PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc do konta


lukaszptkwo
19-05-12, 14:22
Witam chciałbym się dowiedzieć kiedy ktoś w końcu się odezwie do mnie z administracji bo mimo próśb i nadsyłanych wiadomości pw nikt nadal mi nie odp eh czy wie ktoś co jest tu grane? Czy po prostu już całkiem administracji brak czasu i nie wchodzą tu nawet. Jak ktoś może mi pomóc proszę o kontakt osób z administracji pilne!

maja1414
19-05-12, 15:06
Pamiętaj, że administracja wcale ci nie musi pomagać w odzyskaniu e-maila czy passów do forum. Trzeba było je pilnować. To teraz grzecznie czekaj... Administracja ci odpisze jeśli będzie chciała

lukaszptkwo
19-05-12, 15:09
niby tak ale to świadczy również o ich osobie i mniemaniu jakie maja zainteresowanie do swojego servera i jaki wkład maja zainteresowania wychodzi z czasem właśnie jak widać...

Prakt
19-05-12, 15:19
Nie znam problemu i nikt z administracji (ani ja, ani Trav) nie otrzymaliśmy żadnego PW czy też maila. Dodam, że jeśli chodzi o rzeczy typu zapomniane hasło do gry i brak dostępu do maila, to nie zajmujemy się takimi przypadkami, są od tego odpowiednie interfejsy na stronie (chyba że to właśnie z nimi masz problem?). Miło by było gdybyś sprawdził, czy wysłałeś maila/PW faktycznie do administracji zanim napiszesz taki temat.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze, że Slythia jest obecnie nieaktywna z powodów niezależnych od niej (jeśli to do niej słałeś PW), jednak nie tylko ona należy do administracji, którą przywołujesz.

lukaszptkwo
19-05-12, 15:37
pisałem do 3 innych rozumiem ze Slythia nie odp jest usprawiedliwiona ale 2 innych cisza na lini mimo tego. Problem lezy w sprawie ze chce ci przedstawic jaki problem lezy z moim kontem to nawet pw nie moge napisac jaja jak berety xd

W takim badz razie jak ja mam sie porozumiec z Toba jak jestes dostepny hmmm? Mimo probowania wysylania priw do ciebie nadal sie nie udaje jakis blad..

Trav
19-05-12, 15:41
W takim badz razie jak ja mam sie porozumiec z Toba jak jestes dostepny hmmm? Mimo probowania wysylania priw do ciebie nadal sie nie udaje jakis blad..

A do mnie jak?

lukaszptkwo
19-05-12, 15:57
spróbuje za chwile

wyslalem sprawdz czy cos otrzymales na priv i napisz tu bo nie wiem czy dochodza wiadomosci bo jak nie to juz nie wiem co jest grane

Agri
19-05-12, 16:25
Skoro już administracja jest taka skora do pomocy, to podepnę się pod ten temat i może pomogą również i mi.
Otóż problem ten mam już od dawna, zgłaszałem kiedyś Slythii, ale nie potrafiła pomóc i odpuściłem. Sprawa wygląda następująco - pisząc posta obojętnie w jakim temacie, po naciśnięciu "Wyślij odpowiedź", cały ekran robi mi się biały, a na górze po środku pojawia mi się mój char 8). Trochę to denerwujące, choć już się przyzwyczaiłem do ponownego wchodzenia na forum... ( wiadomość wysyła się normalnie).

Tak to wygląda:

http://i45.tinypic.com/124gdo1.jpg

help plx

Prakt
19-05-12, 16:41
Spróbuj ściągnąć najnowszą wersję mozilli, mi pomogło, bo też miałem ten problem. I jeśli chodzi o wchodzenie na forum ponowne - nie musisz wchodzić na forum od nowa, wystarczy, że klikniesz pasek z adresem który się wyświetla podczas tej białej strony i wciśniesz Enter, przeniesie Cię właśnie tam, gdzie powinno było automatycznie to zrobić.

lukaszptkwo
19-05-12, 16:58
tak owszem to wina przegladarki byla dlatego nie bylo to mozliwe widoczne wiadomosci i bledy wyslania do was.

Agri
19-05-12, 18:11
Ziomek nie wiem jakie masz IQ, ale według mnie nie trudni się domyślić, że odpowiedź Prakta była skierowana do mnie. Mam najnowszą wersję, właśnie 2 dni temu mi się aktualizowała Mozilla i wciąż to samo :p. No cóż, w każdym bądź razie dzieki