PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnośnie obrony


PiekaR880
22-08-11, 12:46
Witam


Chciałbym uzyskać informacje na temat obrony. Już obrazuje o co mi dokładnie chodzi. Skoro wychwyciłem motyw 1h i 2h w Altaronie to patrząc na wszelakie gry pod tym pojęciem z dużym przymrużeniem oka rozumuje tak:
2h - berserker typowy DMG dealer wraz z konkretną ilością HP. Jednak kosztem tego otrzymującym duże obrażenia.
1h - tanker typowy gość do blokowania boss mobów.

Chciałbym się właśnie dowiedzieć czy owa obrona z punktów tarczy wraz z samą tarczą przekłada się na satysfakcjonującą dla gracza ilość absorbowanego DMG.

Nie wiem także czy w Altaronie jest taki skill jak Magic Resisting czy to w skilu czy też w itemach. Pytam od razu gdyż w pracy siedzę i nie bardzo mam jak się zalogować do gry aby samemu to sprawdzić.

Taki MR i DEF mógłby ładnie współgrać ze sobą do bronienia się.


Dodatkowo czy tarcza + skill defa dobrze odzwierciedla obronę w pvp. Chodzi mi o to czy na wojnach taki 1h dobrze robi za mięso armatnie.

Odpowiedzi są dla mnie ważne gdyż jako wielo letni gracz w Tibie nie lękam się wlecieć w młyn i zbierać DMG na klatę. Fakt iż jest to dla mnie gra i nie dochodzę do furii po śmierci skłania mnie właśnie do tego typu stylu gry. A największą radością z gry, wojny jest możność pochwalenia się, że udało się wspomóc team własnym ciałem :)


Pozdrawiam

Sirian12345
22-08-11, 16:13
No ja ci powiem tak. Jeden koles mi tu pisal ze do 3 mobow nie ma roznicy czy 1h czy 2h a w itemach sa bonusy ze masz np. skill 1h +3

siwyus
22-08-11, 16:36
@up
Ponieważ na tarcze można wziąć max 2 moby. Trzeci bije już w pancerz.