PDA

Zobacz pełną wersję : Zapowiedź III - Gospodarka i nowe techologie


Mervakis
06-12-11, 23:18
Starając się zdążyć jeszcze w Mikołajki, tuż tuż przed ich końcem, prezentujemy wam nową, kolejną zapowiedź:

Wczorajszego poranka Namiestnik otrzymał niepokojące wieści od grupy swych wiernych poddanych. Zaniepokojony doniesieniami o stanie gospodarki, nie czekając ani chwili zwołał pilne zebranie, które trwało cały dzień. Wieczorem jego wierny szambelan ogłosił mu co udało się ustalić. Namiestnik za namową swoich doradców wysłał do maga Erazmusa swojego dyplomatę, z prośbą o wsparcie finansowe. Władca Ankardii znany ze swojej wspaniałomyślności postanowił, że pomoże w sposób pośredni, aby zarówno mieszkańcy Neolithu jak i mieszkańcy Ankardii odnieśli w ten sposób korzyść. Obiecał, że w niedalekiej przyszłości kupiec Feliks otrzyma od niego sporą pulę pieniędzy, którą przeznaczy na dodatek do cen skupowanych przedmiotów.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=561&stc=1&d=1323200885

Namiestnik otrzymawszy deklarację Erazmusa bardzo się ucieszył tym bardziej, że chwilę wcześniej otrzymał 2 depesze. Jedna z nich była oznaczona piękną pieczęcią carskiego Ajsoru, druga natomiast posiadała koślawy znak Szczepu Zardzewiałej Włóczni. W wojennej zawierusze coraz więcej nacji zaczęło zdawać sobie sprawę, że jeżeli siły Altaronu zawiodą, abitańscy najeźdźcy nie okażą im żadnej litości, z tego właśnie powodu zdecydowali się na potajemne wspieranie sił altarońskiej armii. Nie chcąc się mieszać w konflikt bezpośrednio postanowili wspomóc Altaron środkami finansowymi. Tak szybko jak tylko oddelegowani przez te rasy kupcy nauczą się w sposób właściwy wyceniać poszczególne przedmioty i przeliczać ich waluty na nasze, tak szybko będziemy mogli pozbyć się z zyskiem przedmiotów, które do tej pory zaśmiecały nasze skrzynie depozytowe.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=562&stc=1&d=1323202894

Technolodzy Altaronu po długich i ciężkich badaniach udoskonalili kostkę transmutacji. Trwają ostatnie testy nowego modelu, który umożliwi nam kreowanie przedmiotów dotąd zbyt skomplikowanych do samodzielnego wykonania, a wszystko to za sprawą dwóch dodatkowych miejsc wewnątrz kostki, w których możemy umieścić dodatkowe składniki.

9891404
07-12-11, 04:23
Czekamy na Wiecej Zapowiedzi ^^

siwyus
07-12-11, 06:19
@up
Chyba na update :D

Attax
07-12-11, 07:03
czy to juz koniec ? ;p czy jeszcze bedzie wiecej zapowiedzi ? fajnie fajnie to sie zapowiada

jakub00s
07-12-11, 08:58
Kolejna godna uwagi zapowiedź. Bardzo podobają mi się nowe urozmaicenia gry. Czekam z niecierpliwością ;)

muscovite
07-12-11, 09:00
Super, nie mogę się doczekać ;D

crunchips
07-12-11, 10:44
Wszystko super oprócz outfitów wyglądają jak te ze starej tibi

negrula
07-12-11, 11:32
Nooo... jestem mile zaskoczona. Ciągle coś nowego. Nic tylko czekać na update :)

beta2468
07-12-11, 13:57
Ulepszenie kostki jak najbardziej mi odpowiada :)

konradowalkero
07-12-11, 15:22
Outfity wyglądają dobrze. Najważniejsze żeby nie były takie same jak na real bo to strasznie nie pasuje do Altaronu.

blanko2222
07-12-11, 16:13
update na gwiazdkę będzie?

Andreas
13-12-11, 17:03
Już nie mogę się doczekać IV,V,VI,VII i mam nadzieje VIII zapowiedzi :)
Mam nadzieje że będą tak świetne jak pozostałe :)

cinkiwonsz
13-12-11, 20:11
Im więcej zapowiedzi, tym więcej nowości. ;) Co tydzień zapowiedź, powiedzcie, jak będziecie mieli dość. :D
A tak na poważnie, liczę, że niebawem będzie. :) Chcemy, żeby wszystko było porządnie przygotowane.

miko123
16-12-11, 22:07
ja bardzo ciesze sie z nowych outfitow poniewaz wtedy juz wszystko bedzie inne niz w tibi a to by bylo super, tymbardziej wtedy raczej bedzie wiecej graczy, wystarczy tak jak kiedys dac reklame na tibia.pl po update. :) Best Guest

anat123
16-12-11, 22:35
reklama na tibia.pl juz byla -.-

sebek00
16-12-11, 22:43
reklama na tibia.pl juz byla -.-

I nadal jest.