PDA

Zobacz pełną wersję : Karczma #2 - Błąd z domkami


WsT
16-01-12, 05:27
Witam, od paru dni licytowałem domek po lewej stronie od depozytu w Neolicie, nazywał się Karczma #2. Dnia 15.01.2012 ok. godz. 17 Wygrałem aukcje (Na stronie pisało że domek jest już mój, oraz zabrało mi pieniądze z banku) Gdy wszedłem do gry nadal był poprzedni właściciel więc pomyślałem ze dopiero po zapisie stanu serwera będzie należał bez problemu do mnie. Teraz gdy jest już po zapisie zalogowałem się do gry a domek nadal należy do poprzedniego właściciela, na stronie pisze (Zamieszkanie: brak) zabrało mi 4talary 800 miedziaków za kupno domku którego nie mam. A licytacja domku zaczęła się od nowa. Proszę o jak najszybsze sprawdzenie tego i przypisanie domku do mojej postaci. Domek zakupiłem na postaci o nicku "Ace'S" 22 poziom, oraz status szlachecki. Wiec nie powinno być teoretycznie problemów.

Link do aukcji domku: http://altaron.pl/Houses-details/hid-19/
Jak widać została wyzerowana, nie widać poprzednich ofert oraz jest cena początkowa.
Nie chcę znowu czekać 5 dni licytując domek nie wiedząc czy uda się tym razem wygrać licytacje gdy już to zrobiłem, oraz gdy straciłem fundusze.

Pozdrawiam WesT


@Siwy
Niby tylko domki ale jednak jeśli coś takiego dzieję się teraz to kto wie co może być w przyszłości, i nawiasem teraz domki na wagę złota póki jest ich tak mało ^^

siwyus
16-01-12, 05:34
Ehh... Niby tylko domki a ile problemów ... ;p

bartg
16-01-12, 17:07
Przepraszam mój błąd. Po dzisiejszym resecie serwera dostaniesz domek ^^. Musisz mieć tylko 2 miedziaki w banku ;)