PDA

Zobacz pełną wersję : problem z questem odbicie zakldaniczki


firen1996
17-12-11, 19:17
po szlem z kolegom na orka strażnika po klucz do questa do niego są drzwi no i kolega go ubił ale przez przypadek wyszedł a klucz został a dzienniku ze brawo pokonałeś orka zabierz klucz i ratuj Helenę ale nie mogę wziąć klucza bo drzwi zamknięte i żaden z nas nie wejdzie po klucz i questa niewykonany proszę mistrzowie pomóżcie nam:(

zephyr
17-12-11, 19:21
Miałem podobny problem i chciałem go zgłosić, bo razem z znajomym trafiliśmy na podobny problem... ale że kolega nie gra, a ja questa miałem wykonanego. Także również prosiłbym jakiegoś Admina/MG o zainteresowanie się tym przypadkiem.

firen1996
17-12-11, 19:40
i jak żeś go zainteresował bo ja 1 godzinę w grze czekałem czy się odezwie i się nikt nie odezwał teraz tu napisałem a chciałbym dziś ten quest zrobić:(:(

temat zamkniety

jakub00s
17-12-11, 19:49
Mistrzowie też ludzie, nie są maszynami. Też mają swoje obowiązki. Zresztą nie dziwię się. Nie każdy przesiaduje sobotnie wieczory przed komputerem ;)

Trav
17-12-11, 21:17
Trzeba było wziąć klucz. Po co zabijać strażnika żeby potem nie brać klucza?

Spróbuj jeszcze raz i tym razem się postaraj.

Pingwin
18-12-11, 11:39
ten kolega to ja klucza też zapomniałem wziasc dacie nowy klucz czy co mój kolega sotal a ja niechce miec quyesta zepsutego tak samo mialem dednerowalem sie i nei zabralem klucza strażnikowi pech

Slythia
18-12-11, 11:40
Nie jest naszą winą, że metaforycznie mówiąc wyrzuciłeś klucz do wody. Nikt Ci go nie da, na jakiej podstawie?

Pingwin
18-12-11, 11:41
Prosze czy dacie mi klucz jemu daliscie bylem rqazem z nim cieszy sie ja też chce prosze gm?

Slythia
18-12-11, 11:42
Ja klucza nie dam, Trav chyba jedynie wyczyścił mu misję. Możesz czekać na niego jeśli chcesz.

Pingwin
18-12-11, 11:44
MÓJ NICK W GRZE to jagby co to Lopek bo tu nie pisze a przynajmniej mi prosze mistrzowie gry o klucz moim zadaniem powino mi zaliczyc i tyle psize w dzieniku a pisze tam, że nei ma sensu wchodzic 2 raz czy co i jestem zdenerwowany stracilem 4h bo szlismy jak niedorwajdy myslec co robic a tu nagle nic.

Slythia
18-12-11, 11:46
A to moja wina, że jesteś zdenerwowany? Sam sobie popsułeś questa więc grzecznie czekaj na litość Trava oraz na to, co zrobi. Nic nie powinno ci zaliczyć boś sam wszystko popsuł, nie ma w tym żadnej naszej winy.

Trav
18-12-11, 16:11
Ojej cierpliwości, bez nerwów. Naprawdę nie zaglądam na forum cały czas i zdarza się przeoczyć. To samo co w poprzednim przypadku zrobiłem.