PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusje filozoficzne


paladin123
21-08-17, 18:42
A tak z ciekawości to czemu? Jaki to problem jest dać mapę taką samą jak na hipotetycznie nowo powstałym serwie?
Spalić npvp :uśmiech2:



Od Catthona: czyli miejsce, do którego przenoszę wszystkie ciekawe dyskusje odbiegające od tematu, na przykład czy Tibia to Altaron, czy Altrel jest mamą Marka, czy wszyscy zauważyli,
że podczas zaćmienia księżyca pojawiła się w kliencie opcja zalogowania na serwer 'boruta pvp enfo', czy tak naprawdę wszyscy są braćmi, skoro jedna i druga strona to żydzi i tak dalej...

Ładny post wybrałem na początek? Licor też spalić.
PS: A najbardziej lubię te o tym, jak to serwer pvp nie jest dla neutrali, o tak ;)

mario
21-08-17, 18:46
I tak będę grał na starym, nie interesują mnie żadne zmiany poza nowymi terenami. poza tym wszyscy dobrze wiemy, że minie miesiąc, może dwa i będzie pusto, to czy opłaca mi się tam znów zaczynać grać na nowo, gdy na starym bardziej mi się podoba gra solo, czy lepiej, aby dodać nowe tereny na oba serwery? Logiczne, że to drugie. A poza tym, nie słyszałem żeby np. na takiej tibii jak dodają jakieś nowe tereny, to tylko dodają na pvp, a na non-pvp to już nie, bo to trochę się mija z celem ;v

A to nie jest tibia i gościu ide naluruje ci potworków za chwile pozdro^

dzigidzag
21-08-17, 18:49
Spalić npvp :uśmiech2:

Spalić to sobie możesz jajca na ognisku jak na nie usiądziesz. Nie z tobą rozmawiam cwaniaczku, tylko z osobą, która jest w tym momencie odpowiedzialna za mapy, z tego co widzę, więc zamilcz platfusie bo nie wnosisz nic

A to nie jest tibia i gościu ide naluruje ci potworków za chwile pozdro^

iks de de de de myślałem, że jednak masz nieco w tej bani

Rahilux
21-08-17, 18:50
XDDD


Ten tekst z lurem XD.

Szacunek -10 u frakcji neutrali

mario
21-08-17, 18:59
iks de de de de myślałem, że jednak masz nieco w tej bani

Na pewno więcej niż ty... Kto normalny gran na pustym serverze? Pozdrawiam ;)

dzigidzag
21-08-17, 19:02
Na pewno więcej niż ty... Kto normalny gran na pustym serverze? Pozdrawiam ;)

Ktoś, kto woli grę solo, niż z jakimiś klejawirami, kałowirami, czy jak to się wymawia, które nie potrafią sensownie argumentować prócz krzyczenia zaciekle "zluruje ci potworów" xd
kończę szitstorm, elo

Catthon
21-08-17, 19:17
XDDD


Ten tekst z lurem XD.

Szacunek -10 u frakcji neutrali

Neutrale grają na pvp :oczko:

mario
21-08-17, 19:23
Ktoś, kto woli grę solo, niż z jakimiś klejawirami, kałowirami, czy jak to się wymawia, które nie potrafią sensownie argumentować prócz krzyczenia zaciekle "zluruje ci potworów" xd
kończę szitstorm, elo

Czy ja krzycze? gościu ogarnij się... twoje uargumentowanie też jest na bardzo wysokim poziomie.. porównujesz Altaron do Tibi gościu, gdzie każdy wie, że ta gra to nie Tibia...

dzigidzag
21-08-17, 19:30
porównujesz Altaron do Tibi gościu, gdzie każdy wie, że ta gra to nie Tibia...

No tak, przecież każdy zdrowo myślący, wie, że altarono to counter strike a nie jakaś tam tibia xddddddd doje**eś jak łysy grzywką

mario
21-08-17, 19:54
No tak, przecież każdy zdrowo myślący, wie, że altarono to counter strike a nie jakaś tam tibia xddddddd doje**eś jak łysy grzywką

Szkoda szczępić dla jakiegoś no name który gra tu mięsiąc... Żegnam

Rahilux
21-08-17, 19:58
Co jak co to altaron nadal jest tibia, otsem, tak samo zezenia i medivia.

dzigidzag
21-08-17, 20:03
Co jak co to altaron nadal jest tibia, otsem, tak samo zezenia i medivia.

Teraz tylko wytłumaczyć to temu panu, co tego nie rozumie :D ale przecież ja tu tylko miesiąc gram, ja nie odróżniam tibii od altaronu XDD

mario
21-08-17, 20:24
Co jak co to altaron nadal jest tibia, otsem, tak samo zezenia i medivia.

Jest na bazie tibi, posiadającą silnik i taki sam tryb potyczki, wszystko inne jest inne ; )

Teraz tylko wytłumaczyć to temu panu, co tego nie rozumie :D ale przecież ja tu tylko miesiąc gram, ja nie odróżniam tibii od altaronu XDD

Ty chyba czegoś nie rozumiesz.. bo nie będziesz miał mapki na swym non i tyle ; )

dzigidzag
21-08-17, 21:12
Jest na bazie tibi, posiadającą silnik i taki sam tryb potyczki, wszystko inne jest inne ; )



Ty chyba czegoś nie rozumiesz.. bo nie będziesz miał mapki na swym non i tyle ; )

Jak ja w dupie mam tę twoją śmieszną mapkę, pytałem tylko czy będzie i mnie zdziwiło twe postępowanie zupełnie nielogiczne, ale że pusto pod kopułą masz to już nie mój problem xdd ja się offam bo trzeba do roboty wstać, a ty siedź i rób swoją zajebistą mapkę altarońską, dzięki której zyskasz pozycję "kogoś" w świecie tibii, loli i innych gierek twego ubogiego świata, joł marian

Rahilux
21-08-17, 21:27
Jest na bazie tibii i nią JEST.
Nie powiesz mi chyba że jak zmienisz grafiki i sobie pozmieniasz dmg itd to będzie to całkowicie nowa gra.

Jakbyście zrobili altaron od zera to spoko, wtedy altaron to byłby altaron

a teraz
Altaron = Ots czyli tibia

paladin123
21-08-17, 21:36
Czy ja krzycze? gościu ogarnij się... twoje uargumentowanie też jest na bardzo wysokim poziomie.. porównujesz Altaron do Tibi gościu, gdzie każdy wie, że ta gra to nie Tibia...

Mario szkoda sie odzywać do jakiegoś no name typa który gra sam na serwerze i to jeszcze nonpvp, niech sobie pogada, mapek i tak nie będzie miał i za przeproszeniem huj mu w dupę :uśmiech:

Bass1
21-08-17, 21:46
Jest to tylko wykorzystywanie silnika z własnym tworzeniem klienta którym jest Altaron i zrobiony od zera głąby jeden.. jak chcecie głupoty pisać to poczytajcie trochę sobie bo widać że was niewiedza w mózg boli i dlatego pieprzycie takie bzdury Rahilux, dzigidzag.

Rahilux
21-08-17, 21:53
XDD

Dobra, nie będę się kłócił z osobami które widzą w swojej postaci większy potencjał niż w we własnym życiu.


Trzymajcie się cieplutko.

mario
21-08-17, 22:50
Jak ja w dupie mam tę twoją śmieszną mapkę, pytałem tylko czy będzie i mnie zdziwiło twe postępowanie zupełnie nielogiczne, ale że pusto pod kopułą masz to już nie mój problem xdd ja się offam bo trzeba do roboty wstać, a ty siedź i rób swoją zajebistą mapkę altarońską, dzięki której zyskasz pozycję "kogoś" w świecie tibii, loli i innych gierek twego ubogiego świata, joł marian

Niezłą bekę mam z ciebie wiesz? :D widać nie czytałeś skrupulatnie tego tematu, oświecę cię jasny panie. Nie robię tej mapki jak to myślisz ty i pół servera, w jednym z postów to napisałem :). Pod kopułą właśnie to ty nie masz nic prócz siana pisząc tak jak powyżej xD. Nie będę dalej cię dołować bo popadniesz w jakieś histerie i zaszyjesz się na krasnalach na non pvp :D Pozdrawiam.

XDD

Dobra, nie będę się kłócił z osobami które widzą w swojej postaci większy potencjał niż w we własnym życiu.


Trzymajcie się cieplutko.

Skąd takie stwierdzenie i po czym takowe stwierdzenie możesz wydedykować ? :D Ręce normalnie opadają...

Rahilux
21-08-17, 23:01
Skąd takie stwierdzenie i po czym takowe stwierdzenie możesz wydedykować ? :D Ręce normalnie opadają...


Wydedykowałem raz serwer w soldacie, fajna gierka była, tylko no racja ręce opadają bo coraz mniej graczy w nią pyka ;/

eremce
21-08-17, 23:30
Nie no dobry balans robicie panowie! Naprawdę dobrze wam to idzie! Tak trzymać, brawo!
https://i.ytimg.com/vi/TA_hMq-JUOE/hqdefault.jpg

Kłótnia o to czy Altaron jest Tibią czy nie. Zeszliście na tak niski poziom, że nawet Łobuz się w tym wszystkim odnalazł lepiej niż wy.

dzigidzag
22-08-17, 05:15
bo popadniesz w jakieś histerie

W histerię to chyba ty popadasz, bo nie możesz do siebie dopuścić info, że grasz po prostu w tibię xdd chyba że się wstydzisz tego e grasz w tibię, to sobie znajdujesz wymówkę że "to nieee jeeest tiibiaaa,co wy pieprzyyycieee" xddd gdziekolwiek w necie nie spytasz "czy grałeś w altaron?" to jak ktoś zna tę gierkę to usłyszysz "aa, to ta polska tibia", potwierdzone info :uśmiech4:
dobra robi się coraz zabawniej, ale szkoda czasu, ty i tak przecież "wiesz swoje", joł

c770832
22-08-17, 08:18
Dobra, ale zamknij juz ta morde i wykurwiaj na krasnale ty zjebie z non pvp

Obles
22-08-17, 10:02
2017 rok.
Gracze 8 lat starsi i bogatsi o doświadczenia.
Mają po ~25 lat.
Mądrzejsi, bardziej dorośli (teoretycznie).
Wyzywają się i kłócą o to, czy Altaron to to ots czy nie i czy serwer npvp jest fajniejszy od pvp.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_LNIN3TQokYefXKOUHIgDvB3xKeIXc78F.gif

Ludzie... nie załamujcie.

Rahilux
22-08-17, 10:48
Tak tak, selbo.. pies brata siostry kolegi prosi o link.

To ten serwer na wakacje kiedy startuje?

kuczma
22-08-17, 11:13
I tak będę grał na starym, nie interesują mnie żadne zmiany poza nowymi terenami. mi się podoba gra solo. A poza tym, nie słyszałem żeby np. na takiej tibii jak dodają jakieś nowe tereny, to tylko dodają na pvp, a na non-pvp to już nie, bo to trochę się mija z celem ;v

To nie jest Tibia, jak się coś nie podoba to trudno.
Jedynie nooby grają na jakimś gównie jakim jest non-pvp, żadnej przyjemności z gry. A poza tym na non-pvp są już high lvl, więc z łatwością mogłyby odkryć nowe tereny i juz na Pvp nie byłoby takiego Fan.

Elo

Catthon
22-08-17, 11:36
Autor posta poniżej ma małego. Szach.

Catthon
22-08-17, 12:19
Dobra, mam - i co z tego? :/

TRIGGERED


A tak długo milczał...

Noratl
22-08-17, 13:15
Jeśli używacie argumentu że tibia i altaron mają ten sam silnik, to czy oblivion jest falloutem lub Empire earth, to gry na tym samym silniku. Jest wiele gier które są tworzone na jednym silniku. Można użyć określenia modyfikacja, aczkolwiek to nie ta sama gra,

Dather
22-08-17, 13:37
Oczywiście, że nie ;)

Zaraz To chcecie powiedzieć że Altaron rusza na nowo i będzie tam tylko swiat PVP ?

To Bawcie się tam wspaniale.

Naprawdę ? Tylko Pvp ? no to w sumie żadna strata jak nie będzie trochę ludzi grać bo i tak macie setki chętnych...

Catthon
22-08-17, 14:17
A może zrobimy ankietę?

Zao
22-08-17, 15:01
Jeśli chcecie resetu postaci na non pvp to da się zrobić ;)

Hardyzz Skilzz
22-08-17, 15:19
Jak narazie na pvp trwa to już ponad miesiąc i końca nie widać...

leavemealone!
22-08-17, 15:25
Jeśli chcecie resetu postaci na non pvp to da się zrobić ;)

Jestem całkowicie za. Uważam, że świat non pvp powinien dostać choć odrobinę powiewu świeżości. Z racji tego, że nie zostaną tam wprowadzone żadne nowe tereny, to na otarcie łez reset postaci byłby czymś nad wyraz wskazanym.

wersja dla łobuza: silnik klient nie da sie wszystkie prace nowy silnik diesel zacofane nic nie wiecie. blallababalabla

leavemealone!
22-08-17, 15:40
Jeśli używacie argumentu że tibia i altaron mają ten sam silnik, to czy oblivion jest falloutem lub Empire earth, to gry na tym samym silniku. Jest wiele gier które są tworzone na jednym silniku. Można użyć określenia modyfikacja, aczkolwiek to nie ta sama gra,

Dokładnie! silnik o niczym nie stanowi. Nawet jak do laguny Agriego wsadzi się silnik od passeratti 19TDI, to nadal będzie laguna Agriego.

malakserr
15-01-18, 18:51
Ja myślę, że dobrze jest się radzić w takich sprawach znajomych :) Oni bardzo często są w stanie odpowiednio pomóc.

Rahilux
15-01-18, 19:41
Istnieją ponad 82 płcie.