PDA

Zobacz pełną wersję : Co z tym up?


Bafrox
23-12-11, 18:08
Po jaka cholere piszecie w galerii grudniowa aktualizacja jak tej aktualizacji nie widać a grudzień już jest?? Co może niby się wyrobicie do 31? hah wątpię w to bo zawsze się guzdracie z tym jak mało kto, a te screeny co dodaliście to o dupę potłuc, bo nic na nich nie widać, równie dobrze mogliście dać screena jak siedzicie na ławce i jaracie blanty. Informacji o up też za wiele nie daliście, jak widać szykuję się taki sam crap jak ostatnio, też byliście tacy tajemniczy i narobiliście ludziom nadziei że up wyjdzie a tu co?? właśnie gówno

Slythia
23-12-11, 18:12
Ja też cię lubię*:).

Mervakis
23-12-11, 18:14
@UP

O_O Jego lubisz a mnie nie ;<. Ja się tak nie bawię! :D

Siwor
23-12-11, 18:15
Czekaj na aktualizację. Tyle ile miałeś wiedzieć tyle się dowiedziałeś w czym problem i ten bezsensowny temat? Piszesz jeszcze nie kulturalnie, wyzywająco... Wać Pan wstydu oszczędź....

//dzefrej.

Tron
23-12-11, 18:17
Slythia niema uczuć, więc nie może lubić, nienawidzić - jest zimna jak lód, bez serca. To dlatego trzyma was w niepewności i update nie ma. Igra wami.

Na pohybel administracji! Wyrwać języki, utopić w oleju, albo wyrwać języki i je zatopić w oleju. Na pal! Na pal!

Obles
23-12-11, 18:19
Głupia administracja! Głupia!

Mlyniuuu
24-12-11, 00:51
Po jaka cholere piszecie w galerii grudniowa aktualizacja jak tej aktualizacji nie widać a grudzień już jest?? Co może niby się wyrobicie do 31? hah wątpię w to bo zawsze się guzdracie z tym jak mało kto, a te screeny co dodaliście to o dupę potłuc, bo nic na nich nie widać, równie dobrze mogliście dać screena jak siedzicie na ławce i jaracie blanty. Informacji o up też za wiele nie daliście, jak widać szykuję się taki sam crap jak ostatnio, też byliście tacy tajemniczy i narobiliście ludziom nadziei że up wyjdzie a tu co?? właśnie gówno

Ale niecierpliwy! Mikołaj nie przyjdzie! :d

adamo199412
24-12-11, 09:40
A czy ktoś wam dał do zrozumienia że upek będzie w grudniu tego roku? :confused: