PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie Tygodnia - konkurs


Obles
17-09-17, 14:04
Bohaterowie Altaronu!

Ja, Raffard, pokorny sługa Dugiona i Altaronu zaprawdę ogłaszam Wam, że ten czas jest Waszym czasem! A za Waszą odwagę, walkę i przygody należy się nagroda!

Zwycięzca zostanie obdarowany statusem szlacheckim na 14 dni oraz unikatowym pucharem! Drugie miejsce nagradzane będzie statusem szlacheckim na 7 dni. Oczywiście będzie to dowód uznania za Wasze dokonania, a o tym komu przypadnie nagroda zadecydują Bóstwa Altaronu! Najpierw jednak musicie ich wysłuchać!

Czego pragną? Czym się szczycą? Czego sobie Bóstwa życzą?

Bogowie są zadowoleni z Waszych aktualnych poczynań! Jednakże czują, że balans pomiędzy siłami dobra, a zła został zachwiany. Długa nieobecność bohaterów spowodowała, że nieumarli zaczęli się panoszyć i czuć jak u siebie. Czas ukrócić ich swawole w finezyjnym, iście bohaterskim stylu! Udokumentujcie to i opublikujcie tutaj (opis Waszej przygody będzie dodatkowym atutem), a kto wie, może w nadchodzącym tygodniu, to właśnie na CIEBIE spłynie łaska Bogów!

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=4493&stc=1&d=1505649835
Ostatnie chwile spokoju...

Prace konkursowe proszę zamieszczać w tym temacie: Zdjęcie Tygodnia #1 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=159356#post159356)

REGULAMIN
Zdjęcia publikujemy od momentu ukazania się tego posta do godziny 23:59 dnia 23 września 2017 roku.
Każdy gracz może wysłać wyłącznie jedno zdjęcie, z jednego konta i w wypadku wygranej 7 dni statusu szlacheckiego zostanie mu przyznane na konto, z którego zdjęcie to opublikował.
Główny bohater zdjęcia i publikowanych przygód musi być tą samą postacią, która przypisana jest do konta jako główna i wyświetla się pod nickiem z forum.
Wszelkie przejawy oszustw i ich prób skutkować będą wykluczeniem z tego oraz przyszłych konkursów.

Powodzenia i kreatywności życzy
Administracja Altaron.pl

Arkon
17-09-17, 14:58
Czekałem na powrót tego konkursu :)
czas na ładne skriny :D

oczywaszki
17-09-17, 19:51
Czy to się tyczy serwera PVP czy non też wchodzi w gre?

Obles
17-09-17, 20:07
Tylko PvP.

Commander
23-09-17, 07:39
Ja dzisiaj również coś podeśle ;)