PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót do dawnego systemu skillowania.


Rahilux
20-09-17, 23:02
Chciałbym aby powrócono do dawnego systemu skillowania jaki był jeszcze przedtem.


Otóż, chciałbym by można znów było skillować na zbindowanym hotkeyu z foodem, bądź z aktywną czaszką (pztem).

Dlaczego tak?
Paladynom to nie przeszkodzi w niczym bo wbicie 25 siły i rozdanie pnów do 70 jest żadnym wysiłkiem.

Magom ułatwi to z lekka sprawę wbicia tych 20+.

A Knightom ocali to życie towarzyskie...

Poświęciłem ponad 20 godzin swojej gry na marne 65+ skille...
Drugie tyle poświęcę by dobić do 80 ponad.
Naprawdę, i nie mogę odejść na dłużej niż 15 minut ponieważ wyrzuci mnie z gry...

Mag z samego początku ma najłatwiej, a jak widać, nawet i mid game ma całkiem klarowny widząc obecną topkę.

Zaraz po magach są zwiadowcy którzy próbują ich gonić ale nie leci im już to aż tak dobrze,
no bo co, mag przecież ma takie blokady mlvla że nie opłaca się nawet rozdawać, nic ino robić runki na potionach i zarabiać xD.

A co my mamy knajty od siedmiu boleści?
Stanie przed depo... nie żebym narzekał, bo te ławeczki które zostały dodane w zasadzie nie dawno są bardzo wygodne, no ale cóż, nie zwiększają jakoś one zbytnio komfortu trenowania postaci xd.

Stanie przez grube godziny obok depo, co potem zamieni się na grube godziny na smoku?
Dajcie sobie siana, rozumiem że są osoby które mają na to czas i chęci...
ALE WYSTARTOWALIŚCIE SERWER PO WAKACJACH.

Nie każdy tutaj ma pracę w której robi to co umie i wraca do domciu i może spokojnie grać.

Dlatego wnioskuję o uniew...... dodanie skillowania chociażby na foodzie (lub pzcie, bezkarne ubicie osoby nieświadomej? Czemu by nie :D)


Hejcia

Obles
20-09-17, 23:09
Nie - to nie był system tylko bug.
Co więcej - od jutra bug ze skillowaniem na czerwonych krzyżykach zostanie również wyeliminowany.
Nie chcesz - nie skilluj, po to są punkty nauki, by móc grać i bez tej potrzeby.
Widziały gały co brały.
Zamykam, bo tutaj dyskusji nawet nie ma nad czym prowadzić.