PDA

Zobacz pełną wersję : ziomkowi nie działa konto


Oxar
18-03-12, 18:35
Wiec jak sie mój kolega loguje na stronke pisze mu załóz konto zamiast zaządzaj kontem chyba zablokowaliscie mu konto przez wypadek prosze o naprawienie tego bo chce se pograc z ziomkiem nazywa sie skyrom71 w grze don fechmistrz dzienku uprzejmie sory za błady ale sie spieszę na trening.

Oxar
23-03-12, 11:12
Szanowni SG widac ze was to bardzo duzo interesuje zrobcie cos wkońcu bo to wasza pomysłka alebo napiszcie za co ma zablokowane konto

Mervakis
23-03-12, 11:23
Jego konto nie jest ani zbanowane, ani zablokowane. Jeżeli nie pamięta hasła to niech użyje formularza przypominania hasła.

Oxar
23-03-12, 12:14
Takie cos wyskakuje jak sie wchodzi na forum i nie moge zobaczyc graczy jakie maja lvl i takie inne pasy znam bo sie zalowałem bo znam pasy i zamiast zażądzanie kontem pisze mu załóz konto jak on ma juz tam swoje postacie ma tez tam ss i szkoda go stracic
skyrom71 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

Mysle ze odnajdziesz przyczyne tego błedu dzienkuje z góry.

ludek
23-03-12, 12:33
Bys byl w exorit bys juz banna za sharing dostal

Mervakis
23-03-12, 12:34
@ludek - znajdź mi w regulaminie podpunkt, który zabrania "sharowania" konta do forum.

Natomiast Ty możesz zaraz dostać bana za:
4. Bezpodstawne oskarżanie użytkowników lub graczy o łamanie regulaminu Altaron.pl jest zabronione.

ludek
23-03-12, 12:58
Zawsze znajdziesz powod ze by kogos od nas zbannowac :)

Oxar
23-03-12, 13:18
hehe ale dalej mój kolega nie moze grac ;/ SG nie Banuj tylko pomuz ziomkowi porszę cie ;D

Oxar
24-03-12, 10:04
SG mój ziomek dalej nie moze grac zrób cos juz mu przepadło 2 tygodnie ss ;/

Lord Darkei
24-03-12, 12:16
Ziomki pomóżmy ziomkowi ziomka joł, joł

Mervakis
24-03-12, 16:24
To w końcu, którego z haseł nie pamięta? Do gry czy do forum? Bo pisałeś ciągle o forum, a teraz, że przepada mu SS. Ani jego konto do forum nie jest zablokowane, ani nie ma bana w grze. Ja nie mam wystarczających uprawnień ani też żaden SG, aby podać mu jego hasło.

Oxar
24-03-12, 16:44
Gdy wchodzi na altaron.pl i się zaloguje nie może wejść na konto ;/ pisze mu załóż konto a nie zarządzanie kontem , nie może też oglądać innych postaci w zakładce świat gry .Jak daje załóż konto wyskakuje mu musisz potwierdzić rejestracje meilową ;/ ale on nic na e-mail nie dostał i nie może nic zrobić w kierunku odzyskania konta

Tron
24-03-12, 18:22
Jeśli się zalogował to musi być zakładka "Zarządzaj kontem", czyli wychodzi na to, że się nie zalogował. Poza tym, skoro chce grać to niech zaloguje się za pomocą hasła do gry nie do forum.

Oxar
24-03-12, 19:34
Nawet pisze mu witaj skyrom71 wiec jest zalogowany tylko pisze mu zamiasc zazadzanie kontem załóz konto ja serio nie wiem czemu sie tak mu robi ;/ wszystko było super wbił 60 lvl zrobilismy se przerwe na 2 tygonie chcemy wbic a tu nie da sie u kolegi ;/

Oxar
25-03-12, 08:32
Jeśli się zalogował to musi być zakładka "Zarządzaj kontem", czyli wychodzi na to, że się nie zalogował. Poza tym, skoro chce grać to niech zaloguje się za pomocą hasła do gry nie do forum.
Tylko czemu jej tam nie ma jeste zalogowany i pisze załóz konto nawet pisało mi witaj skyrom71 ;/



SG wiesz co najlepiej wez z archiwum jego pasy zaloguj sie i sam bendziesz widziec co jest grane bo probuje ci juz to wyjasniec 3 dzien i dalej stoimy w miejscu ;/

Oxar
25-03-12, 13:55
własnie wbił kolega na konto i mu znowu działa dzięki wam za pomoc temat do zamknięcia