PDA

Zobacz pełną wersję : spam e-maili


siwykon
30-11-11, 06:24
Otóż dzisiaj o godz. 5:57 i 5:56 otrzymałem:
-12 e-maili o usunieciu postaci (różne nicki o których nigdy nie słyszałem i nie związane w żaden sposób z moim e-mailem i moimi postaciami)
-11 e-maili o ukonczeniu się statusu szlacheckiego (również związane z różnymi postaciami o których nigdy nie słyszałem i nie związane w żaden sposób z moim e-mailem i moimi postaciami).
-1 e-mail był zaadresowany do mnie (o bliskim końcu statusu szlacheckiego)

Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy błąd (bo nie chciało by mi sie usuwać wszystkich e-maili od was otrzymywanych, a jeżeli w ciągu sekundy otrzymałem ich aż 12 to ile by mi mogło przyjść w ciągu godziny :B).

cintorek1
30-11-11, 06:54
Michal! Jednak kupiłeś pacca :D

siwykon
30-11-11, 07:03
Bez pacc nie ma gry :rolleyes: (chociaż każdy ma prawo do własnego zdania i bynajmniej nikomu nie narzucam mojego).

bim
30-11-11, 21:14
Przepraszam za błąd spowodowany częściowo z mojej winy. Poprawiając wczoraj odzyskiwanie hasła zapomniałem o jednej usterce dawnej która została przypadkiem przywrócona przez co mógł wyjść spam.

siwykon
01-12-11, 03:47
Bardzo dziękuję za przeprosiny.
Jednak temat nie został założony po to by szukać winnych, tylko w celu pokazania błędu (ale skoro już jest znana przyczyna błędu to usterka za pewne została już usunięta, albo zostanie w najbliższym czasie).
:B

Myślę, że temat można zamknąć.