP bo robi tylko borute..

blanko2222
25-07-11, 15:42
ostro lecicie 5:1, hokejowo hauhauaha

kaka
25-07-11, 15:56
Co fragów noobcharami nie liczymy? idealne kombo i 82lvl zjechał to juź nie zaliczysz?

kapik12342
25-07-11, 20:44
Co fragów noobcharami nie liczymy? idealne kombo i 82lvl zjechał to juź nie zaliczysz?

a to jest walka pomiędzy dwoma gildiami? czy ich noob charami?

Mervakis
25-07-11, 21:16
Pomiędzy 3 gildiami, chyba że We Back liczycie jako noobchary wtedy jest 1:0 dla nas.

kapik12342
25-07-11, 21:26
Pomiędzy 3 gildiami, chyba że We Back liczycie jako noobchary wtedy jest 1:0 dla nas.

Z tego co wiem w We back jest tylko Waski i Dark Enorath a oni nie padli wiec dlaczego 1:0 dla was?

Mervakis
25-07-11, 21:37
Chodzi mi o to, że każda osoba z Collegium, która padła ma na liście dedów graczy We Back, bez tamtych graczy by nie padli. Natomiast frag zdobyty przez Collegium był zdobyty w 100% przez graczy tej gildii.

Konkretnie mi chodzi o fragi o 1 w nocy w każdym asystował Wawro, który wtedy był w We Back.

Mervakis
25-07-11, 21:44
Napisałem Wawro a nie Waski, więc czytaj uważnie. O Tobie nie wspomniałem ani 1 słowem.

Poza tym każdy wie kto padł bo można to zobaczyć na stronie i wg. mnie ten temat nie ma sensu.

kapik12342
25-07-11, 21:48
Drogi Mervakisie ten temat ma jak największy sens. Nie wiem dlaczego tak piszesz, wstydzisz się ze przegrywacie czy jak? Każdy może sprawdzi kto padł bez męczenia z szukaniem po gildiach oraz jaki jest wynik.

Mervakis
25-07-11, 21:54
W takim razie zabójstwa z noobcharów powinny zostać dodane, skoro te z udziałem gracza innej gildii niż Ignis się tu znalazły. Skoro ma być możliwość wszystkie zabójstwa tutaj zobaczyć.

kapik12342
25-07-11, 22:01
Tak wszystkich graczy którzy biorą udział w wojnie a wiadomo że We back wróciło do Ignis więc już się nie czepiaj. Na ten moment jest 5:1 i tyle.

leavemealone!
25-07-11, 22:24
jeszcze nie ogarnąłeś Merv, że gildia We Back to to samo co gildia Ignis?
fragi noob charów nigdy w żadnej wojnie nie były liczone.

pamela1993
25-07-11, 22:42
Ormo prosze o kontakt w grze... Mój name Kreedz

Dark Fury
25-07-11, 23:10
Nice joke <haha>

Luop
26-07-11, 06:28
To nice czyli jak zabijecie nam noob chara to tez mamy liczyc?

Garia Proth
26-07-11, 09:09
ta a a'colt tez bierze udzial w wojnie i polegl 2 razy i to nie jest liczone :)?

Malzahar
26-07-11, 15:17
Załosne moim zdaniem wojna skończona :) Collegium nie ma nj naj nja mniejszych szans !

Ryzy
26-07-11, 15:23
Załosne moim zdaniem wojna skończona :) Collegium nie ma nj naj nja mniejszych szans !

Twoje zdanie rdzenny wyspiarzu jest na szczęście najmniej ważne. Wojna trwa i będzie trwała, aż odniesiemy zwycięstwo.
Na dobrą sprawę to wojna jeszcze się nie zaczęła, więc nie ma co mówić o jej kresie.

Malzahar
26-07-11, 15:30
Dobra niech nie obchodzi Cię moje zdanie ale powiedz mi jak wy macie walczyć w tej wojnie?? Ignis ciągle wbija większe lvle,nie długo będzie dostatek scr z 150k lvlami w góre a wy co?? Czekacie na nabór ludzi?? Bierz pod uwage to ze kazdy nieznajomy który bedzie chciał walczyć po waszej stornie moze byc tak zwanym spyem? Jak macie zamiar z nimi wygrać,na pierwszym planie oddziaływuje tutaj ogromna różnica lvlowa a co mówic o pieniądzach :)

Ryzy
26-07-11, 15:39
Dobra niech nie obchodzi Cię moje zdanie ale powiedz mi jak wy macie walczyć w tej wojnie?? Ignis ciągle wbija większe lvle,nie długo będzie dostatek scr z 150k lvlami w góre a wy co?? Czekacie na nabór ludzi?? Bierz pod uwage to ze kazdy nieznajomy który bedzie chciał walczyć po waszej stornie moze byc tak zwanym spyem? Jak macie zamiar z nimi wygrać,na pierwszym planie oddziaływuje tutaj ogromna różnica lvlowa a co mówic o pieniądzach :)

Nie wiem może ja gdzieś utknąłem w czasoprzestrzeni ale zdaje mi się że minęły 3 dni od rozpoczęcia wojny.
Ingis wcale nie robi pg, bo też się boją wyjść expić, może w mniejszym stopniu niż collegium ale jakoś wielkich postępów z ich strony nie widziałem. Stoją cały czas pod depo, rzadko kiedy ruszają się z miasta.
No powiedz mi, że tak nie jest, wskaż mi osobę z Ingis która naparza levele i jest na expie dłużej niż 1h.

Co do ew. spayów, nie wiem gdzie wyczytałeś że Collegium prowadzi otwartą rekrutacje.

Przewagę leveli mają ogromną, z tym się zgodzę ale to wcale nie jest powód by załamać ręce.

Wygrana z naszej strony jest bardzo realna, mamy parę asów w rękawie ale dla dobra sprawy nie mogę ich ujawniać na forum.

Malzahar
26-07-11, 15:58
Dobrze rozumiem,kto by zdradził publice swoją tajną moc a raczej nazwę to tajną bronią :) Wracając do debaty o tym czy Ignisi expią czy też nie expią,twierdzisz ze boją sie wyjść expic nie na więcej niż jedna godzinka. Boją się więc czego ? Ze wy ich zabijecie? Nie możliwe bo wasz team składa sie z długo nieobecnych graczy i niskolvowych suporterów którzy zakładają nowe charaktery do wojny :P Z drugiej strony to oni ciągle biegają po za pztem i biją ludzi czy neutrali i powiązanych z wami więc wez to tez pod uwagę :) Pamiętaj że spyem może zostać nawet Twój najlepszy przyjacieł który bedzie chciał oderwać się od wojny i poexpic od nowa :) Juz pare przypadków takich było ze mieliście spy a nawet pewnie teraz i macie :)

Nie wiem na prawdę jestem bezstronny więc życze obu teamom powodzenia !

GL !

Ryzy
26-07-11, 16:05
Wracając do debaty o tym czy Ignisi expią czy też nie expią,twierdzisz ze boją sie wyjść expic nie na więcej niż jedna godzinka. Boją się więc czego ? Ze wy ich zabijecie? Nie możliwe bo wasz team składa sie z długo nieobecnych graczy i niskolvowych suporterów którzy zakładają nowe charaktery do wojny :P Z drugiej strony to oni ciągle biegają po za pztem i biją ludzi czy neutrali i powiązanych z wami więc wez to tez pod uwagę :) Pamiętaj że spyem może zostać nawet Twój najlepszy przyjacieł który bedzie chciał oderwać się od wojny i poexpic od nowa :) Juz pare przypadków takich było ze mieliście spy a nawet pewnie teraz i macie :)

Nie wiem na prawdę jestem bezstronny więc życze obu teamom powodzenia !

GL !

Tak, boją się że zrobimy zasadzkę i ich zabijemy. Nie wiem jak tam jest w Planie Be ale w Collegium nigdy spy się nie zdarzył, może w jakiejś gildii sojuszniczej ale nigdy w rdzennym collegium. Było parę przypadków że Collegium miało spy - aha. Idąć tym tokiem twierdze że w Ignis jest 6 spayów, no co udowodnisz mi że nie? Więc przestań rzucać takie teksty wyssane z palca. Ja lecę tak więc nie odpiszę na ew. kolejnego twojego posta.

Lenobian
26-07-11, 16:42
Tak, boją się że zrobimy zasadzkę i ich zabijemy. Nie wiem jak tam jest w Planie Be ale w Collegium nigdy spy się nie zdarzył, może w jakiejś gildii sojuszniczej ale nigdy w rdzennym collegium. Było parę przypadków że Collegium miało spy - aha. Idąć tym tokiem twierdze że w Ignis jest 6 spayów, no co udowodnisz mi że nie? Więc przestań rzucać takie teksty wyssane z palca. Ja lecę tak więc nie odpiszę na ew. kolejnego twojego posta.


Pewnie, grzejemy pz'ta a lvle się same wbijają
Ja sam w te 3 dni wbiłem 5 lvli.
Wypowiedzieliście wojnę otwarcie na forum to może Ob ?
A nie takie stanie po 5 godzin w Protection


Pozdrawiam

Malzahar
26-07-11, 16:42
Ja już nie będę dyskutował na ten temat od tego jest gra żebyś pokazał w końcu na co was stać a nie tylko wyładowywać się na forum
Dziękuje / Malzahar .

malpaa
26-07-11, 16:45
Ja już nie będę dyskutował na ten temat od tego jest gra żebyś pokazał w końcu na co was stać a nie tylko wyładowywać się na forum
Dziękuje / Malzahar .

Bardzo dobrze powiedziane <brawo> dlatego pana :)

Yobak
26-07-11, 16:46
Nie wiem może ja gdzieś utknąłem w czasoprzestrzeni ale zdaje mi się że minęły 3 dni od rozpoczęcia wojny.
--------------->Ingis wcale nie robi pg, bo też się boją wyjść expić,<------------- może w mniejszym stopniu niż collegium ale jakoś wielkich postępów z ich strony nie widziałem. Stoją cały czas pod depo, rzadko kiedy ruszają się z miasta.
No powiedz mi, że tak nie jest, wskaż mi osobę z Ingis która naparza levele i jest na expie dłużej niż 1h.

Co do ew. spayów, nie wiem gdzie wyczytałeś że Collegium prowadzi otwartą rekrutacje.

Przewagę leveli mają ogromną, z tym się zgodzę ale to wcale nie jest powód by załamać ręce.

Wygrana z naszej strony jest bardzo realna, mamy parę asów w rękawie ale dla dobra sprawy nie mogę ich ujawniać na forum.

26 07 2011

14:12 Awansowałeś z 119 na 120 poziom. - yobak
14:31 17:06 Awansowałeś z 74 na 75 poziom. - zipek blisko do 76
17:06 Awansowałeś z 66 na 67 poziom. -shar
17:54 Awansowałeś z 105 na 106 poziom. - kre donau
18:00 Awansowałaś z 100 na 101 poziom. - Tisaya
19:03 Awansowałeś z 62 na 63 poziom. - Tyski
19:19 Awansowałeś z 83 na 84 poziom. - Ormo

To nieliczne :) awansy ale Ryży masz racje Ignis boi się expic:)

Malzahar
26-07-11, 16:52
Panie Shar zna Pan takie powiedzenie "Najmniejsze psy najgłośniej szczekają" ?? :) To chyba tutaj wszystko wyjaśnia bez obrazy Ryzy ale taka prawda ...

malpaa
26-07-11, 16:56
Panie Shar zna Pan takie powiedzenie "Najmniejsze psy najgłośniej szczekają" ?? :) To chyba tutaj wszystko wyjaśnia bez obrazy Ryzy ale taka prawda ...


Znam znam ale cicho ja stoję pod dp i w ogólę nie robię leveli ....;)

Malzahar
26-07-11, 16:58
Mówisz stoisz i nie robisz lvli ale zwróć uwagę ze jesteś prawie najmniejszym lv w Ignis a i tak Twój lv jest większy niż 2/3 Panów z Collegium :)

slawek
26-07-11, 17:05
Mam tylko 1 pytanie Malzahar po ch*j tyle postów nabijasz .... co temat to ty sie udzielasz.

Lenobian
26-07-11, 17:08
Czoki.

Po co to piszesz ?
Skoro Ci to przeszkadza to nie czytaj tego posta , wyjdz z forum , wyłącz komputer a nie się niepotrzebnie spinasz i pocisz :)

Zembolx
26-07-11, 19:56
Chciałem coś przekazać Collegium: czasem nie myślcie że nie ma mnie od paru dni z powodu wojny. Nie boje się tej wojny, pomogę Wam jeśli tylko znajdę troche czasu. Od paru dni zacząłem prace i jest straszny wycisk, nie ma mnie całe dnie, dlatego narazie nie gram. Przy najbliższym wolnym dniu pomoge Wam :)

Myxir
26-07-11, 20:39
Można wiedzieć dlaczego wojna powstała? Dlaczego Plan B się rozsypał?
Z góry dzięki za info ;]

Ryzy
26-07-11, 21:17
Plan B się nie rozsypał, Planowi B zamarzyło się stworzenie jednej wielkiej gildii i chciał wchłaniać mniejsze (coś na kształt Związku Radzieckiego)

Collegium się temu przeciwstawiło.

Malzahar
26-07-11, 22:51
Coś w stylu USA vs Iraq ?? :)

daarko88
27-07-11, 08:36
Można wiedzieć dlaczego wojna powstała? Dlaczego Plan B się rozsypał?
Z góry dzięki za info ;]

Nic się nie rozsypało, nadszedł czas, żeby połączyć Sunblade i Plan B aby stworzyć Ignis. To tyle na ten temat.
Dla mnie to jest bzdura mieć tyle sojuszników, nie może tak być że cały server to tylko przyjaciele. Szybko to się znudzi i prędzej czy później dojdzie do spin.

Wracając do wojny...Collegium oraz Sin'Selema wpadła po Pampelune...
Kiedy wpadliście nikt mi nie odpisywał, czy to był Selbo czy Trianos czy Colens...nikt. Do Nilla po akcji napisałem i niby to było za Psycho Fana, która sprawa zostałą wyjaśniona miesiąc przed akcją, więc był to jakijś śmieszny pretekst. No ale cóż czas mija i teraz nadeszła pora by spotkała was sprawiedliwość. Każdy musi za swoje grzechy odpokutować.
Powód zacytuje słowa członka Sin'Selemy "Bo nam się nudziło", Plan B miał 2 klany sojusznicze był to Collegium oraz Sunblade. Nie biliśmy was ze względu na to że byliście w sojuszu z Planem B tak jak i my, inaczej już wtedy byście grzali Depo.

My jako Sunblade uważaliśmy też Collegium za sojusznika skoro byli też od Planu B, ale kiedy usłyszałem ostatnio słowa Selbo na Vt. Cytuje "My z wami nie byliśmy w sojuszu, o co mi chodzi". A kiedyś sam w grze pisał "Witam czy możemy zawrzeć jakijś pakt sojuszniczy?", na to mu odpisałem,że "wiem że jesteście z Planem B to i jesteście z nami, więc ok".
Dla mnie to robisz obore chłopcze, albo w jedną stronę albo w drugą.
Pamiętaj, że kij ma dwa końce. Wszystko działa w dwie strony.

A wracając do ciebie Selbo w jakimś poście napisałeś że piszą tu śmieszne historyjki. To TY! jesteś tym co piszesz śmieszne historyjki.

Moja propozycja: Albo wychodzicie z PZ i robimy OB albo zakładajcie nowe chary, bo ja na to nie pozwolę by takie pajace za przeproszeniem tu grały. Nie będzie paymantów. No mercy !!

Ogieeeeeeeeeeeeń!
Daarko

mario
27-07-11, 08:51
popieram słowa Daarko ; )

malpaa
27-07-11, 08:52
Plan B się nie rozsypał, Planowi B zamarzyło się stworzenie jednej wielkiej gildii i chciał wchłaniać mniejsze (coś na kształt Związku Radzieckiego)

Collegium się temu przeciwstawiło.


Weś ty się najpierw zastanów jak coś powiesz 100 x potem to napisz kk??;)

Bo to nie jest już śmieszne to jest żałosne ....

Zembolx
27-07-11, 12:14
Ja też jestem za OB :)

maja1414
27-07-11, 12:22
"Do Nilla po akcji napisałem i niby to było za Psycho Fana, która sprawa zostałą wyjaśniona miesiąc przed akcją, więc był to jakijś śmieszny pretekst. No ale cóż czas mija i teraz nadeszła pora by spotkała was sprawiedliość. " ----cytat Daarko

Człowieku nie wypominaj komuś takiego czegoś jak sam tak robisz.
Po miechu sprawy z waszym jeba.... vt padłem od was. (też była wyjaśniona)
Jeśli nie umiesz dociągnąć sprawy do końca i czegoś wyjaśnić to nikomu sam tego nie wypominaj

Peace!

daarko88
27-07-11, 12:46
"Do Nilla po akcji napisałem i niby to było za Psycho Fana, która sprawa zostałą wyjaśniona miesiąc przed akcją, więc był to jakijś śmieszny pretekst. No ale cóż czas mija i teraz nadeszła pora by spotkała was sprawiedliość. " ----cytat Daarko

Człowieku nie wypominaj komuś takiego czegoś jak sam tak robisz.
Po miechu sprawy z waszym jeba.... vt padłem od was. (też była wyjaśniona)
Jeśli nie umiesz dociągnąć sprawy do końca i czegoś wyjaśnić to nikomu sam tego nie wypominaj

Peace!

Takich własnie masz przyjaciół on na ciebie zganiał (mowa o Karolos) a ty na niego, to padliście obydwa, nie będę dochodził tygodniami kto rozdawał, ważne że rozdał nikt się nie przyznał tylko na siebie zwalaliście wine...więc mi tutaj nie pisz czy to było wyjaśnione czy nie...zresztą to jest temat o wojnie a nie co dotyczyło tylko Sunblade i Ciebie, więc się nie wcinaj jak nowe majtki w dupe...

Pozdr.

malpaa
27-07-11, 13:38
14:45 Awansowałeś z 67 na 68 poziom.


Temat powinien być do zamknięcia...... Gogogogo 70 na wojnie hahaha Pompa ;d:rolleyes:

Mervakis
27-07-11, 13:54
Wy chyba nie zauważyliście, że póki co żadnej wojny nie ma :o

daarko88
27-07-11, 14:22
Wy chyba nie zauważyliście, że póki co żadnej wojny nie ma :o

Racja Marku, tylko wypowiedzenie przez waszego Leadera na forum, a pozatym nic więcej. Aj szkoda ;(... Zróbmy dziś ustawke banda na bande tak o 23:00. Pasuje wam?

malpaa
27-07-11, 15:05
Wy chyba nie zauważyliście, że póki co żadnej wojny nie ma :o


Ja usłyszałem słowo wojna na vt pozatym hmmm nie było a od czego padłem ??
I tak dzięki wam więcej expie dziękuje :****

Ryzy
27-07-11, 16:38
http://www.youtube.com/watch?v=ffc8xdaTbn0


PADŁEEEEEEEm

Łobuzy

Luop
28-07-11, 06:26
Ja też jestem za OB :)

O to jest chłop juz go lubie!

kaka
28-07-11, 11:24
Pewnie, szkoda ze na OB wawro jest nieśmieretlny, nie ma parali więc nie można go złapać...

siwyus
28-07-11, 11:27
Nie można ?? Na repito Wawro mnie nie dogania z hape odes. Tak wiem, że jak się ma repito to się bić nie można ale dogonić owszem.

kaka
28-07-11, 12:08
dogoni go 1 może 2 kinów, już widzę tego trapa jak mu robią bez parali a magowie i palkowie w plecach, więc m walli nie dolepią, 1 wojna była lepsza:D

Ryzy
28-07-11, 14:11
Zauważyliście, że wczoraj Collegium osiągnęło wielki sukces. Mamy ogromny postęp w naszej statystyce fragów. Jeszcze przedwczoraj Ignis miało siedmiokrotną przewagę. Wczoraj nasze słupki wyskoczyły w górę i na dzień dzisiejszy ignis ma tylko czterokrotnie więcej fragów. Z takim postępem za 3-4 dni wyrównamy w fragach, a kto wie może nawet ich przegonimy.:B

mario
28-07-11, 15:20
wyjdźcie na OB to może to się zmieni... ; ]

leavemealone!
28-07-11, 15:50
Liczba fragów nie jest ważna.
Wasze umiejętności prowadzenia wojny są praktycznie zerowe.
Nie widziałem z waszej strony żadnej próby skonstruowania nawet prostego sneak ataku. W wojnie ważne jest to która ze stron ma możliwość swobodnej gry. Jak na razie widzę, że to członkowie klanu Ignis cieszą się bezstresową grą.
Nie mogę tego powiedzieć o członkach klanu Collegium, którzy jedynej szansy wygrania wojny wypatrują w znalezieniu jakiegoś haka na członków klanu Ignis.
Przykładem może być tutaj Mervakis, który co chwilę mówi o tym jak to SG Kael będzie biegał za nami na akcjach i pilnował, czy aby na pewno nie używamy "buga z yellow skullem".
To jest panowie śmieszne. Wypowiedzieliście nam wojnę, tak więc bierzcie w niej czynny udział, albo się poddajecie i grzejecie miejsce w PZ, bo powrotu nie ma.
Oczywiście możecie nadal kontynuować nocne masslogi w dp, ale w ten sposób wojny nie wygracie.
Za swoje czyny trzeba niestety ponosić konsekwencje, panowie.

pozdrawiam oschle, Ormo

bilsom
28-07-11, 16:24
Collegium popełniło błąd że teraz wypowiedziało wojnę, mogli z tą decyzją poczekać jeszcze jakiś czas gdy będą mieli sporą liczbę aktywnych członków w gildii, bo w tej chwili może jest ich nie więcej jak 7-8 osób aktywnych, a wszyscy dobrze wiedzą, że aby wygrać wojnę albo chociaż się w niej liczyć trzeba mieć ludzi, ludzi aktywnych którzy mają czas na grę bo z takimi co nie mają czasu albo go mają ale bardzo mało to za dużo się nie zdziała, a z tego co widzę to połowa ludzi w Collegium zalicza się do tych co tego czasu nie mają.

Ryzy
28-07-11, 16:32
Ob nie wchodzi w grę, więc już przestań na ten temat spamić. Na tyle jeszcze mamy pojęcie o wojennym kunszcie, by nie pisać się na otwartą bitwę. Wawro ma zbyt dobrego ludzika który może wszystkich wystrzeliwać i uciekać, a strapowanie go na otwartej graniczy z cudem.
Ale widzę zabolało was, że nasza liczba fragów wzrosła dwukrotnie.:)


Z wyrazami braku szacunku, Ryzy

Mervakis
28-07-11, 16:34
Ciągłe pisanie o yellow skullu? Szukanie jakichkolwiek haków? Ormo czy Ty się dobrze czujesz? O yellow skullu napisałem raz do Waskiego pod depo jak mnie bił odchodził za ekran i myślał że wbije yellowke, czy ja użyłem nicku SG Kael? Nie przypominam sobie. Twoje teorie "nie ważne co wiesz ważne co możesz udowodnić" Jak chcesz to mogę być namolny i udowodnić Wam, że macie boty/sharujecie postacie.

mario
28-07-11, 16:58
Życzę powodzenia w szukaniu Haksów w Ignis ; )

Mervakis
28-07-11, 17:01
Dziękuję z informacje, że Waski ma stałe IP jak wyjedzie do Niemiec nie dam nikomu innemu na nim biegać.

To mój ostatni post tutaj.

Maffy
28-07-11, 17:14
stałe ip można zmienić mój drogi kolego ;) Więc nic nie udowodnisz.

A ty ryzy skończ się już dalej kompromitować "kamikadze z collegium" hahah leje z tego... Wybiegasz z depo walisz efo oreh, zabijasz i pfuuu ryzego nie ma ^^

4 krotna czy 7 krotna przewaga, co za różnica? 2 fragi macie <brawo>

maketakunai
28-07-11, 17:36
Ryzy. Dzięki tym WIELKIM sukcesom za 3-4 dni nie będziesz mógł nawet nutek zasadzić na tych swoich atakach kamikaze ^^.

Kosiek
28-07-11, 21:12
Mogę wtrącić? Ta wasza wojenka jest śmieszna. Raz że Collegium wiedziało o przewadze Ignis, a dwa że stare Plan B i Sunblade robią sobie z Altaronu war server. It's time to grow up.
Jak ja się cieszę, że jestem (jeszcze) na wakacjach...

MagicDragonp
28-07-11, 21:27
I tak colegium wygra tę wojnę zwłaszcza że plan b nie daje grać graczom.
:|

MagicDragonp
28-07-11, 22:10
Waski czemu zabijacie neutralnych graczy za freE?

"Edit Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" to jest odwieczne prawo natury, Wy lejecie graczy za free, nakładacie hunty i myślicie że tak będzie zawsze? niedługo skończy się wam dzień dziecka i uważam że Collegium powinno rządzić tym serwem pod ich rządami nie było by takich sytuacji.
Teraz jadę do gdańska i wreszcie wypocznę mam nadzieję że jak wrócę to wy Ignis będzie grzać dp, i skończy się wasze PA, nieuchwytne bocenie, (waski) Sharowanie z braćmi (wawro ) szczekanie jak pies (noon) oraz ich pieski mało znaczące.
Życzę wam grzania pz z uwagi na to że ja grzeję pz przez was. Dlaczego ? bo nie podobało się wam że szybko lvl biję, nie chodziło o bota, bo bot w waszym gronie to normlność. Wy poprostu chcecie być najlepsi pod każdym względem bo się dowartościowujecie tym dlatego tępicie graczy.
Róbcie tak dalej , to pół serwa się zwróci przeciw wam.
Hail Colegium

Acolt
29-07-11, 11:46
2011-07-29 12:45:38 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Keavira Aman,



Jeśli tak ma wyglądać wasza wojna, że 83 czarodziej zdejmuje na jeden strzał 42 poziom pod depo i cieszy sie jakby wydropił mpa to ja dziękuję za takie coś. Odchodze z gildii Collegium, i daje sobie odpocząć od tego chorego altarona, Gdzie nikt nie ma honoru i jakielkolwiek godności. Całe collegium siedzi na war otsie, zamiast walczyć o wolność a ja padam, mimo, że zadeklarowałem że nie biore udziału w wojnie. Pierd**e was serdecznie wszystkich...

mario
29-07-11, 12:05
2011-07-29 12:45:38 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Keavira Aman,



Jeśli tak ma wyglądać wasza wojna, że 83 czarodziej zdejmuje na jeden strzał 42 poziom pod depo i cieszy sie jakby wydropił mpa to ja dziękuję za takie coś. Odchodze z gildii Collegium, i daje sobie odpocząć od tego chorego altarona, Gdzie nikt nie ma honoru i jakielkolwiek godności. Całe collegium siedzi na war otsie, zamiast walczyć o wolność a ja padam, mimo, że zadeklarowałem że nie biore udziału w wojnie. Pierd**e was serdecznie wszystkich...

Po pierwsze nie zabiłem ciebie przed DP, tylko koło alchemika. Nie płacz że padłeś jest wojna i czemu miałbym cb nie bić jak jesteś w gildi zwłowrogiej?

Acolt
29-07-11, 13:02
nie u alchemika tylko prawie pod depo.
a niezabijać mógłbyś chociażby dlatego, ze napisałem ośwaidczenie, ze w dupie mam waszą wojnę i paru twoich kolegów napisało, ze jeśli nie bede sie angażował(bił was) to zostawicie mnie w spokoju. Wczoraj po mnie wlatuje na expa 4 ludzi, każdy po 70 lvl. teraz ty 83 vs. 42. naprawde wam gratuluje odwagi. Zmierzcie się z kimś na waszym lvlu a nie żerujecie na low-lvl. jest to poprostu że-nu-ją-ce... I tak punkcików nie nabiłeś bo nie jestem w gildii Collegium...

mario
29-07-11, 13:16
byłeś w gildi i się liczy ; ] nie moja wina że całe Collegium sra żeby wyjść przed dp. Więc nie mam kogo bić ; ]

MagicDragonp
29-07-11, 15:12
Sir Acoltero gdybym był na twoim miejscu był bym dumny że jestem/bylem w colegium i nie odchodzilbym.

Maffy
29-07-11, 15:28
Widzisz Wąski? Nie posłuchał Cię ;d Kolonia pojechała bez niego.

MagicDragonp
29-07-11, 15:33
Pewnie kolonia pojechała, ja nie jade na kolonie tylko sam jadę. noob.

Acolt
29-07-11, 15:44
Magic zamknij paszcze bo nie wiesz jak i co sie dzieje tylko pierdzielisz głupoty na forum jak to ty bardzo nienawidzisz Ignis... nie znasz sie to morda w dupe i żryj kupe...

MagicDragonp
29-07-11, 15:53
"To jak ignis postępuje to są kurwa kpiniy, to nie pusta nienawiść nie ma nic bez przyczyny"

kaka
29-07-11, 16:18
U nas 40lvle zabijają 80+ u nich na odwrót:D

Maffy
29-07-11, 16:19
Dokładnie! Magic, tak jak mówisz! "Nie ma nic bez przyczyny"! Więc, proszę ucisz swoją szanowną twarz.


Isaw, gadaj co chcesz, ale wojny tym nie wygracie.

Wanel Rost
29-07-11, 16:23
Nie no Isaw teraz to mnie zabiłeś tym tekstem.
zabiliście 48 zwiadowce ostatnio... brawo naprawdę brawo.
Ty na pewno bierzesz udział w tej "wojnie"?

MagicDragonp
29-07-11, 16:26
Maffy niech każdy wie że chcecie kontrolować każdego i w każdej chwili, a jak wam nie przyliże dupy to hunted.
myślicie że to wasz serwer a tak naprawde jeteście uważani za największych Ludzi którzy są nie potrzebni, każdy tak o was sądzi tylko za plecami,

Acolt
29-07-11, 17:26
Nie no Isaw teraz to mnie zabiłeś tym tekstem.
zabiliście 48 zwiadowce ostatnio... brawo naprawdę brawo.
Ty na pewno bierzesz udział w tej "wojnie"?


Chłopie, wasi zabili 42 maga, który ma połowe życia co wasz zwiadowca, więc nie cwaniakuj bo jesteś śmieszny z takimi tekstami... Poza tym, ty padłeś od naszych 20 lvli więc sie nie odzywaj ogarze:P

maketakunai
29-07-11, 18:47
+1 Na Trianosie.
2011-07-29 18:54:20 Gracz zginął na poziomie 110 , zabity przez Ganic Elvera, Dawis,

Wanel Rost
29-07-11, 19:40
gz zabić typa stojącego afk... to dodajcie sobie też deda orma pod dp:}
ja jedynie twierdze że isaw kłamie i tyle do tego się odniosłem.

Angelene
30-07-11, 03:10
gz zabić typa stojącego afk... to dodajcie sobie też deda orma pod dp:}
ja jedynie twierdze że isaw kłamie i tyle do tego się odniosłem.

Orma może i powinni dodać, ale powiedz mi, kto stawia na afku postać pod dp, będąc w wojnie? Toż to wręcz nęcenie.

Ja tam, chociaż nie biorę udziału czynnego za bardzo w tej wojnie, też mam jej dosyć, ale dlatego, że mam wrażenie, że przez to mniej ludzi gra na servie. No ale cóż, nie poradzisz.

malpaa
30-07-11, 09:22
Ale nie rozumiecie!!!!! Nie ma wojny jak oni to mówią po za tym hahahah w dp siedzą całymi dniami nawet nie podleca ci na expa aby cie jakoś dojebać co kolwiek i nazywacie się Ogarami??
Niech coś zacznie się dziać bo na prawdę te wasze narzekania 40 lvl-ami ooo plan b to tamto bla bla bla .... macie powody teraz ludziska na jeszcze większe gorzkie żale :*

Lenobian
30-07-11, 19:13
Fakt, wojny nie ma lecz "Snejki" ze strony Collegium będą miały jeszcze miejsce nie raz.

Pozdrawiam

Luop
31-07-11, 22:17
Chłopie, wasi zabili 42 maga, który ma połowe życia co wasz zwiadowca, więc nie cwaniakuj bo jesteś śmieszny z takimi tekstami... Poza tym, ty padłeś od naszych 20 lvli więc sie nie odzywaj ogarze:P

zabiliśmy 42 maga bo mamy za dużo fragów i nie lubimy biegać z taka ilością :D

mario
01-08-11, 10:12
straszna nuda dużo fragów a biegł sobie taki 42lvl z Collegium to czemu miałbym nie zabić? Jak nie miałeś ochoty brać udziału w wojnie to było odrazu odejść

leavemealone!
01-08-11, 11:06
nie widzę sensu istnienia tego tematu.
zwracam się do administracji z uprzejmą prośbą o zamknięcie tego tematu.

pozdrawiam, Ormo

Ryzy
01-08-11, 12:51
Poddajesz sie?

Maffy
01-08-11, 13:09
Ryzy nie prowokuj.

Henio
01-08-11, 13:11
Wojna została zakończona od paru dni nie ma żadnego odzewu ze strony Collegium. Więc oficjalnie Ignis zwyciężyło.

PS. Ryży przejmijcie Tibianica (hahahaha)

Wicked
01-08-11, 14:04
Zamykam. Prosiłbym nie kontynuować wątku gdzie indziej, temat miał być informacyjny, wyszło 10 stron spamu.