PDA

Zobacz pełną wersję : Hape odes kpiro


wojtek12345
21-09-17, 22:07
Hape Odes kpiro kosztuje 30 many za strzał proponuje zmniejszyć do 20 bo i tak bije 2x mniej niż mag a mam o wielllleee wieksze waste ;) jakoś z 3x szybciej pale poty niż mag + bije mniej + bełty

Bass1
21-09-17, 23:22
Teraz to taki zwiad jest że więcej wastuje niż zarabia, fakt mag może wastować i tak zarobi na manasy ale zwiad już nie bo trzeba latać na śmieszne moby by kasę robić lub z łuku gonić .

Zurvy19
21-09-17, 23:35
kolejne dni mijaja a lobuz dalej nie ogarnal jak pisac po polsku ;/

Goferczarnegozla
22-09-17, 08:58
Zdradze Ci tajemnice ale.... kazdy mag zeby sobie pojsc expic i wastowac wpierw musi zarobic na slabych mobach

btw maga np kosztuje 60 many za strzal z pocisku na expie a dmg masz podobny z hape odes kpiro (przynajmniej na niskich lvlach nie wiem jak teraz jest na h-lvl) wiec nie narzekaj

Btw zaczeles narzekac dopiero po dedzie na pvp i straceniu suppli/profitu z expa wiec twoje zdanie jest malo miarodajne

Windykator
22-09-17, 09:03
Widzielismy Twoj plecak i drop, robilem podobne wyniki

genofag
22-09-17, 09:20
zwiad to taki shit ze szkoda gadac, ja już maga expie takze mozecie nic zwiada nie zmieniac pozdrawiam

356278
22-09-17, 09:22
A jak tam Gofer udaje się Brazylijczyka? Wczuwasz się widzę

Windykator
22-09-17, 09:29
Przepis na strollowanie zyda:
Wyczaj brazola z otlandu
okazuje sie ze walczyliacie razem na starym otsie
wez go do ekipy
zydy zaczynaja swirowac i nie wiedza co jest grane
obswrwoj jak strzelaja coraz lepsze teorie

Goferczarnegozla
22-09-17, 09:37
Nie wiem o co Ci chodzi kolego ja na tej edycji nie wybralem maga i tez powinienem plakac jak to lepiej do 30lvla lowic niz expic rycerzem nekromanta 2 recznym ale jakos zacisnelem zeby bo wiem ze potem bedzie duzo duzo lepiej :)

Obles
22-09-17, 09:41
Cóż... zwiadowca rozkręca się po prostu później, wraz z lepsza bronią, amunicją i umiejętnościami.
Musicie w końcu zrozumieć, że nie każdą profesją gra się tak samo, nie każda ma taki sam początek, środkowy i późny etap gry.
Marudzenie tydzień po starcie, gdy biega się z łukiem jest niedorzeczne.

Czekam z niecierpliwością, jak za miesiąc-dwa będą marudzić magowie, których teraz tak wielbicie, a którzy nie będą tak uniwersalną postacią jak zwiadowca w późniejszym etapie gry.

Windykator
22-09-17, 09:48
Chcialbym jeszcze nadmienic ze 3 dni temu mlodszy brat dark shootera zeany krawczykiem, chwalil sie talarami sugerujac mi ze tez moglbym tyle miec. No i brak umiejetnego zarzadzania zasobami doprowadzil do owej propozycji. W altaronie liczby nie sa wyznacznikiem balansu. Brak przecinkow, mam nadzieje ze rozumiecie sens wypowiedzi, ale pisana w locie.

wojtek12345
22-09-17, 17:50
Cóż... zwiadowca rozkręca się po prostu później, wraz z lepsza bronią, amunicją i umiejętnościami.
Musicie w końcu zrozumieć, że nie każdą profesją gra się tak samo, nie każda ma taki sam początek, środkowy i późny etap gry.
Marudzenie tydzień po starcie, gdy biega się z łukiem jest niedorzeczne.

Czekam z niecierpliwością, jak za miesiąc-dwa będą marudzić magowie, których teraz tak wielbicie, a którzy nie będą tak uniwersalną postacią jak zwiadowca w późniejszym etapie gry.

Zdajesz sobie sprawę że edycje temu zwiadowcy kręcili normalny profit na około 120 poziomie ? + na tej edycji moby maja 50% więcej życia i mniej się bije więc profit pewnie będzie dopiero na 150. A chodząc na team hunty zwiadowca na poprzedniej edycji wastował 15t na th gdzie mag wastował wtedy 7t a mieli ten sam dmg praktycznie. Więc na tej edycji będzie na th wastował 25t na refil ? Bo na to wygląda jeżeli używa 60 many za hape odes kpiro z którego uderzy ~250 gdzie mag za 20 many walnie więcej + fakt że ma jeszcze do kupienia bełty które nie mają małej ceny. mam 60 lvl i po raz kolejny mówie nie zrobiłem nigdzie profitu poza czerwiami/dicerosami/gryfami nawet na abi na niewidce mam waste ^.^

ezzak
22-09-17, 18:01
za tydzień góra manasy będą produkowane hurtowo po niskich cenach i dając więcej many niż sklepowe, w godzinkę będzię się zbierać składniki na 2h darmowego hunta i tyle ...

Goferczarnegozla
22-09-17, 18:29
Zdajesz sobie sprawę że edycje temu zwiadowcy kręcili normalny profit na około 120 poziomie ? + na tej edycji moby maja 50% więcej życia i mniej się bije więc profit pewnie będzie dopiero na 150. A chodząc na team hunty zwiadowca na poprzedniej edycji wastował 15t na th gdzie mag wastował wtedy 7t a mieli ten sam dmg praktycznie. Więc na tej edycji będzie na th wastował 25t na refil ? Bo na to wygląda jeżeli używa 60 many za hape odes kpiro z którego uderzy ~250 gdzie mag za 20 many walnie więcej + fakt że ma jeszcze do kupienia bełty które nie mają małej ceny. mam 60 lvl i po raz kolejny mówie nie zrobiłem nigdzie profitu poza czerwiami/dicerosami/gryfami nawet na abi na niewidce mam waste ^.^

Widzisz jak to dobrze ze nasz kolega zza granicy was wyploszyl z renegatow tamtego dnia zdropil 5 kompozytow w przeciagu 4 godzin a pozniej tyle samo mastah nie maja oni teraz problemow z kasa

Ja robie 10k/h exp rycerzem co prawda moge zrobic 90k/h pg ale wtedy 2 -3talary waste na godzine dlatego zbieram skladniki na manasy i czekam az ktos zacznie je hurtem produkowac polecam zrobic to samo

Zreszta ludzie od nas przychodzili do was na respa bo odpalaliscie pk i wastowaliscie siano zeby zabic 35 maga ktory wastowal 100 manas dziwilismy sie skad macie na refill lecac na "gather" co godzine wypierdalajac 300 potow kazdy po nic dobrze ze juz mamy sprawe jasna - nie macie siana i zaczal sie placz

Rahilux
22-09-17, 18:33
@Wojtuś


A ty wiesz że jak się robi th takie prawdziwe TH To się zlicza ceny potów supli od każdego by każdy miał takie samo waste? No chyba że nie, to daj mi iść z wami na respa, nic nie będę robił ale wezmę swoje pare % :)))))))

To ja nie wiem jak ty na abi na niewidce masz waste, jak my wczoraj na 300 wynieśliśmy profit low lvlami w 4 gdzie trzeba spamić potionami by przeżyć.
I to nie tak że bierzemy sobie grupkę i odes rago, bo nikt nie miał 30lvla, pojedyńczo wszyściutko tak jak ty swoim zwiadem.

Są respy gdzie masz profit, są respy gdzie lecisz wastować i robić pg.

Goferczarnegozla
22-09-17, 18:39
@Rahilux
On zalozyl ten temat po tym jak wyjebal sie z 2 godzinnym lootem z gryfow jezeli tak ma powstac balans w altaronie to ja podziekuje haha

wojtek12345
22-09-17, 18:42
@Wojtuś


A ty wiesz że jak się robi th takie prawdziwe TH To się zlicza ceny potów supli od każdego by każdy miał takie samo waste? No chyba że nie, to daj mi iść z wami na respa, nic nie będę robił ale wezmę swoje pare % :)))))))

To ja nie wiem jak ty na abi na niewidce masz waste, jak my wczoraj na 300 wynieśliśmy profit low lvlami w 4 gdzie trzeba spamić potionami by przeżyć.
I to nie tak że bierzemy sobie grupkę i odes rago, bo nikt nie miał 30lvla, pojedyńczo wszyściutko tak jak ty swoim zwiadem.

Są respy gdzie masz profit, są respy gdzie lecisz wastować i robić pg.

ty gościu wbij co najmniej 100 lvl na jakiejkolwiek edycji i ogarnij życie zwiada sie na th nie opyl brac bo wastuje tylko a dmg robi tyle co mag

Rahilux
22-09-17, 18:45
xd.


jak ja lubie jak osoba która wyjebała mnie na runy (ty to mithril ta?)
bo nie wieżę że wyszedłeś wtedy z rokity bez żadnych łupów wojennych...
próbuje mnie uświadomić w czymś.

To nie było moje jedyne konto, grałem tu jak npvp otwierali, narzekałem na to,
ale ty mi i tak powiesz to co widziałeś że nie wbiłem 100lvla, chcesz to mogę iść na npvp
jebne 2 godzinki na gwardzistach i dam Ci tu screena jak dobijam magiem 100lvl, tylko oddaj runki plx.


Póki co masz lvl taki że jedyny th na jaki możesz pójść to afki pod depo.


@
Tak sobie przypomniałem, argumentem każdej osoby który kontrował mój argument było zawsze to:

Nie wbiłeś 100lvla to się nie wypowiadaj.


6?
3 mnie biło xD mówiłem Ci o tym, gdyby nie to że miałem wtedy fajne lagi to by tego nie było, w ogóle nie wiem jak ty zrobiłeś że sabamanorie odjebałeś na demcu.

wojtek12345
22-09-17, 18:54
xd.


jak ja lubie jak osoba która wyjebała mnie na runy (ty to mithril ta?)
bo nie wieżę że wyszedłeś wtedy z rokity bez żadnych łupów wojennych...
próbuje mnie uświadomić w czymś.

To nie było moje jedyne konto, grałem tu jak npvp otwierali, narzekałem na to,
ale ty mi i tak powiesz to co widziałeś że nie wbiłem 100lvla, chcesz to mogę iść na npvp
jebne 2 godzinki na gwardzistach i dam Ci tu screena jak dobijam magiem 100lvl, tylko oddaj runki plx.

Póki co masz lvl taki że jedyny th na jaki możesz pójść to afki pod depo.

ale ty jesteś dzieciakiem. wbiegaj se 80 wojem w 6 czarnoksiężników jak nie masz mózgu

Obles
22-09-17, 19:12
No dobrze, co raz mniej merytorycznej dyskusji, co raz więcej udowadniania innym jakim to nie jest się świetnym graczem.
Zmian póki co nie przewiduję, dlaczego - wyjaśniłem.