PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do Securum


Wolf
19-11-11, 13:46
Witam. Mam pytanie do Lidera lub Vice gildii Securum. Z tego co wyczytałem na forum- "W Securum&Collegium nie zabijamy bezpodstawnie. (przynajmniej się staramy to w dużej części ukrócić) Zabijamy osoby które brały udział w wojnie, które miały jakaś styczność z wojną, przekazywały informacje I tych którzy zabijają nas, naszych przyjaciół, RANDOMÓW lub nasze noob chary.

To napisałem na przyszłość gdyby ktoś chciał znowu nas oskarżyć.. Gdy ktoś od nas zabije Randoma badź kogokolwiek bez podstawnie (czyli na fraga, osobę która nie ukradła, nie zabiła, nie wyzywała kogoś ze znajomych badź danej osoby) proszę pisać do Blood nemezis, Arhuzz.
//Arhuzz. "

A oto pytanie: Jak te słowa mają się do zmuszania mnie(chodzi tutaj o dwukrotne zabicie mnie przez Szewczyka- i obietnice ze to nie koniec) do oddania Mu domku którego licytacje uczciwie wygrałem przebijając Jego ofertę(to według mnie nie kradzież). Zaznaczam tutaj że licytowałem domek chyba przez dwa dni, jak dobrze pamiętam- a więc szanowny pan nie może mi zarzucić że zdecydowałem się w ostatniej chwili przez co nie wiedział ze będę go licytował do końca- kilkakrotnie przebijałem jego ofertę. Podczas mojej gry w świecie altaronu nie zabiłem nikogo. Z wszystkimi staram się rozmawiać kulturalnie a więc nie ma mowy o obrażeniu kogoś, a jeśli tak się stało to przepraszam:). Wiem ze to świat PVP i zabijanie innych graczy jest dozwolone, jednak jeżeli publicznie mówicie o swojej "zasadzie" wewnątrz gildii to mogę chyba (jak i wszyscy inni gracze) wymagać przestrzegania jej przez wszystkich członków szanownej gildii.

2011-11-16 20:28:10 Gracz zginął na poziomie 48 , zabity przez Szewczyk
2011-11-19 12:59:52 Gracz zginął na poziomie 49 , zabity przez Szewczyk

Nie chciałem tej sprawy zamieszczać na stronie jednak nie mogłem skontaktować się z Liderem- jakoś nie mam szczęścia...

Proszę o odpowiedź oraz kulturalne wypowiedzi graczy którzy mają w tej sprawie coś do powiedzenia- a jak znam życie to tacy będą:)

dedereq
19-11-11, 14:21
Powiem tak - wg mnie jest to serwer pvp. Jesli cie zabił, to trudno - dobrze wiedziałeś ze tak sie moze stać kiedy wychodziłeś z rooka. To, że zostały wprowadzone zasady przez lidera guild, ze nie zabijamy randomów miało na celu zapobieżenie masowym zabijaniem innych graczy. szewczyk widocznie zdenerwowal sie ze przelicytowales chatę, którą chciał mieć - i tyle. Jest to sprawa osobista i nie uważam ze naprawde trzeba tu płakać do Liderów Securum. Dogadajcie sie na PW.

Mervakis
19-11-11, 14:28
Aukcja została wygrana sprawiedliwie i o ile "wyzywanie mamusi" nie jest powodem do zabijania kogoś, jak to było powiedziane na vt, tak i ta sytuacja nie powinna stanowić takiego powodu.

Pozdrawiam Mervakis.

siwyus
19-11-11, 19:53
@dedereq
To jest ucieczka od odpowiedzialności. Skoro powiedziane jest, że nie bijecie "radomów", a tu nagle gość ginie, bo wygrał domek... Jak dla mnie trochę śmieszna sytuacja. Rozumiem, że to serwer pvp i można bić każdego ale skoro Wasza gildia przyjęła takie zasady to powinna je respektować. A to, że go zabija i grozi mu kolejnymi zgonami, tylko dlatego, że chce ten sam domek, to swego rodzaju PA. Skoro tak bardzo chciał ten domek (i chce dalej) to powinien albo pilnować licytacji, albo złożyć odpowiednią ofertę właścicielowi owego domku (nie taką - "Oddaj domek albo masz pograne"). Tyle ode mnie ;]

makmej
19-11-11, 20:04
Zgadzam się z tobą Siwyus :p TO JEST PA!!! Zue Securum gardzi całym serwerem prowadząc do jego unicestwienia! :( Nie no a tak na serio to ja np się pod żadnym takim czymś nie podpisywałem z tym że nie będę bić randomów. I to nie tylko ja. To jest serwer PvP co znaczy że jeśli ktoś Cię zabije to to jest normalne i musisz się podnieść i dalej grać. Po prostu gracze dzielą się na dwie grupy : Spokojni dążący do ładu i porządku oraz narwańcy, którym mało bójek i chętnie pokażą że są lepsi. Z tymi pierwszymi zawsze się dogadasz, a do tych drugich to widzisz... musisz robić to co oni każą.

siwyus
19-11-11, 20:22
@up
a do tych drugich to widzisz... musisz robić to co oni każą.
Wcale nie musisz, przykład : Wy (Securum).

Podpisywać się pod niczym nie musiałeś, ale skoro gildia ma takie, a nie inne zasady to powinny one o czymś świadczyć. A z tego co widzę to tylko tak sobie napisana regułka, żeby gildia ładnie się prezentowała w oczach nowych graczy (bo starzy wiedzą że Securum PA :p).

makmej
19-11-11, 20:32
Mimo wszystko musiałem robić co wy chcecie przez długo ;p i zresztą nie tylko ja a całe Securum^^

paaaprikos96
20-11-11, 00:11
Zgadzam się z tobą Siwyus :p TO JEST PA!!! Zue Securum gardzi całym serwerem prowadząc do jego unicestwienia! :( Nie no a tak na serio to ja np się pod żadnym takim czymś nie podpisywałem z tym że nie będę bić randomów. I to nie tylko ja. To jest serwer PvP co znaczy że jeśli ktoś Cię zabije to to jest normalne i musisz się podnieść i dalej grać. Po prostu gracze dzielą się na dwie grupy : Spokojni dążący do ładu i porządku oraz narwańcy, którym mało bójek i chętnie pokażą że są lepsi. Z tymi pierwszymi zawsze się dogadasz, a do tych drugich to widzisz... musisz robić to co oni każą.

yy nie podpisywałeś się? ale skoro na forum wasz lider napisał że nie randomujecie, lider gildii do której należysz to te zasady dotyczą także Ciebie?

kanapa
20-11-11, 01:11
Też się pod niczym nie podpisywałem i jak ktoś mi podpadnie to prosta sprawa pada i nie ma gadania.Jeszcze raz powtarzam nie po to walczyłem o władze na serwie ,żeby teraz mi jakiś pion podskakiwał.Zrozumcie na tym serwie jest hierarchia czy tego chcecie czy nie. Nie będę się hamował tylko po to żeby jakieś noobki z dp miały o mnie lepsze zdanie.

siwyus
20-11-11, 10:09
I wyszło te "dobre Securum" ;p Czekam tylko, aż wypowie się Blood ;]

makmej
20-11-11, 10:18
Ej no , ja jestem szczery nie chce żebyście żyli w kłamstwie tak jak za rządów tych od Planu B czy jak oni tam mieli xD
Ale i tak nie gram więc się mnie nie bójcie ;o ;>

Ghall3
20-11-11, 10:41
już lepsze takie pa niż udawanie swietych :B

Wolf
20-11-11, 11:12
Hmm... widzę że wywołałem wielką dyskusje:) Mówicie że nie podpisywaliście się pod tą "zasadą" Ok- rozumiem. Jednak- w moim przekonaniu skoro większość osób w waszej gildii ją przyjęło i została ona wprowadzona to powinniście się podporządkować tej właśnie większości i przestrzegać ustalonych zasad,chyba miedzy innymi o to chodzi w gildii- nie liczy się jednostka a zdanie większości. Jeżeli natomiast te zasady wam nie pasują to droga wolna.... (ale to jest moje skromne zdanie):)
Dedereq- jak już napisałem zgadzam się ze to serwer pvp i że w każdej chwili mogę zginąć- jednak myślałem że będą to śmierci spowodowane przez różnych graczy a nie ewidentne polowanie na mnie przez osobę która nie może pogodzić się z przegraniem licytacji- to troszkę śmieszne według mnie:) Czy zdenerwowanie jest powodem do ciągłego zabijania mnie....?? A o to czy to sprawa osobista zapytaj Szewczyka- tylko moja prośba- przypomnij mu pierwszą rozmowę w której groził nie tylko mi ale całej gildii- mowa była nawet o wojnie- przynajmniej ja to tak odebrałem....
O dogadaniu się na PW raczej nie ma mowy- oferta szanownego pana to marne 5k za wygranie licytacji chociaż licytacja skończyła się na 5200:p
Oprócz tego jeżeli od samego początku Szewczyk chciał wymusić na mnie oddanie tego domku groźbami- jak się potem okazało były one prawdziwe- przynajmniej ich część... i nadal podtrzymuje tą taktykę to myślę ze to nie najlepszy sposób... Nie wiem jak wy ale ja już troszkę wiosen mam za sobą i nie boję się takich rzeczy... To tyle...
Nadal czekam na odpowiedź Lidera:)

lord paputione
20-11-11, 12:44
odpowiedzi nie dostaniesz szybko;D wiec nie płacz już na forum;D oddaj mu domek i po problemie:D

kanapa
20-11-11, 13:03
I wyszło te "dobre Securum" ;p Czekam tylko, aż wypowie się Blood ;]
No tak dobre Securum. A wy jak przez jakiś okres czasu panowaliście to wszyscy padali i PA szło ,wtedy właśnie pół serwa odeszło wiec nie wypowiadaj się ,że my jesteśmy źli , bo na pewno lepsi od was

Siwor
20-11-11, 14:12
Aukcja została wygrana uczciwie. Jak szewczyk chce mieć ten domek musi go odkupić od właściciela (za kwotę jaką nałoży właściciel).

Server pvp czasem zdarzy się kogoś zabić staramy się lecz tego nie robić. zastanówcie się tylko czy mieliście lepiej z nami czy z LL.

Jak się jeden z drugim nie zgadza z tym co napisałem o gildi i nie zamierza tego przestrzegać Droga wolna, nie podpisuj się pod securum.


jak cos nie zakładajcie tematów na forum tylko pw do mnie. Najlepiej ze screenami jak dzieje się coś w grze.

Arhuzz.

siwyus
20-11-11, 18:39
No tak dobre Securum. A wy jak przez jakiś okres czasu panowaliście to wszyscy padali i PA szło ,wtedy właśnie pół serwa odeszło

Ja sobie takiej sytuacji nie przypominam ;] Tak to jest jak się nic nie wie a w koło gada ...

wiec nie wypowiadaj się ,że my jesteśmy źli , bo na pewno lepsi od was

Śmiem wątpić, że akurat Ty jesteś lepszy od "nas". :D

Wolf
20-11-11, 19:31
Sprawa rozwiązana:)
Proszę o zamknięcie tematu

Uwolniona Mysl
20-11-11, 23:25
[QUOTE=kanapa;24729] nie po to walczyłem o władze na serwie ,żeby teraz mi jakiś pion podskakiwał./[QUOTE]

:D