PDA

Zobacz pełną wersję : Irytujące.


ogryz1988
10-02-12, 16:46
Pytanie kiedy będzie więcej alternatyw na zdobywanie pieniędzy w grze?
Patrząc na całokształt gry twórcy dążą do stworzenia wirtualnej polski.
Pozdrawiam.

Obles
10-02-12, 16:55
Co dokładnie masz na myśli?
Gromadzenie majątku zawsze będzie polegało na zdobywaniu pieniędzy/przedmiotów z potworów.
W tej chwili dodatkowo możesz robić powtarzalne zadania czy chociażby zbierać składniki alchemiczne i je odsprzedawać.
Nie ukrywamy, że gra jest ciągle w fazie, w której trzeba w niej jeszcze wiele zmienić, niemniej jednak po raz pierwszy czytam post (czy nawet zarzut), dotyczący tej kwestii.
Jeśli masz jednak jakieś propozycje - czekamy.

Przypominam również, że nazwa tematu powinna określać czego on dotyczy:
1. Nazwa tematu musi nawiązywać do jego treści. Nazwy tematów w stylu "problem", "help", "pomocy!!!" są zabronione. Tematy muszą być również umieszczone w odpowiednim dziale oraz nie mogą się dublować.

MTAshran
10-02-12, 17:15
Ja wiem o co Ci chodzi. Jestem na wyspie nowicjuszy i faktycznie zdobyć tam pieniądze, to ciężka jakże i ekstremalna praca. Jednakże mi się to podoba, Ataron nie nudzi mi się tak bardzo jak globalna Tibia, z tego względu że tu jest klimat, gdyby z każdego potwora wypadały miedziaki czy srebrzaki, było by nudno, każdy dorobił by się wielkiego bogactwa, a tak każdy musi pomyśleć troszkę i nachodzić się by trochę jej zdobyć. A jaka wtedy satysfakcja wielka jest o.O
Pozdrawiam.
Krwawy Ashran.

ogryz1988
10-02-12, 17:17
Sorki za nieokreślenie tematu. Wytłumaczę to w ten sposób z moich obserwacji zauważyłem że strasznie jest rozrzucona proporcja wypadającego przedmiotu z potwora, a jej wartość, również wypadanie danego przedmiotu nie jest proporcjonalne do uzyskanego doświadczenia. Dam przykład z Starszego czerwonego smoka, egzekutor powinien dropić o jedna pozycje wyżej w algorytmie niż do tej pory. Mój przykład na 140 + lvl wyłożyłem na hunt 45talarów z tego zwróciło mi się max 10talarów widać różnice nawet połowa nie zwróciła się. Wiem że gra się rozwija ale myślę że administracja powinna coś w tym kierunku zrobić w jak najbliższym czasie.

Pozdrawiam.

Obles
10-02-12, 17:21
MTAshran
Czasem warto proozmawiać z NPC, może ktoś coś skupuje ;)?

ogryz1988
Wiemy, że rynek w Altaronie nie prosperuje tak jak powinien, zdradzę, że zajęliśmy się tym problemem a wyniki naszej pracy będziecie mogli zaobserwować po wprowadzeniu aktualizacji.

ogryz1988
10-02-12, 17:24
Trzymam za Słowo. Dzięki za wymianę zdań. Temat myślę ze można zamknąć.
Pozdrawiam.

Slythia
10-02-12, 19:07
Pozwolę sobie coś*jeszcze dodać.

To, czy zarabiasz na danym expowisku, czy nie w większości zależy od Ciebie. Jeśli wychodzisz na - to znaczy, że albo za dużo pieniędzy tracisz, albo to miejsce nie jest dla Ciebie (w sumie są to warunki jednoznaczne). Nigdy nie będzie tak, że robiąc maksymalne PG będziesz wychodził na +. Chcemy, by gra pozostała trudna i nie będziemy jej zbytnio ułatwiać - wręcz przeciwnie.