PDA

Zobacz pełną wersję : Jakim cudem?


Troszczynski
15-02-12, 16:08
Niech mi ktoś wytłumaczy. Postanowiłem, że zrobię nową postać. Gdy wyszedłem nią z Licoru, postanowiłem, że ze starej przerzucę wszystkie itemy na nową. Poszedłem na sam szczyt depo i zostawiłem tam plecak ze wszystkim co miałem. Nową postacią przyszedłem w to samo miejsce i plecak był. Wziąłem go i włożyłem do depo. I tu nagle jakiś błąd w grze, myślę sobie. Pole do rozdawania PN jest przed moim plecakiem. No dobra co tam. Postanowiłem, że przeciągnę plecak na pierwsze miejsce. Niestety przez przypadek przeciągnąłem go na pole do rozdawania PN. I nagle ku memu zdumieniu plecak zniknął. Tam były wszystkie moje przedmioty! Wszedłem w pole do rozdawania PN, ale tam go nie było. Rozejrzałem się wokoło, ale też nigdzie go nie było. Wylogowałem się i zalogowałem na starą postać, lecz tam też go nie było. No więc pytanie gdzie jest ten mój plecak? Szukałem wszędzie. Pisałem do MG. Napisał żebym lepiej poszukał. SG mnie wyśmiali. No, ale gdzieś ten plecak musi być. Czy to jakiś błąd w grze? Co ja mam robić? Tam było wszystko co miałem. Na końcu zakończyło się banem dla mnie od SG Trona za spam. Ale ja jedynie chce wiedzieć gdzie mój plecak? Teraz to już nie mam co dalej grać. Proszę niech ktoś mi pomoże.

Uiop
15-02-12, 16:13
Raz mi tak coś znikło, ale nie umiałem tego powtórzyć.

Troszczynski
15-02-12, 16:15
No właśnie. Obok leżała kosa. Chciałem ją włożyć do tego pola, ale się nie dało.

Slythia
15-02-12, 16:17
Pozostaje jednak pytanie - po co tak spamowałeś? To normalne, że jak komuś uda się włożyć tam plecak (może mi ktoś wyjaśnić po co to w ogóle robić?) to on znika. Jak w koszu.

Troszczynski
15-02-12, 16:28
Spamowałem pisząc cały czas "GDZIE JEST MOJ BP?". Nie bałem się gróźb SG Trona, bo mi nie wierzył i obojętne mi było czy mnie zbanuje czy nie, bo wiedziałem, że bez bp nie mam po co dalej grać. A plecaka nie wkładałem tam specjalnie, tylko przez przypadek mi się tam przesunął, bo chcialem go dać na pierwsze miejsce w depo.

"To normalne, że jak komuś uda się włożyć tam plecak(...)to on znika. Jak w koszu."

Jak to znika? Kogokolwiek się nie pytałem to każdy pisał, że niemożliwym jest aby włożyć tam jakikolwiek przedmiot. Nawet MG tak pisał.

Slythia
15-02-12, 16:30
Jakiego MG spotkałeś? Jestem ciekawa.

Trzeba było się uspokoić i spróbować wyjaśnić sytuację czy napisać na forum. Spamowanie wcale nie jest najlepszym wyjściem.

Cóż, trzeba uważać. Mogłeś go od razu wyjąć zamiast przestawiać w punktach nauki, to chyba logiczne, że nie jest to miejsce na plecaki.

Troszczynski
15-02-12, 17:18
Nie wiem co to był za MG. Wcisnąłem ctrl + r i napisałem, że w ten sposób plecak mi zniknął. Gdy otrzymałem odpowiedź, pisało tylko Mistrz Gry, bez imienia. Poza tym jak się miałem uspokajać? W pierwszej chwili gdy zacząłem o tym pisać w depo do wszystkich graczy SG Tron napisał "Paranormal Acitivity". Inni pisali tylko, że coś kręce, że dziecko neo pewnie jestem, że jestem noobem i o itemy żule. Tak właściwie to dlaczego to pole było pierwsze? Przecież ono zawsze jest ostatnie.

Trzeba uważać, fakt. No, ale żeby taka drobnostka zabrała mi w mgnieniu oka wszystko co miałem?

No dobra stało się. Mam zrujnowane życie w Altaronie. Ale czy można to jakoś odzyskać?
Chciałbym jeszcze troche w to pograć.

Attax
15-02-12, 17:27
No dobra stało się. Mam zrujnowane życie w Altaronie. Ale czy można to jakoś odzyskać?
Chciałbym jeszcze troche w to pograć.

Jako że administracja Ci nie pomożę a inni gracze cie zwyzywali to ja wyciągne do ciebie pomocną dłoń i dam Ci troche kasy na start.
Pozdrawiam

aTTaX
Red Rose

Troszczynski
15-02-12, 17:31
dzieki attax to nie pierwszy raz kiedy mi pomagasz, ale niestety zbanowano mnie

Obles
15-02-12, 17:49
No cóż, masz nauczkę na przyszłość nie mieszaj rzeczy materialnych z czystą nauką!
Gracze na pewno Ci pomogą :).
Co do bana, nałożony został słusznie, tutaj też możesz wyciągnąć lekcję.