PDA

Zobacz pełną wersję : Płytowy Hełm z szeregowca


jasiek50
10-12-11, 21:25
został skasowany czy miałem takie szczęście że ubiłem ich ponad 200 i nie wypadł mi ani jeden... wątpię żebym przeoczył.

Mlyniuuu
18-12-11, 06:13
Hmmm, a ja ostatnio expiłem z 2h na szeregowcach i miałem ponad plecak:D A wczoraj tylko 1 wypadł :D

Dinoo20
18-12-11, 15:22
Hmmm, a ja ostatnio expiłem z 2h na szeregowcach i miałem ponad plecak:D A wczoraj tylko 1 wypadł :D

jasiek, masz odpowiedź :) po prostu losowość dropu

jasiek50
18-12-11, 22:23
ostatnio na cycach po godzinie miałem jedną białą klingę i kilkanaście stalowych tarcz i puklerzy z przewagą tych pierwszych.
nie rozumiem tego, gdyż jak zaczynałem swoją przygodę na cycach leciały w często białe klingi, od czasu do czasu płytowy puklerz, stalowa raz na 2-3 wypady, a mosiężna tarcza do tej pory mi nie wypadła.
gdzie attax miał sporo mosiężnych tarcz.

Obles
18-12-11, 22:26
ostatnio na cycach po godzinie miałem jedną białą klingę i kilkanaście stalowych tarcz i puklerzy z przewagą tych pierwszych.
nie rozumiem tego, gdyż jak zaczynałem swoją przygodę na cycach leciały w często białe klingi, od czasu do czasu płytowy puklerz, stalowa raz na 2-3 wypady, a mosiężna tarcza do tej pory mi nie wypadła.
gdzie attax miał sporo mosiężnych tarcz.

Rozgryzłeś spisek.
Na Twoją postać został ustawiony pech na 90%. Administracja widać nie lubi Jaśków.

Chłopie masz pecha i tyle, nie możliwe jest, że z jednych potworków dla różnych ludzi jest ustawiony inny drop. Loot został już kilka razy zmieniony, ale nie w ostatnich dniach/tygodniach. Przesadzasz. Masz zwyczajny pech.

anat123
19-12-11, 15:46
expie na cycach od 30 lvla i nie lootlem mosieznej tarczy ;((((