PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusje dotyczące Wawra i reszty exorit


Tisaya
26-01-12, 23:09
Ten temat służy dyskutowaniu o wszystkim, co związane z wojną, Exorit, Wawrem.

Na początek dam coś od siebie:

Wawro to naprawdę dobry chłopak. Trochę nierozgarnięty i głupiutki, ale na plus dla niego, bo to urocze. :) Lubię bardzo, jak Wawro wypowiada się na forum, to też jest słodkie.:) Uwielbiam, jak Wawro wchodzi na vc i pyta się: "jest coś do zabicia?" zamiast "cześć". :) Ale cześć też czasami powie.

A co do Exorit- nie lubię ich.

23:04 Mamusia Muminka [15]: nie karz mi wychowywac wawra
23:04 Mamusia Muminka [15]: rownie dobrze mozesz mi kazac nauczyc tymona srac do kibla
23:04 Mamusia Muminka [15]: i chyba byloby latiwej

*tymon- kot mój i mojego brata Orma/digidonga. Niezbyt inteligentne zwierzę.

Czekam na Wasze wypowiedzi.

Adamrox
27-01-12, 00:11
Tisaya nudzi Ci się czy cu że takie tematy zakładasz?

Uwolniona Mysl
27-01-12, 00:14
Uwielbiam, jak Wawro wchodzi na vc i pyta się: "jest coś do zabicia?" zamiast "cześć".

Łgasz,Wawro nigdy tak nie pytał, Wawro pytał "Mordujemy?"

Tisaya
27-01-12, 01:08
w dupie byłeś i kupe widziałeś

maja1414
27-01-12, 04:22
Haha jak zobaczyłem "jest coś do zabicia" padłem. Faktycznie, ale często mówi cześć ^^

Agri
27-01-12, 06:24
Cześć gramy w haxballa ?

dedereq
27-01-12, 06:47
haha racja Agri, ale ze mna po ostatnic meczach wawro juz nie chce grac ;<

Tisaya
27-01-12, 07:32
Chłopaki, został Wam już jedynie haxball.

Uiop
27-01-12, 09:52
Ja od nich dowiedziałem się tylko że jestem pionkiem Collegium, śmieciem je****m, pionem je****m, frajerem(...) trochę jeszcze tego było. No nic, nie muszę chyba komentować.

maja1414
27-01-12, 10:00
@UP
Poruszyła mnie twoja historia

Uiop
27-01-12, 10:19
Och, zapomniałem jeszcze dodać. Ludzie którzy nie walczą po żadnej ze stron są 'zwykłymi pionami'. Wg gildii Exorit oczywiście. Przynajmniej jedna osoba u nich tak mi powiedziała. Więcej nie wypowiem się w tym temacie, wolę poczytać Wasze 'spiny' ; )

Luop
27-01-12, 13:15
Czyli jestem pionkiem :( szkoda.

Ale zobaczcie co pionki potrafia.
Nikola Poziom 75, Elitarny rycerz 2012-01-27 12:49:53 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Noon.

A więc jestem spełniony na tym servie :P bo gdy Collegium wygrało to ta osoba wielce się spinała na 50 lvl ale spokojnie co odwlecze to nie uciecze wbiła 76 i przyszedł czas wyrównać rachunki. Teraz nie powiecie ze jestem noob bo zabijam 50 lvl solo. Nikola swoja droga skoro ja jestem nieogarem to nie wiem kim ty jesteś, jak cię nieogar solo składa :P Pozdrowienia dla wszystkich :P Noonuś

voagar
27-01-12, 13:40
Wiiii Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

apollo
27-01-12, 13:53
Czyli jestem pionkiem :( szkoda.

Ale zobaczcie co pionki potrafia.
Nikola Poziom 75, Elitarny rycerz 2012-01-27 12:49:53 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Noon.

A więc jestem spełniony na tym servie :P bo gdy Collegium wygrało to ta osoba wielce się spinała na 50 lvl ale spokojnie co odwlecze to nie uciecze wbiła 76 i przyszedł czas wyrównać rachunki. Teraz nie powiecie ze jestem noob bo zabijam 50 lvl solo. Nikola swoja droga skoro ja jestem nieogarem to nie wiem kim ty jesteś, jak cię nieogar solo składa :P Pozdrowienia dla wszystkich :P Noonuś

Noon ja cie nie znam i nic do ciebie nie mam ale jesli ktos twierdzi ze jestes pionkiem to nie dlatego ze nie potrafisz grac(kogos zabic) tylko dlatego ze nic nie wnosisz do zaistnialej sytuacji (czyli np w gildi jestes najlepszy w ogarnianiu masz najwiekszy lvl ale wszystkie wazne decyzje podejmuje np lider albo commander na wojnie:). A ty jest tylko jedna z licznych osob ktora zadaje dmg :p) bez urazy nie znam cie tylko tlumacze o co chodzi w tym pojeciu.

Wawro
27-01-12, 14:05
Tissss nudzi ci sie?

Odczepcie sie od wawra ! Wawro jest the besciak i jego mafia tez :)
Exorit was dojezdza i taka jest prawda.

a po drugie sama jestes glupiutka i nierozgarnieta.

ps. mowie czesc i pytam czy kogos zajebiemy to prawda bo lubie bic takich pinkow jakimi wy jestescie ihihihi :*

Slythia
27-01-12, 14:06
Apollo, bycie pionkiem oznacza bycie mało ważną personą, której jedynym zadaniem jest wykonywanie poleceń 'wyższych'. Wnoszenie czegokolwiek do sytuacji, do wojny, ba - nawet sam fakt w niej uczestniczenia nie ma tu nic do rzeczy.

Poza tym, panowie (i panie) kultury troszkę i ograniczcie wzajemne obrażanie się.

apollo
27-01-12, 14:08
Apollo, bycie pionkiem oznacza bycie mało ważną personą, której jedynym zadaniem jest wykonywanie poleceń 'wyższych'. Wnoszenie czegokolwiek do sytuacji, do wojny, ba - nawet sam fakt w niej uczestniczenia nie ma tu nic do rzeczy.

Poza tym, panowie (i panie) kultury troszkę i ograniczcie wzajemne obrażanie się.

No tak, o to mi chodzilo tylko w innych slowach to okreslilem

Uwolniona Mysl
27-01-12, 14:49
Chłopaki, został Wam już jedynie haxball.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


@Uiopek
Nie wrzucaj nas wszystkich do jednego worka :<


@Noonuś
Miałeś mnie zawołać,też sobie chciałem tam kpiro dokleić :<

Tisaya
27-01-12, 16:06
Tissss nudzi ci sie?

Odczepcie sie od wawra ! Wawro jest the besciak i jego mafia tez :)
Exorit was dojezdza i taka jest prawda.

a po drugie sama jestes glupiutka i nierozgarnieta.

ps. mowie czesc i pytam czy kogos zajebiemy to prawda bo lubie bic takich pinkow jakimi wy jestescie ihihihi :*

Ale mnie się to podoba i darzę Cię przez to sympatią:) pomimo tych strasznych rzeczy, które mi wyrządziłeś:(

Luop
27-01-12, 16:09
Up: Egzekucje wykonuje solo :P Co do samozabijaki to napisałem ze jestem pionkiem 4fun.

Agri
27-01-12, 16:18
Tak swoją drogą to strasznie się zmieniłaś Tisayo.. Kiedyś wzór do naśladowania, wzorowy Altarończyk: pomocna, wesoła, miła.
Teraz jakoś tracę do Ciebie szacunek.. Zrobiłaś się strasznie rozszczekana i "ważna". Btw. ciekawe czy gdybyś spotkała na ulicy Wawra (5 lata starszego od Ciebie), też przywitałabyś go "Wesoły chłopaczek" :)

Tisaya
27-01-12, 17:04
Tak swoją drogą to strasznie się zmieniłaś Tisayo.. Kiedyś wzór do naśladowania, wzorowy Altarończyk: pomocna, wesoła, miła.
Teraz jakoś tracę do Ciebie szacunek.. Zrobiłaś się strasznie rozszczekana i "ważna". Btw. ciekawe czy gdybyś spotkała na ulicy Wawra (4 lata starszego od Ciebie), też przywitałabyś go "Wesoły chłopaczek" :)

Agri, tak się składa, że to, co tu napisałam, to prawda. Bardzo lubię Wawra i nie miałam zamiaru Go obrażać. ^^ A czy się zmieniłam... Zmieniłam tylko nastawienie do pewnych osób w Waszym teamie, które notorycznie pokazują mi, że nie mają za grosz szacunku do drugiej osoby. ^^
Zapraszam Wawra do Warszawy, na pewno potrafiłabym oddzielić grę od życia realnego, jak w przypadku Orma.

leavemealone!
27-01-12, 17:09
@up
Tja.... oddziela życie realne od gry...
Rzuca we mnie patykiem i mówi: "ale dostałeś z kpiro"....

Wawro
27-01-12, 17:22
zmienilas sie i to bardzo.. przebywanie z ....... tobie nie sluzy :)

Tisaya
27-01-12, 17:29
Masz rację! Zmieniłam się, bo z Wami nie poszłam i nie zaczęłam znowu usługiwać?:D

Luop
27-01-12, 18:01
Oj jo joj ale wy tu się kłócicie, nieładnie. Grubo się dzieje :D OGIEŃ DISCO BRAIN DAMAGE!

Uwolniona Mysl
27-01-12, 18:07
Masz rację! Zmieniłam się, bo z Wami nie poszłam i nie zaczęłam znowu usługiwać?:D

Teraz chociaż nikt itemkami po dachach i do śmietnika nie rzuca :)

Wawro
27-01-12, 18:14
nam usługiwać? nie rozumiem o co ci chodzi...? zreszta prosilbym o usuniecie tego tematu gdyz uwazam ze jest bez sensu. bardzo dziecinne zachowanie robic jakies gowniane tematy, dostajecie po dupie i wam sie nudzi? nie macie co wymyslac? czy w domu was bija i chcecie odreagowac? bez sensu zalosne. zegnam dziekuje do widzenia

Tisaya
27-01-12, 22:01
@up
To też było urocze.

Do zamknięcia^^

Tron
27-01-12, 22:04
Do zamknięcia^^

Na prośbę autora.