PDA

Zobacz pełną wersję : Serwer Testowy II - witaj, Neolicie!


Trav
29-11-10, 15:50
Czas rozpocząć, czyż nie? Wszyscy gracze, którzy zgłosili swój udział w zamkniętym serwerze testowym, mogli zauważyć zmiany swoich postaci (tak jest, obniżyliśmy te poziomy!) oraz nowe podforum, gdzie już teraz znaleźć można kilka ciekawych tekstów.

W momencie zalogowania, będziecie musieli wybrać swoją profesję, a następnie przejść jeszcze raz próby Wyspy Smoczych Jeźdźców - oby bez komplikacji! Po tym pojawicie się już w centrum miasta Neolith - obecnej stolicy królestwa Altaronu ogarniętego wojną.

Reszta graczy może (a przynajmniej powinna móc) tak jak dotąd grać na Archipelagu Licor.

Życzymy Powodzenia, owocnych testów i dobrej zabawy!
Ekipa Projektu Altaron

noldor7
23-12-10, 12:04
Jutro wigilia , po jutrze Święta Bożego narodzenia a niestety niema żadnej zapowiedzi ;/ otwarcia serwera :(( A miało być tak pieknie ... nawet pobrać klienta nie idzie :B

Rido
23-12-10, 16:50
Jutro wigilia , po jutrze Święta Bożego narodzenia a niestety niema żadnej zapowiedzi ;/ otwarcia serwera :(( A miało być tak pieknie ... nawet pobrać klienta nie idzie :B

Ale nie rozumiesz, że jest jeszcze dużo błędów i otwarcie serwera teraz nie ma zbyt dużego sensu? Lepiej przedłużyć TSa i naprawić wszystko przed otwarciem, niż potem resetować postacie, bo wystąpił błąd.

Paner
24-12-10, 10:50
To ja dziękuje, idę na inny OTS :/

Virek
24-12-10, 14:32
To siemano, nikt Cię nie trzyma. ;)

Xaynus
24-12-10, 20:33
To ja dziękuje, idę na inny OTS :/

Nie nazywaj, ani nie porównuj Altarona z OTS'em..
A jak Ci się nie podoba, to idź, nikt Cię nie zmusza

--
Ciekawe kiedy się coś wyjaśni^^

A tak btw. byłbym za tym, żeby Altaron otworzyć po świętach, uważam że święta to czas, który należy spędzić z najbliższymi, a nie przed kompem (a na bank parę osób, zamiast zasiąść przed stołem z rodziną, zasiadłoby przed monitorem, aby wbić ~naście tysięcy pixeli w Altaronie]

Pozdrawiam;
Xayn~

noldor7
25-12-10, 19:06
Jak zawsze :) odchodzicie od tematu , zalezało mi tylko na tym żeby byla jakas zapowiedz o postępie prac :P Jak to mówią " umów należy dotrzymywać " :B

Prakt
25-12-10, 19:33
G'woli ścisłości. Święta nie trwają 3 dni (wigilia i 2 dni świąt), ale tzw. oktawę, czyli 8 dni aż do Nowego Roku. Jak się uprzeć to można powiedzieć przecież, że Czas Świąt trwa do Trzech Króli, więc mamy jeszcze trochę czasu. :) Prace mają się dobrze, nie chcemy dawać ludziom półproduktu, dlatego wolimy jeszcze trochę czasu poświęcić i oddać bardziej dopracowany serwer.

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt! :)

berials
26-12-10, 08:43
Jeśli już po odpaleniu serwera (no powiedzmy, że do przyszłych wakacji się uda) powstanie na nim jakiś bug uniemożliwiający grę - to będziemy czekali miesiąc czy dwa na usunięcie go?

Xaynus - "Nie nazywaj, ani nie porównuj Altarona z OTS'em.."

Bo Altaron to..? Jakkolwiek dopracowany by nie był, wciąż jest to OTS.

Virek
27-12-10, 05:12
@up.
No nie do końca. Bo widzisz, Altaron w prawdzie wywodzi się z klienta Tibii. Ale sam klient (Altaronu) różni się od niego diametralnie. Zmienione czcionki, skrypty, spolszczone menu i wszystko po kolei, nowe i zmienione grafiki, etc... Tak na dobrą sprawę to z Tibią ma już niewiele wspólnego.
Bo Altaron z Tibią łączy w zasadzie tylko typ rozgrywki. Reszta jest inna lub docelowo ma taka być.
Jak się zastanowić, to wedle Twojej logiki Lineage jest to bardziej dopracowany WOW. Lub na odwrót.

Co do daty startu. Możecie podać przybliżoną datę?
Bo teraz to się mętlik we łbie mi zrobił. Ok, do nowego roku trwają święta. Powiedzmy, że nie spodziewałem się startu w wigilię. Ale Trzech Króli? O.o
Nie wiem nawet kiedy to jest. :rolleyes:

Rido
27-12-10, 08:23
Ale Trzech Króli? O.o
Nie wiem nawet kiedy to jest. :rolleyes:


6 styczeń.

Wydaje mi się, że datę trochę trudno ustalić, ponieważ jest jeszcze trochę do zrobienia i z tego co wiem, to GMowie robią to dobrowolnie i za darmo, więc nie zapominajcie, że też mają swoje prywatne życie. Prawda?

Virek
05-01-11, 20:03
Nie, żebym się jakoś spinał...
Ale 6 już jutro. :rolleyes:

Drakonno
05-01-11, 20:51
@up ...

@Tpc
Ile jeszcze mają do zrobienia... Dużo, chociażby questy...

Prakt
05-01-11, 21:03
Być może byśmy się wyrobili do jutra albo nawet wcześniej, ale Travowi zepsuł się komputer, dlatego całe tony pracy zostały przesunięte o 2 tygodnie do przodu. Chociaż ten jeden raz opóźnienie nie jest z naszej winy. A i przepraszam, czas świąt nie kończy się w święto Trzech Króli tylko w niedzielę po nich (tę niedzielę). Niemniej jednak nie uda nam się skończyć do niedzieli z prostej przyczyny - Trav ciągle czeka na komputer.

Obles
06-01-11, 10:50
żałosne po prostu żałosne. pojebcie to w końce a nie pierdolicie.

Będę na Ciebie polował :)

noldor7
06-01-11, 11:38
No ludzie uspokujcie hormony ;p , powiedzieli ze sie opóźni to sie opóźni , i tak ferie wam sie zaczynaja od 17 stycznia to akurat bedziecie "nołlajfić". A tak z innej beczki to beda jakieś opłaty na serwer ?? Bo wydaje mi się ze dużo ludzi bedzie grać w Altarona :P i może 1 serwer nie wystarczyć

Z góry dzieki za odpowiedź :D
RYL !

Virek
06-01-11, 18:42
Być może byśmy się wyrobili do jutra albo nawet wcześniej, ale Travowi zepsuł się komputer, dlatego całe tony pracy zostały przesunięte o 2 tygodnie do przodu. Chociaż ten jeden raz opóźnienie nie jest z naszej winy. A i przepraszam, czas świąt nie kończy się w święto Trzech Króli tylko w niedzielę po nich (tę niedzielę). Niemniej jednak nie uda nam się skończyć do niedzieli z prostej przyczyny - Trav ciągle czeka na komputer.

Ja jestem w stanie to zrozumieć. Mój Pecet też odmówił ostatnio posłuszeństwa.
Nie narzekam, tylko się niecierpliwie, choćby serwer miał ruszyć i za rok, to i tak bym nie napisał czegoś w stylu "pie**ole tego otsa kak ma na nieo tag dugo czkac". Po prostu lubię mieć wszystko zaplanowane i wiedzieć kiedy będę mógł siąść do gry. Biorąc pod uwagę, że w Tibii się już nie łapię, bo nie grałem chyba z 5 lat, to w Altaronie jeszcze coś kojarzę. :D
No a poza tym to życzę powodzenia! :D

Xaynus
07-01-11, 17:42
No ludzie uspokujcie hormony ;p , powiedzieli ze sie opóźni to sie opóźni , i tak ferie wam sie zaczynaja od 17 stycznia to akurat bedziecie "nołlajfić". A tak z innej beczki to beda jakieś opłaty na serwer ?? Bo wydaje mi się ze dużo ludzi bedzie grać w Altarona :P i może 1 serwer nie wystarczyć

Z góry dzieki za odpowiedź :D
RYL !

Niektórym zaczynają się 14 lutego : )

@topic
Dwa tygodnie w tą czy w tą, nie robi już żadnej różnicy. Tym, którym zależy na projekcie poczekają nawet parę miesięcy (chociażby ja).
Tak więc powodzenia i życzę jak najszybszej naprawy usterki ^^

Pozdrawiam;
Xayn~

Shooter
08-01-11, 10:44
To jesli tyle pracy na jego barkach to niech wam da twardzela i rubcie na 2 pc :D

Xaynus
08-01-11, 16:57
To jesli tyle pracy na jego barkach to niech wam da twardzela i rubcie na 2 pc :D

Jeżeli się nie mylę, to każdy ,,twórca" Altarona (chodzi mi tu o administracje itp...) ma swój ,,przydział" z powodu ogromu pracy, tj. jeden robi to, drugi tamto. Więc wątpię, żeby druga osoba była wstanie pogodzić jedno z drugim.
Pamiętaj że oni na razie nic z tego nie mają, więc nie narzekajmy, tylko nawzajem się wspierajmy.

A tak btw. to róbcie

Shooter
08-01-11, 21:03
Jeżeli się nie mylę, to każdy ,,twórca" Altarona (chodzi mi tu o administracje itp...) ma swój ,,przydział" z powodu ogromu pracy, tj. jeden robi to, drugi tamto. Więc wątpię, żeby druga osoba była wstanie pogodzić jedno z drugim.
Pamiętaj że oni na razie nic z tego nie mają, więc nie narzekajmy, tylko nawzajem się wspierajmy.

A tak btw. to róbcie

Wzruszyłeś mnie :p

Virek
11-01-11, 21:22
To jesli tyle pracy na jego barkach to niech wam da twardzela i rubcie na 2 pc :D

Raczej powątpiewam, by mieszkali w jednym mieście. Więc dysk to co najwyżej paczką.
Chyba, że pliki netem przesłać...;)
Ale wydaje mi się, że obowiązki są przydzielone według umiejętności.

Xaynus
18-01-11, 16:47
Witam bardzo sardecznie :)

Jak się sprawy mają z serwerem? Czy prace znów ruszyły po awarii komputera Trava i (jeżeli ruszyły) to jak daleko jesteście?

Pozdrawiam; :p
Xayn~

Scree
19-01-11, 08:58
Witam,

Jest jeszcze możliwość dołączenia do ekipy testerów stałego lądu?

Xaynus
19-01-11, 16:05
Scree

Z tego co mi wiadomo, rejestracja jest otwarta, a opisane wymogi oraz panel złoszeniowy znajdzuje się tutaj -> https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=981#post981

@edit: temat jest zamknięty, więc zgłaszać się już chyba nie można. A tak poza tym, to pewnie niedługo otworzą server

Scree
20-01-11, 21:27
Niedługo znaczy kiedy?

Tavir
21-01-11, 07:48
Nie znasz dnia, ani godziny.

A tak na poważnie, to jeszcze jest trochę do zrobienia, a chyba nie chcielibyście grać na niedokończonym serwerze. Jak przyjdzie wyczekiwany moment, w którym gracze i twórcy nie będą widzieć błędów to ruszy.

Scree
24-01-11, 15:59
Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię takiego mydlenia oczu. To nie jest odpowiedź, to jest wymijanie się od odpowiedzi.

Drakonno
24-01-11, 18:58
Wszyscy wielcy mydlą. Dobrze to świadczy o Altaronie ^.^

Scree
25-01-11, 09:39
Wszyscy wielcy mydlą. Dobrze to świadczy o Altaronie ^.^

Niestety masz rację.


Do administracji.

Może zrobicie wyjątek, i będzie można dostąpić zaszczytu przetestowania stałego lądu?
Chętnie przetestuję wasze rozwiązania i podzielę się moimi uwagami.
Jeśli chodzi o czas, to mogę poświęcić naprawdę dużo czasu na testowanie.

Trav
30-01-11, 19:14
Jakoś nie mamy potrzeby przyjmowania więcej testujących TERAZ, może później. Trudno zresztą przyjąć, skoro nie za bardzo wiadomo jaką postać wpuścić na kontynent.

A zresztą żeby nie było że nie zaglądamy na forum (zaglądamy ale nie odpowiadamy), to otworzę temat zgłoszeniowy (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=204) i najlepiej tam się o to ubiegać.

noldor7
23-03-11, 16:27
Witam , po raz kolejny po długiej przerwie , czy nowy news o Altaronie ujrzy swiatlo dzienne ??? Czy projekt jest realizowany ?? czy obiecany start odbędzie się ?? Nie trace w was wiary ;) ale napiszcie cos nowego