PDA

Zobacz pełną wersję : [usługa / pvp] Serwis runy ognia/swiatla


Exoreniuss
06-10-17, 20:28
Witam.
Krótko i na temat...
Gildia Shitscension (bobasy 2-3 latka max) organizuje wypad na runę ognia/światła. Nagrodą za wykonane misje jest masa expa i dostęp na PRZESZŁOŚĆ na której znajduje się kilka fajnych zadań i masa nowych expów.

Godzina startu : 20:00 (wymagane jest by każdy miał juz wziętą misję)
Dzień : Sobota(jutro)
Miejsce spotkania : wieża erazmusa (ankardia) zaczynamy runą ognia

Serwis odbywa się na zasadzie całkowitego wybicia drogi na runę oraz blokowania bossa (idziesz z tyłu, nie przeszkadzając). Koszt serwisu to 5 talarów za runę, wymagany poziom to 55
Opłaty będą zbierane przed wejściem na bosa(drzwi questowe)
Chętni proszeni są o zgłoszenie swojej obecności w tym temacie


P.S serwis nie obowiązuje graczy z byłej gildi Dead Ots

Pozdrawiam

Veliothe
06-10-17, 21:44
Sobotaa? Zróbcie w niedzielę ;< W sobotę piję! Byłbym na tak.

Nil Loth
06-10-17, 22:01
Jak dla mnie to bigos i tak zginie, nie ide :D

Bryndzaarron
07-10-17, 07:23
Bigos (czary mary) czysci wszystko solo lacznie z bossem easy quescik bedzie robiony

Rahilux
07-10-17, 08:00
Co to 5 talarów dla 55lvlowca :x.

Ty no nie wiem jak tam Twoja sytuacja bankowa ale nerka wystarczy bym się załapał?

bart303
07-10-17, 08:35
Co to 5 talarów dla 55lvlowca :x.

Ty no nie wiem jak tam Twoja sytuacja bankowa ale nerka wystarczy bym się załapał?

No ja tam nie wiem... Ale 5 talarów to 2 godziny na oficerach/generałach ... XD

Rahilux
07-10-17, 10:00
Ty no nie wiem jak tam Twoja wiedza nt. knighta, bo robiłem wczoraj taska na 100gene bijąc przy okazji oficerów z kumplem dla zmniejszenia waste, i już wtedy zacząłem napierdalać potionami jak szalony, gdyby nie on to bym po 50 gene wyszedł bo mi się 500 potków skończyło, ofi mnie 58 knighta biją po 100+, gene 100-150+.

Ale mnie nie przegadasz bo mam swoje zdanie.



@Exoreniuss ;


zapraszam, bo to jedyne fajty jakie potrafisz robić ta?
Expie na orkach jbc .

Exoreniuss
07-10-17, 10:04
Ty no nie wiem jak tam Twoja wiedza nt. knighta, bo robiłem wczoraj taska na 100gene bijąc przy okazji oficerów z kumplem dla zmniejszenia waste, i już wtedy zacząłem napierdalać potionami jak szalony, gdyby nie on to bym po 50 gene wyszedł bo mi się 500 potków skończyło, ofi mnie 58 knighta biją po 100+, gene 100-150+.

Ale mnie nie przegadasz bo mam swoje zdanie.

Jak Ci nie pasuje cena to po prostu się nie wypowiadaj bo robisz spam. Osobiscie mnie tym wkurwiles i gwarantuje, ze dzis skonczysz gre na tym serwerze bo padniesz i się spłaczesz.
Pozdro