PDA

Zobacz pełną wersję : [rekrutacja] NeveR EndinG


Attax
10-03-12, 17:28
W tym temacie będę wklejał jakieś ciekawe zdjęcia z łupów klanu NeveR EndinG


Awanse


SETA DLA EVULA

http://i.imgur.com/JLq9IT6.jpg

SETA DLA PACZO

http://i39.tinypic.com/206yl2x.jpg[/CENTER]

prze91
09-01-14, 20:01
Witajcie Drodzy ludkowie pragne was poinformować że klan Never Ending
wznawia rekrutacje podania prosze zgłaszać w tym temacie minimalny lvl do zgłoszenia to 80:uśmiech:

19960314
13-01-14, 22:03
Jednocześnie chciałbym poinformować iż nie jestem już liderem tego klanu i nie mam z nim nic wspólnego. Całkowitą kontrolę nad NE sprawuje Crazy Papiqu, więc wszelkie prośby, zażalenia i tym podobne proszę o kierowanie do niego.

Jeszcze raz podkreślę iż nie jestem liderem tego klanu i nie biorę odpowiedzialności za osoby które się tam znajdują, za ich zachowanie, czy też ewentualne zabójstwa.

Pozdrawiam całe NeveR EndinG z którym świetnie się bawiłem przeszło pół roku temu.
To już nie jest to samo

Artur II.
14-01-14, 08:55
@up
racja racja NE to juz nie to samo :(

jasiek50
14-01-14, 16:11
Jednocześnie chciałbym poinformować iż nie jestem już liderem tego klanu i nie mam z nim nic wspólnego. Całkowitą kontrolę nad NE sprawuje Crazy Papiqu, więc wszelkie prośby, zażalenia i tym podobne proszę o kierowanie do niego.

Jeszcze raz podkreślę iż nie jestem liderem tego klanu i nie biorę odpowiedzialności za osoby które się tam znajdują, za ich zachowanie, czy też ewentualne zabójstwa.

Pozdrawiam całe NeveR EndinG z którym świetnie się bawiłem przeszło pół roku temu.
To już nie jest to samo

to dlaczego się zgodziłeś? Możesz zaprotestować przeciwko temu. Jest wielu graczy których to uszanuje. Według mnie to zwykła kradzież, której dopuścił się creazy papiku aka morgian (znany jest z tego). Irytuje mnie to że wykorzystuje pracę jaką włożono w budowanie prestiżu never ending.

prze91
14-01-14, 16:43
Felczyk Czy ty nie widzisz co trantis pisze???
on mi przekazał władze o co ci chodzi ziomek ...

jasiek50
14-01-14, 16:50
Felczyk Czy ty nie widzisz co trantis pisze???
on mi przekazał władze o co ci chodzi ziomek ...

tranitis tłumaczy że nie jest odpowiedzialny za ten klan, nigdzie nie piszę ze oddaje ci władze.

Catthon
14-01-14, 16:52
Morgian liderem klanu. Na dodatek neutralnego.
Paradoks.

prze91
14-01-14, 16:54
Wczoraj temat był czyszczony czy musze dziennie prosić admnistracje o kasowanie postów które nie powinny sie tu znajdować ? ludzie darujcie sobie :uśmiech:

19960314
14-01-14, 16:55
Nie do końca tak to wyglądało. Gdy przestałem grać nasza gildia się rozpadła po czym została na nowo utworzona przez papiqu. Równie dobrze każdy gracz mógł sobie stworzyć gildię i ogłosić się jej liderem, więc ja tutaj nie miałem nic do gadania i to, że znów pogrywam nie ma nic wspólnego z 'odrodzeniem' gildii " Osobiście traktuję to NE jako zupełnie inną gildię niż ta której byłem członkiem gdy jeszcze grałem regularnie.

Catthon
14-01-14, 17:35
Prośba, by administrator przy czyszczeniu tematu zostawił post Trannitisa. Jest ważny, skoro nowa gildia podszywa się pod 'markę' stworzoną przez Attaxa i Trannitisa.

r2han
14-01-14, 18:08
Skoro tak to zróbcie nową gildię (własną) z inną nazwą.

jasiek50
14-01-14, 19:01
Czyli miałem rację, to zwykła kradzież. Morgian, pytasz się o co chodzi, tu chodzi tylko o zasady.

prze91
14-01-14, 21:18
Jaka Kradzież Felczyk nie moge patrzec już na twoje posty osoby nie mówie że wszystkie ale część to ludzie z starego Never ending mają takie same prawo jak i ja by być w tej gildi to że attax przestał grać a trantiss nie ma nic przeciwko nie nazywaj sie kradzieżą Nazwa Never Ending nie jest chroniona że ktoś ją nie może wykorzystać.
Dziękuję prosze o usunięcie całego spamu do postu o rekrutacji.:uśmiech8:

Attax
14-01-14, 21:38
Jednocześnie chciałbym poinformować iż nie jestem już liderem tego klanu i nie mam z nim nic wspólnego. Całkowitą kontrolę nad NE sprawuje Crazy Papiqu, więc wszelkie prośby, zażalenia i tym podobne proszę o kierowanie do niego.

Jeszcze raz podkreślę iż nie jestem liderem tego klanu i nie biorę odpowiedzialności za osoby które się tam znajdują, za ich zachowanie, czy też ewentualne zabójstwa.

Pozdrawiam całe NeveR EndinG z którym świetnie się bawiłem przeszło pół roku temu.
To już nie jest to samo

Również nie podpisuję się pod NeveR EndinG w obecnej postaci. Nie mam nic z nim wspólnego.

Pozdrawiam

prze91
14-01-14, 21:52
No dobra nie masz nic wspólnego bo to nowe Never Ending nie twoje stare.
Czyli już wyjaśnione o/

r2han
14-01-14, 22:02
Nowe ale kontynuujesz stare tematy ;P

prze91
14-01-14, 22:27
Temat do zamknięcia.
Istniejemy pod nową nazwą Dzięki hej ho .:uśmiech2:

19960314
14-01-14, 22:49
Serdecznie proszę o wyczyszczenie tematu pozostawiając tylko post nr 1 Attaxa, oraz mój post który jest w kolejności trzeci

O ten

Jednocześnie chciałbym poinformować iż nie jestem już liderem tego klanu i nie mam z nim nic wspólnego. Całkowitą kontrolę nad NE sprawuje Crazy Papiqu, więc wszelkie prośby, zażalenia i tym podobne proszę o kierowanie do niego.

Jeszcze raz podkreślę iż nie jestem liderem tego klanu i nie biorę odpowiedzialności za osoby które się tam znajdują, za ich zachowanie, czy też ewentualne zabójstwa.

Pozdrawiam całe NeveR EndinG z którym świetnie się bawiłem przeszło pół roku temu.
To już nie jest to samo

Maciek
19-01-14, 10:18
Ohoho. Co się porobiło. Ale przyznam, że nigdy bym się nie spodziewał, że morgian będzie liderem NE. :d

Uwolniona Mysl
19-01-14, 20:19
Ohoho. Co się porobiło. Ale przyznam, że nigdy bym się nie spodziewał, że morgian będzie liderem NE. :d


:uśmiech7:

prze91
19-01-14, 20:56
Ne ?? jestesmy teraz calkiem innym klanem ogar yoł:uśmiech2:

19960314
19-01-14, 22:04
Klan (a raczej nazwa) NeveR EndinG jest teraz pod moją pieczą. Crazy Papiqu jest liderem klanu Never Ending Story, więc są to 2 zupełnie różne klany.