PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Sprawa dla detektywa


phenixioo12
09-04-12, 03:10
9 kwietnia, około godziny 4:00 doszło do morderstwa obywatela Neolith'u o imieniu Eomer. Nic niepodejżewający mężczyzna ulepszał swoje umiejętności w walce z najeźdzcami nękającymi jego naród, kiedy to Pan Don Browaro i Zao (Zao nieogarnoł i trzymał się z tyłu) bezczelnie go uje..li.

Po pierwszych oględzinach nie wyszły jednak na jaw powody tej haniebnej zbroni ponieważ obaj zbrodniarze nie mieli odwagi powiedzieć czemu to zrobili.

Powiedzcie mam sie teraz bać że bd po mnie wpadać? Bo może dostałem hunt za free tak jak mój przyjaciel Alistar, który dostał hunt za to że Eastside wypychał noob charem collegium ze stacku? Może na forum mi odpowiesz bo w grze nie miałes odwagi.

9891404
09-04-12, 07:42
Padłeś bo pewnie padły podejrzenia ze jesteś od nas i na pewno bd wpadać po ciebie chyba ze im zapłacisz hahaha bo niby bd od nas skoro Cię ubili ^^ dziwie sie ze don browaro cie ubił nie ktoś inny ^^

phenixioo12
09-04-12, 08:30
I to niby Exorit odstrasza ludzi od gry w Altaron.

Agri
09-04-12, 09:16
I to niby Exorit odstrasza ludzi od gry w Altaron.

Niby kto Ci tak powiedział? Od dawna wśród nowych/neutralnych graczy krąży ten błędny stereotyp na temat gildii Exorit.

Wszyscy zachwalają się szlachetnością i dobrem Collegium, a tak na prawdę te czasy skończyły się z pół roku temu przed wojną z Planem B. Faktycznie wtedy była to typowa gildia z zasadami RPG (Selbo, Colens, Lai, itp.), ale teraz to zupełnie inna gildia, rządzona przez inne osoby, mająca inne cele. Jedynie co im pozostało to nazwa Gildii.

voagar
09-04-12, 09:44
Niby kto Ci tak powiedział? Od dawna wśród nowych/neutralnych graczy krąży ten błędny stereotyp na temat gildii Exorit.

Wszyscy zachwalają się szlachetnością i dobrem Collegium, a tak na prawdę te czasy skończyły się z pół roku temu przed wojną z Planem B. Faktycznie wtedy była to typowa gildia z zasadami RPG (Selbo, Colens, Lai, itp.), ale teraz to zupełnie inna gildia, rządzona przez inne osoby, mająca inne cele. Jedynie co im pozostało to nazwa Gildii.

Błedny stereotyp?

http://theanonymousgamer.files.wordpress.com/2012/03/jackie-chan-meme.jpg

Legolas
09-04-12, 09:45
No nie znam cię nie wiem jak było .
Nic nam nie zrobiłeś więc napiszę że szkoda .

No a co do Exoritu stereotyp powstał z tego ,że no lubią chłopaki czasami kogoś zabić . No gram już długo i tak ogolnie to spięcia jakie były to przez ich noob chary lub znajomych .

No Eomer czasu nie cofniesz ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
a Jak już mówiłem nie znam cię więc nie mogę nic o tobie powiedzieć ale jeżeli jest problem to napisz do Selbo .

no a Zao długo znam hmm dziwne aby bił kogoś bez konkretnego powodu .

phenixioo12
09-04-12, 09:46
Agri własnie o to mi chodziło. Każdy mysli że to Exoritowi odpie..la a to collegium wali na głowe.

Cytuje Don Browaro
10:43 Eomer [59]: za co mnie zabiłes?
10:43 Don Browaro [139]: nie wiem
10:43 Don Browaro [139]: n9ie pamietam

Seku88
09-04-12, 09:52
To nie on cie zabił... to wódka...

phenixioo12
09-04-12, 10:05
Zao też był pijany?

dedereq
09-04-12, 12:25
to nie on cie zabił... To wódka...

piłeś?! Nie graj!

Mervakis
09-04-12, 12:59
Zostałeś osądzony i skazany na karę śmierci na podstawie dowodu rzeczowego odnalezionego już w połowie poprzedniego miesiąca jakim była zawieszka do paczki pocztowej, która to była adresowana przez Naburmuszony do Eomer. Następnie nasi śledczy obserwowali czujnie poczynanie ww. postaci i na podstawie dokonywanych przez nie relogów stwierdzili, że jest to jedna i ta sama osoba, która jest ściśle powiązana z działalnością gildii Exorit. Wyrok został wykonany dopiero teraz, gdyż wcześniej szkoda było marnować na Ciebie fraga, a i Ciebie by śmierć na niższym poziomie nie zabolała. Uwielbiam propagandę prowadzoną przed Exorit jakoby Collegium miało zabijać graczy neutralnych bez żadnych konkretnych dowodów.

slawek
09-04-12, 13:04
nom zwalcie teraz na alkochol omfg ...

Tisaya
09-04-12, 13:13
aby nie alkohol*?

phenixioo12
09-04-12, 14:40
Ludzie jakie Naburmuszony ma powiązania z Exoritem? K..wa takie że Horsu, Eastside, Procentowy i Fardon Pal mnie nienawidzą? Jakie powiązania? Jakie k...a jakie???? Prosze o dowody!!!! pomagałem w wojnie? NIE! Oni nawet mnie nie znają. Po co zrobiłem nową postać?? Żeby kurwa mieć z nimi spokój. Wasze obserwacje prowadził chyba ktoś ślepy albo poje..ny. Dobrze Naburmuszony to ja. Od początku biłem sie z Procentowym i Fardonem jeszcze za czasów jak byli w MM. Potem zapłaciłem payment i zrobiłem nową postać. Gra nią i nie pomagam żadnej ze stron. Jeżeli myślicie inaczej to myślcie tak dalej. GRATKI!!!!

ps. jeszcze wczorej byłem na hunted liście od
Exoritu ale to pewnie też wiecie bo jesteście tak super poinformowani i tak mądrzy i bezbłędni i najpiękniejsi i wasz wywiad jest taki super i taki dokładny że napewno wiecie co jadłem wczorej na obiad a co dziś wysrałem.

jasiek50
09-04-12, 15:52
naburmuszony i jego kolega vanguard to podobno noobhary colegium xD
aczkolwiek teraz grają pod innymi nickami.

Uwolniona Mysl
09-04-12, 16:11
(Zao nieogarnoł i trzymał się z tyłu)

Haaaaaa dobre,tego jeszcze nie było,żeby gracze collegium zabijali typów z naszej hunted listy :D dobre dobre panowie!

sadysta
09-04-12, 16:13
Zostałeś osądzony i skazany na karę śmierci na podstawie dowodu rzeczowego odnalezionego już w połowie poprzedniego miesiąca jakim była zawieszka do paczki pocztowej, która to była adresowana przez Naburmuszony do Eomer. Następnie nasi śledczy obserwowali czujnie poczynanie ww. postaci i na podstawie dokonywanych przez nie relogów stwierdzili, że jest to jedna i ta sama osoba, która jest ściśle powiązana z działalnością gildii Exorit. Wyrok został wykonany dopiero teraz, gdyż wcześniej szkoda było marnować na Ciebie fraga, a i Ciebie by śmierć na niższym poziomie nie zabolała. Uwielbiam propagandę prowadzoną przed Exorit jakoby Collegium miało zabijać graczy neutralnych bez żadnych konkretnych dowodów.


I to wszystko pisane z konta strażnika gry który ma być obiektywnym i cichym obserwatorem..

http://img207.imageshack.us/img207/7924/faceplam.jpg

prazyk123
09-04-12, 16:18
Jak Naburmuszony ma powiązania z Exorit to ja śmiało mogę rzec, że Master'Bolter liduje COLLegium ( chociaż i tego bym nie wykluczyl po dzisiejszej akcji aka "zaspamujmy ich może sie przestraszą").

@Naburmuszony
Nic juz niemam do Ciebie po tym jak sie wypłaciłeś przestałem się Tobą interesowac.

@COLLegium polecam zainwestować w dokładniejszych dedektywów bo ci których macie dostarczają wam słabe informacje.

@Mervakis.
Propaganda? Może jednak nie jesteście tacy na jakich sie kreujecie Panie Prawy i Sprawiedliwy.

phenixioo12
09-04-12, 16:26
Dziękuje Fardon że się wypowiedziałeś. Chciaż wszystko świaczy za mną nie za wspaniałym wywiadem collegium to i tak bd huncony

Felczy to że padłeś odemnie i Vanguarda jak przysłowiowy kawałek materiały do mycia podłogi to nie znaczy że jestem z collegium. Z Exoritem też nie.

Mervakis
09-04-12, 17:01
@Sadysta

Bycie SGiem nie oznacza, że nie mogę być też graczem, ja umiem pogodzić te 2 role, natomiast Wy wiecznie szukacie dziury w całym. Walczcie w grze, a nie na forum. Temat zamykam, wszystko co miało zostać napisane już napisane zostało.