PDA

Zobacz pełną wersję : Harazd^,^


turbo
17-10-11, 21:22
Witaj ludu Altaronu, Czy czujecie ostatnimi czasy lekki brak adrenaliny?? Wiem co by was przyprawiło o dreszczyk emocji, o gęsią skórkę i tętno, jak po kicku na huncie ; ))

Albo kto by nie chciał wzbogacić się w kilka sekund o pokaźną sumkę nie wychodząc z depo?? ;) Mm chyba każdy, wiadomo nic za darmo ^,^

Nie kiedy jesteśmy zmuszeni Czekać w Depo, Hmm na przykład...bo...ktoś nas nie lubi ;) i w dosłowny sposób, przedstawia swoją antypatię do nas, Brak zajęcia troszkę przygniata, Lecz Znalazłem na te problemy rozwiązanie :))

Hazard!! To, co tak każdy lubi robić. (3.6.1, Trafię nie trafię, zarobię, lub nie bd miał na rachunek za dom) Lecz nie mamy możliwości do gry z prostego powodu. Brak kostki ;/

Prosił bym serdecznie o wstawienie tej małej, a jak że znaczącej i umilającej wolny czas kostki do gry, myślę, że urozmaici trochę wolny czas.

Humvee
17-10-11, 21:40
Jak chcesz sobie urozmaicic czas to wyjdz z kolegami pokop piłkę koło remizy :/

Mervakis
17-10-11, 21:47
Jest ta kostka w grze, co więcej operują nią NPC więc nie ma mowy o oszustwach, nie zdradzę jednak gdzie on jest, poszukajcie sami.

turbo
17-10-11, 22:14
Parshywek, twoja wypowiedzi nie zostanie nawet skomentowana.
Merv, Jeśli jest taka kostka, ale operuje nią NPC, to tak jak by jej nie było. Na wstępie uwzględniłem to, iż chodzi o urozmaicenie przebywanego czasu w Depo. I wizualnie, wprowadziło by to większą aktywność w tym miejscu.
Masz racje, ktoś może oszukać, ale jeśli ktoś nie chce ryzykować, może iść grać u NPC. proste i logiczne.

Losowanie u NPC jest sztuczne, więc nie wprowadza efektu jakiego byśmy pożądali, oraz Non-player character nie uznaje kompromisów( a mogę loss za 490 mdz.?). nie za losuje za szczerbiec lub inne itemy ^,^

makmej
18-10-11, 16:14
Oraz oferty u tego npc są tak nie opłacalne że nie ma co u niego grać;) , czemu od razu trzeba być oszustem? Wg mnie kostka bardzo by umiliła grę :)

Tron
18-10-11, 17:54
Istnieje NPC od zakładów. Pamiętam, że wygrałem u niego 1k trafiając w cyfrę ;)

anat123
18-10-11, 20:14
jestem na nie odrazu zaroi sie w depo od ludzi spamujacymy loss 100 miedziakow win plytowy puklerz i logajacymi jak ktos trafi

Wiked[KaZ]
19-10-11, 01:40
Jest NPC ale czemu takie małe zakłady bierze ?
dajcie na tak 10k max to będzie dopiero hazard ;D

makmej
19-10-11, 16:47
U tego NPC szansa na wygraną jest 1:6 a wygrana jest jedynie podwojeniem pieniędzy. TO się nie opłaca po prostu!!! Już wolę żeby te nooby w dp siedziały wołając "loss 100 mdz win plytowy pancerz" niż nic sie w tym dp nie działo

turbo
19-10-11, 16:51
dokładnie Fasol, dobrze godosz !polać mu! ^.^ a tak na kostce ustalona jest szansa 1-6 , a płacona jest 5cio krotność wpłaty... :) Proszę o wypowiedzi innych Sg.

cinkiwonsz
13-11-11, 20:49
Proponuję zbierać zakłady za walki, dajmy na to, przywołanych minotaurów, czy szczurów. Nie koniecznie 1 vs.1, może być jeden silniejszy stworek na dwa słabsze. Odrobina pomysłowości, a możemy sobie sami urozmaicić ten czas. :)

Luop
13-11-11, 23:47
OGIEN! To ja w takie zakłady wchodzę.