PDA

Zobacz pełną wersję : Nooby!!!


micho62
24-04-11, 21:03
Żal! Nie da się nawet już poexpić spokojnie! Gdzie nie pójde ustawiają się z 4 oso by i bloczą! Nie moge p[rzez to nic zrobić! Dedlem juz tak 2 razy !
Zjeb*** są niektózi ludzie NAPRAWDE !!!!!!!!!!:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\

Sago
24-04-11, 21:09
http://saqiweb.pl/images/prywatne/powiesz.jpg


To normalne w dzień po starcie

Ale trudno nic nie poradzisz tacy są ludzie
głowa do góry i graj dalej

Tylko czasem też nie bądz hamem i nie blocz

Xaynus
24-04-11, 21:10
Brak słów...., to że są nooby nic nie zrobisz. Swoją dezaprobatę można troszkę inaczej wyrazić.

Sago
24-04-11, 21:22
Super masz racje
mnie też 2 razy blokneli
nie mam miecza wypadł mi najlepszy miecz japiedole teraz bić nie mam z czego


PVP JEST DO DUPY !!

Kosiek
24-04-11, 23:11
Sądzę że wszystkie lamki nie dadzą sobie rady z trudnością Altaronu. To kwestia czasu. ;) Większość z nich na tę chwilę nie wyjdzie z Licoru, raz ze względu na zawalenie lochów, dwa ze względu na trudność moba.

drazbeczka
25-04-11, 17:18
Dobrze powiedziane jakby klient był w całości ich to mogli by robić co chcą ale oni tylko zapożyczyli pomysł więc jakaś oznaka wykonawcy musi być, by w przyszłości rozwinięcia serwera nie było problemu ;)

oj sry nie tu ;p

z tym blokiem to i nawet fakt wraz z nowym serverem przyszli nooby to wiesz wszędzie są jedyna rada pk ;p z teamem i osobami takimi jak ja :D

Piktogram
26-04-11, 10:28
Szczerze? I tak jestem pod wrażeniem. Kultura i współpraca pomiędzy graczami naprawdę ekstra. Nie spotkałem zbyt wielu Noobów!!! . Nawet z gościem, który zabrał mi loota po śmierci, dobrze się dogadałem i bez oszustwa odzyskałem wszystko za niską cenę ^^ Jest ok. Nie przestawaj wierzyć w ludzi:D

mopsiok
26-04-11, 10:41
Żal! Nie da się nawet już poexpić spokojnie! Gdzie nie pójde ustawiają się z 4 oso by i bloczą! Nie moge p[rzez to nic zrobić! Dedlem juz tak 2 razy !
Zjeb*** są niektózi ludzie NAPRAWDE !!!!!!!!!!

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
Tak narzekacie na "noobów", a po niektórych Waszych wypowiedziach można sądzić, że wcale nie jesteście od nich lepsi.

Sago - bardzo ciekawy obrazek :p. No i zgadzam się z Tobą całkowicie.

drazbeczka
26-04-11, 11:49
nie jest już tak źle ale nooby są i tak :D

blanko2222
26-04-11, 12:07
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett


Zapomniałeś napisać o "3kropku".

drazbeczka
26-04-11, 15:34
hehehe dobre ;p

Sezamek
26-04-11, 15:46
Mnie zblokowali 2 razy i 2 razy padłem ale mam ludzi w vip z czaszką ;-).
Nie bój żaby trza zorganizować grupy przestępco-porządkowe.
Polegały by na tym ze jedna osoba gada z inną i jeżeli się okaże noob to go zabić z parę razy.