PDA

Zobacz pełną wersję : Wojna, Akademia etc. a RR.


negrula
17-02-12, 18:35
Drodzy Altarończycy.
Zwracam się w imieniu klanu RR, głównie do osób z klanu Exorit i Collegium. Zmusiła mnie do tego przede wszystkim sytuacja, do jakiej doprowadziliście.
Dzięki Wam Akademia Klanu RR została zlikwidowana - nie wiem czego szukały tam Wasz noobchary, ale RR nie będzie służyła za wylęgarnie, ochronkę i bazę danych. Przykro mi niestety ze względu na osoby, które były nowe w tej grze i chciały się jakoś tu odnaleźć przy naszej pomocy. Niestety nie mam zamiaru wraz z zastępcami męczyć się i robić dochodzenie czy ktoś ma tu maina czy nie ma.
Po drugie, powtarzam poraz enty w grze: nie bierzemy udziału w wojnie. Naprawdę wkurzające są te Wasze pytania do mnie i do innych osób: weźmiecie udział w wojnie? popytajcie, może ktoś chce dołączyć? po której stronie się opowiadacie? Klan RR jest neutralny, neutralny i napiszę to dużymi: NEUTRALNY. Czy mam poprosić Slythię o outfit z transparentem neutralni?
Po trzecie: klan nie pomaga żadnej ze stron finansowo, składnikowo, itemowo, potionowo - jeśli jest taka osoba proszę zgłosić to bezpośrednio do mnie, a na pewno w cywilizowany sposób to rozwiążemy.
Po czwarte: skończcie z teoriami spiskowymi, bo męczy to już wszystkich graczy. Bo ktoś coś sprzedał Agriemu, to ma hunta od Collegium. Bo rzucę Selbowi kasę za coś, co kupiłam od niego, to mam hunta od Exorit. Ludzie! Po to jest handel! Tak samo z licytacją domków. Do tego jest licytacja, a nie, że piszecie do mnie wiadomości: a weź powiedz panu X z RR żeby przestał licytować domek, bo ja go licytuje. No to, po jaką chole** jest licytacja? Dla samej nazwy?

Pragnę dodać, że nicki Agriego i Selba pojawiły się przez przypadek.
Post ten ma charakter informacyjny.
Dziękuję za uwagę.
Klan RR

sebastianix
05-03-12, 17:42
:o no smutno

To dobrze ze nie pchacie się do wojny, ale może jednak zostaniecie. Pusto bez was będzie :( Kiedyś sytuacja się poprawi, altaron się rozrośnie, dojdą nowi gracze i wszyscy będą happy :P

Pozdrawiam

Siwor
05-03-12, 18:20
@up, jak już tak nie kulturalnie to może Panie Mateuszu... PANI! Semna, to kobita :>

maja1414
05-03-12, 18:52
Deder, kurwa zachowujesz się jak dziecko. Samna nikogo tu nie obraża więc kultura wymaga od Ciebie i innych tego samego.

siwyus
05-03-12, 19:04
@up
A jakby Samna kogoś obrażała to wtedy już można robić to samo ?

cinkiwonsz
05-03-12, 20:03
Nie. Wtedy dostałaby warna. Kolejny raz zgadzam się z Teverixem. ;)
A do Samny: Jako że mieliście największą (pomijając to, że jedyną) akademię (respect), to nie dziwota, że była tam wylęgarnia szpiegów. Takie jest życie. U nas ostatnio też sporo podejrzanych ludzi szuka wejść. Zgadzam się co do wolnego rynku: Każdy powinien móc załatwić sobie zbyt, ale normalne jest, że każda strona chce ograniczyć dostęp do towaru stronie przeciwnej. Tak działa gospodarka w stanie wojennym i wbrew pozorom to ją nawet napędza. Kto jest sprytniejszy, to sobie poradzi bez narażania kolegów.
Podsumowując: W tej chwili utrzymanie akademii może i nie ma sensu, ale zachowanie neutralności jest mimo wszystko (choć trudne) możliwe. Moja mała propozycja: nie żegnajmy się jeszcze. Da się to przeczekać. (Nie mówię o sobie, jeszcze nie mam ścisłych planów, proponuję tylko Wam)
Jeśliby wszyscy neutralni gracze zaczęli powoli odchodzić, to nie zrobiłoby dobrze (jakkolwiekby to brzmiało) Altaronowi.

voagar
05-03-12, 22:27
Deder, kurwa zachowujesz się jak dziecko. Samna nikogo tu nie obraża więc kultura wymaga od Ciebie i innych tego samego.

To zdecydujcie sie wkoncu!

negrula
06-03-12, 15:42
emmm co napisał Dedereq bo przegapiłam? xD

Teverix dzięki poraz drugi ;)

Kemoc - hmm.. szkoda mi było akademii, ale bardziej szkoda mi RR. Co do Twojego podsumowania: ciekawe słowa, ale każdemu przydałaby się pauza i spojrzenie na wszystko z innej perspektywy. Altaron ma przed sobą przyszłość większą niż Tibia jeśli pójdzie w dobrym kierunku. I nie mówię tu o wojnie.

Tak poza tym mój post miał charakter informacyjny, ale co tam :P

xyro
06-03-12, 16:09
powtarzam poraz enty

Jak enty to skalniaki, a jak skalniaki to silne bomby. Pewnie dla agriego albo colensa!