PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Wojna - składy


Oberwator1
05-05-12, 17:47
Ze względu na to że na forum co rusz pojawiają się kłamliwe informacje, przedstawiam listę gildii których członkowie dochodzili do wojny Coll vs Exo. Liczy się że przed dojściem do wojny dana postać znajdowała się w danej gildii, obojętnie czy tylko się wyexpiwała czy grała normalnie.

Collegium: (posłużyłem się postem teverixa z innego tematu, po co pisać dwa razy to samo, usunąłem tylko niedojrzałe i obraźliwe teksty)
-Część Red Rose (Miczua, Andreas)
-Część Sleepwalkers (Uiopek, Bolter i Wojtson, Yogi Muci)
-Całe Collegium
-Część Securum (Mala Sela, Arhuzz, Ozi, Foka)
-Prawie całe Sunblade (oprócz Daarko i Keaviry)

Exorit:
- Część Red Rose (Gucci, Sveax, Altairr)
- Większość Last Legion (Ormo, Sadysta, Obrońca, itd)
- Większość Securum (Eastside, Teverix, Shadowsil, itd)
- Część NKWD (Ypkis, Fardon Pal)
- Sleepwalkers (Ogryz)
- random pk; trochę neutrali (Leas'de'sade; Ninu, Procentowy itp nie pamiętam czy gdzieś dokładnie byli)


W skrócie, obie strony ściągały ludzi z prawie każdej gildii, dlatego najbardziej adekwatnie jest powiedzieć że reszta świata walczyła z resztą świata, jakikolwiek to ma sens.
Na pewno części gildii tu nie ma, bo sporo powstawało i upadało co chwila, ciężko to wszystko spamiętać, jakby ktoś coś jeszcze kojarzył to niech dorzuci.

Jest to temat informacyjny dla zainteresowanych i jako taki należy go traktować

Agri
05-05-12, 18:02
Co do Collegium to się zgodzę, jednak na temat Exorit widać nie masz bladego pojęcia.

Gucci, Sveax - PLAN B/Last Legion.
Altairr = Corina = Stara paka żadne RR.

"Większość Securum" - zgadza się - Ci którzy się nie sprzedali.

Ypkis - był neutralem, dołączył bo spinał się do niego Ozi.

Fardon,Procentowy,Magnaturon,Kciunia - Ci mieli osobną gildię pod przykrywką, od początku byli przymierzani do wojny po naszej stronie.

Z NKWD można policzyć tylko Tuz Pika.

Ogryz - Od zawsze był w Securum, na zawsze będzie z Securum.

A co do random neutrali to się zgodzę, doszli Ci którym Collegium bezpodstawnie uprzykrzało życie.

Oberwator1
05-05-12, 18:16
może przypomnę:
Liczy się że przed dojściem do wojny dana postać znajdowała się w danej gildii, obojętnie czy tylko się wyexpiwała czy grała normalnie.

Tak samo nie wiadomo ile osób które doszło do Coll było kimś innym, starą gwardią, pod przykrywką, uprzykrzało im Exo życie, czy cokolwiek innego, chciałem tylko pokazać że wojna wciągnęła chociaż pośrednio każdą gildię, bo reprezentanci chyba wszystkich z tych które istniały pół rok temu dochodzili do wojny po obu stronach.

ps. Ypkis kręcił się w NKWD, przynajmniej widnieje w ich galerii, czy był członkiem to nie pamiętam, ale z powyższego faktu można go uwzględnić, w sumie Sis Roy też, ale do wojny doszedł już z sunblade.
Ogryz był przez chwilę w sleepwalkers i tam sobie expił na luzie nieniepokojony przez nikogo.

Agri
05-05-12, 18:48
Ogryz doszedł bo bo Securum rozpadło się z powodu braku wystarczającej ilości członków.. Ale od zawsze był z nią związany, do SW poszedł pewnie dla zwały.

xyros
05-05-12, 18:48
Panowie po co się spierać o to kto był w jakiej gildii. Ważne, że collegium dostało w dupe. ;)

9891404
05-05-12, 18:58
Niniu , Ypkis - Dashers Moja gildia wiec zadne Random nie bylismy bo doszedłem z powodu Lectre i z tego co mnie chcieli ubic a co do Ypkis to nie wiem dlaczego dolazł ;D

ogryz1988
06-05-12, 11:42
Śmieszny temat.
Pozdrawiam.

Total
06-05-12, 12:07
Poprawie tylko ze Ypkis był w NKWD tak jak ja, doszliśmy tego samego dnia do wojny, każdy z innego powodu.

Edit: poprawiłem odnośnie NKWD bo mam sentyment do tego byłego klanu, reszta postów też zawiera błędy.

voagar
06-05-12, 13:54
"Większość Securum" - zgadza się - Ci którzy się nie sprzedali.



Raczej Ci ktorzy mieli troche oleju w glowie, zeby nauczyc gowniarzy szacunku?

Uwolniona Mysl
06-05-12, 14:49
Raczej Ci ktorzy mieli troche oleju w glowie, zeby nauczyc gowniarzy szacunku?

Dzięki ziomek,że tam pamiętasz o mnie :)

I do Collegium myślę że śmiało by można było dopisać takie osoby które miały styczność z Last Legion jak
-Tisaya
-Klimczak Potato
-Mathrance?
-Noon

Sirian12345
06-05-12, 15:33
YYYY co do NKWD to mysle ze Ypkis i Tuz powinni byc bo oni byli w tej gildi a Fardon Pal to pierwsze slysze ze on byl w NKWD chyba ze spalem jak go ktos przyjmowal

jasiek50
06-05-12, 16:05
Fardon Pal nie był w NKWD, przeszedł do exorit z memento mori.

mario
06-05-12, 16:31
Prawie całe Sunblade (oprócz Daarko i Keaviry)

Można powiedzieć, że brałem udział w wojnie do momentu uznania mnie za szpiega Exorit co jest wielkim absurdem z strony Collegium ; ) No ale trudno nie biorę udziału już w wojnie po żadnej z stron. Daarko niestety nie może grać więc temu nie bierze udziału w wojnie :P

Yobak
06-05-12, 19:03
Co do ,, Tuz pik"a to jego historia pamieta jeszcze plan b i po jego odezwaniu się do nas wytycznymi było wyexpić sie tam w gildi jakiejś ale on dobrze pamiętany był z plany b

maja1414
06-05-12, 19:39
Można powiedzieć, że brałem udział w wojnie do momentu uznania mnie za szpiega Exorit co jest wielkim absurdem z strony Collegium ; ) No ale trudno nie biorę udziału już w wojnie po żadnej z stron. Daarko niestety nie może grać więc temu nie bierze udziału w wojnie :P

Uderzyłem głową w biurko z zażenowania, żeby nie powiedzieć że pier...w nie. Daarko jak zwykle zostawił Sunblade, gdy zaczyna się wojna. Najpierw wkręcił spokojną gildię potem ich wy...wyrolował. Keavira i szpieg... Nawet po alko bym tak głupiego pomysłu nie miał.

Co do tematu :D
Ciekawe czy tylko ja zauważyłem. Któryś z klanów chce podkreślić, że walczył tez po stronie Exorit i należy mu się jeszcze pochwała :D

Jest jednak znaczna różnica między nami (stronami walczącymi)
Wy wiedzieliście, kto w jakim składzie jest (Pozdrowienia dla pana "Trzecie oko" Merva). 3 dzień expienia się Wawra (Hax Master) Nill pisze do niego "cześć Wawro"? (jak dobrze pamiętam). No ale cóż, zasłonią się, że mają świetnych detektywów, bo nawet Keavirę nam wykryli (ironia)

voagar
06-05-12, 20:13
Można powiedzieć, że brałem udział w wojnie do momentu uznania mnie za szpiega Exorit co jest wielkim absurdem z strony Collegium ; ) No ale trudno nie biorę udziału już w wojnie po żadnej z stron. Daarko niestety nie może grać więc temu nie bierze udziału w wojnie :P

Lol :D

@Teverix

Gowno wiesz, a sie wypowiadasz na temat Jacka ;o

maja1414
06-05-12, 20:31
Ziemniak a ty jego przydupas? Jakby chciał to twoj Jacek sam by się wypowiedział. Jeśli to co ja napisałem jest nie prawdą to Artezon kłamie :D

voagar
06-05-12, 23:13
Ziemniak a ty jego przydupas? Jakby chciał to twoj Jacek sam by się wypowiedział. Jeśli to co ja napisałem jest nie prawdą to Artezon kłamie :D

To ze wy jestescie przydupasami Orma nie znaczy ze u nas tez jest taka hierarchia, to raczej moj kolega. Pozatym nie sadze zeby Daarko musial Ci sie z czegos tlumaczyc, tfu komukolwiek.

Pozdrawiam, twoj ziemniak ;oo

Lenobian
07-05-12, 02:32
Wchodzę na Forum z myślą , że zobaczę jakiś 1 post w którym nie będzie spin i rzucania gównem.

Tak jak myślałem. Egzystencja projektu Altaron nie jest możliwa bez idiotycznych tematów które były już poruszane miliard razy, posty niektórych użytkowników są niemal identyczne z tymi które napisali w innych tematach typu "nasrajmy sobie na ryj"

Wybaczcie ale jak to widzę mam ochotę popełnić samobójstwo za pomocą widelca.

Dziękuję

ambrozy
07-05-12, 06:35
@up zrób to

Uwolniona Mysl
07-05-12, 14:48
Wybaczcie ale jak to widzę mam ochotę popełnić samobójstwo za pomocą widelca.

Nie obiecuj :confused: