PDA

Zobacz pełną wersję : Wojownik 46+2 chromosomy


Rahilux
29-09-17, 12:08
1.Ustawienie by Hoxe alp zadawał dmg z żywiołów taki jaki jest na broni.

2.Zmniejszenie zużycia przez niego many z 50 na 35-40.

3.Zmniejszenie wymagań lvlowych rago tote z 55 na 50. Bądź ewentualne zamienienie go miejscami z odes rago.

4.Zreworkowanie tarczy dla wojownika,
wojownik dwuręczny dostaje lekko większy dmg od knighta na tym samym poziomie z tarczą i maksymalnym skillem jaki można mieć na odpowiednim lvlu.

Obecnie Wojownik jednoręczny zadaje mniej dmg, przyjmuje prawie tyle samo co dwuręczny, jego nie opłaca się brać na TH, teraz tylko liczy się ilość HP bo tylko to odpowiada obecnie za tankowanie.

5.
Zbalansowanie broni pod względem DMG.

Wiele broni ma taki sam dmg jak poprzednik który ma mniejsze wymagania lvlowe bądź większe wymagania a mniejszy dmg.

Przykłady:

Szestospiór : wymagany 20lvl 33dmg
Zlota katana : wymagany 25lvl 33dmg

Siekiera : wymagany 25lvl 35dmg
Straszak : wymagany 30lvl 34dmg

Straszak : wymagany 30lvl 34dmg
Krasnoludzki Berdysz : wymagany 30lvl 36dmg

Krasnoludzki Berdysz : wymagany 30lvl 36dmg
Cierń : wymagany 35lvl 35dmg
Zaibatsu : wymagany 40lvl 36dmg

Siepacz : wymagany 50lvl 40dmg
Rozpruwacz : wymagany 60lvl 40dmg

Tak samo w broniach dwuręcznych, a nie biorę pod uwagę obrony specjalnie bo ona mało daje przy takich ilościach, dopiero w elfickim mieczu jest to coś.

Azizy
29-09-17, 12:36
Jedyne z czym się nie zgadzam to 3 reszta na +

Catthon
29-09-17, 12:38
1.Ustawienie by Hoxe alp zadawał dmg z żywiołów taki jaki jest na broni.

2.Zmniejszenie zużycia przez niego many z 50 na 35-40.

3.Zmniejszenie wymagań lvlowych rago tote z 55 na 50. Bądź ewentualne zamienienie go miejscami z odes rago.

4.Zreworkowanie tarczy dla wojownika,
wojownik dwuręczny dostaje lekko większy dmg od knighta na tym samym poziomie z tarczą i maksymalnym skillem jaki można mieć na odpowiednim lvlu.


Obecnie Wojownik jednoręczny zadaje mniej dmg, przyjmuje prawie tyle samo co dwuręczny, jego nie opłaca się brać na TH, teraz tylko liczy się ilość HP bo tylko to odpowiada obecnie za tankowanie.

1. Jestem za.
2. Jestem za.
3. Nie wiem. Odes rago zostawić, wymagania lvlowe... Chyba też. 50 lvl bo masz akurat 50 lvl?
4. Dzisiaj zrobię opracowanie dla tego jak działa obrona tarczą i bronią. Generalnie postaram się przełożyć to co dostałem od Pręgusi na język polski z przykładami dla osób nietechnicznych, czyli np. mnie. Wtedy pogadamy.

Rahilux
29-09-17, 12:41
3. Nie wiem. Odes rago zostawić, wymagania lvlowe... Chyba też. 50 lvl bo masz akurat 50 lvl?



Jak miałem 15 lvl to też chciałem napierdalać z nut ale nie pisałem o tym,
prosiłem o rago tote już na 30 lvlu, nie widzę sensu trzymania tego czaru który 1h się przydaje tylko do expienia niczym zwiadowcą i bicia po jednym mobie, czyli tak jak teraz to robie z hoxe alpami na dicach xD.



Dodałem punkt 5.