PDA

Zobacz pełną wersję : [inne] Last Legion vs Ignis


sadysta
17-08-11, 22:46
Temat do robienia statystyk wojennych & wrzucania screenów.


Fragi :

Last Legion (http://altaron.pl/Guild-show/id-105/)
http://altaron.pl/Cache//images/gavatars/105.jpg

Bachusa (http://altaron.pl/p/Bachusa/) - 2011-08-16 19:46:45 Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Jinkin, Sadysta

Pampeluna (http://altaron.pl/p/pampeluna/) - 2011-08-17 18:48:20 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Waski

Keavira Aman (http://altaron.pl/p/keavira%20aman/) - 2011-08-18 18:07:42 Gracz zginął na poziomie 92 , zabity przez Sadysta





Sunblade (http://altaron.pl/Guild-show/id-107/)
http://altaron.pl/Cache//images/gavatars/107.gif

Dark Enorath (http://altaron.pl/p/dark%20enorath/) - 2011-08-20 15:08:00 Gracz zginął na poziomie 92 , zabity przez Sebek, Keavira Aman
http://i1133.photobucket.com/albums/m587/Pampeluna/beztytuu.jpg






jc. dopisujcie! :)
CDN. :B

Zly On
17-08-11, 22:59
Salath nie z nami :(, ale licz sobie jak tam chcesz ;)

sadysta
17-08-11, 23:05
Salath nie z wami? Kilka dni temu był w Waszym klanie i teraz na akcjach Wam pomaga!


Chcę żeby to były obiektywne statystyki.
Dopisujcie też swoje fragi, jeżeli któregoś nie ma.


Good luck!

Proszę, aby ten temat zgodnie z jego założeniem pozostał do informowania i wrzucania screenów o wojnie, a nie rozpraw na temat tego, co będzie potem i czyja to wina.
Dziękuję,
Rekhyd.

sadysta
19-08-11, 09:02
Jeśli mają to być obiektywne statystyki to 2 pierwsze fragi Bachusa, Pampeluna powinny zostać potraktowane jako wypowiedzenie wojny i nie powinny być wliczane do statystyk ponieważ zostały dokonane zanim powstał ten temat

Wojna zaczeła od czasu kiedy Ignis/Sunblade postanowiło atakowac gracza Wawro, który jest w Last Legion. Ta decyzja zapadła przed zabiciem Salatha, Bachusy..Wiec statystki są odpowiednio liczone.

Szejk tez byl w klanie i padl :P a doskonale kazdy wie ze to ziomek Shara jak dla mnie frag :P
Jakim klanie? Bo na pewno nie w Last Legion.
Teraz każdego nooba którego zabije Ignis/Sunblade bedzie fragiem dla nich? No tak to może wygrają :D
ale ja tego nie będę liczył.


Proszę moderatora o usunięcie niepotrzebnych postów które są pod statystykami.
Jeżeli chcecie się kłócic,decydowac o zmianie nazwy klanu(bo Ignis to pewnie pecha przynosiła), to stwórzcie sobie temat na którym będziecie to robic.
Ten temat nie jest do tego.

daarko88
19-08-11, 09:37
Dlaczego w nawiasie jest Ignis ?
Rozbiłem Ignis ze względu na to że to było Sunblade + Plan B, i tak zostało tylko Sunblade więc wróciliśmy do pierwotnej nazwy. Wawro miał zostać ukarany za to że zabił Lenoba...
Osobiście go lubie ale jak się zabija swoich to powinna być jakaś kara, o niczym byście nie wiedzieli tylko ktoś się od was wbił na VC na konto Wanel Rosta...i skopiował wam MotD, co do ciebie Sadysta mała uwaga Last Legion to podróba ;P Był klan taki na początku Altaronu hehe. A co do twoich/waszych ludzi to zachowywali się jak nooby, wychodzili z klanu robili swoje klany...taki był bajzel...odemnie nikt takiej obory nie robił. Ale nie będę się rozpisywał to temat do statystyk wojny.

Wanel Rost
19-08-11, 09:46
ejejej misiu poraz 3 to słyszę i nikt się nie wbił na moje konto.
TAK powiedziałem ormowi że macie w comment "wąlimy wawra" i niepierdzielcie tych samych bzdur... to tyle odemnie

sadysta
19-08-11, 10:09
Dlaczego w nawiasie jest Ignis ?
Rozbiłem Ignis ze względu na to że to było Sunblade + Plan B, i tak zostało tylko Sunblade więc wróciliśmy do pierwotnej nazwy. Wawro miał zostać ukarany za to że zabił Lenoba...
Osobiście go lubie ale jak się zabija swoich to powinna być jakaś kara, o niczym byście nie wiedzieli tylko ktoś się od was wbił na VC na konto Wanel Rosta...i skopiował wam MotD, co do ciebie Sadysta mała uwaga Last Legion to podróba ;P Był klan taki na początku Altaronu hehe. A co do twoich/waszych ludzi to zachowywali się jak nooby, wychodzili z klanu robili swoje klany...taki był bajzel...odemnie nikt takiej obory nie robił. Ale nie będę się rozpisywał to temat do statystyk wojny.

Było tak do czasu kiedy nie powstał Last Legion.Pózniej tylko gracze z Sunblade byli w Ignis , więc dlatego ten nawias, żeby gracze wiedzieli o kogo chodzi.
Był bajzel , bo nie potrafiłeś ogarnąc ludzi, tyle .
Komu jak komu, ale mi nie musisz mówic o początkach tego serwera.
Nazwa klanu dla mnie nie ma większego znaczenia, chociaż wczesniej jej na tym serwerze nie widziałem. Who cares, liczą się graczę którzy są w klanie, a nie jego nazwa :)

daarko88
19-08-11, 10:19
Było tak do czasu kiedy nie powstał Last Legion.Pózniej tylko gracze z Sunblade byli w Ignis , więc dlatego ten nawias, żeby gracze wiedzieli o kogo chodzi.
Był bajzel , bo nie potrafiłeś ogarnąc ludzi, tyle .
Komu jak komu, ale mi nie musisz mówic o początkach tego serwera.
Nazwa klanu dla mnie nie ma większego znaczenia, chociaż wczesniej jej na tym serwerze nie widziałem. Who cares, liczą się graczę którzy są w klanie, a nie jego nazwa :)

Przepraszam bardzo ja nie potrafiłem ludzi ogarnąć? Jak Ormo był leaderem. Kiedy Wawro i Noon zaproponowali zmianę leadera Ormo wyszedł odrazu i się obraził. To ja byłem przez 2 dni leaderem i odrazu zrobiłem zebranie i głosowanie co i jak żeby ustalić co będzie dalej. Wtedy się rozbiliśmy spowrotem na Plan B i Sunblade.

vendi94
19-08-11, 10:38
Sadysta nie grałeś przez dłuższy okres czasu to nie wiesz co się działo, a teraz gadasz, że Daarko nie potrafił ludzi ogarnąć o.O
To Ormo był liderem gildii i to on kazał zabijać Collegium, to on wyznaczał targety! Daarko był liderem Ignis tylko po to, aby był jakikolwiek lider po odejściu Orma. Mieliśmy ustalić kto będzie nowym liderem i nowe zasady.
Więc usuń te Ignis bo to był klan z połączenia Planu b i Sunblade. Dlaczego chcesz zwalić całą odpowiedzialność na nas? Wy też byliście w tym klanie !

sadysta
19-08-11, 10:53
Przepraszam bardzo ja nie potrafiłem ludzi ogarnąć? Jak Ormo był leaderem. Kiedy Wawro i Noon zaproponowali zmianę leadera Ormo wyszedł odrazu i się obraził. To ja byłem przez 2 dni leaderem i odrazu zrobiłem zebranie i głosowanie co i jak żeby ustalić co będzie dalej. Wtedy się rozbiliśmy spowrotem na Plan B i Sunblade.
Tak ,tyle, że miałem nieprzyjemnośc przez chwilę byc w Ignis i widziałem jak tam sprawa wygląda. Głosowania? I tak każdy ma to w dupie, bo nie są wyciągane żadne konsekwencje, w przypadku nie dostosowania się do nich.
Już na początku założenia Last Legion, były ustalone zasady , które TY/Twoi koledzy z klanu złamaliście. Taka postawa wymaga korekty.

Sadysta nie grałeś przez dłuższy okres czasu to nie wiesz co się działo, a teraz gadasz, że Daarko nie potrafił ludzi ogarnąć o.O
To Ormo był liderem gildii i to on kazał zabijać Collegium, to on wyznaczał targety! Daarko był liderem Ignis tylko po to, aby był jakikolwiek lider po odejściu Orma. Mieliśmy ustalić kto będzie nowym liderem i nowe zasady.
Więc usuń te Ignis bo to był klan z połączenia Planu b i Sunblade. Dlaczego chcesz zwalić całą odpowiedzialność na nas? Wy też byliście w tym klanie !


Tak, zgadza się, miałem przerwę.Więc nie wiem dokładnie co się działo pod moją nie obecnościa.To ja zaproponowałem puszczenie wolno Collegium, bez żadnch paymentów, lecz pod pewnymi warunkami. Pisałem o sytuacji którą widziałem kiedy już byłem przez chwile w Ignis, i to co się tam działo mnie po prostu irytowało.Każdy na każdego, nowe klany, kłótnie etc.
Ale już jestem, także porządek musi byc =]

vendi94
19-08-11, 11:07
Pisałem o sytuacji którą widziałem kiedy już byłem przez chwile w Ignis, i to co się tam działo mnie po prostu irytowało.Każdy na każdego, nowe klany, kłótnie etc.
Tak się składa, że te każdy na każdego i opuszczanie klanu to tylko ludzie, którzy są teraz z tobą w klanie odwalali takie rzeczy. Co chwila nowy klan -.-
Sunblade cały czas był z Daarko, nigdy nie opuściliśmy go! Cały czas byliśmy z nim, a ludzie z Planu b (Last Legion) zostawili nawet Orma i poszli sobie do nowej gildii, a Sunblade został z Ormem!
Irytuje cię cała sytuacja w Ignis, a to wszystko przez ludzi, którzy są teraz z tobą w klanie. Jedynie Zly On przejrzał na oczy i dołączył do nas bo my takich rzeczy typu zabijanie swoich i zakładanie co sekunda nowych klanów nie robimy ;)

Zobaczymy Sadysta za jakiś czas jak ty ogarniesz tych ludzi ^^

sadysta
19-08-11, 11:37
Tak się składa, że te każdy na każdego i opuszczanie klanu to tylko ludzie, którzy są teraz z tobą w klanie odwalali takie rzeczy. Co chwila nowy klan -.-
Sunblade cały czas był z Daarko, nigdy nie opuściliśmy go! Cały czas byliśmy z nim, a ludzie z Planu b (Last Legion) zostawili nawet Orma i poszli sobie do nowej gildii, a Sunblade został z Ormem!
Irytuje cię cała sytuacja w Ignis, a to wszystko przez ludzi, którzy są teraz z tobą w klanie. Jedynie Zly On przejrzał na oczy i dołączył do nas bo my takich rzeczy typu zabijanie swoich i zakładanie co sekunda nowych klanów nie robimy ;)

Zobaczymy Sadysta za jakiś czas jak ty ogarniesz tych ludzi ^^

Nie wiem, co się działo pod moją nieobecnośc i nie chcę się w to zagłębiac, i tak to nic nie zmieni, więc po co to wygrzebujesz?
I nabierz troche szacunku, za czasów rządzenia Planu B, byliście zwykłymi przydupasami i gdyby nie Noon, tak by zapewne zostało.

Zły On przejrzał na oczy, przy okazji okradł domek Tisayi i Demoniczny Pomiot, złodziej i tyle.
Dlaczego zatem Keavira opuścił od razu klan po tym jak go zabiłem? mm?
Anyway, nie mam ochoty już odpisywac na Wasze posty, i tak już za dużo napisałem. Niech temat zostanie taki jakie było jego przeznaczenie.

daarko88
19-08-11, 11:52
Z całym szacunkiem do ciebie Rekhyd ale mogłeś te posty zostawić, chociaż wtedy wiadomo z jakich powodów wojna powstała.


Done.

vendi94
19-08-11, 12:47
Nie wiem, co się działo pod moją nieobecnośc i nie chcę się w to zagłębiac, i tak to nic nie zmieni, więc po co to wygrzebujesz?
I nabierz troche szacunku, za czasów rządzenia Planu B, byliście zwykłymi przydupasami i gdyby nie Noon, tak by zapewne zostało.
Skąd wiesz co by było, gdyby nie powstał Plan b? Nie bądź taki pewny swego :p
Do Noona mam szacunek i chwała mu za to, że poprowadził was na wojnie, ale dlaczego mam mieć do was czacunek skoro ty nas obrażasz i nazywasz przydupasami? :)
Dlaczego rozgrzebuję sprawy klanu Ignis? Ano dlatego, że to twoi ludzie narobili bajzlu, odeszli z gildii, a teraz cała odpowiedzialność za to co robiliście ma spaść na Sunblade? Jakim to prawem?! ;o
Ja cię tylko proszę o usunięcie tego Ignis z nawiasu, bo Sunblade to Sunblade a nie Ignis!

Zły On przejrzał na oczy, przy okazji okradł domek Tisayi i Demoniczny Pomiot, złodziej i tyle.
O domku nic nie wiem,a demoniczny pomiot wziął w rekompensatę za deda od członka waszego klanu Wawra.


Dlaczego zatem Keavira opuścił od razu klan po tym jak go zabiłem? mm?
Anyway, nie mam ochoty już odpisywac na Wasze posty, i tak już za dużo napisałem. Niech temat zostanie taki jakie było jego przeznaczenie.
Ogarnij w końcu, że Ignis nie ma. Jest Sunblade i Keavira odszedł dlatego żeby dołączyć do Sunblade ;)

Wawro
19-08-11, 14:56
Duzo piszecie nic nie robicie. Wojna to wojna o czym tu pisac.


P.S Zly On po rekompensatę powinnien zglosic sie do mnie a nie okradac ludzi.

xahiv
19-08-11, 15:06
O domku nic nie wiem,a demoniczny pomiot wziął w rekompensatę za deda od członka waszego klanu Wawra.


Wziął... chyba ukradł. Złodziej to złodziej, bez względu na to jak sobie będzie tłumaczyć fakt kradzieży :)

vendi94
19-08-11, 15:25
Czy ty Sadysta nie rozumiesz, że nie chcemy być kojarzeni z Ignis? ;/
Tak ciężko ci to usunąć? Najlepiej zabijać randomów będąc w Ignis, a potem założyć swój klan i zwalać wine na Sunblade :)
Jesteśmy klanem neutralnym, nie bijemy randomów bo ludzie przestaną tu grać, a tego nikt by nie chciał. Potrzeba nam nowych graczy.
Ale Daarko powiedział, że jeżeli ktoś zabije naszych to nie odpuścimy mu tego i też go zabijemy. Wawro zabił nam Lenoba, dlatego szykowaliśmy się na niego, a że nas zaatakowaliście to stąd wzięła się wojna.

Wawro
19-08-11, 15:54
Prosze cie abys nie mowil nic na moj temat ok?

vendi94
19-08-11, 15:56
Proszę bardzo ;)

maja1414
19-08-11, 16:15
Jesteśmy klanem neutralnym, nie bijemy randomów bo ludzie przestaną tu grać, a tego nikt by nie chciał. Potrzeba nam nowych graczy.


Rozjebałeś mnie tym (srry za wyrażenie). Przez takich jak wy kilka osób skończyło grę (niektórzy dlatego że bez dowodów robicie afery)

Co do przydupasów to prawda. Daarko skończył grę wszyscy pouciekali wasi koledzy z Ignis/Sunblade. Zobacz ile was zostało. Stare Sunblade miało ze 20 osób.

Po prostu lizaliście .... Planowi żeby was nie ruszali, ale wyszło jak wyszło.
Pomijam waszych ogarniętych ludzi takich jak Bachusa, Forrester, Kre Bro, no i w sumie Gniewomir.

PEACE!

vendi94
19-08-11, 16:26
Rozjebałeś mnie tym (srry za wyrażenie). Przez takich jak wy kilka osób skończyło grę (niektórzy dlatego że bez dowodów robicie afery)
Tak? Pokaż dowody kogo zabiliśmy bez powodu ;)

Co do przydupasów to prawda. Daarko skończył grę wszyscy pouciekali wasi koledzy z Ignis/Sunblade. Zobacz ile was zostało. Stare Sunblade miało ze 20 osób.
Daarko skończył grę? Hmm. Ciekawe...
Powiedz mi kto pouciekał? Rozsypało się Ignis (Sunblade + Plan b) i Plan b poszedł do Last Legion, a my odchodzimy po to aby wejść z powrotem do Sunblade. Nie bój się, uzbieramy ludzi z powrotem. My nie jesteśmy jak Plan b, że zakładamy co chwila nowy klan. Trzymamy się ciągle razem.

Po prostu lizaliście .... Planowi żeby was nie ruszali, ale wyszło jak wyszło.

Teraz to ty mnie r*****ś za przeproszeniem, haha. Tego nawet nie będę komentować :D

maja1414
19-08-11, 16:32
A co nie lizaliście? Wiedzieliście że tak jak Collegium dalibyście jakiś protest to byście dostali tak jak oni (wiadomo jak się bronić przed 2 klanami na raz)?

Teraz jak wy jesteście w takiej sytuacji to sobie wakacje robicie i pewnie gracie na ots'ach. Dawno nikogo nie widziałem żeby wychodził z dp.
Srry Pampeluna wychodził.

Wiecie takie bajki że nie lizaliście im ... to możecie głupie społeczności altarońskiej wmawiać.

Twoje gadanie że niedługo wszystko się zmieni "Nie martw się uzbieramy ludzi z powrotem" To są słowa na wiatr. Powodzenia :D

vendi94
19-08-11, 16:42
A co nie lizaliście? Wiedzieliście że tak jak Collegium dalibyście jakiś protest to byście dostali tak jak oni (wiadomo jak się bronić przed 2 klanami na raz)?

Teraz jak wy jesteście w takiej sytuacji to sobie wakacje robicie i pewnie gracie na ots'ach. Dawno nikogo nie widziałem żeby wychodził z dp.
Srry Pampeluna wychodził.

Wiecie takie bajki że nie lizaliście im ... to możecie głupie społeczności altarońskiej wmawiać.

Twoje gadanie że niedługo wszystko się zmieni "Nie martw się uzbieramy ludzi z powrotem" To są słowa na wiatr. Powodzenia :D

Rozbraja mnie jak ktoś nie wie nic, a gada ^^

Słuchaj gościu, Ignis powstał dlatego, że Plan b miał sojusz z Sunblade i nie chcieliśmy takiej sytuacji żeby mieć porozsypywanych sojuszników po całej grze tylko żeby wszyscy byli w jednej gildii. Jak się okazało Plan b był taki wierny dla swojego starego lidera (Ormo), że go zostawili. Z Ormem został tylko Sunblade! I wtedy Ormo postanowił bić Collegium, a że Waski dostał bana to dołączyli do nas. Wcale nie potrzebowaliśmy ich pomocy i nie musieliśmy lizać im dupy, nie liżemy i nie mamy takiego zmiaru ;)

Wcale się ich nie boimy. Dlaczego kiedy zebraliśmy się aby wylecieć na nich to schowali się do dp i dali loga? Wszystko już było przygotowane, a oni pouciekali do dp.

Po za tym prosiłem o dowody, że ktoś z naszych zabija randomów ;)

Vetius
19-08-11, 17:02
Witam. Pozwólcie że ja coś powiem. Na altaronie obecnie gra moze 50 osob.. Taka prawda ze jedynymi gildiami ktore graja jest sunblade i last legion. Nie wiem o co sie tak kłócic.

Teraz do Sadysty. Człowieku kim ty jestes, zeby mówic ze jestesmy waszymi przydupasami? Ciągle żyjesz tym noobwarem 30 lvlami na początku servera? skonczyl sie ten war a ty niedlugo po nim przestales grac. To że mielismy od was nizsze lvle bo sporo pózniej zaczelismy grac i nikt z nas nie maniaczył zeby wbic szybko poziom.

P.S W d***e mam altaron, dla mnie gra znudziła się juz w 100%, nie ma nic nowego, gra coraz mniej ludzi, jednył słowem jest zupełnie nieciekawie. A przecież to jest tibia, czemu by nie grac na RL tibii tylko tu??? Altaron to tania podróbka, lepiej by wam było zrobic porządny OTS, niz z tibii robic jakis bajzel. Żegnam\



I to zdanie Sadysty " ZA CZASÓW RZĄDZENIA PLANU B" hahaha, a odpowiedz jest prosta. Bo nie było Żadnej innej gildi, bo ludzie nie chcieli w to grac, byliscie jedyna gildia na serverze.

Krzychu2
19-08-11, 17:54
A co nie lizaliście? Wiedzieliście że tak jak Collegium dalibyście jakiś protest to byście dostali tak jak oni (wiadomo jak się bronić przed 2 klanami na raz)?

Teraz jak wy jesteście w takiej sytuacji to sobie wakacje robicie i pewnie gracie na ots'ach. Dawno nikogo nie widziałem żeby wychodził z dp.
Srry Pampeluna wychodził.

Wiecie takie bajki że nie lizaliście im ... to możecie głupie społeczności altarońskiej wmawiać.


Ja nigdy nikomu nie lizałem dupy :D Wychodziłem z dp dużo razy w czasie wojny ;) Nawet sobie skombinowałem z rekinka bitewny hełm i królewskie nogawice, ponieważ ze mnie spadły (chodzi o królewskie nogawice +2) :p
Przyznam ostatnio mniej gram, ponieważ mam mniej czasu jak i chęci do gry.

sadysta
19-08-11, 17:59
Witam. Pozwólcie że ja coś powiem. Na altaronie obecnie gra moze 50 osob.. Taka prawda ze jedynymi gildiami ktore graja jest sunblade i last legion. Nie wiem o co sie tak kłócic.

Teraz do Sadysty. Człowieku kim ty jestes, zeby mówic ze jestesmy waszymi przydupasami? Ciągle żyjesz tym noobwarem 30 lvlami na początku servera? skonczyl sie ten war a ty niedlugo po nim przestales grac. To że mielismy od was nizsze lvle bo sporo pózniej zaczelismy grac i nikt z nas nie maniaczył zeby wbic szybko poziom.

P.S W d***e mam altaron, dla mnie gra znudziła się juz w 100%, nie ma nic nowego, gra coraz mniej ludzi, jednył słowem jest zupełnie nieciekawie. A przecież to jest tibia, czemu by nie grac na RL tibii tylko tu??? Altaron to tania podróbka, lepiej by wam było zrobic porządny OTS, niz z tibii robic jakis bajzel. Żegnam\



I to zdanie Sadysty " ZA CZASÓW RZĄDZENIA PLANU B" hahaha, a odpowiedz jest prosta. Bo nie było Żadnej innej gildi, bo ludzie nie chcieli w to grac, byliscie jedyna gildia na serverze.

człowieku, dla mnie jesteś smieszny.
@Sunblade
Doceniam to , że nam pomagaliście czasem, i bez Was byłoby trudno w niektórych momentach, ale co poniektórzy mają 2 twarze a tego nie lubię. Zostało w Sunblade pare osób które lubie i szanuję a reszta..

Luop
19-08-11, 18:24
Rozjebałeś mnie tym (srry za wyrażenie). Przez takich jak wy kilka osób skończyło grę (niektórzy dlatego że bez dowodów robicie afery)

Co do przydupasów to prawda. Daarko skończył grę wszyscy pouciekali wasi koledzy z Ignis/Sunblade. Zobacz ile was zostało. Stare Sunblade miało ze 20 osób.

Po prostu lizaliście .... Planowi żeby was nie ruszali, ale wyszło jak wyszło.
Pomijam waszych ogarniętych ludzi takich jak Bachusa, Forrester, Kre Bro, no i w sumie Gniewomir.

PEACE!

Hmm Oni nic nie lizali gościu a odważył byś się pokazać main chara wtedy rozliczę się z tobą osobiście mimo ze jestem neutralny, bo gówno wiesz a piszesz. A w tym momencie sam liżesz cztery litery Planowi B. Nie wnikam w wasze spory. Wiedziałem, że tak będzie i dlatego odszedłem i nie zamierzam już więcej pomóc nikomu na tym servie w sprawach wojen. A gildie które teraz walczą wiedzą dlaczego. I nie tylko Zły On przejrzał na oczy bo i ja widziałem co się dzieje i się pod tym nie podpisałem ale i też nie będę bić się z ludźmi z którymi walczyłem kiedyś w jedynej drużynie.

Yobak
19-08-11, 18:32
To pora na moją wypowiedź ::) odnośnie Noon jesteś neutralny to nie pisz nic. Chcesz grać to graj nie to nie a jak chcesz wracać do czasów wcześniej to robiłeś bajzel również a teraz umywasz ręce!

Btw Yobak to Yobak tamto< gildia bez kłótni itp :) a nie jakaś tam szopka

Luop
19-08-11, 18:40
Coś odemnie To ja wprowadziłem Sunblade do sojuszu z Planem B a dlaczego? Bo ich polubiłem i zauważyłem, że są zgrani i razem. To, że jedna czy 2 osoby wyszły z gildii teraz oznacza, że Sunblade się rozpada. Kto tak myśli to ładnie buja w chmurach. Po obu stronach są winni, choć nie ukrywam że największe zamieszanie robią ludzie z starego Planu B miedzy innymi JA! Otóż winna Planu B było to, że uważają się za kogoś bo pokonali Securum, Eksterminator'ów, czy Collegium. Nie znam szczegółów tej 1 wojny ale w drugiej jak i trzeciej duży wkład miało Sunblade za co im chciałbym teraz podziękować, bo wiem że zwerbowanie ich było słuszne i nie zawiedli mnie pod względem walki. Mogą mieć teraz za złe mi, że nie walczę ale po prostu uznałem, że to nie ma sensu. Kolejny raz bym musiał wybierać między dwiema stronami , które lubię. Wawro jest jaki jest po prostu ubijał wszystkich, ubił i Shara i Lenoba, dlaczego? Nuda. I nigdy jakoś za złe mu tego nie miałem, nudzi mu się to niech kogoś ubije sobie, co to komu zaszkodzi. Co do targetów to raczej nie Ormo je dawał a Ja, gdyż to była moja funkcja w gildii. Niektórzy mimo, że korzystali z moich notatek zaczęli za plecami z tego się śmiać, i między innymi dlatego nie chcę z takimi ludźmi być w klanie. Jedno mnie nurtuje czy jak Sunblade dajmy na to przegra to co dalej kogo będzie trzeba lać i czy przyjdzie moja kolej...

ErgoSum
19-08-11, 18:40
Mądrzy to wy jesteście na forum. Tyle mam do powiedzenia.

Wanel Rost
19-08-11, 18:53
Miały być ssy i fragi wpisywane tylko trochę coś się nie udało wam:(

Yobak
19-08-11, 19:05
Już Ci odpowiadam na ostatnie pytanie . Twoja pora już dawno przyszła :) jest mnóstwo osób które chcą Cię zabić :) walczyłeś z nami :) i teraz tak wyjść to co rozgrzeszenie ? aha
A co do wojny ja jej nie widzę z Darkoo zaraz na piwo mogę se iść:) później z Nillem:) ten server jest bardzo przyjacielski :) zapraszam Do gry :D

Wawro
19-08-11, 19:31
"Wawro jest jaki jest po prostu ubijał wszystkich, ubił i Shara i Lenoba, dlaczego? Nuda. I nigdy jakoś za złe mu tego nie miałem, nudzi mu się to niech kogoś ubije sobie, co to komu zaszkodzi." Dzieki Noon za to lubie Cie ziomek z mojej strony peace forever ziomus.

P.S Sorry Shar do Ciebie nic nie mam oficjalnie przepraszam za tamta sytuacje :).

Vetius
19-08-11, 20:29
Sadysta, wybacz jestes równie śmieszny co i ja. A ten cały Altaron nie jest zupełnie warty naszych postów w tym temacie, bo gra tu garstka ludzi, którzy sie ciągle kłóca. ELO!

Kilka osób napewno z planu b lubie, są naprawde spoko. Ale zdanie Yobaka, pamiętasz to "Masz u mnie szanse" jest zupełnie pomylone. Nie wiem co miałes na myśli.. Elo lece na war otsa haha

Yobak
19-08-11, 22:54
Sadysta, wybacz jestes równie śmieszny co i ja. A ten cały Altaron nie jest zupełnie warty naszych postów w tym temacie, bo gra tu garstka ludzi, którzy sie ciągle kłóca. ELO!

Kilka osób napewno z planu b lubie, są naprawde spoko. Ale zdanie Yobaka, pamiętasz to "Masz u mnie szanse" jest zupełnie pomylone. Nie wiem co miałes na myśli.. Elo lece na war otsa haha



O co chodzi :P nie mam pojęcia:P

sebastianix
19-08-11, 23:49
Nie ma brazoli, ani szwedów... Trzeba organizować zabawę samemu :D

powodzenia! 8)

Karooleq
20-08-11, 00:00
co jakis czas wchodze na forum i czytam to wszystko

jedyny wniosek ktory mi sie nasuwa to to ze altaron juz upada od jakiegos miesiaca i juz zostalo mu doslownie kilka dni , sami zobaczycie , grajac tu tracicie czas , w sumie w ogole grajac tracicie czas :D

Maffy
20-08-11, 00:38
@kforev upada na psy bo wojna jest wtf??

@sadysta dziwnie się złożyło, ty grałeś na początku. Mniej więcej jak ty przestałeś grać to ja zacząłem, ja skończyłem ty zacząłeś. A gadasz jakbyś był 24/7 i wszystko wiedział. Nikt nie wie wszystkiego bronisz swoich ludzi, a mało wiesz co się działo.

@ Wawro, Ciebie nie rozumiem. Zasady to zasady, jak można zabijać swoich ludzi?? Pamiętasz jak mnie zabiłeś? Jedyna odpiwiedź jaką wtedy otrzymałem od orma to "nie wiem czemu padłeś, ogólnie wszyscy drą ryja na vt". Sprawa nie jest wyjasniona do dziś. +lenob + reszta random fragów (w tym shar) = zawsze niewinny wawro? Dlaczego koledzy się Ciebie boją?

W ogóle cała ta sytuacja jest posrana... W tym czasie co istniało ignis zdąrzyłem ocenić ludzi z tej gildii. Większość lubię i szanuję, nie rozumiem tylko dlaczego jest wojna o to, że wawro robi co mu się podoba?

Ogólnie wawro jesteś w porządku, ale czasem jak Ci odpierdoli ... ;d Nie wiem nie ogarniam już tego za mało gram chyba, ale jestem z sunblade i będę zawsze po ich stronie, szczególnie teraz jak mają rację i dążą do sprawiedliwości.

Pozdrawiam ostatni legion i sunblade ;)

vendi94
20-08-11, 10:04
(...)nie rozumiem tylko dlaczego jest wojna o to, że wawro robi co mu się podoba?
Maffy wojna jest dlatego, że Last Legion zaatakował naszych ludzi, a zaatakowali bo szykowaliśmy atak na Wawro, a atak szykowaliśmy dlatego, że Wawro zabił Lenoba i Złego.
Już wspomniałem, że jesteśmy klanem neutralnym, ale jeżeli ktoś nas zaatakuje to nie darujemy mu tego... ;)

Yobak
20-08-11, 10:30
Jaka wojna... omg jeżeli to wojna to pierwszy raz w takiej uczestniczę :P a co do wawra:) wiecie że on ma Adhd :P zawsze coś musi robić

Wawro
20-08-11, 10:59
Afff zycie, a swoich ludzi szanuje i nie zabijam.

LAST LEGION!!!!!

vendi94
20-08-11, 11:20
Afff zycie, a swoich ludzi szanuje i nie zabijam.

LAST LEGION!!!!!

Haha, dobre :D

blanko2222
20-08-11, 11:34
Wy sobie chyba kpiny urzadzacie ,ze tak skomentuje ;)
Jest Was po równo perfidnie , open battle go go go

Yobak
20-08-11, 11:36
twoje zdanie jest tutaj w ogóle nie brane pod uwagę :) więc myślę że niepotrzebnie tu się udzielasz:)

blanko2222
20-08-11, 11:51
twoje zdanie jest tutaj w ogóle nie brane pod uwagę :) więc myślę że niepotrzebnie tu się udzielasz:)

aj yobak przestań , przecież doskonale to wiem ,że moje zdanie nie jest brane pod uwage ,ale wypowiedziec sie mogę ,ale widze zabolały moje słowa ;]]]

@down - w nocy sprawdze czy spac nie mozesz hehehehe pzdro

Yobak
20-08-11, 12:07
He he strasznie zabolały :p szczególnie że mnie ta gra tak interesuje i tej wojny że spać nie mogę :) jak będzie jakieś Ob to Będzie :) chcesz powalczyć też? to przyjdź;) poinformuję Cię

Mervakis
20-08-11, 12:18
I z tematu informacyjnego zrobił się spam i zarzucanie oskarżeniami, NORMA.

Henio
20-08-11, 12:47
Merv na tym polegają wojny na Altaronie, jeśli tego jeszcze nie zauważyleś.
<hahaha> :D

Karooleq
20-08-11, 12:52
@Maffy

nie mowie ze server 'upada na psy' tylko że ogólnie upada i nie tylko przez wojny ale tez przez jego monotonicznosc , zaczalem grac myslalem ze serio jest ogromna mapa bo na poczatku ciezko jest sie polapac i znalezc jakies miejsce z expem ale jak sie pogra w to miesiac to juz sie wie co gdzie wszystko jest i zostaje tylko exp war exp war exp war , z malym szczegolem ze jest kilka osob ktorym sie wspolna gra klei i wygrywaja wojny i pozniej ci co przegrali odchodza i gra coraz mniej i mniej osob i dlatego wlasnie napisalem ze server upada , a moze sie myle?

w sumie mozecie myslec co chcecie ale z 400 osob online jak sie robi niecale 50 to nie jest sukces servera :)

vendi94
20-08-11, 14:03
Sadysta dodaj frag na Dark Enorath :D

mario
20-08-11, 14:40
Pięknie ; )

vendi94
20-08-11, 14:44
Bardzo ładnie.
Ale nie ładnie, że zmarnowaliśmy 2 piękne okazje do nabicia fragów... :(

Henio
20-08-11, 15:23
Może jakiś screen

http://i1133.photobucket.com/albums/m587/Pampeluna/beztytuu.jpg


@UP

bramka kontaktowa - gol zdobyty przez drużynę przegrywającą różnicą dwóch bramek, zmniejszający tę różnicę o jedną bramkę

mario
20-08-11, 15:29
Pięknie się nam kolega złożył ;D

sadysta
20-08-11, 16:11
no spoko, ale co tam Sebek robi!? Sami byście nie dali rady?;o :D:D:D



@down
chyba nie wiesz jaka jest różnica między trzymaniem PZ a dobiciem, wejź się ogarnij człowieczku :)

vendi94
20-08-11, 16:14
Sebek trzymał pz, żeby Dark nie uciekł przypadkiem tak jak Waski

Salath
20-08-11, 19:00
Brawo Kefirku, Zły
Będę miał Pacca to pomogę
w kolejnej akcji

Lenobian
20-08-11, 19:13
SUNBLADE
CzteryEver

Kosiara
20-08-11, 19:26
ktostam wspomnial kiedy serv zaczal upadac, oczywiscie kiedy wydali wyrok na agriego i wawro zaczal randomowac. daarko masz w tym swoj udzial a wiec teraz sobie placzcie.

ave


@nextpage
no ta, wawro jako wawro nie. tylko jego njubchary. tak czy inaczej było to sprzeczne z ideologią plan b dlatego wyszło jak wyszło.

happy playing with 50 ppl? i hope so <3


btw zrób pz nie wychodząc z dp to będziesz moim bOGIEM xD : *

Wawro
20-08-11, 20:57
Wawro nigdy nie RANDOMOWAL, ty czlowieku nie masz glosu w ogole po co wypowiadasz sie na tym forum, nie rozumiem. Lepiej zaloguj zrob pz i wyjdz z dp :)

Ładna akcja gz panowie, jeszcze troche ;*

Maginifity
21-08-11, 23:28
Gra po 50 osób, najlepiej gdyby powstał npvp, na pvp zostało by po 30-40 graczy zaś na npvp po 300-400 i tyle :)

maja1414
22-08-11, 06:45
No tak bo każdy noob by przeszedł na n-pvp.
To takie oczywiste.

Laleczka
22-08-11, 08:59
Zly on , i jego szczerość x}?

Zly On
22-08-11, 09:03
ok teraz spam noobow na forum dawac !! jak juz pisalem, chodzilo mi o Ciebie ;> brzydko mówiąc w du*** byłes gó*** widziałes ;>

Laleczka
22-08-11, 09:05
moze i bylem w du*** , ale to ze jestes retardem nie zaprzeczysz ??

dedereq
22-08-11, 09:30
Zamiast pieprzyc na forum idz sprzedawac upadłe miecze ^^

Wicked
22-08-11, 10:34
Zostawiłem ten temat, bo chcieliście pogadać o wojnie. Ok. Ale skończcie, proszę, prowokować, obrażać i w ogóle karmić trolla. Chcecie rozmawiać? Proszę bardzo, ale trochę chociaż kultury zachowajcie.

jamaniak
22-08-11, 18:11
i co to już koniec waszej wojny ? Ale to już ? to już koniec ?

mario
22-08-11, 18:15
Wojna jest ciągle; ]

KarolOs
22-08-11, 19:00
Wojna jest ciągle ? spójrz na temat.. Last Legion vs Ignis a z tego co wiem sie połączyliscie zeby rozwalic securum bo pojedynczo nie dacie rady :D

mario
22-08-11, 19:14
Nie połączyliśmy się z nimi... Masz złe info ; )

KarolOs
22-08-11, 19:18
To czemu dzisiaj biliscie sie razem ?

Mister
22-08-11, 19:18
Wojna jest ciągle; ]

Skoro tak to kiedy open battle ? Myślę że to nic trudnego umówić się na konkretną datę i godzinę, chyba że któryś z walczących klanów czuje strach :rolleyes:

mario
22-08-11, 19:34
Jest wojna nikt jej nie przerwał. Pożyjemy zobaczymy czy będzie OB ja nie leader żeby takie rzeczy ustalać....

Agri
22-08-11, 20:36
Śmiech na sali z tą Waszą polityką.
"Nie połączyliśmy się" - chłopie ogar plx

Henio
22-08-11, 21:30
A co Ci do naszej wojny będzie czy nie będzie twoje miejsce jest w depo !

Zembolx
23-08-11, 11:55
Skończcie się wszyscy w końcu kłócić... wszedzie gdzie są polacy od razu robi się burdel i kłotnie. Wojna to wojna, a Wy to przekładacie na wyzwiska i napinki.

Luop
23-08-11, 15:10
Zly on , i jego szczerość x}?

a co resztę wyciołeś bo bocik ? Drogi Dziki Dziadzior :P

Laleczka
25-08-11, 06:41
a co resztę wyciołeś bo bocik ? Drogi Dziki Dziadzior :P

Może uznałem za zbędne oglądanie mojego eq ?? A może całe zdjęcie mi nie chciało wejść ??

Btw , gz , odkryłeś mnie , jeszcze to nikomu się nie udało (pomijając fakt że często relogam z tych 2 charów w dp :*)

Aha , i pisze się wyciąłeś , pozdrowka