PDA

Zobacz pełną wersję : Altarońskie FAQ


Obles
11-11-11, 21:54
Wychodząc naprzeciw Waszych oczekiwań, postanowiliśmy napisać FAQ, czyli zbiór najczęściej zadawanych pytań, wraz z dokładnymi i rzetelnymi odpowiedziami na nie.
FAQ ma na celu rozwianiu Waszych wątpliwości związanych z grą, forum jak i stroną główną.
Podzieliliśmy je na kilka podstawowych działów, byście mogli w łatwiejszy sposób znaleźć odpowiedzi na interesujące Was zagadnienia.
Czekamy też na Wasze propozycje co jeszcze możemy dodać do już i tak licznego zbioru.
Mamy nadzieję, że FAQ pomoże graczom, którzy dopiero zaczynają przygodę w świecie Altaronu jak i tym którzy są z nami nie od dziś.

Przejdź do FAQ (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2619)

Miłej lektury!
Administracja Altaron.pl

cinkiwonsz
12-11-11, 10:03
Inicjatywa ze stworzeniem FAQ jest świetna i uważam, że coś takiego powinno być tu od zawsze. Boję się tylko, że jak wielu graczy nie wie o wiki, ba, nie zagląda na Aktaron.pl, (że o regulaminie nie wspomnę) to i FAQ przez wielu będzie omijane z daleka. Dodam, że pytań od takich właśnie osób pojawia się w grze najwięcej.
Tym niemniej sporo osób, mam nadzieję, FAQ przeczyta i wielu ciekawych rzeczy się dowie.

Luop
12-11-11, 11:01
OGIEN ! Jestem pod wrażeniem w ciągu miesiąca zrobiliście więcej niż w ciągu kilku miesięcy wcześniej. Oby tak dalej.

blanko2222
12-11-11, 14:41
OGIEN ! Jestem pod wrażeniem w ciągu miesiąca zrobiliście więcej niż w ciągu kilku miesięcy wcześniej. Oby tak dalej.

słowa w 200% prawdziwe