PDA

Zobacz pełną wersję : PA by Dedereq


Wilo Dazim
30-04-12, 10:43
Witam, jak każdy wie serwer ma się rozwijać, i wszyscy chca zeby fajnie sie grało, i ja to rozumiem ale coś takiego @down to chyba lekka przesada, nie dość ze kłamie, jak 13 latek, to jeszcze bije free, może niedługo 150 lvl będą 20 bić? no nuda, osobiście uważam, że Dedereq to jakiś nubek niedowartościowany i dziś chyba zapomniał wziąć leków, wiec może czas wziąć 2x wiekszą dawkę? 8)

To właśnie dzięki takim graczom ten server pada.... :\

AA i dla tych co myślą- to server pvp, bijemy się i potem odrabiamy itp. Ja to rozumiem, nigdy nie kwestionowałem tego i wiem gdzie gram, ale pomyślmy czy na RL tak było? ze 100+ wpadały z nudów po low lvl i biły? Ja sam wiem ze nie bo grałem z kolegami co maja po 300+ lvl, są moimi bardzo dobrymi znajomymi, sam miałem po 100+ na rl i wiem jak było. Dedereq a gdzie przyjemność z pvp? jak na hita mnie masz? Klan Exorit - walczą bo SG itp. oszukują w grze(niby), ale jak nie ma co robić to PA zawsze w modzie, tak widze ten klan, JEDYNĄ podkreślam JEDYNĄ normalną osobą z tego klanu jest Obrońca tytułu - serdecznie pozdrawiam


10:19 Wilo Dazim [50]: Dedereq
10:19 Wilo Dazim [50]: czemu padlem? ..
10:20 Dedereq [114]: a idk
10:20 Dedereq [114]: nudzilo mi sie
10:20 Wilo Dazim [50]: dzieki wielkie
10:20 Dedereq [114]: i zes chyba kiedys mi noobcharb zabil
10:20 Wilo Dazim [50]: chyab nie
10:20 Wilo Dazim [50]: bo ja nikogo nie bije ale spoko
10:20 Wilo Dazim [50]: mozesz bp oddac?..
10:20 Dedereq [114]: samozabijaka mag wzial
10:24 Wilo Dazim [50]: popierdolony ty jestes


a lot ze mnie zajebisty co? 14k w manasach i 2k w kasie + pierścienie życia 3? ku*wa widze niezłą bieda kolego

ludek
30-04-12, 10:49
Jestem nie normalny? :(

Shad0w17
30-04-12, 11:00
@up

Kolegę trochę poniosło. Fakt faktem zabicie było nieuzasadnione, ale ja bym gildi za to nie winił raczej tą jedną osobę. Wzburzenie zejdzie, to może nieco zmieni zdanie.:)

Wilo Dazim
30-04-12, 11:04
wylane mam w tego leszcza, to tylko gra i nie bede sie przejmował to też nie moj projekt i jak padnie też nie bede płakał to ots jak inne.....

a co do Horsu ;) jest ok jak Wilo wyżej napisał, nie winie całej gildii, jedno dziecko nie robi wizerunku całej gildii ale ma lekki wpływ

Nie Sap
30-04-12, 11:13
@Wilo

Dedereq ma 13 lat, więc powinieneś mu to wybaczyć. W pvp nie ma żadnych zasad ustalonych, że 100+ nie może bić 20 lvl, być może Dedereq nie dałby rady 20+ lvl dlatego też tak postępuje a nie inaczej. Server nie rozpada się przez gildię Exorit, jeśli się rozpadnie to tylko i wyłącznie z braku zaangażowania administracji.


AVE
@Horsu

analfabeto naucz się pisać.

leavemealone!
30-04-12, 11:19
cry me a river...
Padłeś dlatego, że Dederowi się nudziło. Czy to taki zły powód? Myślisz, że pisanie tego typu postów na forum w jakikolwiek sposób Ci pomoże?
Mam zwyczaj w takich sytuacjach interweniować, ale w Twoim przypadku tego nie zrobię. Jeśli nie wiesz dlaczego, to przeczytaj proszę co napisałeś w tym temacie. Zastanów się jeszcze czym jest power abusing, o którym tak się rozpisałeś. Ja tutaj żadnego PA nie widzę. Po prostu padłeś i płaczesz na forum.

Peace n Love

Nie Sap
30-04-12, 11:59
@up

I cóż z tego, że kolega Wilo "płacze" sobie na forum, Ty też "płakałeś" i to nie raz (gdzieś tam czytałem Twoje inteligentne posty) bynajmniej coś tu się dzieje i jest co poczytać :p

Total
30-04-12, 12:33
Obronca Tytulu aka Kamil aka Eldoka co Ty sobie za kolegę znalazłeś co Cie tak serdecznie pozdrawia? :D a nas "Złą Gildię Exorit" obraża od nienormalnych :( no fakt mamy po 3 ręce i 2 głowy ale to nie znaczy że trzeba nas od razu wytykać palcami.

dedereq
30-04-12, 13:01
Lat mam 15, nie wtydzę sie tego jak również tego ze zabiłem cię na 51 lvlu. Uzanłeś za konieczne podzielić sie tym na forum, ze straciles te 70k expa, no spoko... Nie wnikam, milej gry :]

Nie Sap
30-04-12, 13:20
@Dedereq


A tak, "płaczemy" a dlaczego by nie popłakać trochę. Skąd ta pewność kolego Dederq że jestem "neutralem"?! 8) gram już kilka tygodni, może opowiedziałem się za jedną ze stron konfliktu.


Gratuluje wytrwałości Sadyście!!!
Jesteś moim idolem, jak dorosnę chcę być taki jak Ty!!! :)

AVE

jasiek50
30-04-12, 13:43
dedreq gz lota, życzę kolejnych udanych łowów :)

Uwolniona Mysl
30-04-12, 13:54
Obronca Tytulu aka Kamil aka Eldoka co Ty sobie za kolegę znalazłeś co Cie tak serdecznie pozdrawia? :D a nas "Złą Gildię Exorit" obraża od nienormalnych :( no fakt mamy po 3 ręce i 2 głowy ale to nie znaczy że trzeba nas od razu wytykać palcami.

Bo ja to ogółem jestem fajny,przecież wiesz Kamilu :)
Mieliśmy kiedyś pewną spinę,którą rozwiązaliśmy neutralnie (uważałem że nie będę się mieszać mainharem,do tego co wyczyniam noobharem) i kiedyś ubiliśmy dość poważny dill,dostali miecz w kredo,poczekałem na pieniążki handel wyszedł,wystawiliśmy sobie pozytywa :)

dedereq
30-04-12, 15:52
@Felczyk

WRL kosztują więc wiesz... trzeba sobie jakoś radzić

@Wilo

Jak widzisz większego odzewu na twoją krzywdę nie ma, teraz na chłodno zastanów się po co byl ten temat ;]

negrula
30-04-12, 17:19
Rozumiem Twoje rozgoryczenie i pogląd na cały klan. Aczkolwiek na rl Tibi też były takie sytuacje, np. ja = 70 lvl + on = 320+ = wiadomo.->szybkie tp do temple. Niestety niekiedy trzeba zacisnąć zęby i albo odrabiać albo spróbować swych sił gdzieś indziej/kimś innym.

sadysta
30-04-12, 18:09
Myślę, że temat zupełnie niepotrzebny.

Zacznijcie robić coś więcej niż tylko logowanie się , bicie potworków i dawanie loga.
Rozmawiajcie więcej z graczami, łapcie kontakty i interesujcie się trochę tym co się dzieje na serwerze. Jeżeli ktos z Exorit będzie robił pseudo-PA(takie jak tu), mi to nie przeszkadza. Walczył o władzę na serwerze to dlaczego nie miałby teraz wykorzystywać swojej pozycji w rozgrywce? Jest to jego osobista sprawa.
Nie ma co się żalić, tylko idź odrabiać lvl ;)

Gratuluje wytrwałości Sadyście!!!
Jesteś moim idolem, jak dorosnę chcę być taki jak Ty!!!
heee??? ;d

jasiek50
30-04-12, 18:22
moja rada to być przygotowanym, noś uhy i ringi, jak sie bedziesz dobrze leczył i miał ringa na utame to bez problemu uciekniesz przed każdym. ringa mozesz kupic od eastside xD

9891404
30-04-12, 18:42
Żeby server się rozwiną to albo dadzą reklamę dobrą albo pójdziemy wszyscy zbierać puszki żeby server nie upadł na sms'y na pacc'e ;)

KarolOs
30-04-12, 20:38
moja rada to być przygotowanym, noś uhy i ringi, jak sie bedziesz dobrze leczył i miał ringa na utame to bez problemu uciekniesz przed każdym. ringa mozesz kupic od eastside xD

hah, dziękuje za reklame :D

jasiek50
30-04-12, 20:43
hah, dziękuje za reklame :D

nie ma problemu :)
a uhy ja mam 4k za bp, wiec jak ktoś by chciał to sprzedam każdą ilość (łączenie kostką w cenie)

zal12345
30-04-12, 21:11
Wilo Dazim Popieram cie masz 100 % racji Pa złe zostałem dzisiaj zabity na 64 lvl 2 razy przez 35 lvl i teraz siedzimy z mamą i tatą i płaczemy:confused: tata powiedział że bd sprzedawał Pacc-e :) żebym mógł odrobić życie jest do baniii






Hahahah ale zwała 8)
Ave Szatan

Lord Darkei
30-04-12, 23:38
pierdu, pierdu, pitu, pitu będzie wiosna -_-

marcelasek
01-05-12, 05:58
Dedereq chyba sobie kurwa kpisz ja tego deda nawet nie otworzylem, a ten dzieciak sapie do mnie. Jak nie potrafisz sie przyznac do zabrania loota to chociaz nie zganiaj na inncyh.

jasiek50
01-05-12, 07:19
@up
przecież przyznał się w tym temacie, a po za tym loot był już dedreqa wieć nie okradł byś wila tylko jego. p.s za nie które teksty exorit było by już ukarane a neutrale mogą sobie szaleć

siwyus
01-05-12, 07:26
@up
p.s za nie które teksty exorit było by już ukarane a neutrale mogą sobie szaleć

Bo Wam (oczywiście niektórym) można powtarzać milion razy, ale to i tak nic nie zmienia... A to co piszą neutrale (mam na myśli "marcelasek") to przeważnie są "jednorazowe wybryki", które kończą się upomnieniem w poście jakiego moderatora, czyt. SG.

pawello13
01-05-12, 12:32
ide zabije go jeszcze raz

Wilo Dazim
01-05-12, 13:14
wywalone mam juz bede płącil tylko za domek i tyle, grac nie beda i w tym 2 moich kumpli tez, kolejne 3 osoby gz, ile zostalo na servie 30?

Tron
01-05-12, 13:18
Wybacz, Altaron to serwer PvP (http://pl.wikipedia.org/wiki/Player_versus_player), więc zabranianie zabijania się nawzajem na serwerze ustawionym na taką rozgrywkę byłoby bezsensowne, prawda? Serwer gdzie zabijanie innych graczy jest zablokowane jest w planach.

Podsumowując: jeśli to nie jest gracz z poziomem 3-4 to nie można mu zabronić zabijania innych graczy.

blanko2222
01-05-12, 14:15
''bo się nudziło'' no k... jak się komuś gra nudzi to z niej wychodzi. Wy się po prostu nie umiecie bawić

p.s karma działa pamiętajcie

Wilo Dazim
01-05-12, 14:47
DObrze Dede! Karać frajerów niech server idzie na dno ;D PUACZ mode : ON!

widze ze Ciebie też karają więć też frajer jestes :p

jasiek50
01-05-12, 15:02
widze ze Ciebie też karają więć też frajer jestes :p

Nie wilo, fardon jest karającym xd

Siwor
02-05-12, 12:14
Uwielbiam WAS!

Dzięki takim płaczkom przestało mi się tu podobać.

Pozdrowienia i powodzenia w wojnie!

Dedereq, teverix, zurvy, Długi weekend kiedy się widzimy? WPADAJCIe!:D