PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Tomakeo - Deklaracja


Tomakeo123
27-07-11, 18:09
Deklaruje ,że nie chcę mieć nic wsolnego z sin'selema i collegium.
Nie chce brać udzialu w wojnie.
Pozostaje graczem NEUTRALNYM.
Dotąd nie przeszkadzałem ani nie atakowalem nikogo ani nikt mnie.
Chce aby wszystko bylo ok.

W razie pytan pisac w grze Tomakeo.

Myxir
27-07-11, 20:23
Co raz więcej takich tematów. Wypieracie się swoich gildii, bo boicie się lv stracić? Ludzie honoru nie ma cie czy jak? Zostawiacie swoich kompanów, widzę że z tej wojny nic nie będzie bo nie ma się komu bić...

Pozdrawiam.

amronux
27-07-11, 20:56
To ja się podepnę.

Deklaruje ,że chcę mieć dużo wspolnego z Sin'selema i Collegium.
Chce brać udzial w wojnie.
Pozostaje graczem po dobrej stronie mocy.
Chce aby wszystko bylo ok, dlatego na czas wojny powracam, mimo iż pewnie będe "free fragiem";].

W razie pytan pisac w grze Shinehawk.

Myxir
27-07-11, 21:13
Shinehawk no i masz u mnie browara chopie. ;]

xahiv
28-07-11, 07:50
To nie jest wypieranie się. Gracz dołączył do gildii kiedy ta była neutralna. Wierzył zapewne, że taką pozostanie do końca i nie będzie mieszać się w konfliktu, a tu nagle gildia ta wypowiada wojnę.
Skoro gildia zmieniła swoją politykę o 180 stopni, to najnormalniej w świecie gracz ją opuszcza. Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Żadnej zdrady ani nic.

Malzahar
28-07-11, 08:20
Skoro dołączył za czasó neutralności a potem przed wojną odszedł no to chyba na pewno nie chciał w niej brać działu / A collegium prosze tutaj się nie wypowiadać tylko pokazać co potraficie w końcu na placu boju...

bilsom
28-07-11, 09:19
To nie jest wypieranie się. Gracz dołączył do gildii kiedy ta była neutralna. Wierzył zapewne, że taką pozostanie do końca i nie będzie mieszać się w konfliktu, a tu nagle gildia ta wypowiada wojnę.
Skoro gildia zmieniła swoją politykę o 180 stopni, to najnormalniej w świecie gracz ją opuszcza. Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Żadnej zdrady ani nic.

te osoby nie dołączały do gildii bo gildia była neutralna to był ich sposób żeby nie mieć problemów w przyszłości ani z Planem B ani z Collegium ani z Sunblade. Większość tych osób nawet pewnie na vt nie wchodziło dla mnie takie osoby to od razu powinny być wywalane a nie to że kiedyś sobie same odchodzą kiedy chcą kiedy ich gildia najbardziej potrzebuje.

po za tym Sunblade swojego czasu też pisało że są neutralni oni też swoją politykę o 180 stopni przekręcili?? to jest normalne że każdy chce być gdzieś tam wysoko w szeregach gildii rządzącej bo będąc neutralnym zawsze można się spodziewać śmierci za byle co...

MagicDragonp
28-07-11, 09:46
zgadzam sie z ogarynką z gildią się jest na dobre i na złe, a tylko nooby uciekają w popłochu jak jest wojna.

daarko88
28-07-11, 10:01
2x up browar dla tego pana :B

leavemealone!
28-07-11, 15:54
@topic
Miłej gry życzę :)

Ormo

mario
28-07-11, 16:02
Gratuluję dobrego wyboru ;D

Tomakeo123
28-07-11, 16:22
dodam jeszcze ze nie siedziałem z nimi na vt.