PDA

Zobacz pełną wersję : [inne] Filmiki Z exp-a lub pvp


kaper1034
30-09-11, 13:58
Witam chciałbym zachecić wszystkich graczy do wrzucania filmików z altarona, jak widziałem na youtube.com jest zaledwie kilka, myśle że gdyby MG zobaczył wasz wysiłek i fajne filmiki mogłby niektóre wykorzystać do promowania Altaronu
widziałem 1 na youtube ale jest stary z początku gry a wszystko się zmienia.

Proszę o opinie na temat filmików i wypowiedz MG co do nagród o ile będzie to możliwe.;)

maluh1111
04-10-11, 17:38
zgadzam się z tobą też zachęcam do nagrywania filmików o Altaron będzie to sprowadzało więcej graczy do grania ja bym chętnie nagrał filmik tylko że mój komputer nie ma warunków do nagrywania Pozdrawiam wszystkich

Gientus
30-05-12, 17:31
Ja bym nagrał jakieś filmiki, ale nie mam programu i nie wiem jaki byłby dobry do tego. Chodzi mi o naprawdę dobry program, żeby grafika była dobra przy oglądaniu a nie same pixele na małym obrazie bez powiększania...

Tron
30-05-12, 17:38
Polecam Sony Vegas.

Obles
30-05-12, 20:02
Po pierwsze trzeba dobrze nagrać. Sam używam HyperCam 2 z kodekami ffshodow. Trochę zabawy z dekoderem i będzie ładnie nagrywał.
Dwa to montaż. Dla początkujących polecam Windows Movie Maker - program znajdujący się na każdym Windowsie.
Dla bardziej zaawansowanych - Camtasia Studio. To już program płatny, umożliwiający jednak całkiem dobry montaż. Firma ta oferuje również dobry program do nagrywania.
Dla zaawansowanych - Sony Vegas (polecam 7 wersje) wraz z Adobe After Effects. Te 2 kombajny razem dają nam nieograniczone możliwości i wszystko zależy od naszych umiejętności. Oba niestety dość drogie.

A to (http://www.youtube.com/user/Obles93) mój kanał na YT. Jeśli chodzi o montaż nie ma się czym chwalić, bo wszystko robiłem na odwal i na szybko pod presją kompanów z klanu, którzy jak najszybciej chcieli zobaczyć swoją waleczność. Niemniej jednak po włączeniu opcji HD mamy jakoś HD ;). A montowałem tu Camtasia.
Kolejne filmy jednak (jak takowe będą) montować będę już SV być może również z pomocą AAE więc...

A i nie narzekałbym tak na ilosć filmów o Altaronie na YT bo jest ich (wg tej (http://www.youtube.com/playlist?list=PL802FC8AE70B1CDA0&feature=plcp) listy Colensa) 40.

cinkiwonsz
30-05-12, 20:17
Jak ktoś naprawdę lubi się bawić w obróbkę (także dźwięku), to polecam postawić sobie Ubuntu Studio obok tego, z czego korzysta. (windowsa, czy czego tam) System, poza tym, że posiada w zestawie parę fajnych narzędzi, to jest dosyć wydajny przy takiej pracy.