PDA

Zobacz pełną wersję : Licor, czyli tak zwany "Rook"


zomber
07-12-11, 20:31
Witam, zakładam ten temat ponieważ nie znalazłem takiego na forum. A więc temat jest poświęcony dla stałych wyspiarzy. Proszę tutaj pisać wszystko co związane z wyspą nowych "Licor". :)

cinkiwonsz
07-12-11, 21:43
To znaczy co mamy pisać? Były już różne pytania. Dotyczące tak pozostania rozwoju Licor, jak i korzyści pozostania na archipelagu. Doprecyzuj, proszę. Mam stałego wyspiarza i chętnie podyskutuję.

Attax
07-12-11, 21:44
Gralem na Licorze, lecz przenioslem sie na glowny kontynent gdyz gra tam samemu nie ma sensu ;/

Agri
07-12-11, 21:56
To znaczy co mamy pisać? Były już różne pytania. Dotyczące tak pozostania rozwoju Licor, jak i korzyści pozostania na archipelagu. Doprecyzuj, proszę. Mam stałego wyspiarza i chętnie podyskutuję.

Mu raczej chodziło o wymianę poglądów, pomiędzy Licorstayerami; zgłębianie tajemnic i odkrywania nieznanego na owej wyspie.

zomber
08-12-11, 13:52
Dokładnie powinien być osobny dział o tym, ale nie ma więc postanowiłem założyć chociaż temat, bo gram na licor a na forum prawie nic nie ma o tej wyspie, ciągle się pisze o "Mainie" a ja np. chciałbym poczytać coś o wyspie nowych, co spotkaliście, jakie macie eq, czy coś ciekawego odkryliście ogólne info o tej wyspie. O to mi chodzi ;)

Slythia
08-12-11, 13:57
Jak będzie odpowiednie zainteresowanie to i dział powstanie :).

cinkiwonsz
08-12-11, 14:05
Na Licor wcale nie jest tak pusto, jakby mogło się wydawać. Powstał nawet klan. :)
Skoro już powstał temat, to skorzystam. Wie ktoś, gdzie na Licor można znaleźć toporek? (lub piłę, jak jest)
Edit: Może raczej: Któreś z tych dwóch jest dostępne?

Attax
08-12-11, 15:30
Toporek wiem gdzie mozna zdobyc, hm jakby cie tu naprowadzic strzega go dosc silne potwory :P

Molan
12-12-11, 18:07
Nie no, panowie... Unikajmy określenia 'rook'.
Niech będzie to dobrą praktyką i przykładem dla innych...

Licor to Licor, o rooku zapominamy. :)

adamo199412
13-12-11, 16:45
Nie wiecie może jaki best mobek na Likorze?

Slythia
13-12-11, 16:48
Mały smoczuś.

adamo199412
13-12-11, 17:17
Mały smoczuś.

O jej jak słodko :rolleyes: [smok analog ;D]

cinkiwonsz
13-12-11, 19:22
Niech będzie to dobrą praktyką i przykładem dla innych...

Licor to Licor, o rooku zapominamy. To popieram całym sercem. Mało kto dziś umie przetłumaczyć słowo "rookie" :D U nas, fabularnie, nie ma to wielkiego sensu. :)

Miziu
10-02-12, 18:38
Cinkowonsz, my siebie nazywamy Licor Stayerami, chociaż czuć tu naleciałość angielszczyzny, a serwer jest w pełni polski. Tak się przyjęło. :)

Na temat Licoru, jest to tajemnicza wyspa, mówię wam poważnie :P. Co jakiś czas, ale w miarę regularnie odkrywam, że kolejne zagadki istnieją, nie wszystkie można jednak od tak rozwiązać. Żeby nie było, że to są puste słowa, łatwo zauważyć, że podziemia Lewany, w których zaroiło się od szczurów, skrywają taką jedną zagadkę.

Miziu
15-02-12, 17:30
Jeśli będą przynajmniej 3 WASZE głosy na tak, to założę 2 nowe tematy dot. Licoru.
Pierwszy temat na zdjęcia (ktoś z Was deklaruje się na wsparcie tematu swoimi screenshotami?).
Drugi temat będzie interaktywną zabawą, która pomoże Stałym Wyspiarzom poznać dokładnie Archipelag Licor i zapoznać się z jego fabułą.

Jesteś na TAK? Będziesz się udzielać? Pisz!

Ravson
07-03-12, 15:22
Witam :D
Dziś postanowiłem wraz z moim real kumplem znów zawitać na Altaronie :) tym razem jednak zostajemy na rdzennej wyspie :D

Chee
14-03-12, 11:07
Tya, zostajemy :D jeśli dobrze rozumiem, temat dotyczy ogólnie informacji o Licor, tak?

Mam parę pytań :
- bardziej opłaca się bić dystansową czy jednoęczna?(dmg,def i jak to sie sprawdza na expie)
- jak wygląda najlepszy ekwipunek na Licor?

siwyus
14-03-12, 11:17
@up
Zależy co chcesz bić: np. takiego orka włócznika lepiej z dystansu, a robaki, pająki itp. z miecza.

EQ:
szczerbiec (Rar item, i tak nie zdobędziesz :D)/ korbacz, kaptur kolczy, kolczuga, nogawice zwiadowcy, buty myśliwego i ćwierkowana tarcza.

Ravson
14-03-12, 21:39
To szczerbiec jak można zdobyć? Znalazłem go wbitego w skałę i wyskoczyło że nie jestem wybrańcem... to jest po prostu tak że jest jakiś % szansy na wyciągnięcie go czy coś trzeba zrobić by go wyciągnąć?

Obles
14-03-12, 22:53
Nie licz na wyjaśnianie zadań.

Haurix666
15-03-12, 06:33
Teoretycznie musisz zostać wybrańcem jak sam napisałeś ale jak Kemoc został wybrańcem (został wybrany na Doradcę) to chyba nie zadziałało ;].

cinkiwonsz
15-03-12, 10:16
Ot zagadka, fakt, nie zadziałało. Za to zacieram ręce na korbacz, tylko potrzebny będzie ktoś do pomocy. ;]

siwyus
15-03-12, 10:28
@up
Napisz do mnie, pomogę :p