PDA

Zobacz pełną wersję : Łucznik - Która profesja?


Avgett
28-11-11, 15:56
Witam.
Jako iż nie jestem zbyt doświadczony w Altaronie to mam pytanie na temat profesji.
Która przyda mi się bardziej na małym lvlu - elementalista czy duchowny?
Słyszałem, że efektywniej się expi z zaczarowanymi strzałami, czy to prawda?
Na czym można expić oprócz czerwi, i w którym kierunku od miasta powinienem się udać żeby te potwory spotkać?

adamo199412
28-11-11, 16:27
Witam.
Jako iż nie jestem zbyt doświadczony w Altaronie to mam pytanie na temat profesji.
Która przyda mi się bardziej na małym lvlu - elementalista czy duchowny?
Słyszałem, że efektywniej się expi z zaczarowanymi strzałami, czy to prawda?
Na czym można expić oprócz czerwi, i w którym kierunku od miasta powinienem się udać żeby te potwory spotkać?

Idź na południe do miasta nieumarłych. Można spokojnie do 25lvla siedzieć a nawet dłużej. Masz tam szkielety zwykłe i wojowników, ghoule, larwy, oraz na górze fire devile. Tylko ja tam expiłem zwiadowcą. Ty jako wojownik nie wiem czy dasz radę na tym lvl-u.

siwyus
28-11-11, 16:32
@up
Czemu wojownik? Napisane jest "łucznik".

Ja proponuje Ci kilka miejsc: kasa-krasnale, exp - czerwie, kasa i exp - umarlaki ( i tu się właśnie przydają zaczarowane strzały).

Avgett
28-11-11, 16:51
Napisałem że łucznik bo takowego robię.
Dzięki za info na temat expa, ale jaka profesja przyda się prędzej na tych expowiskach - duchowny (święte strzały/święty blask i dotyk) czy elementalista (strzały żywiołów)

siwyus
28-11-11, 20:07
Duchowny :p Chociaż leczenie i tak ma od 55, więc sam już nie wiem. Elementalista po za czarowaniem strzał nic nie ma.

Avgett
28-11-11, 20:26
No właśnie. Strzały duchownego przydadzą się tylko na nieumarłych, a elementalisty prawie wszędzie. A czary duchownego nie są aż tak bardzo przydatne :/
Chyba wybiorę elementaliste. Dzięki za pomoc.

paaaprikos96
04-12-11, 21:45
Duchowny :p Chociaż leczenie i tak ma od 55, więc sam już nie wiem. Elementalista po za czarowaniem strzał nic nie ma.

nieprawda. elementalista ma krzaczki za dupą.

anat123
05-12-11, 14:07
wes elementaliste, kup pacc czaruj strzaly/belty na ziemie i na cyklopy kiedys elementalista ci sie przyda tez na czarowanie np strzal na energie na bagienne albo lodowe na smoki

MyronQ
05-12-11, 20:22
Zwiadowca na bagienne ? haha

Wez najpierw duchownego potem elementaliste ;]

anat123
05-12-11, 21:07
tak zwiadowca w bagiennego z 90 distem wali po 300