PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z domkiem i ze spaniem.


adihash13
02-12-11, 12:45
Siemka, dzisiaj zostałem właścicielem jednego z domków, o dziwo nie jest to napisane przy mojej postaci na stronie altaron.pl(co można zrozumieć brakiem aktualizacji), ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie moge swoją postacią skorzystać z łóżka? Czekam na odp. pozdro.

jakub00s
02-12-11, 13:19
Siemka, dzisiaj zostałem właścicielem jednego z domków, o dziwo nie jest to napisane przy mojej postaci na stronie altaron.pl(co można zrozumieć brakiem aktualizacji), ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie moge swoją postacią skorzystać z łóżka? Czekam na odp. pozdro.

Brak statusu szlacheckiego.

bim
03-12-11, 18:07
Jak kupowałeś domek miałeś Status Szlachecki? I czy teraz go straciłeś już a nadal masz domek?

jakub00s
04-12-11, 09:08
Jak kupowałeś domek miałeś Status Szlachecki? I czy teraz go straciłeś już a nadal masz domek?

Jako, że jestem jego sąsiadem, a on pewnie śpi, nadmienię, iż domek kupował bez statusu szlacheckiego. Dzisiaj domek stracił, co jest chyba spowodowane naprawieniem błędu z kupnem domu bez statusu.

siwyus
04-12-11, 09:39
Jak kupowałeś domek miałeś Status Szlachecki? I czy teraz go straciłeś już a nadal masz domek?


Gdy mi skończył się status szlachecki, domek miałem jeszcze 2 dni.