PDA

Zobacz pełną wersję : 1,2,3, Ryzy śpi


Tisaya
02-10-11, 04:42
"My, idący na śmierć, pozdrawiamy."

Razem z kolegą postanowiliśmy założyć temat, gdzie moglibyśmy zamieszczać jakże ciekawe zdjęcia z naszych wypadów na exp. Mam szczerą nadzieję, że nie zrobi się z tego kolejny syf. Pozdrawiamy i czekamy na Wasze komentarze.

Yours,
Tisaya, Eldoka

***

2. października, gdy tylko nastała noc i gildia rządząca udała się na spoczynek po kolejnym ciężkim dniu, spędzonym na nękaniu bogu ducha winnych ludzi i monotonnym zdobywaniu doświadczenia, dwoje Odważnych Poszukiwaczy Przygód postanowiło wyjść na przeciw bezwzględnym i krwiożerczym rybom zamieszkującym Podziemia Ankardii. [...]
A narażali się przy tym niemało.

http://i55.tinypic.com/sliwbp.png

Słodkich snów, skarby...

siwyus
02-10-11, 08:21
Gz Tisayka !!! Oby tak dalej ;p A loot widzę dopisał ;]

Siwor
02-10-11, 11:13
Gratulacje Tisayo. Ładny loocik. mam nadzieję że będzie tego więcej. Dodam jeszcze że chętnie bym zobaczył screeny z huntów a nie tylko z lootem.

GratZ!

Obles
02-10-11, 11:18
Ah, myślałem, że będzie tu pewne osławione nagranie a tu...
No nieźle, a cały łup tylko dlatego, że życzyłem Ci osobiście powodzenia o 2 w nocy ;)!
I nie rób już takich tyranów z tych klanów rządzących :p.

makmej
02-10-11, 15:26
Oo naprawde GRATULACJE! :)

Tisaya
07-10-11, 03:59
***

7. Października, kiedy na niebie zawitały pierwsze gwiazdy, a aleje Neolithu rozbłysły bladym światłem latarni, troje śmiałków, dzielna Tisaya, odważny Eldoka i Zły On, wyruszyli z jedną tylko pochodnią stawić czoła przygodzie. Nie znając okolic, zupełnie przypadkiem, trafili w dziwne dość miejsce. Zagłębiali się coraz to dalej, a rozprawiwszy się najpierw z trójgłowymi jaszczurami napotkali na swojej drodze Profanów, siejących postrach i grozę w powszechnie znanych altarońskich baśniach i mitach. Zupełnie bez strachu, młodzi wojownicy wyszli na przeciw potężnym potworom. [...]
A narażali się przy tym niemało.

http://i54.tinypic.com/1znsvbp.png

siwyus
07-10-11, 07:32
Gz ;] Dobrze Wam idzie ;p

Uwolniona Mysl
12-10-11, 23:07
No,Tis to by chyba było na tyle :) po końcu bana się odezwę :)