PDA

Zobacz pełną wersję : Informacje o wojnie Exorit&Collegium


Strony : [1] 2

Siwor
27-11-11, 21:35
Jak obiecałem do niedzieli wieczora miało nie być walk ale niestety się nie udało.

Jako lider Gildi securum oświadczam że Jestem neutralem. Gildia Collegium oraz securum bd walczyła między sobą. Lider Agri -Securum Lider Collegium Trianos, Nill, Selbo. Z nimi proszę teraz rozmawiać. NIe zamierzam walczyć między swoimi ludźmi.

Gildia RR, NKWD, SLEEP~~ dziękuję za tamtą akcję... Ale nie odpowiadam już za wojnę i jakąkolwiek Gildię.

Wrócę dopiero gdy przyjdą do walki osoby z którymi nie byłem. Tak więc dziekuję...:)

Pozdrawiam Arhuzz.

makmej
27-11-11, 21:47
Ja tak samo jak Dzefrej... NIE PROWADZE WALKI Z ŻADNYM Z MOICH ZNAJOMYCH!

negrula
27-11-11, 21:49
Jako lider klanu RR oświadczam, że klan pozostaje neutralny [jak zwykle zresztą] i nie bierze udziału w tej wojnie. Informuję pozostałych także, że osoby które wyraziły chęć walki z wyżej wymienionymi opuściły klan RR i walczą na własny rachunek.

Red Rose nie odpowiada za ich poczynania.

Dziękuję i życzę powodzenia na wojnie.

Sirian12345
27-11-11, 22:09
Jako vice lider NKWD oświadczam że nasza gildia jest 100% neutral, jednak jeżeli ktoś z naszych członków pojawi sie na ob podczas wojny prosze o kontakt ze mną odrazu to załatwie. Jednocześnie oświadczam ze gildia nie bierze odpowiedzialności za nowych członków gildii.



@Siwor o jaka akcje chodzilo ze dziekujesz NKWD ??

Agri
27-11-11, 22:28
Cóż mogę powiedzieć ... Cenię i szanuję ludzi z obu ekip, w obu mam przyjaciół, jednak jako pierwsi zostali zabici gracze Securum (Eastside i Mala dziewczynka), dlatego też postanowiłem stanąć po ich stronie i walczyć przeciwko Collegium & 1/3 Securum. I proszę tutaj nie prawić mi morałów jaki to Sebek i East są, bo dobrze o tym wiem, są tak samo winni tej wojny jak i Wy, obie strony zawiniły - East swoim niechlubnym czynem, Sebek - nieprzemyślanymi wypowiedziami wobec Trianosa. Jednak Collegium jest tak samo winne, ponieważ złamaliście postanowienie naszego lidera z forum, jakim miał być zakaz atakowania graczy Securum do dziś ... (a jak wiadomo padli już kilka dni temu). Jak widać w porównaniu do Was jest nas praktycznie garstka, jednak sądzę, że dziś pokazaliśmy potencjał naszej skromnej ekipy. Dzisiejsze starcie, uważam za najciekawsze i najlepsze w historii tego serwera. Bardzo mi się podobało, mimo iż z ciężkim sercem targetowałem własnych przyjaciół :< (szczególny szacunek dla Oziego który stał prawie 80 minut pod ostrzałem). Panowie to tylko gra, bardzo Was szanuje za to co razem tutaj osiągnęliśmy, myślę że wciąż zostajemy dobrymi znajomymi którzy chętnie wybrali by się do baru na piwko ;).

Pozwolę sobie podsumować dzisiejsze zabójstwa, nie uwzględniając zabójstw na graczach poniżej 50 lvl (uznajmy ich za noob chary). Sądzę że będzie to najbardziej rzetelna punktacja w tej sytuacji.
Dodam jeszcze że nie liczymy dedów Krepla, Eastsida i Malej dziewczynki, ponieważ padli oni wcześniej, jeszcze przed wojną .. Tak więc:

Fragi zdobyte przez Securum:

Arhuzz (już nie bierze udziału w tej wojnie, jednak dziś walczył, także liczymy
2011-11-27 20:07:31 Gracz zginął na poziomie 52 , zabity przez Lectre,
2011-11-27 19:19:07 Gracz zginął na poziomie 53 , zabity przez Eastside, Wyrewolwerowany,

Ozi
2011-11-27 20:15:36 Gracz zginął na poziomie 154 , zabity przez Dedereq, Ogryz,

Foczy Przyjaciel
2011-11-27 19:59:46 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Mala Dziewczynka, Eastside,
2011-11-27 19:20:15 Gracz zginął na poziomie 91 , zabity przez Wyrewolwerowany, Teverix,
2011-11-27 18:14:28 Gracz zginął na poziomie 93 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,

Nill
2011-11-27 20:00:07 Gracz zginął na poziomie 60 , zabity przez Mala Dziewczynka, Agri,
2011-11-27 19:15:38 Gracz zginął na poziomie 61 , zabity przez Teverix, Wyrewolwerowany,
2011-11-27 18:53:26 Gracz zginął na poziomie 61 , zabity przez Teverix,
2011-11-27 18:50:04 Gracz zginął na poziomie 62 , zabity przez Teverix,
2011-11-27 18:32:08 Gracz zginął na poziomie 63 , zabity przez Eastside, Teverix,
2011-11-27 18:13:52 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Eastside, Krepel,

Prykowsky
2011-11-27 20:00:35 Gracz zginął na poziomie 57 , zabity przez Ogryz, Agri,

Ogarenko
2011-11-27 18:09:52 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Mala Dziewczynka, Eastside,

Slatorn
2011-11-27 19:41:58 Gracz zginął na poziomie 54 , zabity przez Eastside,

Finntroll
2011-11-27 20:12:14 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Lectre, Ryzy,
2011-11-27 20:06:16 Gracz zginął na poziomie 66 , zabity przez Dedereq, Eastside,

Zirovoth
2011-11-27 19:34:35 Gracz zginął na poziomie 56 , zabity przez Sergiej, Teverix,

to chyba wszystko z dziś ...

Fragi zdobyte przez Collegium:

Mala dziewczynka
2011-11-27 18:41:18 Gracz zginął na poziomie 88 , zabity przez Ozi, Trianos,

Eastside
2011-11-27 18:48:41 Gracz zginął na poziomie 106 , zabity przez Krepel, Ozi,

Lectre
2011-11-27 20:12:27 Gracz zginął na poziomie 56 , zabity przez Ryzy, Ozi,

Corina
2011-11-27 18:29:55 Gracz zginął na poziomie 59 , zabity przez Trianos, Ozi,

Sergiej
2011-11-27 19:56:38 Gracz zginął na poziomie 83 , zabity przez Ozi, Foczy Przyjaciel,

Wyrewolwerowany
2011-11-27 19:25:17 Gracz zginął na poziomie 57 , zabity przez Ozi, Eastside,
2011-11-27 19:11:34 Gracz zginął na poziomie 58 , zabity przez Arhuzz, Foczy Przyjaciel,


Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem. Ta punktacja jest najbardziej rzetelna, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Tak więc na dziś: 18:7 dla nas. Pozdrawiam, do jutra

Seku88
27-11-11, 23:42
Widzę że Wanel Rost do was dołączył, może w ogóle do Last legion się przyłączycie :D

dedereq
27-11-11, 23:42
Nawiązując do wypowiedzi Agriego dodam coś od siebie (szczególnie ta wiadomość idzie w kierunku Trianosa) - wszyscy dobrze wiemy, jaki jest Eastside i Sebek, jak potrafią zdenerwować i podnieść ciśnienie. Ale pragnę nadmienić, że Trianuszek też nie jest bez winy. Wracasz pijany z imprez/dyskotek, robisz coś złego i wyzywasz WSZYSTKICH po kolei, atakujesz graczy ze swojej gildii. W końcu któregoś dnia przegiąłeś pałę i zacząłeś bić Gwandera. Nie reagowawszy na jego prosby o zaprzestanie walki, bluzgałeś i groziłeś mu huntem. Nastepnie spiąłeś się z Sebkiem i Eastem, w wyniku czego Sebek powiedział ci o parę słów za dużo. Ty wielce urażony poleciałeś sie wypłakać Dzefrejowi, który usunął Sebka i Easta z gildii. Później ich zabiłes razem z Collegium. Dlatego deklaruje sie po ich stronie i wzywam - WSZYSCY WIERNI GRACZE, KTÓRZY CHCĄ NAUCZYĆ Tego tam ROZUMU, ZGŁASZAĆ SIE DO NAS! KTO POZOSTAJE WIERNY SECURUM (a nie zdradza nas jak Ozi) - ZGŁASZAĆ SIE DO NAS.

@NKWD albo Sleepwalkers - dzisiaj na akcji widziałem Master'Boltera oraz jego noobhara, który zdecydowanie utrudniał dojscie do walczących. Mam nadzieję ze podejmiecie kroki żeby to się już nie powtórzyło

laskowcowy
27-11-11, 23:53
WSZYSCY WIERNI GRACZE, KTÓRZY CHCĄ NAUCZYĆ CZARNEGO PAJACA ROZUMU, ZGŁASZAĆ SIE DO NAS! KTO POZOSTAJE WIERNY SECURUM (a nie zdradza nas jak Ozi) - ZGŁASZAĆ SIE DO NAS.


hahaha padam xD wierni gracze, a sami się z niedobitkami LL bratają xD

dedereq
27-11-11, 23:57
Mówię o Securum, nie o Collegium. Jak bili Małą Dziewczynkę to Collegium wzieło na akcję Eldokę na wolno :)

Siwor
28-11-11, 00:12
najlepiej się przelicytujcie kto kogo bierze z LL odliczcie na vt z gory na dol kto do kogo idzie jak na wf-e :D


sadysta-raz
wawro-dwa
wanel rost-raz
zly on- dwa.

Dwójki do collegium jedynki securum:D


Peace and love. Neutralstwo mi się zaczyna podobać. Zamiast się denerwować i myśleć mogę się śmiać:D

YEah! Dzefrej

voagar
28-11-11, 00:22
Nawiązując do wypowiedzi Agriego dodam coś od siebie (szczególnie ta wiadomość idzie w kierunku Trianosa) - wszyscy dobrze wiemy, jaki jest Eastside i Sebek, jak potrafią zdenerwować i podnieść ciśnienie. Ale pragnę nadmienić, że Trianuszek też nie jest bez winy. Wracasz pijany z imprez/dyskotek, robisz coś złego i wyzywasz WSZYSTKICH po kolei, atakujesz graczy ze swojej gildii. W końcu któregoś dnia przegiąłeś pałę i zacząłeś bić Gwandera. Nie reagowawszy na jego prosby o zaprzestanie walki, bluzgałeś i groziłeś mu huntem. Nastepnie spiąłeś się z Sebkiem i Eastem, w wyniku czego Sebek powiedział ci o parę słów za dużo. Ty wielce urażony poleciałeś sie wypłakać Dzefrejowi, który usunął Sebka i Easta z gildii. Później ich zabiłes razem z Collegium. Dlatego deklaruje sie po ich stronie i wzywam - WSZYSCY WIERNI GRACZE, KTÓRZY CHCĄ NAUCZYĆ Tego tam ROZUMU, ZGŁASZAĆ SIE DO NAS! KTO POZOSTAJE WIERNY SECURUM (a nie zdradza nas jak Ozi) - ZGŁASZAĆ SIE DO NAS.

@NKWD albo Sleepwalkers - dzisiaj na akcji widziałem Master'Boltera oraz jego noobhara, który zdecydowanie utrudniał dojscie do walczących. Mam nadzieję ze podejmiecie kroki żeby to się już nie powtórzyło

NKWD jest neutralne, Bolter jest ze sleepwalkers.

jakub00s
28-11-11, 07:02
Arhuzz (już nie bierze udziału w tej wojnie, jednak dziś walczył, także liczymy
2011-11-27 20:07:31 Gracz zginął na poziomie 52 , zabity przez Lectre,


@Dzefrej: Jeśli jesteś neutralem, przepraszam - nie wiedziałem, ale na przedostatniej akcji walczyłeś, wczoraj blokowałeś mnie więc cię zabiłem, czego żałuję. Dogadamy się na PW ;) Peace!

maja1414
28-11-11, 07:09
Master'Bolter był na akcji, ale jako widz, więc proponuję go nie bić... Tak więc gildie Red Rose, Sleewalkers i NKWD mogą grać jakby nigdy nic. Gwarantuję że ci co się bardzo nie włączali w wojne, nie będą atakowani

Obles
28-11-11, 07:58
Tak... i w tym momencie dederq pokazałeś właśnie czym się różnimy i jak wiele nas dzieli. Jak widzę, Wy zaczynacie "plucie się na forum", wyciągacie jakieś brudy... Okej, tylko pamiętaj, żebyśmy my sobie o kilku faktach nie przypomnieli, bo siedzieliśmy razem na VT przez pewien okres i wiele dowiedzieliśmy się o Was jak i o Waszych charach... "Pomyśl", czy warto grać nieczysto.
I Proszę Cię, co Ty porównujesz Sebka/Easta do Trianosa, chłopie! Czy kiedykolwiek ktoś z Collegium wyzywał Cię w taki sposób jak wyżej wymieniony Sebek? Czy ktokolwiek z Collegium okradł Cię na chociażby miedziaka? Hmy?
Ah i te twoje nawoływanie do wiernych graczy... Gracze właśnie pokazują wierność odchodząc z Securum i innych klanów i pomagając nam.
Securum się dzieli, Collegium jak jeden mąż staje do walki by po raz kolejny przelewać krew za dobro królestwa i byt niewinnych graczy.
Jest to pierwsza i ostania moja wiadomość w tym temacie. I tak wiem, że połowa nie zrozumie jego przekazu i co chcę Wam uświadomić. Wiem, też że nie uświadomię, ale co mi tam, Wasza sprawa, cześć!

KarolOs
28-11-11, 13:57
Selbo, mysle ze okradł, bo wasze collegium okradło Domek sebka, dokladniej Mistrza Miecza, miało tam inv cale collegium i securum po zabawie z jakiejs tam okazji, więc mało chyba wiesz o swojej gildi :)

Dzefrej, nie masz co sie bic bo nie masz normalnego chara tylko 50 lvl, który leci w 5 sekund.

Krystyna co ty gadasz? z niedobitkami LL? a widziales u nas jakiegos LL na akcji? u was Eldoka na Wolno z LL bił Sebka razem z Collegium więc jak na razie to wy bierzecie niedobitków LL -.-

Sirian12345
28-11-11, 15:06
@Dedereq

Master'Bolter jest w Sleep~~ wiec do nich pisz NKWD sie nie miesza...

Agri
28-11-11, 16:22
Wszyscy liderzy tych 3 gildii poinformowali mnie już, że pozostają neutralni, także proszę to uszanować i pozwolić im normalnie grać.
A Ty Krysiu nie wprowadzaj zamieszania niepotrzebnego, jeszcze nie masz do tego powodów.

siwyus
28-11-11, 16:30
Szczerze powiedziawszy myślałem, że to nastąpi szybciej :p
Oczywiście z całego serca kibicuje Collegium :D

Może do tematu nic nie wniosłem, ale musiałem wtrącić swoje 5 gr. Przepraszam ;]

Ozi
28-11-11, 16:44
Witam :) Ja też się wypowiem a co, wczoraj jak wszedłem na gre od dłuższego czasu od razu dowiedziałem się że jakaś wojna wynikła gdy mi wszystko opowiedzieli postanowiłem stanąć po stronie Trianosa i Collegium ponieważ było mówione że nie bijemy neutrali jednak było to cały czas łamane zwłaszcza gdy pare osób wpadło od nas po Master'Boltera ale były też wczesniejsze sprzeczki moje z Sebkiem więc to też zadecydowało o moim wyborze , Szkoda mi Jedynie że muszę walczyć przeciwko Agriemu i Teverixowi ale myśle że mimo tej wojny nic się nie zmieni w naszych relacjach. Co do Ciebie Dedereq mowisz że jestem zdrajcą a wcześniej sam mowiłeś że nie grasz i nie stajesz po żadnej stronie ale trudno bywa. Dzięki Agri za te słowa gdybym się obkupił na full i złapał więcej Supli od chłopaków to pewnie bym się jeszcze troche potrzymał :) Nie mam czasu na gre więc rzadko będę wchodził nie mniej jednak Biorę udział w wojnie. Pozdrawiam i życze sukcesów przeciwnikom ! ^^

maja1414
28-11-11, 17:11
Jak tak każdy stawia dłuższe wypowiedzi to i ja a co mi tam. Jak wiecie zapewne Sebek, East, Deder, Trianos i ktoś tam jeszcze mnie zabił (zaskakująco szybko :)). Można by pomyśleć, że powinienem być po stronie Collegium. No fakt dużo spoko ludiz takich jak Merv, Nill, Dzefrej itd. (można powiedzieć że wszyscy). Dlaczego nie byłem z Collegium??? Może dlatego, że wybrałem gildię Securum od początku i że nie powinienem odchodzić. Nie ma co czepiać się Oziego czy kogo innego,że wybrał tak a nie inaczej. Jego sprawa i nas to najmniej powinno interesować. Po dłuższej dyskusji (jakże zażartej) na vc dowiedziałem się np. ze to Trianos a nie kto inny wpadł na genialny pomysł bicia ludzi z gildii (mnie 2011-10-14 14:52:59). No trudno to przeżyłem, bo bylem wcięty i się nabijałem z Easta. Kolejnym powodem, była sytuacja która miała niedawno miejsce.
Czy bicie się dla żartów to PA??? Dla Trianos'a oczywiście. Pięknego popołudnia czy tam południa, Lectre wpadł na pomysł z kolegą (Lectre miał rs), aby pobić się przed dp. Oczywiście gdy Trianos to zauważył zaczął usilnie próbować zabić kolegę, bo jak on twierdził było to PA. Sytuacja się powtórzyła jeszcze raz.
Jak wiecie każdy najlepszego kumpla by bronił (a tym bardziej z rl). Dlaczego uważacie że te "ZUE" Securum robi PA? Jak 1 ded który był u nas w gildi to mój??? Nikt tym się nie zainteresował? Zero konsekwencji? Niech każdy sobie odpowie na to...
Jeśli łaska nie komentujcie tego posta jakimiś bezmyślnymi komentarzami, bo szkoda robić jakąś wojnę na forum.

Oczywiście chciałbym z grubsza przeprosić, że zabiłem Foczego Przyjaciela (powiem szczerze, że w tym trapie nie mialem innego wyboru). Mam nadzieję stary, że nasze relacje nam się nie zmienią.
Dziękuje za ciepłe słowa od Oziego (czego tak długo nie grałeś? Resp na raindarze był tylko dla mnie :)).
W sumie to wszystko...

P.S Mervakis i tak obiecałeś mi że odezwiesz się na vt na dzień dziecka, więc to cie nie ominie :D:D:D

Siwor
28-11-11, 17:35
Selbo, mysle ze okradł, bo wasze collegium okradło Domek sebka, dokladniej Mistrza Miecza, miało tam inv cale collegium i securum po zabawie z jakiejs tam okazji, więc mało chyba wiesz o swojej gildi :)

Dzefrej, nie masz co sie bic bo nie masz normalnego chara tylko 50 lvl, który leci w 5 sekund.

Krystyna co ty gadasz? z niedobitkami LL? a widziales u nas jakiegos LL na akcji? u was Eldoka na Wolno z LL bił Sebka razem z Collegium więc jak na razie to wy bierzecie niedobitków LL -.-

Drogi eastside... Uwierz mi że gdybym chciał mieszać się do wojny... miałbym postać dużo większą niż ten mój 51 lvl który siada w 5 sec. Wydaje mi się że wczoraj wyjaśniłem dlaczego nie walczę a ty to negujesz. Zabiłem Cie raz za to że nie słuchałeś moich poleceń. Gdybym miał Cię karać dalej za to, musiałbym również bić agriego, dederqa, michała i cała bandę moich znajomych którzy mi nic nie zrobili... Dlatego nie opłaca mi się to kumasz?

Inaczej mówiąc nie jesteś wart ich śmierci.

//Arhuzz.

KarolOs
28-11-11, 18:00
haha, Ty mnie zabiles mowisz? dobre! wtedy na trapie jak stalismy to ty tylko stałes i tą walke oglądales bo co zrobic 51 lvlem? Potem po walce dalismy loga bo po co walczyc 3 na 10 i jeszce w trapie? Ja zalogowałem przez przypadek, zalogowałem się na ogniu, tak bym nie padł ale o dziwo mozna sie zalogowac na ogien, nie wiedziałem i nie wiem czy ty mnie walnąles, wtedy byłem zszokowany jak sie na mnie wszyscy rzucili ze waliłem tylko ue i hape tawis więc nie patrzylem kto mnie bije ale jak widze na stronie zabiło mnie collegium, a ty moze walnąles tego marnego sd za 200 o ile go miałes bo z Tobą nie wiadomo, więc sie nie szczyc tutaj ze mnie zabiłes bo Ty tylko zebrałes ekipe z depo, która wyruszyła na nas i nic więcej, moze stales i cos im mówiles ale słabo to tam wyszło skoro dalismy loga :)

Siwor
28-11-11, 18:09
haha, Ty mnie zabiles mowisz? dobre! wtedy na trapie jak stalismy to ty tylko stałes i tą walke oglądales bo co zrobic 51 lvlem? Potem po walce dalismy loga bo po co walczyc 3 na 10 i jeszce w trapie? Ja zalogowałem przez przypadek, zalogowałem się na ogniu, tak bym nie padł ale o dziwo mozna sie zalogowac na ogien, nie wiedziałem i nie wiem czy ty mnie walnąles, wtedy byłem zszokowany jak sie na mnie wszyscy rzucili ze waliłem tylko ue i hape tawis więc nie patrzylem kto mnie bije ale jak widze na stronie zabiło mnie collegium, a ty moze walnąles tego marnego sd za 200 o ile go miałes bo z Tobą nie wiadomo, więc sie nie szczyc tutaj ze mnie zabiłes bo Ty tylko zebrałes ekipe z depo, która wyruszyła na nas i nic więcej, moze stales i cos im mówiles ale słabo to tam wyszło skoro dalismy loga :)

Ojej, widzę że prawdy nie znasz ale nie o to tu chodzi. Ważne jest to że padłeś od ludzi których prowadziłem więc ode mnie. Życzę powodzenia w wojnie. Aaa I nie uderzyłem Cię. Nie zdążyłem. ; (

Koniec napiny z mojej str. Ja jestem nic nie wiedzącym noobem i neutralem. Bijta się.

P.S- Co do kradzieży domku mistrza miecza zanim oskarżysz dowiedz się jaka jest prawda. Mógł go okraść kolega z twojej drużyny nawet więc... ;) (ale to już taka rada poza konkursem) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

KarolOs
28-11-11, 18:16
Prowadziłes, doprowadziłes ich do nas i na tym sie skonczyło, stałes i oglądales :D
Dziwne ze przedtem go nie okradli tylko po tym jak został nill okradnięty, no ale moze to ktos od nas, wszystko możliwe :)

Koniec spiny, miał byc temat informacyjyny a zrobił sie spam. Peace!

MyronQ
28-11-11, 18:38
Widzę że Wanel Rost do was dołączył, może w ogóle do Last legion się przyłączycie :D


Nie skomentuje kto wziął Klimczaka jak staliśmy w trapie w piątek ...

Nil Loth
28-11-11, 19:01
Nie chciało mi się tego wszystkiego czytać bo troszkę się rozpisaliście i zakladam że nic ciekawego nie napisaliście ale oskarżanie nas o kradzież domostwa sebka jest bezczelna, to bardziej w waszym stylu. Nie zdziwiłbym się jakbyście sami nawzajem się okradli : P

Agri
28-11-11, 19:02
Ludzie opanujcie się, takie wypowiedzi na prawdę nic nie wnoszą, nie ważne kto, jak i przez kogo padł, wojna już jest i to że sobie pogadacie o przeszłości już nic nie zmieni. Mam tylko nadzieję, że jak Plany B będą chciały wykorzystać zaistniałą sytuację, to skończymy odpier... szopki i nie damy sobie kasze dmuchać :). Ale to jak na razie bez znaczenia. Gl&hf

Uiop
28-11-11, 19:33
Informuję wszystkich, że Sleepwalkers pozostaje gildią neutralną i nie bierze udziału w walkach. W takiej sytuacji opuszczam gildię i nic nie łączy pozostałych z moimi fragami.

Uwolniona Mysl
28-11-11, 20:08
Nie skomentuje kto wziął Klimczaka jak staliśmy w trapie w piątek ...

Klimczak jest graczem neutralnym :)
PS Agri - nie bój się,od nas nikt grać nie będzie
A co do mojej obecności na akcji Collegium,powiem krótko żałuję że to nie był Eastside ale Sebek też może być ;)

maja1414
28-11-11, 20:40
Mógłbym prosić jakąś odpowiedzialną osobę z Collegium, aby zrobiła spis swoich członków tutaj w tym temacie, bo nie chce zgadywać kogo mam bić a kogo nie ;)

Nil Loth
28-11-11, 20:43
Collegium nie jest odpowiedzialne bo okrada domki innych więc przepraszam nie dostaniesz

Seku88
28-11-11, 20:50
Oj tam się spinacie wszyscy. Mi osobiście nikt za skórę nie zalazł i do nikogo urazy nie mam, to że walczymy miedzy sobą nie oznacza że nie szanuję ludzi z Securum :). Traktuje tą wojnę jako element rozgrywki, zawsze to trochę ciekawsze niż wbijac cały czas poziom, zwłaszcza że większośc trudniejszych questow mam wykonane ;p

jakub00s
28-11-11, 21:41
Pokój wam, bracia.

Pragnę uroczyście oświadczyć wszystkim czytającym ten nędzny post, iż dwóch kompanów, połączonych godzinami wspólnej gry, wyłamuje się spod jarzma krwawej wojny, niszczącej to, co budowaliśmy tak długo... Żaden z nas nie potrafił walczyć przeciwko kolegom, wiernym kompanom, z którymi wcześniej wytrwale budowaliśmy więzy przyjaźni...

http://img444.imageshack.us/img444/5224/peacewa.png

My już wygraliśmy wybierając rozum, niż miecz. Nie potrafimy walczyć mając kolegów po obu stronach. Po pierwszej akcji zrezygnowaliśmy z walki przeciw sobie. I chociaż na chwilę podzielił nas (nie dotyczący nas) spór, wróciliśmy do normalnego życia.

Obie strony tracą po jednym członku, więc chyba nie wpłynie to specjalnie na losy walki. Apeluję o wstrzymanie broni w naszym kierunku.

Jak najszybszej zgody oraz wstrzymania walk,

Lectre, Foczy Przyjaciel

cinkiwonsz
28-11-11, 22:36
Mam nadzieję, że sytuacji, o której pisze Dedereq, już nie będzie. Master'Bolter zadeklarował neutralność, natomiast Uiopek opuścił gildię i za jego poczynania nie odpowiadamy. Jeśli któryś z nas się wyłamie, proszę o kontakt z Haurixem lub pod jego nieobecność ze mną. Postaramy się wyjaśnić.

Andreas
30-11-11, 15:04
Wszyscy liderzy tych 3 gildii poinformowali mnie już, że pozostają neutralni, także proszę to uszanować i pozwolić im normalnie grać.
A Ty Krysiu nie wprowadzaj zamieszania niepotrzebnego, jeszcze nie masz do tego powodów.


Jakoś jestem w RR, i widze że informacja Lidera nie dotarła do niektórych "cięższych" graczy. Dziś w godzinach porannych (pomiędzy 9 a 10), zostałem zaatakowany przez 2 graczy, a następnie dołączył 3... Chodzi o Wyrewolwerowanego (dedereq, jednakże nie łącze tych 2 postaci), Sergieja (pełnoprawnego członka Securum), oraz w "drodze powrotnej" Myrona (niegdyś członka Securum).
Całe to pieprzenie o niebiciu neutrali o kant dupy rozbić? Nie ma u was w gildii szacunku do postanowień Lidera? I jak mam na to patrzeć... ? skoro ja zostałem zaatakowany to reszta RR też ma się pilnować?

Andreas

Agri
30-11-11, 16:06
Przepraszam za nich, mam nadzieję, że nie padłeś. Jeśli jednak tak, to zgłoś się do mnie, a spróbuję to jakoś zrekompensować .. A z tymi osobami pogadam w odpowiedni sposób najszybciej jak to możliwe.

negrula
30-11-11, 17:47
Poza tym doszły mnie informacje, że Wyrewolwerowany dziś jeszcze bił Herę z klanu RR.

Agri mam nadzieję, że jako lider ich ogarniesz w miarę szybko i sprawnie.

Andreas
30-11-11, 18:57
Nie padłem pomimo pełnego respa abitańców którego przebiegłem wkoło :)
To nie pierwsza akcja tych 2 kolesi i żałuję że wcześniej nie poinformowałem. ale może oni by się wypowiedzieli? To przypomina trochę jakby rodzice usprawiedliwiali swoje dzieci...

Goleczek
30-11-11, 21:33
"Ja Zyg nie biore udziału w wojnie, do nikogo nic niemam.
Rozmawiałem z graczem agri powiedział ze klan Securum nie bedzie mnie bił,
mam nadzieje ze dotrzymaja tych slów

Agri
30-11-11, 22:20
Starcie z dnia dzisiejszego:

Fragi dla Collegium & Przyjaciół (Miczua, Kubush, Andreas, Uiopek):

Agri:

2011-11-30 21:55:41 Gracz zginął na poziomie 128 , zabity przez Uiopek, Trianos,

Eastside:

2011-11-30 21:55:31 Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Krystyna, Miczua,

Mala dziewczynka :

2011-11-30 22:16:27 Gracz zginął na poziomie 87 , zabity przez Uiopek, Ozi,

Fragi zdobyte przez Securum:

Miczua:

2011-11-30 21:50:04 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Eastside, Teverix,

Krystyna:

2011-11-30 21:48:58 Gracz zginął na poziomie 97 , zabity przez Teverix, Mala Dziewczynka,

Uiopek:

2011-11-30 21:47:45 Gracz zginął na poziomie 88 , zabity przez Agri, Teverix,
2011-11-30 17:18:03 Gracz zginął na poziomie 89 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,

Karras:

2011-11-30 17:07:29 Gracz zginął na poziomie 55 , zabity przez Agri, Mala Dziewczynka,

Selbo:

2011-11-30 21:51:14 Gracz zginął na poziomie 81 , zabity przez Eastside, Teverix,

Colens:

2011-11-30 17:20:21 Gracz zginął na poziomie 91 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,

Spectator:

2011-11-30 21:48:59 Gracz zginął na poziomie 86 , zabity przez Eastside, Agri,


Czyli z dziś: 8:3 dla nas, ogólnie 26:10 dla Securum.
Dzięki za dziś, mam nadzieję że wybiegniecie kiedyś jeśli będzie nas po równo, a nie dopiero gdy zbierzecie full team :P. Dobranoc

dedereq
30-11-11, 22:40
Za sytuację z Andreasem przepraszam, okazało się że został oskarżony o coś przez mojego rl kolegę, polecieliśmy cię zabić. Więcej ataków nie będzie, przynajmniej z mojej strony.
Co do reszty RR to nie atakuję waszych graczy, nie miałem do czynienia z jakąś Herą i nie biłem jej. Pierwszy raz o typiarze słyszę.
Peace!

Edit - oczywiście gratuluję obu stronom fragów. Już niedługo będe miał kompa to dołącze do walki :*

negrula
01-12-11, 00:16
Co do reszty RR to nie atakuję waszych graczy, nie miałem do czynienia z jakąś Herą


Tak się okazuje Dedereq, że znam bardzo dobrze z rl Herę i nie miał powodu by kłamać skoro nawet nie zna Wyrewolwerowanego..
Tak więc odpowiedź nasuwa się sama..

Poza tym podczas tego byłam obok na kompie i widziałam wszystko. Tyle mam do powiedzenia.

maja1414
01-12-11, 05:21
Deder następnym razem nie słuchaj się Myrona, bo bajki tworzy, a nasza gildia za to obrywa... A co do Andreas'a bloczenie to też pomaganie. Nie wiem co dalej się toczyło, bo musiałem bardzo szybko lognąć (jakbyście za mną pobiegli to po 10min musiałbym wam dać się zabić :D)

MyronQ
01-12-11, 05:36
Deder następnym razem nie słuchaj się Myrona, bo bajki tworzy, a nasza gildia za to obrywa... A co do Andreas'a bloczenie to też pomaganie. Nie wiem co dalej się toczyło, bo musiałem bardzo szybko lognąć (jakbyście za mną pobiegli to po 10min musiałbym wam dać się zabić :D)

Skąd masz pewnośc że akurat mnie?

maja1414
01-12-11, 05:53
Bo albo Deder wała wciska i poszliście bo wam się nudziło, albo tobie nie pasowało coś i pobiegliście po niego nie wiem po jaką cholerę. Ja tam bym się przyznał do błędu.

EDIT. Co do Hery... Hera Poziom 38, Czarodziej. Pozdro na 38 lvl się porywać. Nie dziwię się ze lider Red Rose jest zła.

MyronQ
01-12-11, 05:57
nie tylko ja jestem jego rl więc ogarnij troche ..

KarolOs
01-12-11, 07:16
Andreas dołączył do wojny, nie tylko bloczył ale też mnie bił :D

MyronQ
01-12-11, 07:44
Andreas dołączył do wojny, nie tylko bloczył ale też mnie bił :D

No to nie wiem po co on sie skarży na forum w takim wypadku :D

Andreas
01-12-11, 10:41
dołączyłem po fakcie. teraz rozumiesz?

dedereq
01-12-11, 13:03
Akcja z Herą jest zupełnie nieprawdziwa i to jest już wasza propaganda. Ale ok, spoko - tylko po co mialbym tracic fraga na 38 poziom?

maja1414
01-12-11, 20:42
Ale wam się nudzi. Informuję, że od teraz jak moi koledzy z bardzo walecznej gildii jeszcze raz zabiją jakiegoś radoma bez powodu, a wy mi to udowodnicie to zostanę neutralem. (Tak jak Foczy Przyjaciel i Lectre). Nie jest moim celem walka z Collegium po to aby zabijać radomów bez powodu....

jakub00s
01-12-11, 21:41
Ale wam się nudzi. Informuję, że od teraz jak moi koledzy z bardzo walecznej gildii jeszcze raz zabiją jakiegoś radoma bez powodu, a wy mi to udowodnicie to zostanę neutralem. (Tak jak Foczy Przyjaciel i Lectre). Nie jest moim celem walka z Collegium po to aby zabijać radomów bez powodu....

W tym rzecz. Jednym z powodów mojego nie udziału w wojnie jest brak celu. No bo skoro sam nie zabijam randomów, funkcji pvp używam tylko, gdy ktoś bardzo negatywnie się do mnie odnosi, więc jaki jest cel walki przeciwko ludziom o identycznym podejściu?

hipoDzik490
01-12-11, 22:00
Jak to się mówi krowa która najmniej mleka daje najgłośniej ryczy.Dedereq ja wole być czarnym pajacem niż zostawiać i logac na akcji gdy cala paczka jest w trapie.Nie ma odchodzenia już do neutrali jakiekolwiek deklaracje nie już będą brane pod uwagę

maja1414
02-12-11, 06:54
W sumie masz racje. Jak walczyć to do końca :D

Mam tylko propozycję. Jak wiemy wojna z LL trwała bardzo długo...
Proponuję, aby określić ilość fragów.
Podaję przykład
jest 100:15 fragów dla Gildii A. Gildia B przegrywa i jest zobowiązania do zapłacenia kontrybucji
Kontrybucja- Opłata za zaniechanie agresji terytorialnej. Stosowana w celach represyjnych.
Kontrybucja wynosiła by (tu sie posłużę wzorem) x-y=z
gdzie
x- ilość fragów zwyciężonej gildii (przypuśćmy 100)
y-ilość fragów przegranej gildii
z- suma którą otrzymamy poprzez różnicę obu czynników.
Podobne rozwiązanie jest w grze zwanej tibia. Można również zamiast ilości fragów określić datę końca walk. Bylo by to bardzo ciekawe rozwiązanie, bo bicie się pół roku jest bez sensu... W tym czasie LL sobie będzie na legalu expił (Waski już wrócił, Wawro ostatnio zalogował).

Ale się nakręciłem na ten pomysł. Można by w przyszłości (tu kieruję prośbę do Mistrzów gry) zrobić taki system wojen. Był by on bardziej klarowny, co ułatwiło by walki. Dodałbym wtedy jeszcze opcję, że gdy 2 gildie są w stanie wojennym mogą nawzajem się bic bez konsekwencji.

maja1414
02-12-11, 09:06
Wybacz inaczej powiem. Znowu zaczął grać po przerwie...

Nil Loth
02-12-11, 13:32
Taverix- a Ty jak zwykle nic nie rozumiesz.



Tu nie chodzi o wojne, o zabijanie ni o fragi. Twoje rozumowanie sprowadza się pozabijamy się for fun i wszystko wróci do normy, nie? Nikt z nas nie szpocznie póki nie wyplenimy z tego świata chciwości, fałszu, kłamstwa, złodziejstwa i zabijania ludzi bez przyczyny. Co ostatnimi czasy udaje się wam tak dobrze reprezentować (żeby nikogo nie obrazić nie mówię tu o was wszystkich).

Pozdrawiam
Nill- ave Collegium

Siwor
02-12-11, 13:38
Teverix. Uwierz mi że to nie przejdzie bo ludzie nie są słowni i nikt Ci nic nie wypłaci. Po 2... W rl tibi jak sie ludzie biją to za każdego fraga dostają po 1k (bo to chyba najmniejsza stawka jak pamiętam) bo nie chcą tracić kasy na dawanie innym tylko na supple i na blessy I niktomu nie chodzi o kase :D. Nawet gdybyś wprowadził limit fragów tutaj... to i tak by po Cb wpadali Nie znasz ludzi jeszcze? :> Pomysł z dodaniem wojen ok. Zeby fragow nie tracic byloby super. (tylko nie wiem czy miałby ktoś z nami jakiekolwiek szanse "skromniś") Co do waskiego i reszty. Nie skorzystają na tym jak się bijecie... bo jak bd zagrożenie od ich strony wymyślimy jak to wrócić do wczesniejszego stanu bycia. Wydaje mi się że nakręciłeś się zbyt wcześnie. Bo zobacz racjonalnie... dajmy na to COllegium wygyrwa... i macie do zapłacenia 300k... eastside i sebek już się palą by zapłacić to Trianosowi i reszcie wręcz w kolejce stają :DD. To samo z drugiej str :D NIE DA RADY NIE TUTAJ!

//Dzefrej ave neutrals!!!!!!

Agri
02-12-11, 14:43
Jak to się mówi krowa która najmniej mleka daje najgłośniej ryczy.Dedereq ja wole być czarnym pajacem niż zostawiać i logac na akcji gdy cala paczka jest w trapie.Nie ma odchodzenia już do neutrali jakiekolwiek deklaracje nie już będą brane pod uwagę


Czyli jeśli ktoś teraz chce się odłączyć od wojny, bądź któraś ze stron będzie chciała się poddać, to hunted 4ever, tak ?

maja1414
02-12-11, 16:46
Teverix. Uwierz mi że to nie przejdzie bo ludzie nie są słowni i nikt Ci nic nie wypłaci.

No właśnie ludzie się dzielą na tych co mają honor i tych co są pyszni.
Podam taką refleksję:
1. Jeśli przegrałeś wojnę umiesz się do tego przyznać? Czy próbujesz akcji "kamikadze", czyli tak jak to robiło LL zalogowało raz na tydzień zabiło 2 osoby padało i tak w kółko?

@UP
Tak jesteś nadal hunted, bo przecież jak to możliwe że po wojnie jest wolny?
Nie będę podawał przykładów z życia bo nie znam takich...

Agri
02-12-11, 16:59
No tak, ale to specyficzna i dziwna wojna :D. Ale nie ważne, chciałem tylko żeby Trianos odpowiedział i co najwyżej rozwiał moje wątpliwości :)

makmej
03-12-11, 14:41
Z powodów prywatnych oraz takich że nie mam co robić wracam do gry oraz postanowiłem stanąć po stronie Securum. Wiem że pewnie Collegium ma racje ale po prostu jestem wierny moim dawnym kolegom. Jeśli macie jakąś sprawe (ludzie z Collegium) to zawsze służę pomocą.
Pozdrawiam

maja1414
04-12-11, 21:40
2011-12-04 21:36:31 Gracz zginął na poziomie 128 , zabity przez Lai, Trianos,

Na combo. Dobry trap gz :D

Szkoda że boicie się na otwartą wyjść, ale ładnie ładnie :)
PLAN C peace!

KarolOs
04-12-11, 22:12
COLLEGIUM = PLAN C !

Nie no chłopaki dzisiaj sie popisaliscie, miała byc wojna a uciekliscie na swojego trapa na karczme haha! Zabiliscie od nas, 2 dobra robota możecie być z tego dumni.

tak btw. Ile mam zaplacic zebym mógł spokojnie grac? :(:(

Yuri
04-12-11, 23:28
statystyki ? :(

Agri
05-12-11, 06:04
Przypiszę zaległe fragi dziś po pracy :P.

Seku88
05-12-11, 07:26
Mi po pijaku kazali grać i padłem ! nie pamiętam nawet jak xD

KarolOs
05-12-11, 07:50
Krystyna, zalogowałes sobie między nami :D piękne to było.
Fragi sie nie liczą, jak to Blood mówił: "Kto expi ten wygrywa "!

Agri
05-12-11, 15:23
Mi po pijaku kazali grać i padłem ! nie pamiętam nawet jak xD

Już chyba to gdzieś słyszałem :>.

Dobra dopisujemy zaległe fragi:

Punkty dla Collegium & Friends:

Makmej:

2011-12-03 15:06:19 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Colens, Trianos,

Eastside:

2011-12-03 18:46:59 Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Mervakis, Uiopek,

Agri:

2011-12-04 21:36:38 Gracz zginął na poziomie 126 , zabity przez Andreas, Colens,

Mała dziewczynka:

2011-12-03 15:13:36 Gracz zginął na poziomie 89 , zabity przez Uiopek, Trianos,

Dedereq:

2011-12-03 18:45:55 Gracz zginął na poziomie 106 , zabity przez Mervakis, Colens,

Teverix:

2011-12-04 21:36:31 Gracz zginął na poziomie 128 , zabity przez Lai, Trianos,


Punkty dla Securum:

Furya:

2011-12-03 18:44:34 Gracz zginął na poziomie 103 , zabity przez Eastside, Dedereq,

Zyg:

2011-12-03 14:55:06 Gracz zginął na poziomie 73 , zabity przez Makmej, Eastside,

Karras:

2011-12-05 14:45:47 Gracz zginął na poziomie 57 , zabity przez Wyrewolwerowany, Corina,

Krystyna:

2011-12-04 21:41:59 Gracz zginął na poziomie 96 , zabity przez Mala Dziewczynka, Eastside,



Podsumowując - dodałem dziś 10 fragów: 6 dla Collegium, oraz 4 dla Securum. Tak więc ogólnie mamy 30:16 dla Securum.

Chciałbym jeszcze dodać, że dwóch graczy: Mala Sela i Ogryz, dołączają się do wojny po stronie Securum.

Pozdrawiam

bilsom
05-12-11, 15:32
Panie Agri ja tu nie widze kolegi makmej :)

maja1414
05-12-11, 16:17
Mi po pijaku kazali grać i padłem ! nie pamiętam nawet jak xD

Haha to samo do mnie Deder dzwoni... Najśmieszniejsze jest to że tak się napaliłem że gdy dobiegłem tam do trapa. W 1 sec na combo spadłem, a ja myślałem że żyję i tapen tawis spamowałem nadal. Dopiero po 10 sec ogrnołem, że jestem w temple.

Stros
05-12-11, 16:22
@Agri
30-11-11, 21:33
"Ja Zyg nie biore udziału w wojnie, do nikogo nic niemam.
Rozmawiałem z graczem agri powiedział ze klan Securum nie bedzie mnie bił,
mam nadzieje ze dotrzymaja tych slów

Zyg nie brał udziału w akcjach. Nie liczy się.

Qlimer - 100 % NEUTRAL nie wiem dlaczego akurat jego liczysz. Wiadomo,
że to nie jedyny neutral zabity w ostatnich dniach przez securum.

Goleczek
05-12-11, 16:39
Rozumiem, że jestem członkiem jednej ze stron, ale skoro pisałem z liderem Securum ze mogę zostać neutralny, to nie bylem gotowy na to ze pewnego dnia wpadna po mnie na respa i doliczą to jako zdobycz wojenną.

KarolOs
05-12-11, 16:44
Zyg - jest w collegium i frag sie liczy, co do qlimera zgodze sie, jest neutralem wiec fraga Agri usun.

Agri
05-12-11, 17:22
@Bilsom

Zedytowane - Makmej dodany (przeoczyłem to), Qlimer usunięty.

@Lai

Zyg jest graczem Collegium i jego lvl jest powyżej 50, więc jest zaliczany do fragów.
Jeśli ktoś z Waszej gildii nie chce brać udziału w wojnie, to niech po prostu z niej wyjdzie, a zazna świętego spokoju.

Zgodzę się z tym, że obiecywałem mu nietykalność, jednak nie jestem w tej gildii sam, każdy ma takie same prawa i o wszystkim decydujemy demokratycznie. Został zabity dla tego że się trapujecie, bądź nie chcecie wychodzić z PZ, a jak wojna to wojna, na kogoś trzeba się rzucić ;). Tak jak mówiłem, w każdej chwili ludzie mogą opuścić Waszą gildię, tak jak u nas zrobił to Lectre, Arhuzz czy Foczy - są neutralami i jest im dobrze.

Co do Qlimera, jest tak samo jak Ogarenko RL'em Krepla... Wiemy że zarówno Krepel jak i Ogarenko uczestniczyli w conajmniej jednej akcji, więc Qlimer został zakwalifikowany jako Wasz ziomek... Ale usunąłem go wedle Waszej woli.

Także panowie bez spiny :)

siwyus
05-12-11, 17:54
Zgodzę się z tym, że obiecywałem mu nietykalność, jednak nie jestem w tej gildii sam, każdy ma takie same prawa i o wszystkim decydujemy demokratycznie. Został zabity dla tego że się trapujecie, bądź nie chcecie wychodzić z PZ, a jak wojna to wojna, na kogoś trzeba się rzucić . Tak jak mówiłem, w każdej chwili ludzie mogą opuścić Waszą gildię, tak jak u nas zrobił to Lectre, Arhuzz czy Foczy - są neutralami i jest im dobrze.

Trzeba było napisać mu to zanim go zabiliśćie :D

Goleczek
05-12-11, 18:01
Dokładnie nie grałem na altaronie jakies 2-3 miechy wrocilem tydzien temu, nie wiem z jakiego powodu jest wojna. Bylem wczesniej w Collegium i nadal będę jego członkiem. Sivy ma rację, skoro miałem sie nie martwic atakami, a potem zostałem zabity to jest cośnie tak prawda?

@
Down

Ja nie płacze o deda tylko o to ze frag na mnie nie powinien być liczony.Jak lider gildii mówi że nie mam sie co martwić czyli oficjalnie nie byłem zamieszany w wojne i koniec. Agri sam potwierdził to.
Skoro był taki nakaz (A raczej to sobie wymyśliłeś) To czemu nikt o tym nie wiedział? Nikt nie czyta w myślach.

Siwor
05-12-11, 18:08
@Up.

Będziesz nadal w Collegium bd padał to nie płacz na forum... I FRAGI BĘDĄ się zaliczać.

Był nakaz kto nie chce walczyć ma wyjść z gildi. Nie zrobiłeś tego, bd padał proste jak dup*****.

macie problemy: JESTEM WIERNY GILDI! (chyba tylko nazwie) strzała.

Stros
05-12-11, 19:00
Zgodzę się z tym, że obiecywałem mu nietykalność, jednak nie jestem w tej gildii sam, każdy ma takie same prawa i o wszystkim decydujemy demokratycznie.

Zginął bo nie masz wpływu na członków swojego klanu.


Został zabity dla tego że się trapujecie, bądź nie chcecie wychodzić z PZ, a jak wojna to wojna, na kogoś trzeba się rzucić ;)


Czyli zginął bo Securum jest sfrustrowane taktyką Collegium ;)

maja1414
05-12-11, 20:31
Jesteśmy zdruzgotani waszą "taktyką" Która mówi:
1. Bijemy się bijemy jak jest na 8 na 3
2. Nie logamy, lub idziemy na trapa (bo tak najłatwiej zabić kogoś, przykładem jestem ja) bo jest po równo u nas i u nich.

Spójrzcie prawdzie w oczy. Bez Oziego (mojego wzoru do naśladowania w tej grze) jesteście na przegranej pozycji. Gdy 1 akcja była, wybiegłem wam z Elżbiety gdzie powinienem 2x paść, potem porobiłem was na minosach a na koniec na trapie, gdzie padł Ozi, a dlaczego???!!! Bo Trianos zostawiłeś go wtedy i spie... uciekłeś.

Jeśli to nazywacie "taktyką" to może my też będziemy stać na trapie i czekać 3h aż wpadniecie.

dedereq
06-12-11, 07:05
Zgodzę się z Teverixem, bo bicie się w 8 na 3 jest fajne, o ile jest się w tych 8 ^^

Foka666
06-12-11, 07:37
Nie zgadzam się :)

makmej
06-12-11, 08:07
Zgodzę się z Teverixem, bo bicie się w 8 na 3 jest fajne, o ile jest się w tych 8 ^^
Like it ;D piwo mu!
hm nie umiem normalnie cytowac;/

jakub00s
06-12-11, 19:51
Zgodzę się z Teverixem, bo bicie się w 8 na 3 jest fajne, o ile jest się w tych 8 ^^
Like it ;D piwo mu!
hm nie umiem normalnie cytowac;/

W prawym dolnym rogu pod postem, który chcesz za cytować znajduje się magiczny klawisz "cytuj"

Wawro
09-12-11, 12:48
Hahaha faza wojna haha :d

dedereq
09-12-11, 21:36
Nasz Mistrz tez zaliczył deskę ;[

Eastside

2011-12-09 21:03:33 Gracz zginął na poziomie 106 , zabity przez Trianos, Uiopek,

Mala Dziewczynka

2011-12-09 20:59:32 Gracz zginął na poziomie 89 , zabity przez Don Browaro, Ryzy,

Mala Sela

2011-12-09 21:04:05 Gracz zginął na poziomie 144 , zabity przez Miczua, Colens,

Agri

2011-12-09 21:04:22 Gracz zginął na poziomie 128 , zabity przez Mervakis, Ryzy,

Sergiej

2011-12-09 20:54:39 Gracz zginął na poziomie 83 , zabity przez Nill, Uiopek,

Dedereq

2011-12-09 21:03:55 Gracz zginął na poziomie 107 , zabity przez Mervakis, Colens,

TO FRAGI OD SECURUM. Dzisiaj nam nie pykło i nikogo nie zabilismy ;)

Peace ;*

Siwor
11-12-11, 00:28
yoyo

http://imageshack.us/photo/my-images/43/rafaly.png/
@makmej
za to go zaatakowałem za słowa "dzefrej się sprzedał sebek tak mówi" - Po rozmowie z sebkiem on powiedział że nic takiego nie mówił jednak więc kłamał.

Poleciałem z tisya, usiadłem... zalogował collegium zabił makmeja. Nie była to odemnie informacja że ma pzta.

arhuzz.

ps Strzała wam jutro odrabiam a kłamca padnie papa

@ Ps 2 : ktoś ma z tym problem że makmej padł? Prosze bardzo. czekam na Pw i na grze. STRZAŁECZKA

blanko2222
11-12-11, 09:20
oj dzefrej wczoraj za mocno chyba miałeś

ps nie wchodź w 'hejterska' strefe yt , bo pozniej sam hejtujesz

Nil Loth
11-12-11, 09:42
Ja nie mam z tym żadnego problemu

Agri
13-12-11, 23:44
http://www.youtube.com/watch?v=NeHggzcrjtA#movie_player

2:00 Nill'u :>

maja1414
14-12-11, 11:37
A więc wczorajsza akcja:

Punkty dla Securum

Lai

2011-12-13 21:52:02 Gracz zginął na poziomie 81 , zabity przez Teverix, Mala Dziewczynka,

Uiopek

2011-12-13 21:53:07 Gracz zginął na poziomie 87 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,
2011-12-13 21:40:01 Gracz zginął na poziomie 89 , zabity przez Celnooki, Teverix,

Nill

2011-12-13 21:51:25 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Teverix, Mala Dziewczynka,
2011-12-13 21:45:59 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Sadysta,
2011-12-13 21:39:39 Gracz zginął na poziomie 66 , zabity przez Mala Dziewczynka, Eastside,

Eazyska

2011-12-13 21:41:30 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Eastside, Teverix,

Don Browaro (miałeś farta bo takiego reda ci tam na staku zostawiłem, że aż szkoda gadać :))

2011-12-13 21:39:30 Gracz zginął na poziomie 129 , zabity przez Mala Dziewczynka, Teverix,

A teraz dla gildi Collegium

Eastside

2011-12-13 22:06:26 Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Ozi, Trianos,

Sadysta Nie wiem po co go biliście. Chłopak chciał zobaczyć jak wyglądają wojny na altaronie teraz, a wy od razu go bijecie... Wojna z nimi już się dawno skończyła to co nawet nie mogą wejść sobie zobaczyć jak się walczy? Doliczmy jego fragi do wojny trudno.

2011-12-13 21:53:22 Gracz zginął na poziomie 78 , zabity przez Ozi, Rectus,
2011-12-13 21:51:14 Gracz zginął na poziomie 79 , zabity przez Uiopek, Ozi,

Corina

2011-12-13 21:55:06 Gracz zginął na poziomie 59 , zabity przez Lai, Rectus,
Edit: Jescze kiedyś

Makmej

2011-12-11 23:30:52 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Colens, Trianos,
2011-12-11 00:16:55 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Colens, Uiopek,


Reasumując wynik wojny jak narazie 38:28 dla gildii Securum. Chyba lepiej wam na staku idzie. A Ozi ale maiłeś farta. Bomba mi nie zadziałała. Tak byś też deskę zaliczył ^^

Agri
14-12-11, 17:43
Widzę, że od wczoraj zrekrutowaliście kolejne 4 osoby hahaha :D. Teraz będziecie dopiero w 25 wyskakiwać co ? ;p

Tisaya
14-12-11, 17:49
Widzę, że od wczoraj zrekrutowaliście kolejne 4 osoby hahaha :D. Teraz będziecie dopiero w 25 wyskakiwać co ? ;p

Ja tylko czekam na moment, w którym podczas OB wyskoczy zza krzaka Last Legion w Waszych barwach. :D hihi

Mervakis
14-12-11, 17:50
A ja mam takie pytanko - planujecie zmienić nazwę na "ostatni legion securum"?

KarolOs
14-12-11, 17:55
Ta, a Klimczak Potato u was lata i tez był w planie B :D

zbierajcie mase zbierajcie :D bez tych ludzi jestescie nikim bo zeby bylo collegium vs POŁOWA securum to byscie dostali więc musicie nazbierac mase :D

Siwor
14-12-11, 18:07
Sadysta- Gracz atakował trianosa z SD gdy go pod dp biliście. Potem na akcji miał pzta wbitego na graczach COllegium. Czekam na waskiego wanel rosta i wawra. Za wszelką cenę chcecie wygrać tę wojnę... Dla mnie to sposób "Frajerski". Klimczak był na początku servera z Securum, potem jak odeszliśmy był z planem. W czasie wojny LL vs Securum, Collegium nie walczył.

A ludzie z tego co mi wiadomo dochodzą sami jak to tłumaczą "Chcemy pomóc zabić eastside" a dlaczego? Sam pomyśl.


Z tego co widze to zbieracie LL a tracicie weteranów securum. Ale czy przyjęcie 2-3 osób a stracenie jakiś 5 jest opłacalne? Hmm ja nie wiem... tylko 2 z matmy.

voagar
14-12-11, 18:07
Ta, a Klimczak Potato u was lata i tez był w planie B :D

zbierajcie mase zbierajcie :D bez tych ludzi jestescie nikim bo zeby bylo collegium vs POŁOWA securum to byscie dostali więc musicie nazbierac mase :D

Dostałes jedynke z przyrody?

KarolOs
14-12-11, 18:17
Dzefrej, sluchaj Klimczak potato był w Planie B i to jest wazne, jeszcze sam wziales od niego payment 500k za to ze byl w planie a teraz go bronisz, haha

Dobra, co mnie to obchodzi stary ze chcą mnie zabic niech se biją ile wlezie, co ty myslisz ze ten altaron to jest moje zycie? Ja mam w to wyjebane i tyle.

Tracimy weteranów securum? a kogo stracilismy?
Zresztą, to tylko gra, więc o co wam chodzi? o to ze wezmiemy paru ludzi z Last Legion i przegracie? bo wiecie ze oni cos potrafią ogarnac, a ludzie od was co pobraliscie nigdy nie walczyli i nie ogarniają?

voagar
14-12-11, 18:22
Dzefrej, sluchaj Klimczak potato był w Planie B i to jest wazne, jeszcze sam wziales od niego payment 500k za to ze byl w planie a teraz go bronisz, haha

Dobra, co mnie to obchodzi stary ze chcą mnie zabic niech se biją ile wlezie, co ty myslisz ze ten altaron to jest moje zycie?

Tracimy weteranów securum? a kogo stracilismy?
Masz racje, lepiej pouczyc sie do testu, ktory notabene juz niedlugo!

KarolOs
14-12-11, 18:27
Na pewno wole sie pouczyc niz grac w altaron :)

bilsom
14-12-11, 18:34
east po co się pocisz i się spinasz dobrze wiesz, że sobie biedy naklepaliście i tyle, nawet Mala Sela opuścił wasze szeregi bo nie godził się na to by ktoś z LL był z wami ;)

Agri
14-12-11, 18:36
Jakby nie było, na naszych akcjach byli jednorazowo członkowie byłego LL, po jednym graczu (raz był Wanel, drugi raz Sadysta) - czyli jak łatwo policzyć Securum pomaga 1 osoba.

Przejdźmy do Collegium, tu zaczyna być ciekawie :D. Dobra liczmy: Andreas, Miczua, Kubush, Rectus, Arhuzz, Uiopek, Yogi Muci, Klimczak i pewnie inni których jeszcze nie wyliczyłem.

Więc łatwo wyciągnąć kto jest większą pizdą, pomijając już haniebny dla Was fakt, że Wasza gildia sama w sobie liczy 2 razy więcej członków niż nasza :p.
Wyciągnijcie wnioski zanim kolejny raz zaczniecie pruć o jednego czlonka LL ;)

Siwor
14-12-11, 18:37
Dzefrej, sluchaj Klimczak potato był w Planie B i to jest wazne, jeszcze sam wziales od niego payment 500k za to ze byl w planie a teraz go bronisz, haha

Dobra, co mnie to obchodzi stary ze chcą mnie zabic niech se biją ile wlezie, co ty myslisz ze ten altaron to jest moje zycie? Ja mam w to wyjebane i tyle.

Tracimy weteranów securum? a kogo stracilismy?
Zresztą, to tylko gra, więc o co wam chodzi? o to ze wezmiemy paru ludzi z Last Legion i przegracie? bo wiecie ze oni cos potrafią ogarnac, a ludzie od was co pobraliscie nigdy nie walczyli i nie ogarniają?

Wziałem mniej niż 500. Ozi jak dochodził do nas za czasów naszego powrotu też był w Planie B wtedy Ci to nie przeszkadzało.

A bierzcie sobie bd może jakaś wojna. AAAAA i tracicie z tego co wiem Mala sela, ogryz, dedereq już się wykruszyli za to, czekam aż agri dotrzyma słowa jak dedereq który obiecał że nigdy nie bd grał z LL. Mala pokazał że czyny są ważniejsze niż słowa. Pozdrawiam.

Tisaya
14-12-11, 18:37
Na pewno wole sie pouczyc niz grac w altaron :)

w sumie racja. pierwsza gimnazjum za pasem. czas się wziąć do roboty i nadrobić zaległości z podstawówki. podobno nie ma rejonowych liceów.

KarolOs
14-12-11, 18:41
Ogarynka, anonimowy hejter?

Mala Sela i Ogryz z tego co mówili nie mają czasu na gre, a Dedereq nie odszedł od nas, masz słabe info ziomek.

Arhuzz, mysle ze Agri nie jest takim frajerem jak Ozi i nie zostawi nas :)

Siwor
14-12-11, 18:45
Jakby nie było, na naszych akcjach byli jednorazowo członkowie byłego LL, po jednym graczu (raz był Wanel, drugi raz Sadysta) - czyli jak łatwo policzyć Securum pomaga 1 osoba.

Przejdźmy do Collegium, tu zaczyna być ciekawie :D. Dobra liczmy: Andreas, Miczua, Kubush, Rectus, Arhuzz, Uiopek, Yogi Muci, Klimczak i pewnie inni których jeszcze nie wyliczyłem.

Więc łatwo wyciągnąć kto jest większą pizdą, pomijając już haniebny dla Was fakt, że Wasza gildia sama w sobie liczy 2 razy więcej członków niż nasza :p.
Wyciągnijcie wnioski zanim kolejny raz zaczniecie pruć o jednego czlonka LL ;)

Agi o jednego za dużo JEDNEGO ZA DUŻO. Ja powiedziałem do czasu aż nie zobaczę nikogo od nich na akcjii nie pomogę. Wczoraj zabiłem tylko 2x sadyste. Nie atakowałem nikogo innego. TY obiecałeś że nie dołączycie do Securum NIKOGO z LL jestem Ciekaw co mi odpiszesz ale mala jest słowny ogryz też i nawet dedereq.

Czekam aż reszta dotrzyma słowa.

Ogarynka, anonimowy hejter?

Mala Sela i Ogryz z tego co mówili nie mają czasu na gre, a Dedereq nie odszedł od nas, masz słabe info ziomek.

Arhuzz, mysle ze Agri nie jest takim frajerem jak Ozi i nie zostawi nas :)

Rozmowa GG z przed? Hmm

Dedereq
18:31:31
Uahaha
18:31:42
No to dobra, wracam na rl tibir.

Masz słabe info ziomek.

Nil Loth
14-12-11, 18:45
Lol dzefrej, uzyles securum i dotrzyma słowa w jednym zdaniu : o


edit: zapomniałem dodać, nie wiem po co ta dyskusja, przeciez teverix powiedział że sadysta tylko stał i oglądał. Ustalcie zeznania bo już się w tych kłamstwach troszkę gubicie

bilsom
14-12-11, 18:46
z resztą po co się spinać wojna wojną a dzięki temu serwer odżywa xd

KarolOs
14-12-11, 18:48
Arhuzz, na razie Dedereq i tak miał nie walczyc z powodów osobistych, a jak pisałem z nim tez 30 minut temu to mówił że jak będzie moze to bedzie walczyc :)

makmej
14-12-11, 18:50
Ale hejterzy z was... Najchętniej sam bym was wszystkich tam pozabijał xD ale chyba nie dam rady:(( i byłby spokój:)))

maja1414
14-12-11, 18:51
Po co te spiny na forum. Przez to nie można zobaczyć kto ma ile fragów. Ogarnijcie się...
Każdy tu jest winny.
Miała być woja pomiędzy Collegium a Securum, a wyszło Collegium, dezerterzy z Securum, połowa Red Rose + gościnne NKWD.
Patrzycie komuś na ręce a sami robicie co nie trzeba.
Padło was połowa na akcji to zbieracie Klimczaka, Yogi Muci'ego i Rectusa (szkoda bo to świetni znajomi). Nie rozumiem jak gra może zmienić ludzi. Collegium i Securum było razem wystarczyło że Trianos trochę się napił i już dzielenie, zamiast załagodzić sytuację.

Seku88
14-12-11, 19:03
Hoho ale dyskusja ciekawa :) piszcie będę miał co przy piwku poczytać, hmmm może ja bym się pokłócił z kimś :D

sadysta
14-12-11, 19:13
Sadysta- Gracz atakował trianosa z SD gdy go pod dp biliście.
przejdzie, jak powiem , że to był missclick?:p

Klimczak był na początku servera z Securum, potem jak odeszliśmy był z planem. W czasie wojny LL vs Securum, Collegium nie walczył.
ha nie walczył , bo nie grał, tak jak ponad połowa od NAS, grało bardzo mało, głównie Ja, Zły On & Wawro fragowalismy ludzi...


@do wszystkich graczy z Securum , którzy spinają dupki o to , że uczestniczyłem w akcji. Bardzo dobrze się bawiłem walcząc przeciwko Wam w przeszłości, ale Last Legionu/Planu B/ Ignis/ etc. nie ma , wiec nie macie się co bać o swoje kolorowe pixele, nie powrócimy bo nikt od Nas nie gra!Przy okazji pozdrawiam wszystkich którzy walczyli ze mną, i nie srali się wychodzić z pz'a.



pzdro!

Nil Loth
14-12-11, 19:15
Męczy mnie to już, żal czytać. Wasze słowa są i tak nic nie warte.




Nill over&out

Majkul
14-12-11, 19:16
Czegoś tu nie rozumiem. Dawniej wielokrotnie od graczy z securum, z którymi obecnie walczę, słyszałem słowa "jak wam się nie podoba to co robimy to walczcie przeciwko nami". Więc zrobiliśmy tak jak chcieliście i teraz jest problem bo jest nas za dużo? Zdecydujcie się w końcu.

Ps. To jak nazwiecie wyskakiwanie w 7 na mnie i na Andreasa gdy chcieliśmy zrobić runki 3 dni temu? ;)

makmej
14-12-11, 19:18
To sie wojna nazywa??

Slythia
14-12-11, 19:21
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do administracji to proszę pisać do mnie, nie zaś wywlekać brudy na forum. Skąd wiesz,*że nie było konsekwencji? Czy jedynym sposobem na nagrodzenie takiego zachowania jest wywalenie osoby z naszych szeregów?

KarolOs
14-12-11, 19:21
Czegoś tu nie rozumiem. Dawniej wielokrotnie od graczy z securum, z którymi obecnie walczę, słyszałem słowa "jak wam się nie podoba to co robimy to walczcie przeciwko nami". Więc zrobiliśmy tak jak chcieliście i teraz jest problem bo jest nas za dużo? Zdecydujcie się w końcu.

Ps. To jak nazwiecie wyskakiwanie w 7 na mnie i na Andreasa gdy chcieliśmy zrobić runki 3 dni temu? ;)


Z tego co pamiętam mówił to ktos, kto teraz nie walczy z securum :)
A dlaczego mielismy w was nie wybiec ? Bilismy sie, była wojna i wy mysleliscie ze damy wam łatwo zrobic tą runke?

Uiop
14-12-11, 19:40
Odpowiadając na czyjś post, z którejśtam poprzedniej strony, Collegium nie zbierało 'masy'. Sami dołączyliśmy, przez takie własnie zachowania.
http://img38.imageshack.us/img38/2386/eastd.png

maja1414
14-12-11, 19:52
Ja pierdole... Zawsze muszę się czegoś ostatni dowiadywać. Nawet Foka mi tego nie powiedział...


Aj jednak ten SS od Waskiego był niewygodny. Teraz połowa Collegium wie jak wyglądają questy, wszystko. Dlaczego reszta ma nie wiedzieć? W sumie po co będę się w to mieszał

Slythia
14-12-11, 19:57
Kto ma w takim razie testować nowe questy, rozwiązania? Przecież nie wybieramy doradców tylko z Collegium.

Mervakis
14-12-11, 19:57
Tamten screen pochodzi sprzed 3 miesięcy, nie dotyczy on tego updatu, w czasie kiedy był on zrobiony nie miałem dostępu do żadnych for z opisanymi zadaniami, gdyby tak było "Ignis" by za nami nie latało i nie patrzało co robimy, nie sądzisz? Nie mam sobie nic do zarzucenia poza tym, że nie dopilnowałem swoich passów, a co do Ciebie drogi Sadysto pokazałeś poziom wyciągając to po tak długim czasie.

Btw. jako doradca nie wypowiedziałeś się ani razu na pomocy, nie pomagałeś w żadnych testach, Ty zrezygnowałeś? Ja to pamiętam inaczej. Peace.

bilsom
14-12-11, 19:58
Odpowiadając na czyjś post, z którejśtam poprzedniej strony, Collegium nie zbierało 'masy'. Sami dołączyliśmy, przez takie własnie zachowania.
http://img38.imageshack.us/img38/2386/eastd.png

dodam tylko że to było po tym jak zabili Master'bolter bodajże, chłopaki bardzo ale to bardzo chcieli żeby nkwd, sleepwalkers i rr się nam przeciwstawiło, tylko zapomnieli chyba że to nie wszystkim się podoba z teamu wiec nie dziwcie się że teraz te osoby chcą się wam odpłacić.
Agri teraz już wiesz dlaczego uczestniczą w wojnie??
I nie zarzucaj że collegium zbiera masę bo te osoby same zapukały do drzwi i zadeklarowały się że chcą walczyć a my nie możemy zabronić im się odpłacić za wasze przewinienia wobec ich :)

Slythia
14-12-11, 20:04
(...) w czasie kiedy był on zrobiony nie miałem dostępu do żadnych for z opisanymi zadaniami
W sumie to teraz też nie masz :).

Siwor
14-12-11, 20:19
Screen od Waskiego jest wyjaśniony już tak dawno temu... Afera była, z tego co pamiętam troszkę odpokutował za to merv...

propaganda żeby na nowo to ruszyć nie pyknie.

Tisaya
14-12-11, 20:29
Na rozluźnienie atmosfery. hf

http://www.youtube.com/watch?v=D24O9bokMLk&feature=youtu.be

Andreas
14-12-11, 20:39
Jakby nie było, na naszych akcjach byli jednorazowo członkowie byłego LL, po jednym graczu (raz był Wanel, drugi raz Sadysta) - czyli jak łatwo policzyć Securum pomaga 1 osoba.

Przejdźmy do Collegium, tu zaczyna być ciekawie :D. Dobra liczmy: Andreas, Miczua, Kubush, Rectus, Arhuzz, Uiopek, Yogi Muci, Klimczak i pewnie inni których jeszcze nie wyliczyłem.

Więc łatwo wyciągnąć kto jest większą pizdą, pomijając już haniebny dla Was fakt, że Wasza gildia sama w sobie liczy 2 razy więcej członków niż nasza :p.
Wyciągnijcie wnioski zanim kolejny raz zaczniecie pruć o jednego czlonka LL ;)

Nie wycieraj sobie swojej szpetnej "PA" mordy moim nickiem ani Micza... Nie doszedłem bo mnie Collegium prosiło. Doszedłem bo nawet będąc w neutralnej gildii byłem atakowany na expie przez waszych ludzi. Wpieniało mnie strasznie jak expiłem i ktoś z gildii Securum wbijał na exp i rzucał proste "wypierdalaj". Dużo ludzi od was padało i dlatego ludzie wolą wybrać Collegium od Securum. Nigdy nie doświadczyłem żadnej szkody ze strony tych pierwszych, a teraz przebywając z nimi na VT i spędzając z nimi troche czasu widzę że dokonałem słusznego wyboru.

Po co te spiny na forum. Przez to nie można zobaczyć kto ma ile fragów. Ogarnijcie się...
Każdy tu jest winny.
Miała być woja pomiędzy Collegium a Securum, a wyszło Collegium, dezerterzy z Securum, połowa Red Rose + gościnne NKWD.
Patrzycie komuś na ręce a sami robicie co nie trzeba.
Padło was połowa na akcji to zbieracie Klimczaka, Yogi Muci'ego i Rectusa (szkoda bo to świetni znajomi). Nie rozumiem jak gra może zmienić ludzi. Collegium i Securum było razem wystarczyło że Trianos trochę się napił i już dzielenie, zamiast załagodzić sytuację.

Widze że następny też sobie wyciera jape Gildią RR... Ludzie SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI.... RR chciało spokoju, a że zaczeliśmy szybciej expić, to ktoś się przestraszył...

A co do wybiegania z przewagą... San Tzu w "sztuce wojny" pisał że należy wykorzystać każdą nadaną przez los przewagę... Kto jej nie wykorzystuje jest idiotą i przegranym.

Ku chwale spokojnej gry...
Andreas

Obles
14-12-11, 20:42
Miałem się już tu nie wypowiadać, ale muszę po prostu muszę z kilku względów.

Po 1.
Nie powinienem tego pisać jako doradca, ale jesteście zwykłymi skurwysynami wyciągając takie brudy (chodzi o Marka). Dlaczego? Wiele razy wielu z Was powtarza, że to tylko gra, że nie traktują tego na serio, a jednak lubią sprawić ból innym. I to ten prawdziwy. Mervakis odkupił swoje winy ogromnym wkładem pracy w projekt. Nie macie prawa mu cokolwiek zarzucać, bo jeśli zrobił błąd to już dawno za niego odpokutował!

Po 2.
Nie będziecie zarzucać Collegium, że prosi o pomoc innych ludzi. Wszyscy, którzy do nas doszli, sami wybrali. My z nimi rozmawialiśmy, jak ludzie, na spokojnie, dyplomatycznie. Prosiliśmy jedynie o wybór. Boli Was, że wybrali nas? Rozumiem ten ból, ale od początku serwera Collegium istniało, uczestniczyło w każdej wojnie i każdą wojnę wygrało (prędzej czy później).
My nie robimy PA. Nie rozpoczynamy potyczek słownych na forum. Robią to nasi wrogowie. Wiecie o tym dobrze. Wszyscy!

Po 3.
Do cholery! Nie zarzucajcie Collegium jakiś przywilejów! Fakt, są wśród nas wybrańcy, doradcy, strażnicy ale czy kiedykolwiek ktoś miał zarzuty, że to w jakiś sposób wykorzystujemy? Krew mnei zalewa jak zarzucacie moim strażnikom jakieś przekręty! Collegium istniało zanim Wy wiedzieliście o tej grze! Już ponad 2 lata temu nieoficjalnie założyliśmy zespół dawnych testerów i graczy, którzy pomagali w tworzeniu projektu! Nie macie prawa niszczeć tego wizerunku! Nie po ogormie prac jaki włożyliśmy w kreowaniu wizerunku klanu!


Do tego momentu traktowałem Was (Securum) po prostu jako wrogów z gry. Z kimś z kim się pobije, pobawię. W tym momencie na ulicy nie zawahałbym się uderzyć Was w ryj. Zasłużyliście na to. Każdy z osobna i wszyscy razem.
Boli Was, że przegrywacie? Nie dziwi mnie to, ale nie macie prawa ranić osób siedzących po drugiej stronie ekranu!

KarolOs
14-12-11, 20:50
Na rozluźnienie atmosfery. hf

http://www.youtube.com/watch?v=D24O9bokMLk&feature=youtu.be

nie bede tego nawet komentował, i pewnie pare osób pomysli ze to zrobiłem ja, ale to zrobiło dziecko 13 letnie Tisaya i podała sie za mnie :)

voagar
14-12-11, 21:00
nie bede tego nawet komentował, i pewnie pare osób pomysli ze to zrobiłem ja, ale to zrobiło dziecko 13 letnie Tisaya i podała sie za mnie :)

Jedno zdanie, JULKA MASZ MISTRZA :D

p.s. Bawi mnie to, wczesniej bylem 'pionem', teraz uzywasz mnie jako argumentu? Chlopczyku, ogarnij sie prosze bo co raz to inne bzdety wypisujesz zaprzeczajac poprzednim, gebels przy Tobie to pikus.

Agri
14-12-11, 21:10
Nie wycieraj sobie swojej szpetnej "PA" mordy

Nie wiem jaką masz mordę, ale nigdy mnie nie widziałeś, nic o mnie nie wiesz, więc taki pojazd jest żałosny ;).
Skoro jesteście tacy mądrzy, to dlaczego nie zrobicie własnej ekipy walczącej przeciwko nam, tylko dołączacie do Collegium? Śmiech kolego, śmiech.

Slythia
14-12-11, 21:11
Kultury trochę! Jeśli jeszcze raz zobaczę wypowiedzi rodem z kiepskiego gimnazjum to autor dostanie śliczną, czerwoną nagrodę, zaś za kolejne temat otrzyma kłódkę. Dziękuję za uwagę.

Tisaya
14-12-11, 21:54
nie bede tego nawet komentował, i pewnie pare osób pomysli ze to zrobiłem ja, ale to zrobiło dziecko 13 letnie Tisaya i podała sie za mnie :)

Ależ nie chciałom ażeby tak to wyszlo.
Nie, nie myślcie, że to East. To mojego autorstwa filmik tak zrobiony z nudy, o. Nie dokuczajcie Mu zbytnio.

maja1414
14-12-11, 22:10
Kolega mi wysłał sms abym wszedł na forum i zobaczył co się dzieje.
Co wy do cholery robicie???!!! Czy każda rozmowa musi zaczynać się od wyzwisk i wulgaryzmów? To tylko kurwa gra (już nie wytrzymuje). Skaczecie sobie do gardeł nie wiadomo po co. To nic nie da. Już kurwa mam dosyć tej wojny. Bo nic z niej nie wynika. Przestańcie sobie wrzucać na forum bo to bez sensu. Nic to nie zmieni i tyle.

P.S Jeśli to czytasz (ten z którym dzisiaj gadałem w dp) to wiec że huja zrobisz.
Tisaya jakim ty to programem zrobiłaś??? Dla mnie bomba :)

Idę spać, bo takie spinanie jest nie potrzebne i w końcu może byście to zrozumieli.
Może lepiej jakby kurwa ten plan b grał. Przynajmniej by wam się nie nudziło i nie byłoby rozłamu.

Tisaya
14-12-11, 22:13
Kolega mi wysłał sms abym wszedł na forum i zobaczył co się dzieje.
Co wy do cholery robicie???!!! Czy każda rozmowa musi zaczynać się od wyzwisk i wulgaryzmów? To tylko kurwa gra (już nie wytrzymuje). Skaczecie sobie do gardeł nie wiadomo po co. To nic nie da. Już kurwa mam dosyć tej wojny. Bo nic z niej nie wynika. Przestańcie sobie wrzucać na forum bo to bez sensu. Nic to nie zmieni i tyle.

P.S Jeśli to czytasz (ten z którym dzisiaj gadałem w dp) to wiec że huja zrobisz.
Tisaya jakim ty to programem zrobiłaś??? Dla mnie bomba :)

Idę spać, bo takie spinanie jest nie potrzebne i w końcu może byście to zrozumieli.
Może lepiej jakby kurwa ten plan b grał. Przynajmniej by wam się nie nudziło i nie byłoby rozłamu.


Mam taki prywatny program.:D

Nil Loth
14-12-11, 22:22
Jak tam Agri, składasz broń? Według twej dzisiejszej deklaracji.

negrula
14-12-11, 22:28
ja może tylko odniosę się do niektórych wypowiedzi: zejdzcie proszę z klanu RR

blanko2222
14-12-11, 22:30
"pińćset ka" nie no Tisaya ,świetny masz ten program :D

btw jak przepowiedziałem freeeeeeeeeeeeeee

Tisaya
14-12-11, 22:37
Dobra, przyznaję się. To nie program.
Ah, żeby nie było, że offtop leci, to

@Samna

Niech więc klan RR nie zabiera głosu w tym temacie. Jeżeli są bez winy jakiejkolwiek, to na pewno nikt do nich pretensji mieć nie będzie, tak?:D

Sirian12345
14-12-11, 22:38
@maja1414


Wez.... sie ogarnij chlopie bo od kilku dni klimczaka i mathrance nie ma w NKWD wiec nie pieprz glupot ze NKWD bierzed udzial w wojnie... pisalem na samym poczatku ze gildia jest neutral... a jakby ktos cos dzialal to zeby pisac do mnie odrazu... a ze sie nie czyta ze zrozumieniem to nie moj problem POZDRO

voagar
14-12-11, 22:41
@maja1414


Wez.... sie ogarnij chlopie bo od kilku dni klimczaka i mathrance nie ma w NKWD wiec nie pieprz glupot ze NKWD bierzed udzial w wojnie... pisalem na samym poczatku ze gildia jest neutral... a jakby ktos cos dzialal to zeby pisac do mnie odrazu... a ze sie nie czyta ze zrozumieniem to nie moj problem POZDRO
Mathrance nie bierze udziału w wojnie ;o

Siwor
14-12-11, 22:42
Zdarzyłem na akcjii zobaczyć Wawra oraz Gucciego. Jak dobrze wiemy są to osoby z Last legionu.

Oficjalnie dołączam do wojny.

A osoby które deklarowały że nie bd walczyć u boku Panów z LL itp proszę o nie robienie z gęby Tyłka. Bo szacunek do wielu mam, i nie chce go tracić.

//Dzefrej.

Sirian12345
14-12-11, 22:44
Mathrance nie bierze udziału w wojnie ;o



ahha no spoko.... ale to chodzi glownie o was wiec pisze ogolnie przeciez wy ziomki ;ddd

negrula
15-12-11, 00:53
@Samna

Niech więc klan RR niech nie zabiera głosu w tym temacie. Jeżeli są bez winy jakiejkolwiek, to na pewno nikt do nich pretensji mieć nie będzie, tak?:D

właśnie nikt z klanu tu głosu nie zabiera więc nie wiem po jakie licho ciągle jesteśmy tu przywoływani.

dedereq
15-12-11, 07:23
Patrze i powiem tylko tyle - nie poznaję co się stało z ludźmi z którymi sie biłem :D

Tisaya
15-12-11, 17:24
właśnie nikt z klanu tu głosu nie zabiera więc nie wiem po jakie licho ciągle jesteśmy tu przywoływani.

A, prawda. Zostawili Was.:D

Tamten screen pochodzi sprzed 3 miesięcy, nie dotyczy on tego updatu, w czasie kiedy był on zrobiony nie miałem dostępu do żadnych for z opisanymi zadaniami, gdyby tak było "Ignis" by za nami nie latało i nie patrzało co robimy, nie sądzisz? Nie mam sobie nic do zarzucenia poza tym, że nie dopilnowałem swoich passów, a co do Ciebie drogi Sadysto pokazałeś poziom wyciągając to po tak długim czasie.

Btw. jako doradca nie wypowiedziałeś się ani razu na pomocy, nie pomagałeś w żadnych testach, Ty zrezygnowałeś? Ja to pamiętam inaczej. Peace.

Drogi Mervakisie, pragnę nieśmiało zaznaczyć, iż jesteś teraz w błędzie i troszkę kolorujesz. Ja pamiętam właśnie, że to Sadysta, pomimo niewielkiej ilości czasu, ZAWSZE, jak był zalogowany, udzielał się na pomocy najwięcej z nas wszystkich tak, że nie starczało "roboty" dla mnie. Co do forum... pamiętasz może propozycje Sam Wiesz Gdzie i Sam Wiesz Jakie? hihi Nie pomagał w testach? Hm, może dlatego, że kilka osób nie miało dostępu? Ktoś mu powiedział o testowaniu? Że to jego obowiązek? Ja też nie wiedziałam tego. Dostaliśmy od Kaela listę zadań na przyszłość.:D
Ale to tak na marginesie i mam nadzieję, że na tym skończyliśmy. (źle mi z tym, że to ja ostatecznie to kończę..):D

Menel Apokalipsy
15-12-11, 18:20
z Sadysty był taki doradca że dawał bana za bota a sam go używał.:D

Mervakis
15-12-11, 18:29
Jest to temat służący informowaniu o "wojnie", proszę nie wyciągać tutaj brudów niezwiązanych z nią. Każda kolejna wypowiedź nie na temat będzie traktowano jako spam i we właściwy sposób nagradzana.

maja1414
16-12-11, 09:13
Altaron news

Dnia 16.12.111 roku Teverix zawiesza broń po wielu rozmowach z graczami, którzy mieli dla niego autorytet.

http://i41.tinypic.com/24f0h1z.png

Denerwowało go kilka nieprzemyślanych decyzji, które mogły podirytować nie jednego starego weterana, który widział losy Altaronu od początku istnienia. Dlatego też Teverix odchodzi na emeryturę. Tak jak Ozi najprawdopodobniej będzie od czasu do czasu wchodził na altarona.
Teraz, gdy już nie ma co robić, bo życie na altaronie jakoś się dłuży, zostaje mu tylko jedynie...

http://i41.tinypic.com/14xi9p2.png

"Z góry dziękuje tym, którzy namawiali mnie do tego, aby zaprzestać tej bezsensownej wojnie." Wypowiada się na łamach forum Teverix i życzy sukcesów Master'Bolter'owi z którym zawsze się ścigał z lvl. (Top 1 czeka).
Teverix oczywiście nie zakańcza ostatecznie kariery, bo wchodzić i może nawet "expić" będzie, ale granie w kółko kościane-kasa-czarnoksiężnki go już nudzą. Ma nadzieję że po update coś wejdzie co zaciekawi całe społeczeństwo i takie legendy jak Ozi, Blood Nemezis czy Teverix wrócą do gry.
"Koniec olbrzymiego zaangażowania w grę nie jest spowodowany wojną"- dodaje. "Tą wojnę tak naprawdę wszyscy przegrali niezależnie od wyniku. Lider gildii jeszcze 2 miesiące temu mówił, żebyśmy uważali na chęć władzy. Wszyscy wtedy się śmiali, bo nie wiedzieli że to w ogóle kiedyś nastąpi.
Jednak okazało się że czarne chmury nadeszły i zniszczyły to co budowano od początku dominacji Planu B. Chęć W O L N O Ś C I
Każdy popełnia błędy, jedne mogą nas kosztować nawet utratę najlepszych kumpli, z którymi tyle się przeżyło. Jedni mogą mówić, że nie warto ufać wirtualnym kolegom i grać "solo" w tego typu gry aby się nie narażać (tak jak Kreator), ale czy jest wtedy jakiś sens? Gdy nie można razem, wspólnie wyjść na questa (przyszłość) czy nawet pogadać jak udana była ostatania impreza.

To tyle z dzisiejszych informacji. Dodam że przydało by się więcej takich artykułów, bo opowiadanie o miastach i ich mieszkańcach to nudne informacje o których chyba każdy wie.

PEACE & LOVE

Seku88
16-12-11, 11:06
"takie legendy jak Teverix" hahahaha :D:D:D:D:D wiem wiem, nie powinienem, bez urazy ale spadłem z krzesła jak to przeczytałem xDxDxD

jakub00s
16-12-11, 12:48
Większość wysokopoziomowych graczy kończy karierę z altaronem, ponieważ osiągnęli niemal wszystko. Najlepsze expowiska nie sprawiają kłopotów, wszystkie (lub niemal wszystkie) zadania wykonane... A najgorsza jest rutyna. "granie w kółko kościane-kasa-czarnoksiężnki go już nudzą."

Myślę, że żeby zapobiec takim końcom, należałoby wprowadzić nowy (wysokopoziomowy) ekwipunek, zadania mrożące krew w żyłach i oczywiście rozległe siedziby potworów o zróżnicowanym dropie. Na szczęście wiemy, że Administracja lubi nas zaskakiwać i zapewne większość z powyższych niebawem będzie wprowadzone.

Odcięciem od monotonii mogłoby być też wprowadzenie rare items (z ang. rzadkie przedmioty). Owe itemki byłyby możliwe do zdobycia jedynie w bardzo trudny sposób.

Pomysłów jest wiele. Wprowadzenie kilku z nich na prawdę podwyższyłoby grywalność i wygrałoby z monotonią.

Pozdrawiam, Lectre.

bilsom
16-12-11, 13:29
teverix - legenda, a kto to w ogóle jest xd

dedereq
16-12-11, 14:01
Dwa dni temu przekonywałeś mnie, że musimy sie dalej bić. No a teraz... nic.

linas1992
16-12-11, 14:52
Trochę Cie Teverix nie rozumiem. Najpierw miałeś jakieś problemy z tym ,że Collegium nie walczy uczciwie , że się chowa do trapa ,walczy tylko 8vs3 itd. Ale ja patrze na twój podpis i się dziwie : "Musicie bowiem wiedzieć, że są dwa rodzaje walki… trzeba przeto być lisem… i lwem" To trochę się kłóci ze sobą.
Druga sprawa zmieniliście sobie tytuły na "oddany". A teraz odchodzisz na emeryturę , to też się trochę nie zgadza. A i czy jesteś legendą , moim zdaniem nie, uważać się za legendę może osoba ,która gra od początku serwera , stale była w top3 i wszystkie questy rozwiązała pierwsza. Dla mnie taka osoba jest legendą

hipoDzik490
16-12-11, 15:01
A wiec nasza legendo ty hahah stary mozesz sobie mowic o zawieszeniu broni z gory Ci mowie ze jestes hunted bez mozliwosci wyplacania sie. Ośmieszasz sie tylko wypisujac takie posty pozro :D

samosiejka
16-12-11, 15:02
Teverix wiedz że jedyną legendą Jest EKSTERMINATOR! !! ! !! !
heuehu

muscovite
16-12-11, 15:06
O njeeee! Kreator to legenda, amba fatima jest a go ni ma :D (a lvl się bije)

maja1414
16-12-11, 15:17
Ostatni post
Jak odszedłbym 30lvl to bym nic takiego nie pisał... Jak robi sobie przerwę gracz który ma wszystko i nic więcej nie może osiągnąć, wszystkie questy przeszedł. Wbił ponad 135lvl gdzie tylko nieliczni gracze mają taki no to sorry.
Po 2 wcale nie prosiłem o zbędne komentarze, które nic nie wniosą.
@Trianos "jesteś hunted" = jesteś śmieszny, bo nigdy mnie nie zabiliście na respie, więc ten twój hunted wiesz gdzie mam... Mógłbym expić ile wlezie a nigdy byście mnie nie zabili i dobrze o tym wiesz :D
Strasznie cie boli, że nie doczekasz mojej śmierci? Srry 1 spadłem wtedy na trapie. Tyle razy zdążyłem zgubić pz-ta i uciec wam. Nikt mi nie trzymał pz. Dlaczego? Bo wiedzieliście że takie ganianie z palkiem 130+ jest bez sensu.
Trianos znalazłeś sobie dużo sprzymierzeńców, ale po wojnie założę się że nagle oni ci nie będą potrzebni i znowu będą żyć w strachu.
Zbierasz ludzi, bo wiesz i tak że mieliście problem z nami. Ostatnia akcja pokazała to. Wbiliście skule i tylko ty przeżyłeś.
Szukasz sobie wszędzie sprzymierzeńców, nawet tych co z radością na twarzy zbierałeś hunta od nich i wyzywałeś.
Nie dziwię się ludziom że poszli za Tobą bo jednym głównym argumentem był Eastside. Faktycznie zwyzywał "paru" ludzi, co spowodowało ogólne oburzenie w środowisku.

Tak jak już wcześniej powiedziałem, nie uczestniczę w wojnie, mam hunta czyli wszystko wróciło do normy oprócz tego że na razie robię sobie przerwę, dopóki nie wymyślicie coś ciekawego po update.
@Eastside
Jeśli Blood powiedziałby żebym ma logować i walczyć (osobiście) to daj znać Tylko Blood mnie do tego namówi, jeżeli za argumentuje.

Jak już na początku napisałem, nie każcie mi odpisywać, bo szczerze powiedziawszy nie chce mi się z wami spinać, bo i tak to nic nie da.

Edit. Muszę jeszcze dodać Ogarenko że śmiejesz się z kogoś kto jest od Cb rangą wyżej. Nic nie osiągnąłeś tutaj więc nie wiem po co w ogóle tutaj piszesz.

laskowcowy
16-12-11, 15:25
ALTARON HOT NEWS !!!

Widząc że z gry odchodzą takie legendarne postacie jak Teverix postanowiłem odkurzyć swoją różdżkę i wrócić do świata Altaronu.

http://img52.imageshack.us/img52/7074/beztytuulcmq.png (http://imageshack.us/photo/my-images/52/beztytuulcmq.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Tak wiem że wielu czekało na powrót legendarnego Mistrza Magi, wiele osób mnie do tego namawiało aż w końcu uległem. Świat Altaronu potrzebuje bohaterów, więc jest to idealny moment na powrót do gry.
"ludu Altaronu! nie lękajcie się, oto wraca wasz czcigodny Mistrz Magi by ustrzec was przed złowrogimi czerwiami, szczurami i innym paskudztwem kryjącym się w kanałach miasta ! nie po to zniszczyłem Plan B aby teraz ludzie byli nękani przez gorsze potwory!". Więc legendarny Teverix'ie ten świat jest za mały dla nas dwóch, powracam jako żywa legenda i lepiej nie stawaj na mej drodze.

Pozdrawiam
wasz Mistrz Magi.

Agri
16-12-11, 15:30
A wiec nasza legendo ty hahah stary mozesz sobie mowic o zawieszeniu broni z gory Ci mowie ze jestes hunted bez mozliwosci wyplacania sie. Ośmieszasz sie tylko wypisujac takie posty pozro :D

A ja mógłbym się wypłacić ? plx :(

alina
16-12-11, 15:33
tak 100 talarów do Stasiek

hipoDzik490
16-12-11, 15:42
Mozecie sie wysmiewac na forum nikt wam tego nie zabroni ale taka prawda ze juz przgraliscie bo nawet wasz team was zostawia ;}

maja1414
16-12-11, 15:50
Znowu jestem zmuszony żeby zabrać, głos.
Jakby to plan b powiedział. Nagle znalazłem dziewczynę, zaczęła się szkoła, dostałem pracę, uczę się itd.
Waski chyba nie masz rachuby. Policz ile ludzi musiałoby wpaść po mnie, żeby mnie zabić... Jakoś od początku wojny wbiłem bodajże 10 lvl i nie boję się o nie :)

EDIT. Dochodzę do wniosku że faktycznie prasa może nieźle namotać. Chciałem się pobawić w dziennikarza. 1 głupi artykuł i jaka zagorzała dyskusja.
Tyle z mojej strony

voagar
16-12-11, 15:55
Przykro mi panowie, ale legendą jest pierwszy palek z 100lvl, ale necro!

p.s. Chodzi o mnie.

No offence
http://i.imgur.com/sYOOm.jpg

MyronQ
16-12-11, 15:56
A wiec nasza legendo ty hahah stary mozesz sobie mowic o zawieszeniu broni z gory Ci mowie ze jestes hunted bez mozliwosci wyplacania sie. Ośmieszasz sie tylko wypisujac takie posty pozro :D


hahahahahaahahahah nie no płacze hahahahaah

kolek131
16-12-11, 16:23
Miazga xD TEVERIX na prezydenta.

maja1414
16-12-11, 16:28
Klimczak wzruszyłem się... Dzięki za pomnik :)
Kolek kolejny co dorzucił swoje 3 grosze. Bardzo oryginalny tekst... z internetu.

makmej
16-12-11, 16:32
Jeju Teverix!! Nie odchodź:( , nie mów że to wszystko jest spowodowane tym że wyrzuciłem Cię dzisiaj z kościanych rano!:(

Tisaya
16-12-11, 16:34
http://www63.zippyshare.com/v/93299488/file.html

East, nie zapomnij o mnie, jak już nas opuścisz!;(

dedereq
16-12-11, 16:36
Do czwartku zawieszam swój udział w wojnie.

kolek131
16-12-11, 16:47
Teverix ja pisze że jesteś moja legendą i chce żebyś został prezydentem a ty do mnie jakieś zarzuty. :(

Andreas
16-12-11, 17:41
Do czwartku zawieszam swój udział w wojnie.

Nie zawieszaj... a jeżeli zawieszasz to nie informuj. Po prostu nie loguj :)
Prawda jest taka, że co to za różnica czy napiszesz czy nie? Będziesz bity i już. Dzięki tobie dołączyłem do wojny (między innymi dzięki tobie).

Pozdrawiam
Andreas

dedereq
16-12-11, 17:47
Między innymi to byś się wogóle nie wypowiadał bo TWÓJ udział w wojnie jest równy 0. Stoisz z Uiopkiem w ostatniej linii i dokładacie bombę - wszystko.

Andreas
16-12-11, 18:11
zapomniałeś że czasami ide jako przynęta. :D
Nikt w Gildii mi nie wypomina tego, więc Ty masz najmniejsze prawo. My słuchamy się osób które w danej chwili dowodzą i organizują :D. poza tym każdy wie że na pierwszy ogień idą najsilniejsi :D i blokują dojście do słabszych :D

maja1414
16-12-11, 18:43
Czyli Trianos przód. Reszta się nie narażać i pilnować porządku w dp. :)

paaaprikos96
16-12-11, 19:26
A ja mam takie pytanko - planujecie zmienić nazwę na "ostatni legion securum"?

Dobree ;) wpadlem tez na inna nazwe: Plan B Collegium

voagar
17-12-11, 17:56
Agri, zapomniałes chyba dopisac fragów z dzisiejszej openki ;s

p.s. wczesniej Ci sie to nie zdarzalo ; o

Agri
17-12-11, 18:04
To była 3 akcja z rzędu w której nie wypisałem fragów (raz zrobił to Teverix, a z wczoraj i z dziś nikt nie dodał), także ta próba poniżenia naszej ekipy średnio Ci wyszła :)

Edit.
Padliśmy to padliśmy, na tym życie ani wojna się nie kończy.
Jeśli tak bardzo brakuje Ci statów, to wyręcz nas i dodaj i zlicz, bo mnie się nie chce obecnie.

maja1414
17-12-11, 18:10
Ja proponuję tak jak Klimczak płacić, bo w sumie lepiej się poddać i płacić niż walczyć nawet gdy stosunek graczy wynosi 1:5

maja1414
17-12-11, 18:15
Teraz znowu jest z tymi "teoretycznie" lepszymi.
Klimczuś teraz nie będzie wypłacania :)

Uiop
17-12-11, 18:37
Głupoty gadacie.

muscovite
17-12-11, 18:50
Dobra, poświęcę chwilkę.

Jeżeli coś przekręciłem, ominąłem to sorki.

Fragi dla Collegium:
Eldoka Na Wolno
2011-12-17 14:18:37 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Trianos, Klimczak Potato,

Eastside
2011-12-17 14:21:17 Gracz zginął na poziomie 103 , zabity przez Klimczak Potato, Ozi,

Wawro
2011-12-17 14:21:03 Gracz zginął na poziomie 101 , zabity przez Trianos, Ozi,

Sadysta
2011-12-17 14:22:19 Gracz zginął na poziomie 77 , zabity przez Trianos, Ozi,

Corina
2011-12-17 14:20:54 Gracz zginął na poziomie 57 , zabity przez Ozi, Mathrance,

Makmej
2011-12-17 14:21:33 Gracz zginął na poziomie 87 , zabity przez Don Browaro, Colens,

Szewczyk
2011-12-17 14:21:34 Gracz zginął na poziomie 78 , zabity przez Ozi, Uiopek,

Securum:
brak fragów

Dzisiejsza bitwa 7:0 dla Collegium

P.S.Taki tu burdel, że nie umiem znaleźć ogólnego wyniku.

Agri
17-12-11, 18:55
Ozi - 90% Waszego teamu, taka prawda :D.

maja1414
17-12-11, 19:55
Nie nie mogę go złapać. Szukam po dp czy mi pożyczą, bo teraz expić nie mogę przez tę wojnę. Prawie się załamałem...
Trianos to co mogę nie mieć hunta, proszę (8))

dedereq
17-12-11, 22:13
Arhuzz

2011-12-17 21:04:05 Gracz zginął na poziomie 69 , zabity przez Wawro, Dedereq,

Peace ;*

muscovite
17-12-11, 22:42
Ozi - 90% Waszego teamu, taka prawda :D.

Pozdro jeżeli Ozi to 90% naszego teamu to Wasze 85% (Teverix) spier..iło do depo ^^.

Agri
17-12-11, 23:00
Gościu jesteś pionem, dziś dołączyłeś do wojny a już masz najwięcej do powiedzenia. A co, Teverix miał dziś sam Was zabić skoro reszta teamu padła? Ogarnij proszę.. I tak, Ozi to 90% Was , gdyby nie on to pewnie nawet byście nie wyskoczyli.. Odwala za Was całą robotę :).

siwyus
17-12-11, 23:04
@up
A co w tym złego? Skoro jest tak dobry, że 90% teamu to on to chyba dobrze. Wystarczy, że go zabijecie i po walce...

Uiop
18-12-11, 01:00
Jak dla mnie, za takie teksty, to 'Pan Agri' też nie powinien dostać opcji payment. Przynajmniej nie ode mnie. Poza tym, u nas nikt nie jest 'pionem'

maja1414
18-12-11, 08:54
Agri ma racje. Jak dostawało collegium na początku wojny to kurwa siedzieliście cicho jako neutrale. Jak tak cwaniaczka udajesz to może Mathrance wyjdziesz 1:1 a nie pierdolisz smuty. Ja nie expie stary we 2 z klimczakiem na raindarze bo jestem nieogarem i nie ogarne 5 kościanych na klacie. Więc ściśnij bo denerwujesz tylko ludzi. Jakby nie patrzeć na wczorajszej akcji leciałeś z tyłu. Co obstawiałeś plecy?
Apel do wszystkich niby nie "pionów" z innych gildii, którzy dołączyli. Pamiętajcie że skończy się to niedługo i będziecie tak jak Klimczak jak to mówią lizać dupy żeby się wypłacić.
Tyle z mojej strony.

maja1414
18-12-11, 11:03
Zaplacilem wbilem 40 lvl i jestem z tej transakcji bardzo zadowolony
Słyszysz ty siebie???!!! Jesteś zadowolony że jesteś frajerem? Bo na to wychodzi. Ja wbije 150 i nie będę musiał płacić... Jestem po stronie gorszych? Teoretycznie. Przynajmniej kolegów nie zostawiłem z dawnego Securum i nie poszedłem do collegium

voagar
18-12-11, 11:05
Słyszysz ty siebie???!!! Jesteś zadowolony że jesteś frajerem? Bo na to wychodzi. Ja wbije 150 i nie będę musiał płacić... Jestem po stronie gorszych? Teoretycznie. Przynajmniej kolegów nie zostawiłem z dawnego Securum i nie poszedłem do collegium

Przeto trzeba byc lisem, ale widze ze Ty jestes tylko królikiem.
Btw. Zwracaj sie do kogo piszesz, bo pierwsza czesc posta do mnie, druga do Oziego, troche niechlujnie to wyglada.

edit: W ktorym miejscu jestem frajerem? Zaplacilem 30t, wbilem 40 lvli podczas ktorych zarobilem z 200t :O

maja1414
18-12-11, 11:25
Pokazujesz że swoją postawią że lepiej się ukorzyć i zapłacić niż normalnie grać z podniesioną głową. To już wiesz czego cie Agri pionem nazywa a ja frajerem?

voagar
18-12-11, 11:32
Pokazujesz że swoją postawią że lepiej się ukorzyć i zapłacić niż normalnie grać z podniesioną głową. To już wiesz czego cie Agri pionem nazywa a ja frajerem?

Tylko zapłaciłem, Agri sobie mnie moze pionem nazywac, byl pionem od kwietnia, to od 2 miesiecy sobie nadrabia. Nie rozumiem tylko co jest w mojej postawie frajerskiego :O

Uiop
18-12-11, 11:35
Jeszcze niedawno czytaliśmy, że Securum będzie bić wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z poprzednią wojną. Dlaczego więc w takim razie, Tisaya się wypłacała, skoro okazuje się, że nie musiała? Teraz widzimy w teame Wawro, Sadystę... Oni tez płacili?

Tisaya
18-12-11, 11:46
Ludzie.. "Ja mam w to wyjebone i tyyyle", ale nie mogę wręcz powstrzymać się od śmiechu, jak Was czytam. Haha. Klimczak Potato zapłacił payment pincet ka. Wróć. Trzysta. Frajer, ale biorąc pod uwagę mój payment- 1kk, to boję się pomyśleć, co o mnie mówicie. O zgrozo :D

Collegium- GL!

Agri
18-12-11, 12:18
@Pan Klimczak
Rozumiem Twoją niezmierną chęć upokorzenia, lub dogryzienia mi, ale nie wychodzi Ci to Panie Klimczak.
Prawda, grzałem depo spory czas, bo przegraliśmy wojnę, więc co miałem robić? Przynajmniej nie prosiłem nikogo o paymenty, ani nie zawracałem gitary każdej osobie w depo i po za nim, tak jak Pan ma to w zwyczaju, Panie Klimczak.

Mervakis
18-12-11, 12:24
Prosiłbym, aby temat był wykorzystywany w celach informacyjnych a nie służył kłótniom, w przeciwnym wypadku zamknę go. Na 21 stron w temacie może 3 strony odnoszą się do niego, reszta to spam i obrażanie siebie nawzajem.

blanko2222
18-12-11, 13:01
@topic
Securum prowadzi w punktacji widze ,ale ta punktacja nijak ma się do wojny , niema nawet co tego liczyć.

@agri - nieprawda miałeś wybór , nie musiałeś grzać depo. Mogłeś zrobić tak jak ja ,czyli poprosić Orma o 'deer hunta'. Myslisz ,że to było upokorzenie? Nie nie mój drogi , dla mnie to była świetna zabawa ,a dla nich? no cóż taki Klimczak przez 10 minut mnie na ekranie nie widział , więc mógł się zdenerwować:)

@merv zobacz sobie wcześniejsze tematy o wojnie , zawsze będzie więcej spamu niż informacji , zamykając temat nic nie zmienisz

leavemealone!
18-12-11, 14:11
D hunt ftw! :D

blanko2222
18-12-11, 14:26
@up lepszy d hunt niż payment pińćset ka :)))

eremce
18-12-11, 17:54
Wygrywa wojnę ten, który expi, więc nie wiem po co te statystyki w ogóle.

Nawet jelenie się kiedyś przeciwstawią. 1 jeleń = 0 zagrożenia, lecz 20 jeleni już Cię zadepcze.

dedereq
18-12-11, 18:12
Mervakis zdecyduj się czy jesteś gmem czy graczem zanim zaczniesz udzielać ostrzezeń innym ;]

Mervakis
18-12-11, 18:20
Jako gracz - walczę
Jako SG - pilnuję tutaj porządku

Temat służy do czegoś innego, nie lubię jak gracze się wyzywają wzajemnie. Za kolejny tekst z "lizaniem dupy" po prostu dam bana na forum. Macie się zachowywać w sposób kulturalny. Obrażając drugą osobę wojny nie wygracie.

dedereq
18-12-11, 18:23
To ci powiem teraz tak - niektóre funkcje MG/SG mogą ci ułatwiać grę - na niewidcę teleportujesz sie i widzisz gdzie jesteśmy , sprawdzasz ip i widzisz nasze noobhary. Uważam że powinieneś wybrać miedzy graniem a 'strażnikowaniem'.

Mervakis
18-12-11, 18:26
Coś Ci się kolego pomyliło. Będąc z Wami w teamie pół roku znam Wasze noobchary. IP jest w 99% przypadków zmienne i się po nim sprawdzić nie da. Jeżeli masz do mnie jakieś zastrzeżenia zgłaszaj je do Slythii.

Agri
18-12-11, 18:40
@Merv
Przez moje teksty o lizaniu dupy bardziej zasługuje na bana niż Ty za wyjawianie nicków naszych nowych charów?
Dla przykładu (żeby nie było, że jestem gołosłowny :D), pamiętasz może jak wyjawiłaś nick Eastsida i dostał bana jeszcze jak był na wyspie nowych :) ?

Slythia
18-12-11, 19:07
@Merv
Przez moje teksty o lizaniu dupy bardziej zasługuje na bana niż Ty za wyjawianie nicków naszych nowych charów?
Dla przykładu (żeby nie było, że jestem gołosłowny :D), pamiętasz może jak wyjawiłaś nick Eastsida i dostał bana jeszcze jak był na wyspie nowych :) ?

Chyba już ci to wyjaśniłam. Poza tym, zastrzeżenia - do mnie, nie na forum.

muscovite
18-12-11, 21:52
Dzisiejsze fragi:

Dla Collegium:
Gucci
2011-12-18 20:53:13 Gracz zginął na poziomie 82 , zabity przez Uiopek, Yogi Muci,
2011-12-18 20:55:55 Gracz zginął na poziomie 81 , zabity przez Zurvy, Uiopek,

Wawro
2011-12-18 20:54:44 Gracz zginął na poziomie 100 , zabity przez Yogi Muci, Ozi,

Makmej
2011-12-18 20:55:14 Gracz zginął na poziomie 86 , zabity przez Yogi Muci, Ozi,

Eldoka Na Wolno
2011-12-18 20:56:29 Gracz zginął na poziomie 66 , zabity przez Zurvy, Ozi,

Zly On
2011-12-18 15:38:15 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Nill,

Sergiej
2011-12-18 20:55:29 Gracz zginął na poziomie 81 , zabity przez Nill, Ozi,

Dla Securum:

Brak fragów


Wynik - znów 7:0

Majkul
18-12-11, 22:38
Nie mogłem znaleźć fragów z piątku, więc chyba nikt ich nie wrzucił:

Fragi dla Collegium:
Eastside
2011-12-16 22:38:24 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Yogi Muci, Miczua

Corina
2011-12-16 22:27:13 Gracz zginął na poziomie 58 , zabity przez Furya, Colens,

Mala Dziewczynka
2011-12-16 22:39:11 Gracz zginął na poziomie 87 , zabity przez Yogi Muci, Furya

Szewczyk
2011-12-16 22:25:40 Gracz zginął na poziomie 78 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka

Makmej
2011-12-16 22:38:23 Gracz zginął na poziomie 88 , zabity przez Andreas, Furya
2011-12-16 22:26:31 Gracz zginął na poziomie 89 , zabity przez Eastside

Jak widać poszły dwa samobóje, no ale liczę to jako Collegium, wasza strata.

Fragi dla Securum:
Eresol
2011-12-16 22:38:15 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Makmej, Eastside,
2011-12-16 22:11:28 Gracz zginął na poziomie 91 , zabity przez Corina, Eastside

Miczua:
2011-12-16 22:22:19 Gracz zginął na poziomie 106 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka

Yogi Muci:
2011-12-16 22:18:08 Gracz zginął na poziomie 119 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka

Podliczyłem też fragi i wyszło mi 48 - 43 dla Collegium, jeżeli kogoś to ciekawi.

KarolOs
19-12-11, 07:15
Miczua, liczysz fragi co sami ich zabilismy? haha :D nie no licz, widze zalezy na fragach :D

dedereq
19-12-11, 07:34
NO kurwa widze że nieźle ten weekend dla collegium wyszedł xD

Siwor
19-12-11, 09:10
Miczua, liczysz fragi co sami ich zabilismy? haha :D nie no licz, widze zalezy na fragach :D

Hmy jak dobrze sobie przypominam to Te fragi zostały odstrzelone wtrakcie wojny. I To wy nie umiecie combo nutek walnąć żeby wasi przeżyli. (albo to ludzie manasują się tylko na uderzenie tych nutek:> GWANDER-ROBoCOP ;D)

To samo było z akcjami gdy securum walczył z Planem B gdzie chlopaki wpadli jak dobrze pamiętam pod dp w shadowsila i przy tym sadysta siadł od swoich ludzi:> Frag był zaliczony po naszej stronie.

Tu chodzi o informacje jakie ponieśliście straty ;D Boli Cie to że jest ten frag po naszej stronie? Doliczyć wam go? xD

AAAAA i eastside po wczorajszej akcji nie miałem okazji napisać w grze bo jak uciekałeś to dałeś po chwili loga i Cie już potem nie widziałem. Na VC jak padłem to się coś podśmiewywaliście i powiedziałeś mi pewne piękne zdanie... "Tylko mocny w Mord*** (czyt. Buzi) jesteś" Chciałem powiedzieć również to samo tobie :D

//Arhuzz.

konradowalkero
19-12-11, 10:20
48 - 43 to dobry wynik jak na Altaron. Przynajmniej się coś dzieje. Moglibyście się częściej bić w sumie ;p I niech ktoś nagrywa wszystkie akcje to później się film zrobi.

9106796
19-12-11, 10:33
Dzefrej pamiętaj,ze wczorajsza akcja na magic tower była wspaniale przygotowana przez nich tylko z tego co nam wiadomo "legenda" zapomniała co miała zrobić bo stwierdziła,że będzie pierwszym targetem :) Szkoda chłopaki,że z tak 100% trapa nic wam nie wyszło i jeszcze na koniec musieliście uciekać :(

__________________
Maciek / Askara

Uwolniona Mysl
19-12-11, 10:40
"ty masz problem z tym jak te pizdy z forum
ej chcesz się wyżalić to do Drzyzgi szoruj
zbędna agresja, już te chwile za nami"
Pelson

Skończcie się napinać między sobą,Klimczak to Klimczak tamto,East jest taki i taki a Merv ma gma a Trianos na ostatniej akcji był nie ogolony,Colens zaś nie umył zębów,Tisaya rzuciła we mnie papierkiem,Ormo zaś na mnie nakrzyczał na vento,Fasol musi biegać za potrzebą,Maciej nie umył rączek i wyłapał od Rysia.
Paranoja,ile mamy lat? 14? 15? może zaczniemy cisnąć teksty "Twój Stary,Twoja Stara"?

muscovite
19-12-11, 10:43
NO niestety, niektórzy mają tyle lat, bądź tak się zachowują. Akcja była nagrywana przez Tisayke, więc można sie spodziewać filmiku za niedługo.

eremce
19-12-11, 10:48
Standardowo nie obyło się bez noob charów. Ja vs Noob chary 2:0, doliczcie do której chcecie strony.

Uwolniona Mysl
19-12-11, 11:00
Kogo obchodzą noob chary?

9106796
19-12-11, 11:35
Jeżeli nikogo one nie obchodzą to po co tak często ich używacie? Czemu wczoraj aż tyle ich mieliście na akcji? ;)

Uwolniona Mysl
19-12-11, 11:42
Nie mam pojęcia,nie moja wojna,nie interesuje mnie to,ja tu tylko sprzątam :)
Ale przynajmniej nie spajowałem :)

9106796
19-12-11, 12:26
Wziąłeś się tam tylko po to jak to już dobrze powiedziałeś tylko sprzątasz czyli nie robisz nic i pewnie tak samo jesteś tam ważny :) Ale czy to jest moja wina,że wy nie potrafiliście sprawdzić najpierw mnie a potem dodać?;> Z reszta u was i tak się nic ciekawego nie działo i ta wasza gildia last legionów doszła tam tylko po to żeby oni mieli więcej ludzi bo sami by na pewno rady nie dali.

________________
Maciek / Askara

KarolOs
19-12-11, 14:08
Zurvy, wszyscy mieli przeczucie ze to własnie ty spayujesz, ale zaufalismy pewnej osobie i Cie zostawilismy, ale potem rozkminilismy ze jak liczylismy combo, to wszyscy uciekali więc było pewne ze mamy spya, potem wykluczylismy ludzi i zostałes Ty, nie ładnie :D

Co do samobóji, kiedys byla akcja w wojnie z Last Legion ze ktos od nich padl od swojego, i nikt fraga nie liczył :) Ale mnie to panowie nie boli ze doliczyliscie fraga, więc spokojnie zostawcie to i tyle :)

9106796
19-12-11, 14:15
Dobrze,że chociaż udało wam się odkryć kto to taki :D
Bawicie się tu w jakieś śmieszne wpisywanie fragów a przecież postami na forum wojny nie wygracie bo to nie o to tu chodzi i jakieś problemy związane z noobcharami i wpisywanie czy jeden frag więcej czy mniej,zabawne ;)
East powiedz mi jak można było wczoraj z tak przygotowanego trapa nic nie zrobić?;P

KarolOs
19-12-11, 14:30
1 błąd i po wszystkim :D

Tisaya
19-12-11, 14:31
@Blood
48 - 43 to dobry wynik jak na Altaron. Przynajmniej się coś dzieje. Moglibyście się częściej bić w sumie ;p I niech ktoś nagrywa wszystkie akcje to później się film zrobi.

@Materac
NO niestety, niektórzy mają tyle lat, bądź tak się zachowują. Akcja była nagrywana przez Tisayke, więc można sie spodziewać filmiku za niedługo.

Filmik będzie dopiero po kilku nagranych akcjach, żeby nie bawić się non stop z jednym kawałkiem, a zrobić porządną składankę(też żeby zachęcić nowych graczy). Póki co nie ma materiału.:) Prosimy o więcej.

Yours,
Tisayka

Agri
19-12-11, 15:04
Znów nowi w Collegium - szok xD.

@Zurvy - na pierwszej stronie jest napisane że fragi liczone są tylko na graczach z poziomem minimum 50.

Co do akcji.. według mnie wyszłaby nam gdyby nasi nie dali Wam zdążyć ustawić się na stacku, to raz.
Mogłaby też wyjść gdyby nasi stanęli po za zasięgiem Waszego stacka, wtedy prędzej czy później musielibyście kogoś wypchać do przodu :d.

Mimo wszystko gratulacje, weekend zdominowany przez Was, gratz.

eremce
19-12-11, 19:01
Kto jest niby nowy w Collegium ?

Myxir
19-12-11, 19:09
Siemaneczko!
Tak sobie czytam ten temacik i troszkę śmiać mi się chce :D, z tego co wyczytuję to Blood już nie gra i wszystkie się sypie. Jeśli zapewne zacznie znów grać to się wszystko uporządkuje. ;)
Fasol, a Ty jesteś z Collegium czy Securum?
Dlaczego Ozi jest po stronie Collegium?
I o co tak właściwie poszło?

Pozdrawiam Thorus. ;)

Agri
19-12-11, 19:10
Z tego co zauważyłem to Tisayka i Mathrance są najnowszymi nabytkami :d. Za niedługo sami się pobiją o kościane smoki, skoro 85% teamu to zwiadowcy duchowni ;p

kanapa
19-12-11, 19:34
Hmy jak dobrze sobie przypominam to Te fragi zostały odstrzelone wtrakcie wojny. I To wy nie umiecie combo nutek walnąć żeby wasi przeżyli. (albo to ludzie manasują się tylko na uderzenie tych nutek:> GWANDER-ROBoCOP ;D)
//Arhuzz.

Z robocopami to wiesz do kogo możesz cisnąć.Wpadki się zdarzają.

Nil Loth
19-12-11, 19:37
Mi się tam nic nie sypie

A wy powalczyli byście coś a nie na forum spamujecie

maja1414
19-12-11, 20:01
Siemaneczko!
Tak sobie czytam ten temacik i troszkę śmiać mi się chce :D, z tego co wyczytuję to Blood już nie gra i wszystkie się sypie. Jeśli zapewne zacznie znów grać to się wszystko uporządkuje. ;)
Fasol, a Ty jesteś z Collegium czy Securum?
Dlaczego Ozi jest po stronie Collegium?
I o co tak właściwie poszło?

Pozdrawiam Thorus. ;)

Fasol- z Securum
Czego jest Ozi po stronie collegium? Nie wiem, jego wola. Wiem jedynie że gdyby nie mój mentor (Ozi) to dostawali by takie baty. Ozi to taki "tank'er" że głowa mała :)
O co poszło? Tak w jednym zdaniu to pewnie o władzę. Przyczyna nadmiar alkoholu u nie których osób. (Mam nadzieję że nikogo tym tekstem nie obraziłem. Alko to ludzka rzecz. :))

paaaprikos96
19-12-11, 20:11
Wiecie co wam powiem? prawda jest taka, że siła Collegium opiera się na zwiadowcach. póki co Securum niby przegrywa, ale przyjdzie up i sie skończy dominacja pala. Collegium zostanie zniszczone doszczętnie i będzie 1 wielkie PA ze strony securum. już sie nie moge doczekać.

Nil Loth
19-12-11, 20:16
Ja też! : D

Tron
19-12-11, 20:16
A co będzie w nadchodzącym update?

paaaprikos96
19-12-11, 20:23
pisze co myśle. krążą pogłoski, że będzie zmniejszone leczenie pala duchownego, stąd mój wniosek, że taki Ozi straci swoją potęgę. jedynie Klimczak dobrze na tym wyjdzie. xD Zaprzeczycie? łucznicy collegium : andreas, miczua, yogi, zedicus, ozi, mathrance, colens i pewnie wiele innych których pominąłem. teraz wymiatają ale co bd po upie?

Agri
19-12-11, 20:26
Według mnie wystarczyłby kilkusekundowy exthaus na tapen tawis i Collegium na każdej akcji śpi do 0.
85% Waszego teamu zwiadowcy duchowni, jak już mówiłem..
Hp prawie jak rycerz, combo jak mag i leczenie 2x lepsze niż UH. To prawie jak kod na nieśmiertelność w GTA :D

Attax
19-12-11, 20:27
pisze co myśle. krążą pogłoski, że będzie zmniejszone leczenie pala duchownego, stąd mój wniosek, że taki Ozi straci swoją potęgę. jedynie Klimczak dobrze na tym wyjdzie. xD Zaprzeczycie? łucznicy collegium : andreas, miczua, yogi, zedicus, ozi, mathrance, colens i pewnie wiele innych których pominąłem. teraz wymiatają ale co bd po upie?

po upie zwiadek dostanie nowe spelle ;p

maja1414
19-12-11, 20:44
Jak zwalą palka to wiecie że ja nie gram? ^^
Trzeba robić maga. :)

9106796
19-12-11, 20:53
Masz rację Teverix grasz teraz bo jest Ci najłatwiej palkiem ogarnać bo jest on teraz najprościejszą postacią do gry tutaj? A jakby Ci przyszło latać magiem i się leczyć co chwila i rzucić coś to już byś nie ogarnął czy o co Ci chodzi... Prosta gra się bardzo często nudzi.

________________
Maciek / Askara

Barrbosa
19-12-11, 20:54
Jak zwalą palka to wiecie że ja nie gram? ^^
Trzeba robić maga. :)

Jak nie zmienią zwiadowcy to ja zmieniam profesje :P

anat123
19-12-11, 21:01
pisze co myśle. krążą pogłoski, że będzie zmniejszone leczenie pala duchownego, stąd mój wniosek, że taki Ozi straci swoją potęgę. jedynie Klimczak dobrze na tym wyjdzie. xD Zaprzeczycie? łucznicy collegium : andreas, miczua, yogi, zedicus, ozi, mathrance, colens i pewnie wiele innych których pominąłem. teraz wymiatają ale co bd po upie?

takie pogloski nie kraza tylko ty je wlasnie rozsylasz... :\

9106796
19-12-11, 21:06
Czy wy myślicie też przy tym co piszecie? Na pewno postaci która jest teraz taka dobra nie osłabią,że będzie tu najgorszą. Postać dystansowa zawsze na dużym lvl dużo biła i sporo się leczyła a Ci co płaczą,że palek taki jest super a ich postać mag/wojownik nie to zmieńcie sobie profesje ;)

________________
Maciek / Askara

I też nie wiedziałem,ze legendy odchodzą kiedy ich postacie stają się słabsze :(

Attax
19-12-11, 21:10
Oczywiscie latwiej jest dodac wam cos *woj / mag * niz zabrac cos zwiadowcy i narazic sie na fale zalu na forum

Majkul
19-12-11, 21:13
Agri, to że Teverix umie leczyć się tylko tapen tawis nie znaczy, że każdy łucznik tak "ogarnia". Robiliśmy z Ozim testy i nie licz na to, że sam update wam pomoże.

maja1414
19-12-11, 21:17
Palkiem gram od początku i nie wiem po co te teksty typu "Masz rację Teverix grasz teraz bo jest Ci najłatwiej palkiem ogarnać bo jest on teraz najprościejszą postacią do gry tutaj? "
Zawsze mi sie ta profesja podobała nawet jak się 1 skil 3h skilało bo wolno szło.
Magiem bym bardziej ogarniał od Ciebie :) Tylko mi dajcie bo nie chce mi sie tracic kasy na niego :) 1/2 talar=1lvl

9106796
19-12-11, 21:35
Tak pewnie magiem byś ogarniał bardziej i pewnie altaron jest Twoim pierwszym miejscem gdzie grasz. No i żebyś jeszcze tak lepiej ogarniał to chyba musiałbyś dostać pozwolenie od rodziców żeby grać więcej niż 2-3h dziennie ;) Ale nie o to mi chodziło bo przecież Ty jesteś legendą i nie ma co z Tobą konkurować ;) oj Michał,Michał...

KarolOs
19-12-11, 21:35
1/2 talar=1lvl

moze byc 1 talar na lvl straty i moze byc tez 1 talar zarobku :D

dobra panowie, taka propozycja zeby przestac juz tu spamowac, bo nie chce mi sie wbijac i czytac 3 stron więc spokój i koniec spamu ;d

Majkul
19-12-11, 21:42
Sam piszesz że jak pogorszą łuka to nie grasz, ba jak raz zabrali tapen tawis na chwilę to rzuciłeś grę ;)

voagar
19-12-11, 21:48
21:12 Szewczyk [79]: jakie nooby mysleliscie ze bez ringa do dp bede biegl
Ciekawe, ROBOCOPIE.

21:43 Uwaga!! Morderstwo Szewczyk było nie uzasadnione.
2011-12-19 21:47:39 Gracz zginął na poziomie 79 , zabity przez Klimczak Potato,