PDA

Zobacz pełn± wersję : Lenie


turbo
15-09-11, 20:37
Witam, nurtuje mnie ostatnio pytanie, co takiego ważnego robi± Rekhyda i Slythii skoro nawet nie racz± odpisać, Ba przeczytać mojej pro¶by o odbanowanie, ów wiadomo¶ć zawierała wszystkie informacje, które powinny przekonać o odbanowaniu konta, ale nie o to chodzi, tylko o to, że nawet nikt nie raczy mi odpisać -.- A prosiłem o szybki kontakt, bo na moje konto, był zakupiony czas premium, który wła¶nie mija, bez mojego udziału w grę. nie musicie mnie odbanować, ale Leniu Zapoznajcie się z moj± pro¶b± . z poważaniem Turbo...

siwyus
15-09-11, 21:04
Zapewne zła forma odwołania. A jak nie, to spamuj dalej, na pewno pomoże ...

Blumx
15-09-11, 21:15
Zapewne zła forma odwołania. A jak nie, to spamuj dalej, na pewno pomoże ...

https://forum.altaron.pl/images/icons/icon14.gif lubie to

Wicked
15-09-11, 21:40
Odwołanie od automatycznego bana na 7 dni. Are u serious, fella? Gdzie w Twoim odwołaniu było co¶ o hackowaniu i 30 dniach?
Radziłbym następny razem lepiej policzyć. (13+x=20, bardzo trudne równanie, fakt)

A co do lenistwa... uwierz, że mamy też życie prywatne i inne sprawy. A z tego co pamiętam, to odwołałe¶ się wczoraj. Faktycznie szczyty lenistwa bijemy na głowę. Padam na kolana i pokornie błagam o wybaczenie, że nie odpisałem w ci±gu 5 minut. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Zamykam.

Slythia
16-09-11, 12:39
Dodam jeszcze co¶ - w regulaminie zawarty jest zapis, że brak odp oznacza odrzucenie pro¶by. Tak więc nie mam obowi±zku odpisywać.