PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Start nowego serwera


Obles
04-09-17, 08:37
Witajcie poszukiwacze niezapomnianych przygód!

Projekt Altaron istnieje nieprzerwanie od 2008 roku, gdy to w umysłach pierwszych twórców powstała wizja stworzenia gry, która będzie kwintesencją tego, co w grach MMORRG najlepsze: dopracowany balans rozgrywki, ekscytujące zadania, duży i bogaty świat gry oraz wymagający oraz dający wiele satysfakcji system pvp.
Od czasów powstania pierwszego zarysu gry do dziś minęło prawie 10 lat! Ogrom pracy jaki został włożony w ciągłe dopracowywanie i wzbogacanie rozgrywki jest niezmierzony.
Cieszymy się więc, że rusza kolejny etap tej niesamowitej historii, którą razem tworzymy!

15 września o godzinie 18:00

zostanie otworzony nowy świat gry (serwer Community PvP - serwer Non-PvP zostaje bez zmian), nad którym pracowaliśmy od miesięcy!

Dzięki zaangażowaniu wielu graczy, wprowadziliśmy wiele zmian, które mają na celu wydłużenie i urozmaicenie rozgrywki, tak, by gra każdą profesją była równie satysfakcjonująca. Oto lista kilku najważniejszych zmian:

Zwiększenie o 50% ilości punktów życia potworom
Dodanie roślin oraz stworzeń potrzebnych do wykonania misji na Archipelagu Licor
Dodanie czaru magicznej tarczy
Możliwość używania run leczenia przez nekromantów
Zwiększenie siły ofensywnych czarów obszarowych maga elementalisty
Zmiana wysysania życia u Abitańskich Monstrów - od teraz zasięg jednej kratki
Zmiana łupów w: Diceros, Minotaur Kusznik, Minotaur Mag, Krasnale, Trolle, Elfy (przeszłość), Wiwerny, Drzewce
Zmiana cen mikstur regenerujących manę
Zmiana ataku rozrywających bełtów
Zmiana kosztu many czaru kaleczące sztylety (yase unar) oraz szybkostrzelność (odes kpiro)
Zmiana obrażeń czaru kaleczące sztylety (yase unar)
Zmiana ilości strzałów w czarze precyzyjna szybkostrzelność (hape odes kpiro)
Zmiana obrażeń magicznego cięcia (odes rago)
Zmiana wymagań siły przy wykopywaniu rud żelaza
Teleport prowadzący na terytorium Profanów od teraz nie dezaktywuje się po wkroczeniu w niego
Przywołańce nie pozostawiają po sobie truchła
Zmiana systemu tworzenia run. Od teraz kamień runiczny nie trzeba trzymać w ręce - wystarczy mieć go w "plecaku"
Smoki rzadziej tworzą ogniste pola
Usunięto wyczerpanie po użyciu runy magicznej ściany na kratkę, w której owa ściana powstać nie mogła
Wiele pomniejszych zmian

Wierzymy, że powyższe zmiany sprawią, iż rozgrywka stanie się jeszcze lepsza. Będziemy jednak wciąż monitorować sytuację na serwerze i w razie potrzeb - pilnie wprowadzać poprawki.

W środę (06.09) serwer comunity pvp zostanie wyłączony a postacie, które się na nim znajdowały - usunięte. Po tym momencie będzie można tworzyć już bohaterów na nowym serwerze.

Gdy kurz i emocje wywołany startem serwera opadnie, my (administracja) zajmiemy się tworzeniem największej w historii gry aktualizacji, w której dodamy ogromne ilości terenów (Kogar), nowe potwory (tak, pustynne skarabeusze również!) oraz szereg fascynujących i wymagających misji! Aktualizacji spodziewać się możecie na przełomie listopada i grudnia.

Tymczasem zachęcamy do korzystania z naszego serwera discord, na którym najszybciej dowiecie się o wprowadzanych zmianach i nowościach w świecie gry: https://discord.gg/d9dDYMA
Prosimy również o powiadomienie znajomych, o starcie nowego serwera oraz komentowanie i udostępnianie naszych materiałów promocyjnych: FILM (https://youtu.be/5OLBZlx9vWY), FB (https://www.facebook.com/Altaron/).
Ruszajcie w nieznane!
Administracja Altaron.pl

oczywaszki
04-09-17, 10:22
Mam super arcy ważne pytanie.
Start serwera jest równoznaczny z tym, że gra na nowo będzie wspierana i rozwijana? Czy raczej dalej będziecie się bronić, że projekt zostaje podtrzymywany tylko na prośbę graczy i w każdej chwili może być znowu reset?

mutek99
04-09-17, 10:47
up ^^ hunted od 1 lvla

Obles
04-09-17, 10:54
Mam super arcy ważne pytanie.
Start serwera jest równoznaczny z tym, że gra na nowo będzie wspierana i rozwijana? Czy raczej dalej będziecie się bronić, że projekt zostaje podtrzymywany tylko na prośbę graczy i w każdej chwili może być znowu reset?

Będzie wspierana i rozwijana, dopóki zainteresowanie będzie odpowiednie - tak jak napisałem - możecie być pewni bardzo dużej aktualizacji w okolicach grudnia.
Wszystko zależy od Graczy. Stworzą odpowiednią atmosferę do gry, pomogą w reklamowaniu oraz polepszaniu rozgrywki - mogą być pewni rozwoju projektu i braku resetu.

@cewix
Do startu Nowej Gry jeszcze trochę czasu, nie ma co się martwić :).

@Estebano
Obecnego serwera n-pvp nie ruszamy, zostanie tak jak jest, zaś nowo otwierany - tak, pvp.

cewix
04-09-17, 11:41
A co w przypadku kiedy wyjdzie nowa gra?

Estebano
04-09-17, 11:46
będzie tylko server PvP?

Zao
04-09-17, 11:58
będzie tylko server PvP?

Non pvp też będzie, przecież nie usuniemy, bo się ludzie będą bulwersować

Estebano
04-09-17, 12:00
Non pvp też będzie, przecież nie usuniemy, bo się ludzie będą bulwersować

Czyli npvp bedzie jak jest a otworzą pvp z nowymi bajerami? Nie czaję tematu :zdziwiony:

Zao
04-09-17, 12:10
Czyli npvp bedzie jak jest a otworzą pvp z nowymi bajerami? Nie czaję tematu :zdziwiony:

Bo dwa serwery to zły pomysł, po prostu najlepiej jak by wszyscy grali na jednym.

Maru123
04-09-17, 12:52
-Zmiana ataku rozrywających bełtów
-Zmiana kosztu many czaru kaleczące sztylety (yase unar) oraz szybkostrzelność (odes kpiro)
-Zmiana obrażeń czaru kaleczące sztylety (yase unar)
-Zmiana ilości strzałów w czarze precyzyjna szybkostrzelność (hape odes kpiro)
-Zmiana obrażeń magicznego cięcia (odes rago)

Można uzyskać dokładne informacje do tych punktów?? o ile % zmienią się np. obrażenia z odes rago i yase unar ?? Bo zakładam że zmiana obniży hity mam racje ?

Rahilux
04-09-17, 13:08
Są ustawione miksy maga dla maga, mocy dla maga i zwiada i many dla wszystkich?

mario
04-09-17, 14:21
-Zmiana ataku rozrywających bełtów
-Zmiana kosztu many czaru kaleczące sztylety (yase unar) oraz szybkostrzelność (odes kpiro)
-Zmiana obrażeń czaru kaleczące sztylety (yase unar)
-Zmiana ilości strzałów w czarze precyzyjna szybkostrzelność (hape odes kpiro)
-Zmiana obrażeń magicznego cięcia (odes rago)

Można uzyskać dokładne informacje do tych punktów?? o ile % zmienią się np. obrażenia z odes rago i yase unar ?? Bo zakładam że zmiana obniży hity mam racje ?

Maru obniżają napewno.. wszystko jest tak by mag bił najwięcej :D nie znam dokładnie co i jak :P

Veliothe
04-09-17, 20:28
Gram :) znaki

Maru123
04-09-17, 20:34
Ja rozumiem, że muszą to obniżyć, ale informacja czy to 10% czy 50% powinna być podana. Jest to bardzo istotna informacja przy zakładaniu postaci. Więc ? Ktoś z administracji zdradzi szczegóły ?

Zao
04-09-17, 20:42
Ja rozumiem, że muszą to obniżyć, ale informacja czy to 10% czy 50% powinna być podana. Jest to bardzo istotna informacja przy zakładaniu postaci. Więc ? Ktoś z administracji zdradzi szczegóły ?

Jak testowałeś to już było po zmianach ;)

Psimgoth
04-09-17, 21:57
o boże kiedy ja się tu logowałem XDD

eee... za czasów gimbazy :)

PS: mnie tylko licor i Sequel gothic interesuje :D

Zurvy19
04-09-17, 22:27
@psimgoth
zapewniam Cie ze na mainie po update na pewno bedziesz mial o wiele wiele wiecej do zwiedzania niz na licorze :)

Tron
04-09-17, 23:04
Byle do przodu

aleksy5885
05-09-17, 09:10
joł, czy te pzty w miescie zostaly usuniete czy nadal w miescie jest 40 pztow i znowu nie bedzie mozna nikogo polapac bo co 3 kratki jest pz ???? oraz czy bedzie wlaczone enfo pvp czy jak mu tam ???

Obles
05-09-17, 09:33
joł, czy te pzty w miescie zostaly usuniete czy nadal w miescie jest 40 pztow i znowu nie bedzie mozna nikogo polapac bo co 3 kratki jest pz ???? oraz czy bedzie wlaczone enfo pvp czy jak mu tam ???

Stefy bezpieczne w mieście nie zostały wprowadzone bez przyczyny. Bardzo mocno utrudniają random-pk i miasto staje się dosyć bezpiecznym miejscem dla graczy - taka była idea i tak też zostanie.
Zdaje sobie sprawę, że czasem podczas wojny potrafi to irytować i uniemożliwia robienie dobrej zasadzki (choć tego nie-nie umożliwia!), ale nie możemy myśleć jedynie o tej sytuacji i być ślepi na inne.
Będzie to normalny system pvp, lecz z automatycznym systemem war-mode, co też zresztą jest napisane w aktualności...

Meref
05-09-17, 10:18
Super sprawa !! Wielka pochwala dla Administracji. Jestem pewien, że ten projekt, ta nowa gra bedzie tak samo emocjonująca, jak pierwszy start Altaronu!! Dozobacznia w grze, oczywiscie pomoge takze rozreklamowac owe wydarzenie ;) Pozdrawiam :uśmiech8:

Zeppelin
05-09-17, 11:00
Życzę wam jak najlepiej z tym "nowym" otwarciem wbije na pewno żeby zobaczyć frekwencje, a potem za 2 miesiące dla porównania, mam nadzieje że będzie lepiej ;>

Zao
05-09-17, 11:02
Stefy bezpieczne w mieście nie zostały wprowadzone bez przyczyny. Bardzo mocno utrudniają random-pk i miasto staje się dosyć bezpiecznym miejscem dla graczy - taka była idea i tak też zostanie.
Zdaje sobie sprawę, że czasem podczas wojny potrafi to irytować i uniemożliwia robienie dobrej zasadzki (choć tego nie-nie umożliwia!), ale nie możemy myśleć jedynie o tej sytuacji i być ślepi na inne.
Będzie to normalny system pvp, lecz z automatycznym systemem war-mode, co też zresztą jest napisane w aktualności...

Czyli będzie automatyczny warmode? a jak będzie działać?
I exp za ludzi będzie się dotawać tak jak było na test serverze?

Windykator
05-09-17, 12:05
Czuje niedosyt. Czy mozemy prosic o szczegolowy art dotyczacy zmian ktore wejda w zycie? Czlowiek nawet nie wie czy biec na krasnale, ni nie wie czy warto od poerwszego dnia zabijac inne gildie.

Kapralski
05-09-17, 12:21
bez urazy ale równie dobrze mogliscie wgrac tą łatkę do starego altaronu ozostawiajac stare postacie, uwierzcie mi ze gra nie pozyje dluzej niz miesiac, nic sie nie zmienia poza zmianami w cyfrach tak jak na zwyklego patcha przystalo a Wy startujecie po raz PIATY od początku ---- teraz i ja dodam ---- ALTARON UMARŁ

Kagrenak
05-09-17, 12:27
Zgadzam się. Pograłbym w wielką chęcią, ale po raz kolejny robić od nowa postać, skillować. Sorry, nie jestem w gimnazjum aby mieć tyle czasu na to wszystko :/

leavemealone!
05-09-17, 12:39
Dokładnie. Można zostawić postacie, które wbily poziomy i skille oraz dorobiły się na poprzedniej - łatwiejszej edycji. To z pewnością zachęci do gry nowych graczy, którzy będą musieli włożyć wiele więcej wysiłku, aby do czegoś dojść. Dzieki temu Wy nie będziecie musieli tworzyć nowych postaci. Brawo Wy!

Maru123
05-09-17, 13:08
bez urazy ale równie dobrze mogliscie wgrac tą łatkę do starego altaronu ozostawiajac stare postacie, uwierzcie mi ze gra nie pozyje dluzej niz miesiac, nic sie nie zmienia poza zmianami w cyfrach tak jak na zwyklego patcha przystalo a Wy startujecie po raz PIATY od początku ---- teraz i ja dodam ---- ALTARON UMARŁ

Ty umierałeś jak 2 osoby po Ciebie leciały, i nie zaczynaj gry jak masz jakieś żale do wylania.

@topic

Reset to chyba najlepsza opcja (bynajmniej dla mnie) jaka tylko może być. Ta radość z pierwszej kolczatki na serwie, z pierwszego kompozyta.... pk na 30 levelach.... pierwszy boss... walka o przeszłość.... niezapomniane chwile. Wyexpic postać to banalna sprawa i nie trzeba poświęcać na to całego czasu.

Meref
05-09-17, 13:21
Taka propozycja i kilka pytan do Administracji :)
Czy swita, a mianowicie mapa zostaje ta sama czy nowa?
Daloby rade wrzucić jakies zdjęcia? ;)
Potwory jakies nowe bede jakies tereny nowe dla nisko poziomychy i wysoko poziomowych graczym?
Na pewno wielu graczy, tak samo jak ja, podslowem nowa gra oczekujemy wiele nowosci, aby bylo cos na nowo odkrywac :)

Taco
05-09-17, 13:26
Fajnie zobaczyć, że coś się dzieje. Jak sobie przypomnę iloma postaciami coś starałem się ugrać na tym serwerze, głowa mała :uśmiech4:

Powodzenia życzę wsystkim, graczom jak i administracji, miłej rozgrywki i kto wie, może do zobaczenia w grze :uśmiech:

Obles
05-09-17, 13:27
Taka propozycja i kilka pytan do Administracji :)
Czy swita, a mianowicie mapa zostaje ta sama czy nowa?
Daloby rade wrzucić jakies zdjęcia? ;)
Potwory jakies nowe bede jakies tereny nowe dla nisko poziomychy i wysoko poziomowych graczym?
Na pewno wielu graczy, tak samo jak ja, podslowem nowa gra oczekujemy wiele nowosci, aby bylo cos na nowo odkrywac :)

Aktualizacja z ogromem nowych terenów, potworów i misji zostanie wprowadzona w okolicach grudnia.

Meref
05-09-17, 13:47
Dzieki za info selbo ;)

A to jest mowa o tej nowej grze co mialabyc wprowadzona, czy tylko nowe serwer w Altaronie? :p

mario
05-09-17, 14:45
Dzieki za info selbo ;)

A to jest mowa o tej nowej grze co mialabyc wprowadzona, czy tylko nowe serwer w Altaronie? :p

Mowa o tym co jest zapisane w poście na samym początku.. czy tam pisze, że to ,,nowa gra"?...

Windykator
05-09-17, 14:45
"Tylko" o nowym serverze altaronu.
Nowa gra to zupełnie inna kwestia, taki wiesz... latający holender, miejska legenda :)

Kapralski
05-09-17, 16:18
Ty umierałeś jak 2 osoby po Ciebie leciały, i nie zaczynaj gry jak masz jakieś żale do wylania.


chyba mnie z kims pomyliles

Psimgoth
05-09-17, 18:38
Mam pytanie czy na licorze też potwory będą o 50% miały więcej hp? Po co więcej potworów do zadań jak jest ich wystarczająco? Czy coś oprócz tego będzie nowego na licorze? Czy wyciągnięcie szczerbca będzie na okres serwera miało większe powodzenie? Z góry dzięki za odp :)

Zao
05-09-17, 18:41
Ponieważ jak będzie 100 osób na licorze to nie będzie się dało misji zrobić.

Rahilux
05-09-17, 18:51
najcudowniejsza rzecz na świecie to moment w którym widzisz jak ludzie biją się o niedźwiedzia, a na -1 nie schodzą bo ich za dużo xD.

Meref
05-09-17, 19:03
To kiedy ma byc ta owa nowa gra, juz tyle na nia czekam i na pewno nie ja sam ? :(

Zao
05-09-17, 22:10
To kiedy ma byc ta owa nowa gra, juz tyle na nia czekam i na pewno nie ja sam ? :(

No Pewnie tak za 3 lata może 2 ale to nic pewnego ;)

Maru123
06-09-17, 09:45
Jak się ma sprawa "Statusów Szlacheckich"? W zamian za ostatni reset dostaliśmy 30 dni darmowe, dla graczy którzy byli aktywni. Jak ta sprawa będzie rozwiązana teraz? Proszę o odpowiedź kogoś z administracji.

oczywaszki
06-09-17, 11:46
Zastanawia mnie jedno...

Szykujecie się na tyle osób itd., a czy starczy dla tych 200 osób (hohoho) miejsca na respach? Bo jeśli nic się nie zmieniło od kiedy ostatni raz grałam, to ludzie pouciekają po 2 tygodniach z tej gry. Do grudnia, czyli waszego pięknego update'u z nowymi terenami, to już każdy zdąży zapomnieć o tej grze. Błąd drodzy Altarończycy, duży błąd...
Ile teraz osób się zmieści na respach? 30-40? Mierzcie siły na zamiary.... I żeby nie było, nie hejtuję, ja tylko się zastanawiam jak wy chcecie ich zatrzymać, skoro mapa uboga i nie ma gdzie expić.....

P.s. Nie grałam w poprzednią edycję więc nie wiem czy coś dodali czy nie. Bazuje na swojej wiedzy sprzed... 1,5 roku

Obles
06-09-17, 12:16
Jak się ma sprawa "Statusów Szlacheckich"? W zamian za ostatni reset dostaliśmy 30 dni darmowe, dla graczy którzy byli aktywni. Jak ta sprawa będzie rozwiązana teraz? Proszę o odpowiedź kogoś z administracji.

Nie przewidujemy rozdawania statusów. Można je jednak uzyskać pisząc dobre poradniki (zachęcam!) oraz aktywnie pomagając w rozwoju Gry!

@oczywaszki
Jasne - mogą być tłumy, szczególnie na początku będą walki o najlepsze miejsca, ale... czyż nie o to chodzi? W świecie gry mamy bardzo dużo lokalizacji, problem w tym, że przez te wszystkie lata gracze nauczyli się i przyzwyczaili do tego, że zawsze mogą wybrać te najbardziej opłacalne i będą tam samemu - a to sytuacja na dobrą sprawę nadzwyczajna. Tym razem będzie trzeba przypomnieć sobie o innych potworach, dalszych zakamarkach lub częściej chodzić w drużynie. Gra jak nigdy nagradzać będzie wytrwałych, zorganizowanych i pomysłowych!

Rahilux
06-09-17, 12:37
Polecam lecieć na Drzewce, a świetliki też ulepszone :D?


No i nie żebym narzekał ale przydałby się ten ss jak to było przedtem,
poradniki zrobią wam osoby które tu grają spory czas, mam wam dać poradnik jak expić na licor? zrobić poradnik jak wykonać wszystkie misje, pokazać gdzie są wszystkie skrzynki?
Bezsens, większość rzeczy już jest, a najbliższy poradnik będzie pewnie o kogarze bo tylko taki się póki co przyda.

no szkoda ich http://i.imgur.com/RsTW7wo.png



i jeszcze jedno, jak z ochroną ddos? jak kasti reklamował to coś czuje że jego przeciwnicy mogą się rzucić na to xd.

Windykator
06-09-17, 13:30
O ironio. Wlasciciel altaronu bedzie wynajmowal servery ludziom ktorzy beda pingowali jego servery.

makmej
06-09-17, 16:06
Proponuje dodatkowo zmienić czas respów KRASNOLUDÓW SZEREGOWCÓW, tak aby dało się robić kółko na jednym z dwóch respów... SERIO jest to WKURW... quest! Dodatkowo powinniście dodać 1-2 respy krasnali >.> w tym jeden duży resp szeregowców.
Ogólnie powinniście również powiększyć resp gryfów na Ankardii oraz dodatkowo przyspieszyc czas ich respawnu, to samo się tyczy takich potworów jak cyklopy, drzewce...

Psychol
06-09-17, 16:12
To jest nowy serwer pvp? Nie otwieraja nowego non-pvp?
Bo kiepsko jest opisane. I jesli ktos chcialby zagrac na non to na dobra sprawe bedzie gral jak dawniej bez.zadnych zmian? Prosze o info

Bass1
06-09-17, 17:24
Stary pvp resetowany serwer, non pvp zostaje bez zmian

mario
06-09-17, 22:27
Na non bez zmian żadnych i bez upoważnienia, tylko na nowym pvp będzie upp

Furmann
06-09-17, 23:17
Siema Altaronczycy, dotarła do mnie dobra nowina.
Jednak nie wszystko rozumiem możecie mi wyjaśnić?
Npvp zostaje "nieruszany" Czyli ani zapowiedziane zmiany, ani przyszła aktualizjacja nie dotknie npvp? Czy dobrze rozumiem?

Jeśli nie to zacznę gre na pvp, ale ogolnie wolałbym aby wszystko było od zera i oba serwery ruszyły na nowo z nowym startem i nadzieiją, że przetrwają lata. Możliwe to jest? Można? RR szykujcie się :D

Zao
07-09-17, 01:02
Siema Altaronczycy, dotarła do mnie dobra nowina.
Jednak nie wszystko rozumiem możecie mi wyjaśnić?
Npvp zostaje "nieruszany" Czyli ani zapowiedziane zmiany, ani przyszła aktualizjacja nie dotknie npvp? Czy dobrze rozumiem?

Jeśli nie to zacznę gre na pvp, ale ogolnie wolałbym aby wszystko było od zera i oba serwery ruszyły na nowo z nowym startem i nadzieiją, że przetrwają lata. Możliwe to jest? Można? RR szykujcie się :D

Problem w tym, że z korzyścią dla wszystkich jest grać na jednym serverze , to ile lat przetrwa server to zależy od ludzi, Jest koło 80 stałych graczy, którzy też nie grają przez cały rok, nawet jeśli te 40 osób chce cały czas grac, to nie ma jak bo wojna itp więc zostaje 20, a tym pozostałym 20 też się odechciewa bo za mało ludzi. Więc kiedy inni chcą wrócić to nie maja do kogo i dlatego liczba nie rośnie. Jedyna reklama jaka była do tej pory była na tibi.pl która już nie działa, więc jeśli załóżmy będzie grało tu około 200 stałych graczy, oczywiście nie przez cały rok, to ludzie będą mogli do kogo wrać i będzie się kręcić. więc to wszystko zależy od was. A jeśli ktoś da szanse temu serverowi to zawsze będzie chciał wrócić.

Mam nadzieje że system enfo pvp z expem za ludzi wyrówna poziomy graczy na o wiele niższych poziomach niż Ci co stale expią, załużmy że top 1 będzie 300 lvl, to jak 70 lvl zacznie walczyć wojnie to szybko dogoni innych do tego 150-200.
Gracze którzy chcą grac rpg i non pvp , będa mogli grać, jak za starych czasów gdzie była gildia polująca na graczy którzy nie walczą i gildia broniąca. Mam cicha nadzieje że bedą 4 teamy walczące ze sobą wyedy Ci co nie chcą walczyć będą mogli ładować bonus spokojnie.
bla bla bla bla bla bla....i się będzie kręcić kiedy wszystko na siebie będzie odpowiednio wpływać

oczywaszki
07-09-17, 11:27
Powinniście dać jasny komunikat o tym, że serwer NonPvp nie będzie wspierany.

Bo o ile my (już) o tym wiemy, tak dla nowo przybyłych graczy jest to nie jasne. Wiele osób będzie chciało spróbować grę na Non, a tu zdziwko, bo tam już 300 lvle... Więc albo reset obydwu serwerów albo jakaś ogólnowidoczna informacja o tym, że NonPvp to widmo serwer :) Np. przy tworzeniu postaci na tym serwerze wyskakiwałoby okienko z informacją do zaakceptowania.
Inaczej znowu Altaron upadnie i tylko smród po nim zostanie.

Katamaran
07-09-17, 11:31
Usuncie to Non najlepiej :)

c770832
07-09-17, 11:43
Zgadzam sie z Wachowskim

Zao
07-09-17, 12:30
Też się zgadzam ;) albo przynajmniej zablokowac robienie nowych postaci na non

Obles
07-09-17, 12:46
Edytowałem aktualność, dodałem informacje.

zonu
07-09-17, 14:16
Kurde, świetna wiadomość że Altaron nie umarł. Szkoda tylko, że kilka dni po starcie pvp wyjeżdżam i nie będzie jak pograć :/

mutek99
07-09-17, 15:03
Powinniście dać jasny komunikat o tym, że serwer NonPvp nie będzie wspierany.

Bo o ile my (już) o tym wiemy, tak dla nowo przybyłych graczy jest to nie jasne. Wiele osób będzie chciało spróbować grę na Non, a tu zdziwko, bo tam już 300 lvle... Więc albo reset obydwu serwerów albo jakaś ogólnowidoczna informacja o tym, że NonPvp to widmo serwer :) Np. przy tworzeniu postaci na tym serwerze wyskakiwałoby okienko z informacją do zaakceptowania.
Inaczej znowu Altaron upadnie i tylko smród po nim zostanie.

Na Twoim miejscu walczył bym jednak o ten non pvp serwer :poop:

luckystrike
07-09-17, 18:45
przewidziano krotki test IQ przed zalozeniem postaci?

Zurvy19
07-09-17, 19:24
Jesli zajdzie taka potrzeba to selbo wprowadzi :P

Windykator
07-09-17, 20:51
przewidziano krotki test IQ przed zalozeniem postaci?

raczej przejdziesz

iceduke
07-09-17, 21:23
przewidziano krotki test IQ przed zalozeniem postaci?

oby nie, bo alor nie będzie grał :uśmiech7::uśmiech7:

jacobs93
07-09-17, 22:42
Świetna wiadomość ten news :p pogram dla zabicia nudy czasami ;) do zobaczenia ludziska!

Uhh
08-09-17, 14:01
Nie mogę się doczekać. Będzie grane ;)

356278
08-09-17, 16:00
Wreszcie ��

soben
09-09-17, 11:18
Witam, a jak będzie wyglądał system run? Będzie dalej możliwość wytwarzania ich samemu, czy będą te "kamienie/runy" z potworów słabe, średnie oraz mocne?

Shrime
09-09-17, 16:38
Zostaje stary system run, tworzonych z ładunkami :)

sokoskiii
09-09-17, 16:46
Teraz przynajmniej robienie run bedzie wygodniejsze bo nie trzeba przekladac kamieni runicznych do ręki.

Happyde
10-09-17, 07:18
Wszystko fajnie, a z dualem coś będziecie robili? Jak mam grać to tylko nim, a wiemy przecież, że ten tryb walki jest lekko niedopracowany. Nie mówie tutaj o tym, żeby poświęcać dużo czasu nad myśleniem jak zrobić dobrze, ale nie za dobrze, bo nie o to mi chodzi. Jednakże skoro rozgrywka oferuje taką możliwość grania, to wypadało by, żeby nie dostawała najbardziej po tyłku. Np zrobić więcej broni dla duala, zmniejszyć kare. W propozycjach jest mój temat z bardzo dawno temu, gdzie już proponowałem podobne zmiany, lecz odpowiedź była "nie mamy dostępu do tego typu spraw". Jak to się ma teraz? Macie pełen dostęp? Jeśli tak, to naprawdę prosiłbym o wprowadzenie zmian na tyle korzystnych dla duala, by nie było zgrzytów od ludzi którzy chcą grać najlepszymi połączeniami i boją się konkurencji.

eremce
10-09-17, 12:05
Wszystko fajnie, a z dualem coś będziecie robili? Jak mam grać to tylko nim, a wiemy przecież, że ten tryb walki jest lekko niedopracowany. Nie mówie tutaj o tym, żeby poświęcać dużo czasu nad myśleniem jak zrobić dobrze, ale nie za dobrze, bo nie o to mi chodzi. Jednakże skoro rozgrywka oferuje taką mtożliwość grania, to wypadało by, żeby nie dostawała najbardziej po tyłku. Np zrobić więcej broni dla duala, zmniejszyć kare. W propozycjach jest mój temat z bardzo dawno temu, gdzie już proponowałem podobne zmiany, lecz odpowiedź była "nie mamy dostępu do tego typu spraw". Jak to się ma teraz? Macie pełen dostęp? Jeśli tak, to naprawdę prosiłbym o wprowadzenie zmian na tyle korzystnych dla duala, by nie było zgrzytów od ludzi którzy chcą grać najlepszymi połączeniami i boją się konkurencji.

Utwórz temat odnośnie dual wielda w dziale sugestie i propozycję, zamieszczając w nim proponowana przez Ciebie listę zmian. Na pewno rozpatrzymy twoja propozycje gdy tylko znajdziemy chwilę.

jacobs93
11-09-17, 09:13
Są gdzieś jakieś reklamy? :> Jeżeli mnie wzrok nie myli to Kasti jakiś tam filmik udostępnił? Chciałbym żeby było tyle graczy co w 2011 :[ nie było żal wydać trochę kasy na SS wtedy, fajnie się grało mimo, że ja z tych raczej wolno expiących ^^

Budrik
11-09-17, 10:07
Jedyna reklama to fb i yt z tego co widać, a podobno miała być reklama na szeroka skale

Obles
11-09-17, 10:48
Reklamy na stronach tematycznych, pozycje na listach ots i promocje na nich (w momencie startu), tematy na forach, filmy promocyjne na yt (niedługo kolejna niespodzianka!) streamerzy oraz reklama sponsorowana na fb (niebawem). Mało?
Pamiętajcie, że największą reklamą jest polecenie Altaronu swoim znajomym, udostępnianie naszych materiałów promocyjnych, komentowanie oraz pozytywne ocenianie gdzie się tylko da.

@dół:
Nie jest tak źle, otrzymuje dużą pomoc od wielu graczy, zaangażowanie jest na prawdę spore - po prostu ludzie pracują po cichu, na uboczu, nie afiszują się z tym. Ci którzy robią najmniej zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia a o roszczeniowym stosunku do projektu już Wam kiedyś napisałem parę słów.

Zurvy19
11-09-17, 10:55
Szkoda tylko,ze Ci ktorzy tak bardzo chcieliby tej reklamy, nie sa w stanie nic dac od siebie i tylko narzekaja. Gra jeszcze nie ruszyla a Wy juz smiejecie sie, ze reklama slaba...

Budrik
11-09-17, 11:23
Czytając, ze reklama jest na szeroka skale sama ciekawość nakazuje poszukać tego i jeśli jest możliwość to ja przekazać dalej, stad te komentarze, ze "mało widać".

Bass1
11-09-17, 18:03
Budrik taki mają styl że się nie będą odnosić jak większość ots żeby reklama była przed czasem gry.

jacobs93
12-09-17, 09:26
Żeby mnie nikt nie zrozumiał, mój post nie był narzekaniem na brak reklamy. Raczej podobało mi się, że gość, który ściągał na otsy masę ludzi może się przyczynić do odrodzenia Altaronu. Teraz kiedy dowiedziałem się, że tych reklam jest więcej jestem jeszcze bardziej nakręcony żeby pograć. Codziennie tu wchodzę chociaż żeby poczytać posty z ciekawości :) pozdrawiam, sam też spróbuję swoich znajomych ściągnąć na serwer

Trannitis
12-09-17, 14:32
Dobrze widzieć, że jednak coś się dzieje :p Gratulacje

356278
12-09-17, 15:41
Nie mogę się doczekać :D 100 razy lepszy serwer od tibi

Meref
12-09-17, 21:02
Takie moje jeszcze jedne 5 groszy.. Jezeli hp potworow zwroslo o 50%, to czy i obrazenia kazda postacia beda i wieksze? Bo bic cyklopa dluzej niz zawsze bedzie nudzace... :)

pozdrawiam

Rahilux
12-09-17, 21:19
A czy altaron ma być trudny czy jeszcze łatwiejszy?

moby będą miały ten sam dmg, te same granice spierdalania, wszystko oprócz hp takie same, więc jaką różnice da Ci to 50%? Dłużej niż zawsze, wiesz że są krytyki? Jak walniesz kryta i ubijesz moba na 2 hity a nie 4 jak przedtem to od razu hurr durr ale mnie to nudzi...?
Ale i tak znajdą się nadal osoby które nie czytają forum, wyłapią jeden kawałeczek który został napisany, i od razu zbulwersowane muszą pisać o tym na forum.


Na NPVP nie masz zmian, dmg wciąż przed wszystkimi nerfami a hp mobów takie samo,
idź tam.

Meref
12-09-17, 22:32
Tylko zapytałem Przyjacielu.. Skad w Tobie tyle agresji....? :owca: :uśmiech7:

mutek99
12-09-17, 22:34
http://i.imgur.com/bxEuFC2.jpg
EASY DOMINANDO SOON

jacobs93
13-09-17, 10:47
O fajnie, że będą teamy :D może porzucę swoją neutralność i grę rpg dla jakiejś zabawy :D

lewarion9022
13-09-17, 12:37
UUUu Bedzie granko <3

356278
13-09-17, 13:17
Zapowiada się grubo :D

genofag
13-09-17, 17:22
widzimy się wieczorkiem :uśmiech2:

Dather
13-09-17, 21:25
Reklamy na stronach tematycznych, pozycje na listach ots i promocje na nich (w momencie startu), tematy na forach, filmy promocyjne na yt (niedługo kolejna niespodzianka!) streamerzy oraz reklama sponsorowana na fb (niebawem). Mało?
Pamiętajcie, że największą reklamą jest polecenie Altaronu swoim znajomym, udostępnianie naszych materiałów promocyjnych, komentowanie oraz pozytywne ocenianie gdzie się tylko da.

@dół:
Nie jest tak źle, otrzymuje dużą pomoc od wielu graczy, zaangażowanie jest na prawdę spore - po prostu ludzie pracują po cichu, na uboczu, nie afiszują się z tym. Ci którzy robią najmniej zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia a o roszczeniowym stosunku do projektu już Wam kiedyś napisałem parę słów.

Dodam 3 grosze. Zacząłem grać w altaron i inni moi znajomi tylko i wyłącznie dla świata NON-PVP. Oraz inni ludzie których tu przyprowadziłem jak wyżej piszesz zareklamowałem tą gre. Ale zrobiłem to TYLKO I WYŁĄCZNIE bo było CO ZAREKLAMOWAĆ a teraz ? mam reklamować grę pvp stworzoną po to by gildie trzepały nowych ludzi którzy chcą poznać altaron ?
JAK NAIWNYM TRZEBA BYĆ oraz NIEOBIEKTYWNYM żeby wprowadzać nową grę dla swiata PVP ktróry upadł właśnie z powodu jadu, morgianów itp ciągłego zabijania dominanda i tego wszystkiego
Przypomnę że ZOSTAŁ swiat non-pvp na którym LUDZIE GRAJA DO DZIS. Widać że grupa trzymająca władze to ludzie którzy tworzą serwer by zabijać innych. Niestety ale Wiecej zyskacie z swiata NON PVP niż z głupiego zabijania ludzi. Jak płytkie jest myślenie że to jest fajne ?
Macie bardzo dobrych doradców, bo bardzo przemyślane są wasze działania.
I JA MAM REKLAMOWAC TAKI serwer gdzie nowych graczy jak pająki kapciem będziecie zabijac ??
Droga administracjo sam nie wiem po co pisac administracjo mozna by napisac z 5 nicków z gry i było by konkretniej...
A wiec Wysoka izbo Gratuluję JUŻ wam zabijania NOWO PRZYSZŁYCH GRACZY
Gratuluję Jak będą próbowali znaleźć drogę na krasnale a tam będą lurować na nich abitańców albo na krasnalach ich zabiją jak będą próbować odkrywać tą zajebiście klimatyczną super zrobioną grę w którą grałem.
Jak będą próbować ale krótko do pierwszych dedów lurów i innych wspaniałych...
Do walki powinny być miejsca wyznaczone a nie expowiska qesty i caly swiat który chce człowiek poznać.
GRATULUJE jeszcze wprowadzenia startu bez nowych terenów nie lepiej poczekać 2 miesiące ? i zrobić to jak należy ? reset światów obydwu podaniu ludziom % zmian wartości tego co wprowadziliście ? i odpalenia z tymi wszystkimi informacjami świata pvp i non-pvp ?
Ps. czekałem na nowe tereny latami walic to poskiluje miesiące znowu ale na pvp niema opcji. Bawcie się bez ludzi z non pvp a niestety ich tam więcej jest niż na pvp.

Royalks
14-09-17, 05:34
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/548/129/538.jpg

356278
14-09-17, 06:52
Ogarnij się człowieku i czytaj to co inni piszą, można grać bez mieszania się w konflikty

Rahilux
14-09-17, 07:21
Naoglądał się mistrza Punia wielebnego najświętszego boga tibijskiego i myśli że po niego też będą leciały 30 osobowe teamy :x

Uiop
14-09-17, 08:24
Krótką pamięć macie. Zwykle na dłuższą metę nie można było spokojnie pograć. Chociaż teraz zapowiada się trochę inaczej, czas pokaże

Windykator
14-09-17, 08:37
Co ja wlasnie przeczytalem :D juz wczoraj mowiono mi ze warto.

Dather strazniku moralnosci, poczytaj na temat owej aktualizacji. Co do pvp to nie raz na wroga nie bylo pktow, a co dopiero na randoma. Nie mowiac o tym ze teraz ludzi bedzie wiecej. Miedzy non i pvp roznica jest prosta - na pvp jak taki dather wpadl przy kawie pobic gorskie to wpada taki wystrzelony od kwasu legkan i mowi - uciekaj,bede tu expil 36 godzin. Po czym taki dather sie stawia i wpada taki Bastek i mowi 'bo ja po legkanie wchodze na nastepne 40 godzin, a poki nie wyjdziesz to jego czas nie plynie'. Dather pada i daje loga piszac na forum jakie to pvp jeat zle bo gildia walczaca expi i za ija mimo ze byles pierwszy.

jacobs93
14-09-17, 09:27
Już to pisałem w innym dziale, nikt Ci krzywdy na pvp za nic nie zrobi jak się do niczego nie będziesz mieszał ;p bardziej uważałem na random teamy pk niż na gildie walczące i rządzące bo z nimi nigdy nie miałem problemu a wydaje mi się, że bardzo długo grałem w Altaron żeby coś o tym powiedzieć. Nie zwracali na mnie nawet uwagi, traktowali jak jakiegoś tam chłopa co se gra żeby pobiegać, pogadać i poexpić :D Nie dołączałem do żadnej ze stron konfliktu bo nie mam czasu na gathery, gram for fun okazyjnie, a do takiej gry nie ma co sie obawiać PVP.

mario
14-09-17, 09:34
@dather
Będziesz potulnym misiem to nic ci się nie stanie.. a ty płaczesz cały czas, było wiele osób które nie walczyły i nie padały "za nic"..

Obles
14-09-17, 09:42
@Dather
Twój post bardzo przypomina mi propagandowe informacje komunistów, które szerzyli na złych kapitalistów.
Nie będę się rozpisywał (yhy...), bo do dyskusji na poziomie potrzeba argumentów - Ty masz jedynie odczucia i powołujesz się na precedensowe sytuacje, niemniej czuje się w obowiązku sprostowania tego co napisałeś, bo jeszcze ktoś przeczyta i uwierzy.

Gra na pvp nie wygląda jak wizja sądu ostatecznego. Po ulicach nie spływa krew niewinnych nowo-przybyłych a w kanałach nie grasują dwudziesto-poziomowi magowie z obłędem w oczach i kosturem naładowanym mocą Boruty, którzy czyhają tylko, by dopaść jakąś niewinną duszyczkę i zjeść jej trzewia.
Jest gorzej! Zdecydowanie!

Dwa klany walczą o władzę na serwerze a gracze neutralni są przez nich szanowani, bo wiedzą, że poparcie neutralnych to droga do zwycięstwa. Ludzie nie wmieszani w wojnę grają spokojnie, ciesząc się rozgrywką, jednak ich gra jest bogatsza niż na serwerze n-pvp, ponieważ gdy znudzi ich zdobywanie poziomu mogą spróbować swoich sił w walce.
Prawda - czasem można być zaatakowanym bez powodu, czasem wygonionym siłą z lokalizacji, ale jest to jedynie dodatkowy element rozgrywki dodający jej smaku i uwaga - moja osobista opinia - jest to najpiękniejszy element, bo tak bardzo przypomina szorstkość i zło życia codziennego. Trzeba jedynie mieć w sobie choć odrobinę zacięcia i chęci przetrwania.

Gardzę oportunistami i słabeuszami.
A kłamców i ludzi szerzących propagandę należny po prostu ignorować (ale czasem tak trudno się powstrzymać...!).

Zao
14-09-17, 10:09
JAK NAIWNYM TRZEBA BYĆ oraz NIEOBIEKTYWNYM żeby wprowadzać nową grę dla swiata PVP ktróry upadł właśnie z powodu jadu, morgianów itp ciągłego zabijania dominanda i tego wszystkiego
Przypomnę że ZOSTAŁ swiat non-pvp na którym LUDZIE GRAJA DO DZIS. Widać że grupa trzymająca władze to ludzie którzy tworzą serwer by zabijać innych. Niestety ale Wiecej zyskacie z swiata NON PVP niż z głupiego zabijania ludzi. Jak płytkie jest myślenie że to jest fajne ?
nie wiem po co pisac administracjo mozna by napisac z 5 nicków z gry i było by konkretniej...
A wiec Wysoka izbo Gratuluję JUŻ wam zabijania NOWO PRZYSZŁYCH GRACZY
Gratuluję Jak będą próbowali znaleźć drogę na krasnale a tam będą lurować na nich abitańców albo na krasnalach ich zabiją jak będą próbować odkrywać tą zajebiście klimatyczną super zrobioną grę w którą grałem.
Jak będą próbować ale krótko do pierwszych dedów lurów i innych wspaniałych...
Do walki powinny być miejsca wyznaczone a nie expowiska qesty i caly swiat który chce człowiek poznać.
. Bawcie się bez ludzi z non pvp a niestety ich tam więcej jest niż na pvp.

1. Ludzie grają do dziś ??? jeśli chodzi Ci o te 6 osób co loguje raz na dwa tygodnie to może i grają do dziś
2."Jaki płytkie jest myślenie że to jest fajne" chcesz powiedzieć że zrobienie wszystkich misji w miesiąc, bez żadnych utrudnień ze strony innych graczy i przez resztę czasu w grze walenie potworów, wbijania się chamskich graczy na expa, który jest zajęty, jest fajniejsze? niż cała strategia pvp, planowanie , wymyślanie nowych pomysłów przez przegrywających , jak wygrać wojnę , próby pokierowania ludźmi, motywowanie innych z gildi, żeby się nie podawali, determinacja w wbiciu lvl gdzie jest to ograniczone przez wrogą gildie, dla wygranej, umiejętności pvp, zręczność i długo letnie doświadczenie w walkach.????? Dodając że na wojnie musisz przemyśleć każdy swój kolejny ruch i 10 kolejnych w sekundę, co bardzo wpływa na wygraną. więc jeśli myślisz że to jest płytkie, a bezmyślne nawalanie potworów nie, to równie dobrze mógłbyś napisać, że myślenie jest płytkie
3."Bawcie się bez ludzi z non pvp a niestety ich tam więcej jest niż na pvp"
a to jest zwyczajne kłamstwo bo na serverze pvp zawsze była większa aktywność, więcej graczy, i dłużej oni grają. A na non przez pierwsze 2 miesiące grają a przez resztę czasu grupka osób loguje raz na dwa tygodnie, żeby sobie w dp postać albo bossa zabić.

Windykator
14-09-17, 10:17
Nie mowiac juz o tym ze klamstwem jest deklaracja dathera jakobysmy mieli pozegnac sie z graczami z nonpvp. Mamy przeciez discorda, gdzie padly konkretne deklaracje gry i gracze z non sa pozytywnie nastawieni do tej przygody, a przynajmniej wielu ze 'wszystkich'. Zapewne zaczeliby gre na nowym serverze nonpvp gdyby takowy mial powstac, ale jakos na to nie narzekaja. Beda grali na AKTYWNYM i ROZWIJANYM serverze i przeciez taki byl zamysl decyzji o resecie community pvp. Oni zrozumieli, jednostki nie.

356278
14-09-17, 10:25
Oo mile zaskoczenie, przy kupnie 30 dni premium dostałem 36 :) polecam!

mario
14-09-17, 10:27
Jeszcze można dodać, że większość osób z pvp czynnie brało udział w nadchodzącym paczu który będzie, a ty chcesz nic nie robiąc bez żadnego wkładu wymagać by i na non to dodali ? ...

Oo mile zaskoczenie, przy kupnie 30 dni premium dostałem 36 :) polecam!

Zawsze tak było przy kupnie, tylko nie pamiętam przy jakim zakupie czy przelew czy PayPal xd

356278
14-09-17, 10:53
Brałem PayPal ;)

leavemealone!
14-09-17, 11:22
Wprowadzenie serwera nonpvp w dużej mierze przyczyniło się do czasowego upadku projektu. Wielu graczy, którzy przez długi czas stawiali czoła przeciwnosciom losu (gorszy dzień kogoś z gildii walczacych), po otwarciu nonpvp i rozpoczeciu przygody tam, po kilku tygodniach zrezygnowalo z gry. Bo po co grać bez dreszczyka emocji?

c770832
14-09-17, 13:53
Ormo dobra..

paladin123
14-09-17, 21:07
Jakiś team szuka doświadczonego gracza? Jak tak to podawać tsa albo coś w ten deseń. Pozdro

Dather
15-09-17, 16:48
Jeszcze można dodać, że większość osób z pvp czynnie brało udział w nadchodzącym paczu który będzie, a ty chcesz nic nie robiąc bez żadnego wkładu wymagać by i na non to dodali ? ...

Zawsze tak było przy kupnie, tylko nie pamiętam przy jakim zakupie czy przelew czy PayPal xd

Na razie to zmiany tycza się większości PVP, nie zarzucaj mi że nie proponowałem niczego i nie ma tu wkładu mojego bo mało o mnie wiesz.
Rozwojem serwera są nowe tereny i questy typu gnomgate i hive rajdy i walki z bosami regularnymi. Generalnie rozbudowywanie tego co powstało dawno temu. Nie rozumiesz i nie tylko ty ze PVP to przeszłość a przyszłość to PVE i każda wieksza gra wie o tym. WOW itp były tam czasy PVP i dawno przeminęły. Jeżeli uważacie że po miesiącu można przejść altaron widocznie właśnie w tym jest problem zbyt mało miejsc do zdobywania przygód i qestów. A nie zabijanie ludzi .....
A narazie to nic ciekawego nie dodali oprocz tego że wszystko bedzie trudniejsze bardziej niż było.

@Dather
Twój post bardzo przypomina mi propagandowe informacje komunistów, które szerzyli na złych kapitalistów.
Nie będę się rozpisywał (yhy...), bo do dyskusji na poziomie potrzeba argumentów - Ty masz jedynie odczucia i powołujesz się na precedensowe sytuacje, niemniej czuje się w obowiązku sprostowania tego co napisałeś, bo jeszcze ktoś przeczyta i uwierzy.

Gra na pvp nie wygląda jak wizja sądu ostatecznego. Po ulicach nie spływa krew niewinnych nowo-przybyłych a w kanałach nie grasują dwudziesto-poziomowi magowie z obłędem w oczach i kosturem naładowanym mocą Boruty, którzy czyhają tylko, by dopaść jakąś niewinną duszyczkę i zjeść jej trzewia.
Jest gorzej! Zdecydowanie!

Dwa klany walczą o władzę na serwerze a gracze neutralni są przez nich szanowani, bo wiedzą, że poparcie neutralnych to droga do zwycięstwa. Ludzie nie wmieszani w wojnę grają spokojnie, ciesząc się rozgrywką, jednak ich gra jest bogatsza niż na serwerze n-pvp, ponieważ gdy znudzi ich zdobywanie poziomu mogą spróbować swoich sił w walce.
Prawda - czasem można być zaatakowanym bez powodu, czasem wygonionym siłą z lokalizacji, ale jest to jedynie dodatkowy element rozgrywki dodający jej smaku i uwaga - moja osobista opinia - jest to najpiękniejszy element, bo tak bardzo przypomina szorstkość i zło życia codziennego. Trzeba jedynie mieć w sobie choć odrobinę zacięcia i chęci przetrwania.

Gardzę oportunistami i słabeuszami.
A kłamców i ludzi szerzących propagandę należny po prostu ignorować (ale czasem tak trudno się powstrzymać...!).

Bardzo wygórowane mnie manie masz będę miał wiecej czasu przytocze Wam wypowiedzi z forum ludzi z pvp i upadku pvp przypomne wam w postach jak niemogliscie nigdzie expic bo inna gildia była silniejsza jak nikt tam nie chcial grac bo zabijaliscie bez powodu.
Niema czegos takiego jak będziesz nikomu ni eprzeszkadzac to nic ci sie niestanie ? jak będziesz miał możliwość dosrania komus to to zrobisz taki masz i macie charakter i przykre jest to że osoba która jest mistrzem gry uważa że najlepsze to jest to jak się kogoś zgnoi bo życie jest ciężkie...
No ja np w życiu sobie radzę a do gry zaglądam żeby przeżyć fajną przygodę ale widzę żę inni inaczej mają.
Nawet mi się przypomniało jak Altrel napisał post na głownej stronie żęby gracze PVP dali sobie pare dni spokoju od gry i wyłączyli komputery bo jedni na drugich pisali zgłoszenia... do administarcji
A nie wspomne o akcji jak pvp przeniesiono na NON pvp Trzeba było reagować BANAMI DLA LUDZI bo Niedalo sie grać WCHODZILI TYLKO PO TO BY UBIĆ NALUROWAĆ....

Dziękuje Koledze bo tak właśnie to będzie wyglądało.
Krótką pamięć macie. Zwykle na dłuższą metę nie można było spokojnie pograć. Chociaż teraz zapowiada się trochę inaczej, czas pokaże

Mam wam przekazać rozmowy telefoniczne od 5-10 osób i ich deklaracje żę jak niema non pvp to nie grają ? i ich znajomych ? Żartujecie sobie ?
Ja gram od czasów Hordana i wiem ile ludzi grało na non pvp i by grało gdybyście wreszcie zaczęli rozwijać mapy i questy rozbudowawszy system alchemii itp .

Nie gardzę ludźmi, z założenia.
Ps. sorry za błędy.

Waka
16-09-17, 21:43
Podpisuję się rękami i nogami pod postem Dathera.

mario
17-09-17, 00:26
@Death idź wypij herbatkę, non pvp nie będzie rozwijane i tyle ;p. Upp jest gotowy z strony zrobionej w chuj mapy wraz z questami itd. Tylko trzeba dodać dialogi i ładne skrypty dodac.. ja nie mowie ze nie proponowales, tylko mówie że czynnie nie zrobiłeś czegoś.. koniec gadki bo rozmowa z tobą wygląda jak gadka między sędzią > piłkarz :)

ciaparek
21-09-17, 12:25
Czytając komentarze to już wiem że serwer non pvp nie będzie rozwijany w żaden sposób a szkoda chętnie bym pograł od nowa z nowy terenami, życzę graczom pvp miłej gry i ekscytującej rozrywki :)

rajder
19-10-17, 09:58
Ludzie dzielą się na fanów apple i fanów samsunga (są też ludzie pomiędzy ale nie o tym)
zawsze jedni wolą drugie jedni pierwsze. Moja wizja gry to spokój, klimat i mili ludzie, bo owszem zawsze spotkasz debili ale to sie nimi nie przejmujesz i tyle, i tak predzej czy pózniej ktos sie na takim przejedzie a taki kolo zostanie zjedzony.
Dla innych z kolei ważny jest dreszczyk emocji ktory tworzy inny z kolei klimat i cała ta otoczka gry którą tworzy tryb PVP.
Wydaje mi się że odmienne spostrzeżenia uwarunkowane są trybem życia ludzi. Ci którzy mają sporo czasu na gre i chcą jej poświęcić więcej będą woleli na dłuższą metę pvp (nie mówię że to reguła ale może większy %) a Ci co grają wyłącznie w wolnych CHWILACH będą woleli odprężyć się na nonpvp i odpocząć po całym dniu.
Tak jak wspomniałem nie jest to reguła inni mogą inaczej to widzieć - ja wyrażam swoje zdanie widze to tak. Większość graczy Altaron i Ci co się udzielają to juz raczej nie gimbaza a raczej gracze oczekujący troszkę innych doznań wydaje mi się.
I wydaje mi się również że sukces gry oraz frekwencja aktywnych byłaby możliwa nie tylko poprzez dodanie nowych terenów/balansu/nowych questow ale poprzez stworzenie wlasnego altaronowego trybu pvp, gdzie kary za zabicie graczy bylyby bardzo surowe a graczy zabijaloby sie z wielka rozwaga. Z reszta tak jak jest w realnym swiecie. No i serwer bylby wtedy jeden ;)
Kompromis to jedyne rozwiazanie na kazde z konfliktow w kazdej dziedzinie. Rozwiazanie na sukces.
Pzdr

rajder
19-10-17, 11:03
aaa i jeszcze jedno, jakis koles od marketingu by sie Wam przydal, bo grono zajawkowiczow promujacych to jedno a dobry marketing to drugie. Np promocja na pierwszy status szlachecki/ ogolnie jakies pierwsze darmowe dni lub dodatki/ albo ogolnie jakies benefity zwiazane z gra, nie mowie ze od razu 'pay for win' bo to uwazam za psucie klimatu ale jakis tego odlamek moglby sie tu pojawic bo to niestety dzisiejsza codziennosc w grach online i to tez mocno przyciaga ludzi plus daje duzo motywacji do gry.