PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Nowy Wspania³y ¦wiat


Prakt
19-11-10, 18:26
Wielu poleg³o w bitwie. Wielu uciek³o na wie¶æ o walce. Wielu siê podda³o, widz±c ogrom wojny.

ALE NIE MY.


Ju¿ za tydzieñ, w przysz³y pi±tek rozpocznie siê, na czas oko³o miesi±ca, zamkniêty serwer testowy G£ÓWNEGO KONTYNENTU!

Parê s³ów sprostowania ju¿ teraz:

- zamkniêty: Ka¿dy, kto bêdzie chcia³ uczestniczyæ w serwerze testowym, musi mieæ odpowiedni sta¿ na serwerze (zarejestrowany co najmniej 2 tygodnie temu od dzi¶), a tak¿e spe³niæ odpowiednie wymogi, opisane w temacie zg³oszeniowym (https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=981#post981). W tym te¿ temacie ka¿da chêtna osoba musi z³o¿yæ stosowne podanie - wiêcej przeczytacie ju¿ w nim.

- serwer testowy: Ka¿da postaæ powy¿ej 10 poziomu zostanie do niego zdegradowana, dostanie wybran± profesjê, straci wszystkie przywileje sta³ego wyspiarza (czyli, innymi s³owy, czary i poziom magiczny). Obni¿eniu ulegnie te¿ poziom umiejêtno¶ci: walka wrêcz, walka broni± jednorêczn± i walka dystansowa. Niestety, jest to konieczne, by rzetelnie przeprowadziæ test serwer. W ten sposób ka¿dy bêdzie na pozycji wyj¶ciowej, z mo¿liwo¶ci± wyboru którejkolwiek z profesji. Po tym umo¿liwiona zostanie jej podró¿ na g³ówny kontynent. Po test serwerze nast±pi reset postaci - nie oznacza to jednak, ¿e nie wyró¿nimy paru osób w jaki¶ skromny sposób.:)

- g³ówny kontynent: Tu te¿ jest haczyk.;) Bêdziecie mogli zwiedziæ wiêkszo¶æ, lecz nie ca³y kontynent. W niektórych rejonach prace ci±gle trwaj±, dlatego stopniowo bêdziemy odblokowywali kolejne rejony, w nadziei, ¿e zd±¿ymy zrobiæ wszystkie do finalnego odpalenia serwera.

Aaa, w³a¶nie! Kiedy odpalamy serwer? To proste! Serwer Altaron ruszy ju¿ w tym roku, na ¶wiêta Bo¿ego Narodzenia! Do tego czasu sprawdzicie ca³y kontynent, my dokoñczymy parê rzeczy, które wymagaj± dopracowania i uda nam siê porz±dnie wypromowaæ serwer.

Tu wchodzi kolejna Wasza rola - promocja serwera. Nied³ugo rozpoczniemy prawdziw± kampaniê reklamow±, ale ju¿ teraz mo¿ecie rozs³awiæ ¶wiat Altaronu poprzez rzecz tak prozaiczn±, jak umieszczenie w swoim podpisie na forach bannera Altaronu (jakie¶ wkrótce zrobimy).

Od dzi¶, systematycznie bêd± siê pojawia³y informacje wszelkiej ma¶ci nt. projektu. Dziêki temu bêdziecie mogli oceniæ nasz± pracê w miarê rzetelnie, a nowi gracze zapoznaj± siê z histori± projektu.

Pocz±tek siê zbli¿a!

Xaynus
19-11-10, 19:13
¦wietna informacja! Zaraz napiszê podanie o uczestniczenie w serwerze testowym na sta³ym kontynencie ; )
Gor±ce gratulacje z mojej strony ^^

Bêdzie mi³y prezencik na Bo¿e Narodzenie :D

Obles
19-11-10, 19:31
Jedno marzenie na ¶wiêta siê spe³ni! 8)
haha! jest!!! :D
Co bêdzie z zdobytymi rzeczami?

berials
19-11-10, 19:34
Wow! A¿ siê wierzyæ nie chcê ;) W ka¿dym b±d¼ razie co tu du¿o mówiæ, nareszcie! :)

Rido
20-11-10, 09:57
No to ³adnie. Szykuj± siê mi³e ¶wiêta.

tomorovik
20-11-10, 12:00
No i git;] Taka ma³a rada. Rozreklamujcie ten serwer dobrze. Kiedy¶ by³ ³atwiejszy dostêp do informacji o nim ze wzglêdu na hunted pl. Teraz ciê¿ko o nim cokolwiek by³o znale¼æ. Na szczê¶cie uda³o mi siê znale¼æ stronkê. wyspa szczerze mówi±c, lepsza ni¿ rookgard oficjalnych serwerów. ¦wietna robota :D

mopsiok
20-11-10, 12:30
A nie lepiej najpierw otworzyæ g³ówny kontynent, a dopiero potem reklamowaæ? Co ludziom z tego, ¿e bêdzie kontynent, jak nikt poza testerami nie bêdzie mia³ na niego wstêpu?

Rido
20-11-10, 12:48
A nie lepiej najpierw otworzyæ g³ówny kontynent, a dopiero potem reklamowaæ? Co ludziom z tego, ¿e bêdzie kontynent, jak nikt poza testerami nie bêdzie mia³ na niego wstêpu?

Ale chodzi o to ¿eby ludzie powoli zaczeli sie tym interesowaæ, ¿eby zaraz po otwarciu g³ównego kontynentu by³o wiêcej osób ni¿ teraz, bo w ci±gu 1-2 dni nie przybêdzie zbyt wielu graczy.

Heralder
20-11-10, 13:46
Ludzie siê znajd±, o to siê nie martw. Póki co proponujê namawiaæ znajomych. Mi siê z kilkoma uda³o. Na razie skupmy siê na rzetelnym testowaniu kontynentu.

Michos
20-11-10, 23:49
Pytanie: czy mo¿na uczestniczyæ w prywatnym ts-ie, a i tak pozostaæ wyspiarzem? Chcia³em dokoñczyæ wszystkie questy, oraz przed startem servera nie chce niszczyæ sobie klimatycznego backstory.

!Aadie.
21-11-10, 13:34
¦wietnie, nareszcie.. Ale nie mam zamiaru uczestniczyæ w Test Serwerze, jak ju¿ wystartuje to zacznê graæ ; )

Pozdrawiam.

Heralder
26-11-10, 15:25
I jak z TSem, mo¶cipanowie? Uda siê dzisiaj? Je¿eli tak, to czy mogliby¶cie okre¶liæ mniej wiêcej w jakich godzinach, ¿eby w przybytku podekscytowania nie wchodziæ na forum co 15 minut?

WsT
26-11-10, 15:49
Dodam to samo pytanie co poprzednik ;) Od¶wie¿anie strony co 5 minut z niecierpliwo¶ci± na ujrzenie wiadomo¶ci o starcie TSa 8)

Ryzy
05-12-10, 23:01
Aggr szkoda, ¿e siê spó¼nili¶cie, jakby serv zosta³ odpalony na d³ugo przed tibianicem.. :D ale pewnie zrobiê sobie ludzika by popatrzyæ co siê wyczynia ;p

Beniamin
20-02-11, 14:48
Obecnie jest 20 luty 2011 roku. Test serwer z g³ównym kontynentem zosta³ otworzony w listopadzie popredniego roku. A mo¿na siê doczytaæ ¿e zosta³ otwarty na jaki¶ miesi±c. Jest ju¿ grubo po czasie i nadal nic? A naprawde z niecierpliwo¶ci± czekam aby siê dobraæ do ³uku i strza³ i pój¶æ polowaæ na czyhaj±ce za rogiem przygody.

Bianconero
20-02-11, 23:40
Jutro/pojutrze bêdzie otwarcie, czuje to!

Beniamin
22-02-11, 15:18
Ja co¶ nie czuje tego samego co ty :)

Bianconero
23-02-11, 01:01
dobra, dobra, ma³a pomy³ka, ale nied³ugo otwarcie, bêdziecie wspominaæ moje s³owa!

Tavir
23-02-11, 18:11
Co¶ czuje, ¿e dobrze czujesz :)

siwyus
23-02-11, 22:01
Ja mam nadzieje ¿e Wasze przeczucia s± s³uszne ;]

Beniamin
22-03-11, 07:22
Ju¿ miesi±c mina³ i wasze przeczucia prawdopodobnie okaza³y siê mylne

siwyus
22-03-11, 16:05
ogladam t± strone i forum codziennie i od jakiegos "dobrego" miesi±ca nic siê tu nie dzieje ... Za³o¿y³em raz temat z pytaniem "kiedy mniej wiecej server ruszy" ale na drugi dzieñ by³ ju¿ usuniêty ... Niby trwaj± testy ale jako¶ zawsze 0 graczy online ... Czasami kto¶ wejdzie, max 2 osoby ...

myszek1xd
23-03-11, 07:46
Niestety :/
ja te¿ zagl±dam tu od czasu do czasu i nic ;/
wtedy jak grali¶my Ja , Ty i Aga :P to siê co¶ dzia³o :) a teraz nic :( nasz team siê rozpad³ :/


Jak co¶ piszcie na GG : 1050018
albo skype , mój login : myszek1xd
mo¿e znowu co¶ zdzia³amy :P

Scree
23-03-11, 13:17
Uroczy¶cie og³aszam, ¿e otwarcie servera bêdzie niewiadomo kiedy :) Nikt nie podaje konkretnej daty. Jedyne co mo¿emy potwierdziæ, to fakt, ¿e prace przy serwerze posówaj± siê do przodu co widzimy na serwerze testowym na g³ównym kontynencie.

myszek1xd
23-03-11, 19:10
co widzimy na serwerze testowym na g³ównym kontynencie.
:P ale tylko kilka osób to widzi. :B
a gdy serwer ruszy to w³a¶nie ONI bêd± wiedzieli gdzie co jest , gdzie dobrze skillowaæ , gdzie znajduj± siê questy :)


otwórzcie zamkniêty test serwer dla reszty :rolleyes: to wiêcej osób uwierzy ,¿e co¶ idzie do przodu a nie stoi w miejscu :confused:

@down

Twierdz± ,¿e czytaj± forum to na pewno zobacz± pro¶bê :) ale i tak siê nie zgodz± ;p

Scree
23-03-11, 20:09
Musicie wierzyæ nam na s³owo. Pozatym, mamy udostêpnione 1 miasto i tylko czê¶æ kontynentu g³ównego. Tak wiêc, nie skupiamy siê na zwiedzaniu i szukaniu miejsc do skillowania [swoj± drog± system skilli bêdzie ca³kowicie inaczej dzia³a³ ni¿ w rl tibii ;]) Szukamy b³êdów, sprawdzamy nowe rozwi±zania. Oczywi¶cie, przy starcie serwera bêdziemy posiadali wiêksz± wiedzê ni¿ gracze którzy dostan± siê pierwszy raz na kontynent, ale nie przesadzajmy znowu.

A pro¶ba o wpuszczenie wiêkszej liczby graczy powinna byæ skierowana do Trava lub Prakta.

Drakonno
23-03-11, 20:38
Trav i Prakt dali Wam wiadomo¶æ, ¿e ju¿ nie robi± wyj±tków z ilo¶ci± osób na g³ównym kontynencie. Poza tym, oni te¿ maj± swoje ¿ycie do jasnego gwintu! Szko³a b±d¼ praca. Tutaj póki co nie maj± ¿adnego zarobku i szybko im siê nie zwróc± koszta chocia¿by utrzymania tego ca³ego Altaronu. Póki co jest to zupe³nie charytatywne, wiêc uszanujcie ich pracê. Poza tym, w ci±gu czasu, kiedy T i P robili sami, powsta³o wiêcej ¶wiata ni¿ jak by³ ca³y sztab.

siwyus
24-03-11, 18:20
Rozumiem, ¿e zrobili du¿o. Mnie zastanawia fakt czemu server nie mo¿e wystartowaæ teraz. Przecie¿ bugów zagra¿aj±cych np. reset charów to ju¿ raczej nie znajd±. Jedynie to chyba bugi mapy i mo¿e system skilli/pvp, które mo¿na naprawiaæ/ulepszaæ w czasie rozgrywki.


Test Server kontynentu mia³ trwaæ miesi±c: Ju¿ za tydzieñ, w przysz³y pi±tek rozpocznie siê, na czas oko³o miesi±ca, zamkniêty serwer testowy G£ÓWNEGO KONTYNENTU! Trwa ju¿ ponnad 3 miesi±ce a nadal ¿adnego info na temat postêpow nie ma ...

Obles
25-03-11, 19:09
Mistrzowie pisali wiele razy, ¿e nie chc± oddaæ do u¿ytku pó³produktu.
Musicie zrozumieæ, ¿e na dobre warto poczekaæ.
Altaron to nie byle co, co ju¿ chyba wszyscy widzimy, wiêc uzbrójcie siê w cierpliwo¶æ i czekajcie.
Ten miesi±c w t± czy w t± po tylu latach czekania nikogo nie zbawi :)
Prace nad projektem powoli postêpuj± do przodu i to siê liczy.
Z dnia na dzieñ widaæ zazwyczaj jakie¶ tam ma³e efekty pracy.
B±d¼by dobrej nadziei!

#dó³

Tak, osobne tereny dla szlachty bêd± dostêpne. Co do ilo¶ci osób, nie martwi³bym siê tak. 99% graczy po prostu czeka na start :).

myszek1xd
25-03-11, 19:31
Gra z nami a¿ 0 bohaterów: . Do³±cz do nich! Miejsca nie zabraknie!

Jestem pewien ,¿e nie zabraknie :B

Mam takie pytanie :P? czy potem zostan± wprowadzone strefy PremiumAccount?

I tak w zbli¿eniu. Za ile to wszystko ruszy :D!


Zróbcie co¶ w tym stylu. Ci co s± gm niech zostan± , Ci sprawdzaj±cy g³ówny kontynent 'Senior Tutorów' a Ci normalni , aktywni , co maj± trochê ju¿ konto np. pó³ roku czy co¶ tutorów ^^
Lub jakie¶ wyró¿nienie ,¿e bra³o siê udzia³ w tym projekcie :p

@up
Nie martwiê siê ilo¶ci± osób :P po prostu to ¶miesznie wygl±da :)

Beniamin
01-04-11, 11:40
Oni tylko tak pisz± ¿e tak naprawde prace nad serwerem nadal trwaj±. z do¶wiadzczenia wiem i le to kitu trzeba ludzia wciskaæ do g³owy ¿e wszystko jest pod kontrol± i pracujemy nad tym. To juz upad³o wraz z przyj¶ciem w±tpliwo¶ci co do tego serwera. Niegdys prowadzi³em w raz z przyjació³mi forum o pewnej znanej grze strategicznej. Trzyma³a siê rok i by³o forum ci±gle rozbudowywane, do czasu. Serwer upad³ na którym to by³o hostowane a my¶my wciska³i kit ludzi± ¿e pracujemy nad tym. Sytuacja tutaj jest podobna. Ludzie którzy to tworzyli, albo maj± inne zmartwienia, szko³a, matura, praca dzieci, ¿ona. I niechce im siê otworzyc tego serwera.

Tavir
01-04-11, 15:25
Co trzeba zrobiæ ¿eby¶ uwierzy³, ¿e prace nad serwerem trwaj±?

siwyus
01-04-11, 15:47
Bo to jest tak ¿e niby prace trwaj± a ¿adnego oficjalnego info nie ma. Ostatni News jest jeszcze z 2010 roku...

P.S.
Ostatnio zauwa¿y³em opcje "Klany" ale ona by³a ju¿ wczesniej a potem zostala chyba wylaczona. I jest opcja "kup status szlachecki" która nie dziala ale to zawsze jakis postep. Moze to bylo juz dawno ale ja dopiero teraz zauwazylem.

Drakonno
01-04-11, 20:22
W³a¶nie to s±te ostatnie prace. Potem mo¿e byæ aktualizowany kontynent z czasem. A jest co aktualizowaæ, bo terenów na pêczki czeka na odkrycie i kolejne g³owy potworów do powieszenia nad kominkiem.

siwyus
02-04-11, 07:43
Kontynent mo¿na przecie¿ aktualizowaæ w czasie rozgrywki. Ale od 4 miesiêcy te 2 opcje to nie jest taki du¿y postêp. Chod¼ mo¿e i co¶ jeszcze zosta³o zrobione, ale ja tego nie wiem.

Shima
02-04-11, 08:59
Ja chcia³bym zobaczyæ jakiego¶ oficjalnego newsa w którym jest napisane dlaczego testy siê przed³u¿aj±, co siê w tym czasie poprawi³o i co jeszcze zosta³o.

Guardian
02-04-11, 11:22
Panowie, dlaczego nawet nie pozwalacie przenie¶æ siê na g³ówny kontynent. Liczba graczy i tak jest ci±gle równa 0... A warto by by³o odszukaæ ewentualne b³êdy przed oficjalnym startem.

Który nast±pi -> ....
No w³a¶nie. Kiedy?

Obles
02-04-11, 12:27
Pisze ten post wy³±cznie po to by gracze nie odchodzili od projektu, i by wyja¶niæ sytuacje. Je¶li jaki¶ Mistrz nie zgodzi siê z tym co napisa³em niech go usunie, ale poinformuje graczy jak jest.

Panowie, dlaczego nawet nie pozwalacie przenie¶æ siê na g³ówny kontynent. Liczba graczy i tak jest ci±gle równa 0... A warto by by³o odszukaæ ewentualne b³êdy przed oficjalnym startem.

Który nast±pi -> ....
No w³a¶nie. Kiedy?

Liczba graczy nie odzwierciedla zainteresowania jakim siê cieszy Altaron. Wszystkie tereny, które by³y udostêpnione nam na g³ównym kontynencie zosta³y gruntowanie zbadane. Nie ma ju¿ wiêkszych b³êdów, wiêc nie ma te¿ po co wpuszczaæ nowych graczy. Zepsuli by sobie tylko zabawê.

Ja chcia³bym zobaczyæ jakiego¶ oficjalnego newsa w którym jest napisane dlaczego testy siê przed³u¿aj±, co siê w tym czasie poprawi³o i co jeszcze zosta³o.

Wed³ug mnie oficjalny post bêdzie ju¿ informowa³ o starcie serwera i bêdzie naprawdê nied³ugo.

Kontynent mo¿na przecie¿ aktualizowaæ w czasie rozgrywki. Ale od 4 miesiêcy te 2 opcje to nie jest taki du¿y postêp. Chod¼ mo¿e i co¶ jeszcze zosta³o zrobione, ale ja tego nie wiem.

Zmiany s± wprowadzana - na g³ównym kontynencie, z tego co wiem, teraz chodzi jedynie o "po³±czenie strony www z gr±" i ukoñczenie g³ównej strony (co jest robione powoli ale ci±gle - to nie jest takie hop siup). A kontynent bodaj¿e bêdzie aktualizowane w czasie gry.

Generealnie - prace id± do przodu, czekali¶my ju¿ tyle czasu to t± ostatni± prosta te¿ wytrzymamy :).

siwyus
08-04-11, 21:00
Widzê ¿e prace na stronce posuwaj± siê na przód (dodane social media). Wiêc my¶le ¿e juz nied³ugo jakie¶ info co do otwarcia siê pojawi.