PDA

Zobacz pełną wersję : Altarońska Wiki!


Wicked
13-10-11, 16:52
http://img846.imageshack.us/img846/641/wikilogo.png

Nareszcie! Tak długo wyczekiwana altarońska wiki w końcu została ukończona i wprowadzona do ogólnego użytku. Teraz wszyscy Ci, którzy posiadają jakiekolwiek wątpliwości, dotyczące świata Altaron, mogą bez większego wysiłku wyszukać odpowiedzi na dręczące Ich pytania właśnie tam. Mamy nadzieję, że ogrom czasu i pracy włożony w wykonanie tego projektu zostanie przez Was doceniony oraz spotka się on w większości z zadowoleniem i pozytywną oceną. Twórcom serdecznie dziękujemy, a graczom spragnionym wiedzy życzymy miłej lektury.

Życzymy wam przyjemnej lektury!
Wikipedia Altaronu (www.wiki.altaron.pl)


http://i51.tinypic.com/292mzx4.png


Pozdrawiamy,
Ekipa Altaron.pl

Tron
13-10-11, 17:02
Po zarejestrowaniu się możecie sami coś dodać, pomagając przy tym innym graczom. Ale pamiętajcie, że idea Altaronu pozostaje nadal taka sama - żadnych spoilerów odnośnie zadań i tzw. "map respawnów".

Pozdrawiam i zapraszam.

Agri
13-10-11, 18:55
Brawo, nareszcie coś co zamiast odpychać graczy, zatrzymuje ich.
Myślę, że jeśli wprowadzilibyście te wszystkie pomysły graczy: (non pvp, nowe pomysły, liczba on-line, highscores, itd), to liczba graczy online na serwie wciąż byłaby na poziomie około 200+ , tak jak było to za czasów świetności Altaronu. Nie mówię, że popieram te pomysły, zwracam tylko uwagę, że przyciągnęłyby one więcej graczy, o co chyba wszystkim Altarończykom, oraz całemu zespołowi projektu Altaron chodzi ;).

Edit.

Rekhyd, czy Twój obecny outfit będzie kiedyś dostępny w grze?

Mervakis
13-10-11, 19:00
Wszystkie propozycje odnośnie wiki możecie mi pisać na PW lub gg. Chodzi mi tutaj bardziej o dostosowanie szablonów czy wygląd, gdyż zmiany merytoryczne w potworach i przedmiotach możecie wprowadzać sami ;)

siwyus
13-10-11, 19:12
W końcu ruszyło, szkoda tylko, że zabrakło mnie na zdjęciu ... :p

Mervakis
13-10-11, 19:14
Mimo, że nie ma Cię na screenie wiesz, że jestem Ci bardzo wdzięczny za całą pomoc :)

siwyus
13-10-11, 19:19
Miło to słyszeć ;]

blanko2222
13-10-11, 22:40
gjezet mervakis , gjezet pomagającym

beta2468
14-10-11, 07:45
Po zarejestrowaniu się możecie sami coś dodać, pomagając przy tym innym graczom. Ale pamiętajcie, że idea Altaronu pozostaje nadal taka sama - żadnych spoilerów odnośnie zadań i tzw. "map respawnów".

Pozdrawiam i zapraszam.

Uf to dobrze bo już się bałam ;)

Wiked[KaZ]
15-10-11, 00:09
Bardzo Fajnie ^^

Banashee
18-10-11, 09:29
Ale te propozycje co wymienił Agri przydałyby się, zawsze już jakoś lepiej wygląda to wszystko w świetle innych graczy...

Wiked[KaZ]
25-12-11, 17:23
Kiedy zostaną dodane nowe przedmioty / sety ?

anat123
25-12-11, 17:31
jak ktos lootnie nowy przedmiot i go doda :D