PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy z domkami


Tronk
25-05-12, 20:00
W FAQ jest napisane, że wraz z niepłaceniem czynszu itemki zostaną przeniesione do depo, jednak tak się nie dzieje i wszystko zostaje u nowego właściciela, kolejny problem to pokazywanie domku na liście licytacji po mimo, że jeszcze zamieszkuje w nim osoba, chyba powinno być, że jak zapłacimy zaległość to nadal można w nim mieszkać a nie, że jak się ureguluje to i tak musimy ponownie jakby go wykupić. Jak ma tak być to pozdro & potańcz, przejmuje domek jakiegoś h-lv a on mi będzie spamił oddaj mi itemy + hunt.

cinkiwonsz
25-05-12, 20:45
Z domkami były i są problemy. Jak sprzedawałem swój, to przedmioty grzecznie przeniosło do dp, także to, ze zostają, nie jest regułą. Druga sprawa, o której piszesz, lista licytacji. Wygląda to tak, ze wystawiwszy domek, cały czas jesteś jego właścicielem, do momentu zakończenia aukcji. Dlatego tak to wygląda. Gdy zalegasz z czynszem, dostajesz list z upomnieniem, domek przepada dopiero po upływie trzech dni i to działa jak należy. Jest z tym związany drobny błąd, ale niczego on nie utrudnia. Jedynie gdy nie upilnujesz PAcc, domek przepada od razu.