PDA

Zobacz pełną wersję : Duża liczba graczy i nie tylko.


Veliothe
19-09-17, 00:35
1. Proponuję dodać więcej łóżek w gildiach, lub chociaż w gospodzie w Ankardii.

2. Powiększyć low lvlowe expowiska typu krasnoludy.

3. Cena za łańcuch błyskawic jest kosmiczna. 6k za średnio przydatny czar? to na 25 lvl stanowczo za wiele. (Jest on zaliczany jako obszarowy dla elementalisty? jakoś słabo się z niego bije w porównaniu do obszarowego smoczego oddechu, poza tym kosztuje więcej many.)

4. Zwiększyć loot mnichów. Po zwiększeniu im hp, oraz przy ich dodatkowym leczeniu są zbyt silne i nieopłacalne pod względem expa jak i loota.

Bass1
19-09-17, 01:10
1 brak miejsc to fakt ale możesz sobie kupić domek :)
2 na powiększenie respów trzeba poczekać.
3 Na czary idzie zarobić tylko trzeba dobrać dogodny resp na profit bo są.
4 hp jest ustawione aby low lvlem się nie expiło tak szybko ale po pewnym etapie gdy przekroczysz więcej poziomów to nie sprawia problemu to że potwory mają 50% hp i exp i loot nie będzie ruszany bo od tego masz oficery np aby zarabiać kasę i inne. Chcesz robić teraz szybko poziom musisz zainwestować swój czas we wszystko.

Obles
19-09-17, 08:26
Ad. 1
Już niedługo gracze posiadać będą domki i problem zajętych łóżek się rozwiąże.

Ad. 2
Pracujmy nad tym.

Ad 3, 4
Dzięki za uwagę, sprawdzę.

Dather
19-09-17, 19:42
1. Proponuję dodać więcej łóżek w gildiach, lub chociaż w gospodzie w Ankardii.

2. Powiększyć low lvlowe expowiska typu krasnoludy.

3. Cena za łańcuch błyskawic jest kosmiczna. 6k za średnio przydatny czar? to na 25 lvl stanowczo za wiele. (Jest on zaliczany jako obszarowy dla elementalisty? jakoś słabo się z niego bije w porównaniu do obszarowego smoczego oddechu, poza tym kosztuje więcej many.)

4. Zwiększyć loot mnichów. Po zwiększeniu im hp, oraz przy ich dodatkowym leczeniu są zbyt silne i nieopłacalne pod względem expa jak i loota.

Miło widzeć nowych graczy, Ale niestety administracja i osoby tworzące altaron wątpie by cokolwiek zrobiły w sprawie beznadziejnego lota ich zdaniem musisz isc na krasnalne aby pobic hrimtury. Dla Ciekawosci przez 3 miesiace bilismy chilery hrimy i ymirsony Żadnych nogawic demonicznych nie było oraz ŻADNYCH ŚWIĘTYCH BUTÓW przypominam 3 miesiące...

a teraz jeszcze hp +50 procent xDDD i trzeba dodac że dmg -30% TAKŻĘ naprawdę Ciekawie!!!

Expowisk nie powiekszają od 5 lat oprocz dodania bramy kobarta lodowych wiwern i upiorów.. Czyli 5-8 miejsc do expienia!!! pRZEZ 5 lat ...
Podobno teraz ma być Duża łatka Podobno Mają być nowe lokalizacje do expienia CHETNIE Zobaczę !!!

Rahilux
19-09-17, 19:52
Co moje oczy przeczytały...

MóGłbYm RzEc że skoro wiesz o nadchodzącym update, to nie musisz wylewać smutków na ten temat.

Wystarczyło być w Syndicate to byś zlocił buty, bo im się udało.

Essa.

tomakeo
19-09-17, 21:11
Miło widzeć nowych graczy, Ale niestety administracja i osoby tworzące altaron wątpie by cokolwiek zrobiły w sprawie beznadziejnego lota ich zdaniem musisz isc na krasnalne aby pobic hrimtury. Dla Ciekawosci przez 3 miesiace bilismy chilery hrimy i ymirsony Żadnych nogawic demonicznych nie było oraz ŻADNYCH ŚWIĘTYCH BUTÓW przypominam 3 miesiące...

a teraz jeszcze hp +50 procent xDDD i trzeba dodac że dmg -30% TAKŻĘ naprawdę Ciekawie!!!

Expowisk nie powiekszają od 5 lat oprocz dodania bramy kobarta lodowych wiwern i upiorów.. Czyli 5-8 miejsc do expienia!!! pRZEZ 5 lat ...
Podobno teraz ma być Duża łatka Podobno Mają być nowe lokalizacje do expienia CHETNIE Zobaczę !!!


Nie no oczywiście, ja się zgadzam w 100%. Zwiększyć drop rate x100, tak żeby z 5 demonicznych nogawic spadało na huncie.
A tak na serio. Chłopak to widzę na orsh ots wychowany, co? Za czasów najlepszej tibii (7.1-8.0) najpierw musiałeś poświęcić czasu w chuj na jakichś guardach, żeby zarobić hajsy na 5h hunta na demonach. I to było coś.

PanParuffka
19-09-17, 22:57
Tylko kolego tam wyżej zauważ, że mamy XXI wiek. Kiedyś się grało w tibie za czasów szkolnych, teraz nikt nie ma czasu siedzieć po 10h na kompie, więc rozgrywka powinna też być troche szybsza. Wszystkie edycje Altaronu na których grałem były bardzo okej. Żeby tę oceniać trzeba jeszcze poczekać, ale jeśli te 3 miesiące to prawda, a teraz ma być trudniej to myśle, że troche przesada. Pozdrawiam!

Zurvy19
19-09-17, 23:44
A Ty myslisz,ze altaron jest robiony specjalnie pod Ciebie? Teraz tez sa gracze ktorzy chodza do szkoly, pracuja. Jesli na poprzednich edycjach byles w stanie w tydzien od startu zarobic z 400k to chyba bylo cos nie tak, wbijajac przy tym powyzej 100 lvl. Teraz to wszystko wyglada baaardzo dobrze

Dather
20-09-17, 22:44
Nie no oczywiście, ja się zgadzam w 100%. Zwiększyć drop rate x100, tak żeby z 5 demonicznych nogawic spadało na huncie.
A tak na serio. Chłopak to widzę na orsh ots wychowany, co? Za czasów najlepszej tibii (7.1-8.0) najpierw musiałeś poświęcić czasu w chuj na jakichś guardach, żeby zarobić hajsy na 5h hunta na demonach. I to było coś.

Ja nie wiem Większość z was to dyskusje sprowadza do poziomu zero.
Eletrix pierd@@@lisz tak jak dziecko w gimnazjum. Nie pisałem nic o zwiekszaniu lota 100 razy napisałem tylko jak wyglada to teraz na non pvp i dodałem ze hp zwiekszyliscie oraz redukcje dmg tak ??? no to latwo wyliczyc ze potworów bedziecie bic mniej wiec loot bedzie jeszcze gorszy....
Lot powinni zrobic razy 2 to co jest teraz i powinno byc git.

Na otsach malo gralem. Jedno natomiast u was jest to samo wszyscy wracacie do starych lat jak bylo zajebiscie ale nie macie tych lat i tyle wolnego czasu co kiedys jak juz wam ludzie przypominają.....
I nie wrocisz do tamtych lat. A altaron jest 100 razy lepszy niz Tibia.
Altaron jest super projektem! i oby wreszcie coś dodali a nie grzebanie w tym co jest. A zapowiada się ciekawie zobaczymy...

TomekSaracen
21-09-17, 10:08
Ja nie wiem Większość z was to dyskusje sprowadza do poziomu zero.
Eletrix pierd@@@lisz tak jak dziecko w gimnazjum. Nie pisałem nic o zwiekszaniu lota 100 razy napisałem tylko jak wyglada to teraz na non pvp i dodałem ze hp zwiekszyliscie oraz redukcje dmg tak ??? no to latwo wyliczyc ze potworów bedziecie bic mniej wiec loot bedzie jeszcze gorszy....
Lot powinni zrobic razy 2 to co jest teraz i powinno byc git.

Na otsach malo gralem. Jedno natomiast u was jest to samo wszyscy wracacie do starych lat jak bylo zajebiscie ale nie macie tych lat i tyle wolnego czasu co kiedys jak juz wam ludzie przypominają.....
I nie wrocisz do tamtych lat. A altaron jest 100 razy lepszy niz Tibia.
Altaron jest super projektem! i oby wreszcie coś dodali a nie grzebanie w tym co jest. A zapowiada się ciekawie zobaczymy...

Brak czasu na grę to problem, dlatego trzeba wprowadzić pewne modyfikacje

Bass1
21-09-17, 12:34
TomekSaracen żadnych ułatwień i innego rodzaju typu nie będzie wprowadzanie ze względu na twój brak czasu, aby były wyniki i osiągnięcia to trzeba poświęcać się i co za tym idzie swój czas.

Afganiec
21-09-17, 20:53
ta gra i tak jest izi jak jebanie, a ci placza xd