PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs - do wygrania Amazon Kindle!


Slythia
25-12-11, 10:10
Wraz ze świąteczną aktualizacją rusza nowy konkurs Altaronu.

Wszyscy, którzy od dnia dzisiejszego przez następny miesiąc zakupią co najmniej jeden Status Szlachecki (http://altaron.pl/Character-buyPacc/) na minimum tydzień będą mieli szansę wygrać:

- jedna osoba - Amazon Kindle!

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=618&stc=1&d=1324729727

- dziesięć osób - podwojenie zakupionego doładowania!

Pamiętajcie! Im więcej zakupionych dni Szlacheckich tym większa jest szansa wygranej!

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod tym (http://altaron.pl/doc/konkurs/) adresem.

Vojtaz
26-12-11, 15:59
Krótko mówiąc taki konkurs, że wysyłasz sms na wartość takiej jak ma Kindle i wygrywasz -.-...

Tyle ode mnie. Bardziej odstraszajcie graczy.

cinkiwonsz
26-12-11, 22:29
Ode mnie z kolei: Marudźcie bardziej. Lubię to bardzo. Nie kupuj i nie graj, jeśli Cię to odstrasza. Kup premium dopiero po konkursie i wszystko będzie ok. Jeśli wszyscy uważają tak, jak Ty, to nagrodę wygra jedna osoba, którą znam i już zakupiła status i cieszy mnie, że nie jest to osoba, która zaraz wystawi czytnik na allegro. Niemniej wierzę, że takich osób jest więcej i wśród nich znajdzie się zwycięzca, któremu przypadnie do gustu tak forma konkursu, jak i nagroda. Jeśli z kolei Ty masz rację i wszystkich pozostałych to odstrasza, w co szczerze wątpię, to mam 50% szans na wygraną, co też mnie cieszy. Zobaczymy. ;)

siwyus
26-12-11, 22:47
Ja mam 2 losy :p Wygram to !

cinkiwonsz
26-12-11, 23:32
Powodzenia. :) Brat nie gra, bo kupił status na 2 mc'e zaraz przed aktualizacją, to mamy o los mniej, niemniej cieszy mnie, że ktoś łasi się na ten czytnik. :D Dobry pomysł z taką akurat nagrodą.

Dynd
27-12-11, 23:12
to lepiej kupic 4 premium po 7 dni niz jedno na miesiac?:D

Slythia
27-12-11, 23:36
Na jedno wyjdzie.

WsT
28-12-11, 03:38
Widzę że jednak czytnik został wprowadzony jako nagroda, gratuluje temu kto wygra. Nagroda ciekawa może poza grą więcej osób zacznie czytać książki. Jeśli fundusze pozwolą może sam wezmę udział w konkursie :)

Haurix666
28-12-11, 16:46
A tak z ciekawości, żeby nie było że się czepiam.
Czy wystarczy kupić czy jeszcze trzeba aktywować?

I jeszcze jedno, w przypadku "sponsorów" kupujących komuś pacc (za coiny i nie tylko) kto bierze udział w losowaniu, ten co kupuje czy ten komu kupują?

Slythia
28-12-11, 17:30
Aktywować.

jakub00s
28-12-11, 18:10
A tak z ciekawości, żeby nie było że się czepiam.
Czy wystarczy kupić czy jeszcze trzeba aktywować?

I jeszcze jedno, w przypadku "sponsorów" kupujących komuś pacc (za coiny i nie tylko) kto bierze udział w losowaniu, ten co kupuje czy ten komu kupują?

Zauważ, że jeśli wysyłasz sms na czyjś kod, system nie sprawdza czy to faktycznie ty.

makmej
03-01-12, 12:37
Aktywować?:D to będe mieć pacca na rok husa husa xD
Tak pozatym ten czytnik dostanie osoba która wydała najwiecej pieniedzy czy taka ktora najwiecej dni pacca kupila?;p Czy w ogole przez losowanie?

siwyus
03-01-12, 15:40
@up (niby nie mam 10 znaków :o)
4. Zwycięzcy w Konkursie otrzymają:
a. Amazon Kindle dla jednej osoby z największą ilością zakupionych w
trakcie trwania konkursu dni Statusu Szlacheckiego;

Obles
03-01-12, 15:56
Biorąc pod uwagę, że koszt takiego bajerku wynosi koło 600zł to warto wydać na sms z... 599 :D.

siwyus
03-01-12, 16:34
@up
8. Nagrody zostaną wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
podatkowego, zwycięzca zobowiązuje się do pokrycia podatku od wygranej w
świetle obowiązujących przepisów.

Na pewno ? :d

Slythia
03-01-12, 19:30
Akurat tutaj podatku nie będzie, za mała wartość nagrody.

Haurix666
08-01-12, 13:37
Faktycznie Siwyus ma rację, punkt 4a regulaminu konkursu sprawia iż jest on bez sensu, sprawia że kto bardziej się zbliży do wartości nagrody wydając kase na SS (lub kupijąc za kasę w grze) ten wygra, a już napewno wygra ten kto na Status Szlachecki wyda więcej niż sama nagroda jest warta.
Według mnie ilość zakupionych dni powinna mieć wpływ na szanse w losowaniu a nie na sam wynik konkursu, ale to już tylko moje zdanie.Tak że nie liczcie na to że kupując SS na 2, 4, 6 miesięcy macie szanse na wygranie głównej nagrody, nie macie żadnych. Konkurs jest wybitnie nastawiony na zysk, a nie na promocje gry, motywując do wydania jak największej ilości kasy na SS aby jak najbardziej zbliżyć się do wartości samej nagrody;] Miałem dokupić jeszcze SS ale po co jak punkt 4a skutecznie wyklucza możliwość głównej wygranej dla osób które nie zainwestują duuużo kasy ;] Kupie chińską podróbkę za 200zł i też poczytam książki.

siwyus
08-01-12, 14:36
@up
Możesz wygrać kupując status szlachecki na miesiąc, pod warunkiem, że inni kupią mniej.

Haurix666
08-01-12, 14:50
;] czysta teoria, ale fakt mogę

Haurix666
10-01-12, 20:41
Z podatkiem to też nie do końca tak, są progi kwotowe i jeżeli już ktoś coś wygrał i osiągnął określona kwotę to będzie musiał zapłacić 10% podatku. Ale to już bardziej skomplikowane przepisy i obowiązek leży po stronie organizatora więc jedyne co może czekać potencjalnego zwycięzcę to wpłata 10% wartości wygranej.

Slythia
11-01-12, 07:03
Może mi ktoś wyjaśnić o co wam chodzi? Organizujemy konkurs, dajemy fajną nagrodę (bo w sumie sama chciałabym ją mieć), zasady są*banalne i nie wymagają żadnego wysiłku... i krytykujecie każde słówko w regulaminie? Czemu? Lepiej byłoby, jakbyśmy nie organizowali żadnych konkursów, nie dawali żadnych nagród? Naprawdę o to chodzi?

Haurix666
11-01-12, 17:15
Fajnie że są konkursy, fajnie że są nagrody (oby więcej) ale jak wiadomo daibeł tkwi w szczegółach. Codziło o to że z zapowiedzi na głównych stronach wynikało że każdy ma szansę na wygranie głównej nagrody (nawet minimalną), tymczasem Siwyus wypatrzył że tak nie będzie, nagrodę dostanie ten który zainwestuje najwięcej. Nie chodzi o sam konkurs a o jego warunki. Osoba kupująca SS na tydzień też miała nadzieję że może jej się uda,że ją wylosują, a tak niestety zawsze się znajdzie ktoś kto kupił SS na dłużej. No nic mam nadzieję że z czasem będzie lepiej, no i oczywiście nic nie ma w warunkach o pozostałych aspektach konkursu (podwojenie SS) czy to będzie z losowania, czy też od ilości zakupionych dni SS czy może po znajomości ;p. No dobra więcej nie pisze bo znowu będzie że się czepiam.

Slythia
11-01-12, 17:23
Jeśli dobrze pamiętam to jest wyraźnie zaznaczone, w jaki sposób wybierane są pozostałe nagrody - radzę ponownie przeczytać regulamin. Poza tym, kto powiedział, że kupując status na tydzień nie masz szansy? Według mnie jest - minimalna, czyli tak, jak wg Ciebie być powinno.

Haurix666
15-01-12, 16:41
Ble Ble Ble nie wytrzymałem....Czytałem regulamin 3x. Pozostałe nagrody jest napisane że wybiera komisja a właściwie zwycięzców, ale nie jest napisane wg. jakich kryteriów (czyli to co pisałem wcześniej)czyli kryterium jest do głównej nagrody. Poza tym, kto powiedział, że kupując status na tydzień nie masz szansy? Według mnie jest - minimalna, czyli tak, jak wg Ciebie być powinno.
Ja kupiłem SS na 60 dni, czyli mówię wszystkim którzy kupili na mniej że nie mają szans. Czyli nie jest tak jak chciałem.
Sorry ale ja chciałem dobrze ( m.in. też mieć szanse na wygranie a bez zmiany regulaminu się nie da).

jasiek50
12-02-12, 08:49
do kiedy trwa jeszcze konkurs?

Slythia
12-02-12, 08:55
Za parę dni zostaną ogłoszone wyniki.