PDA

Zobacz pełną wersję : To już jest koniec...


Stros
23-04-11, 11:07
To już jest koniec...
... i początek.

Prakt
23-04-11, 11:17
Ktoś dawno nie dostał bana za tematy o niskiej zawartości merytorycznej :P

A poważnie - proszę się nie obawiać, że zniknęły wszystkie postaci i serwer jest wyłączony. Wszystko jest zaplanowanym działaniem, którego efekty będziecie mogli śledzić już dziś.

Powiedzcie znajomym:)

#edit:
Sprawdzajcie stronę i forum co jakiś czas! Będą wprowadzane w międzyczasie zmiany, ale wszystko zmierza RYCHŁO do... początku.

Kyle Blaze
23-04-11, 11:18
I nadszedł czas, by ideał się przebudził.
Mam nadzieję, że serwer będzie istniał jak najdłużej, a żaden człowiek nie przyczyni się do jego upadku (czyt. neokid'y)

Rido
23-04-11, 11:52
Nieee! Teraz?! O nie! Poczekajcie trochę. Nie jestem przygotowany mentalnie na takie coś! Ale wszystko na pewno działa? Żeby nie było resetu postaci po jakimś czasie.



Dobra, już się opanowałem. Ogólnie mówiąc to jest spoko i jestem z was dumny, że się nie poddaliście.

siwyus
23-04-11, 11:55
Ja też jestem zadowolony, że to wkońcu się zacznie. Teraz tylko cierpliwie poczekać na newsa ;]

Obles
23-04-11, 11:56
Po tylu dniach/tygodniach/miesiącach/latach? czekania mogę tylko podziękować administracji za to, że się nie poddali (chociaż tych kilku :P), oraz, że cały projekt jest robiony z pasją.
Przygoda dopiero się zaczyna!!
Ach no i myślę, że teraz SB naprawdę by się przydał. Ile to Wam go włączyć? :D

Rido
23-04-11, 12:08
Oooo, nie wiedziałem, że nad Altaronem pracowało 21 ludzi, szkoda, że nie wszyscy są teraz z nami, ale doceniam tych którzy wytrwali/wrócili mimo, iż nikt im za to nie płaci. Taki projekt to coś wielkiego i w pewnym sensie przełomowego w czasach gier MMORPG gdzie RPG sprowadza się do bezmyślnego grindu. Miejmy nadzieję, że są jeszcze gracze, którzy potafią to docenić i umieją trochę myśleć. Żeby grało się lepiej!

P.S.
Na pohybel abitańczykom!

Nie spoiluj, ale gratuluję spostrzegawczości :) To wszystko będzie opisane.

A, jeśli to spoil, to przepraszam :)

bittersweet
25-04-11, 07:23
Ja sie tam nei boje i mam nadzieje ze Serverer Dziala 8)