PDA

Zobacz pełną wersję : Zło powróci 15 maja- kto dołączy??- DIABLO III


Artek
07-05-12, 08:44
Drodzy altarończycy, czy jest ktoś w naszych szeregach kto zamierza grac w Diablo3????
Jeśli tak proszę o odpowiedzi jeśli miałby ktoś ochotę pograć razem. Zapraszam
(jeśli ktos mnie tu jeszcze pamięta) : Moza

Agri
07-05-12, 09:41
Osobiście nigdy w to nie grałem, jednak z tego co słyszałem to ogromna rzesza altarończyków wyczekuje tej daty :D

negrula
07-05-12, 11:11
tak... cena kosmiczna - 180 zł. ;/

Tron
07-05-12, 14:53
Cena to nic w porównaniu z grą. Niestety mój dziadek nie uciągnie Diablo :(

Woniu1995
07-05-12, 15:48
Co to za miejscówka ze smokami na screenie?
Sory za off topic :rolleyes:

Artek
07-05-12, 17:42
Chyba to przeszlosc......;p

cena jak za gry na Konsole;] ale warto;]

cinkiwonsz
07-05-12, 21:21
Cena jak za gry na konsole... Właśnie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że ceny gier w polskiej dystrybucji są przynajmniej o połowę tańsze od cen sugerowanych przez producentów. Mówię o grach na PC, bo konsolowe wersje stoją mniej więcej wszędzie podobnie. Skąd te rozbieżności? Nie wiem, ale zamiast się cieszyć, że coś mieliśmy taniej, zaczynamy zwracać uwagę na to, że kolejne produkcje coraz bardziej cenowo przypominają zachodnie oryginały. :) Musimy się do tego przyzwyczajać, bo tak dobrze już nie będziemy mieli. (Tak, właśnie uważam, że mamy dobrze, a mieliśmy jeszcze lepiej.)

Parmezan
08-05-12, 02:06
proponuję każdemu przyrządzenie sobie gry DIABLO 3 po Grecku.
przepis jest prosty.

Kupujesz grę na kredyt. Znajdujesz Niemca i Karzesz mu spłacać kredyt.
Proste i jakże skuteczne rozwiązanie.
Dlaczego my biedna społeczność graczy mamy płacić za coś za co może zapłacić kto inny? Precz z kapitalizmem!

Attax
08-05-12, 16:15
ja bede grał i chyba pare osob z NeveR EndinG też :)

kanapa
08-05-12, 21:51
Ja będę grał, jak coś pisać

ogryz1988
08-05-12, 22:54
Ja też będę grać w wolnym czasie. Grę mam już zamówioną :)
Pozdrawiam.

Artek
12-05-12, 11:16
Widze że zainteresowanie jest- super.Kiedy już serwery wystartują i bedziemy mogli się cieszyć grą proponuje podawać swoje nicki jeśli miałby ktoś chęci na wspólne unicestwienie DIABLO.
A co do ceny: Kemoc ceny gier Pc idą w górę ale nie każdy wydawca może sobie na to pozwolić bo kto kupi jakąś lipną produkcje za ok 150zł w dobie tak rozpowszechnionego "piractwa". Jedynie takie "murowane Hity" jak D3, GW2 mogą tyle kosztować a i tak znają nabywców.

cinkiwonsz
12-05-12, 11:33
Chciałem tylko wytknąć bezsensowne narzekanie na ceny, które były i jeszcze są sporo niższe u nas, niż na zachodzie. Niedługo może się to zmienić.

Attax
12-05-12, 12:42
Grę można kupić nawet za 159złotych w lokalnych sklepach komputerowych.
Co prawda w Empiku gra kosztuje 199złotych, a w MM chyba jedna z lepszych ofert byłem się spytać to 179 lub 189 złotych. Nie rozumiem jednak ludzi którzy obecnie kupują edycje kolekcjonerską na Allegro za 500-700 złotych gdyż w Media ma być za 349złotych w dniu premiery.

A tak w ogóle kim zamierzacie grać w Diablo 3 ?
Bo ja albo Barbarzyńcą albo Demon Hunterem

Przypominam aby Ci którzy chcą już w dzień premiery grać w Diablo założyli konta na Battle.net oraz Battle.tag ponieważ w dzień premiery serwery mogą być bardzo mocno obciążone. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej polskiej stronie Diablo 3.
Fajnie byłoby jakbyśmy stworzyli tam społeczeństwo które pomaga sobie nawzajem. Może jakiś wspólny kanał VT,TS myślę że byłbym wstanie załatwić, mogli by tam wbijać ludzie z Altarona jak i ich znajomi którzy również grać będą w Diablo.

Artek
12-05-12, 22:06
Ja będe grał, planuje również serwer na ts3 zorganizować bo dotąd mialem vt 214 ale wygasl ostatnio, a w WoT używam ts3.
Co do postaci: cały czas mam dylemat... barbarian, szaman lub wizard.....

kanapa
14-05-12, 22:46
To dawajcie się jakoś zorganizujemy i oramy w diablo3

Tron
14-05-12, 23:05
Właśnie składam komputer pod między innymi Diablo, więc mam nadzieję, że kilku Altarończyków się znajdzie do gry :)

Artek
15-05-12, 11:01
Ja juz gram od kilku godzin;]. moj nick w grze to Kriksos

kanapa
15-05-12, 13:57
Ja jeszcze klucza nie dostałem, a zamówiłem 3 dni temu ...